Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Asansör Görmek

Rüyada Asansör Görmek
Kategori: A 0 Yorum
asansor

Rüyada Asansör Görmek

Rüyada asansör görmek rüya sahibinin yaptığı işin üzerinde tahsilli bir şekilde uzmanlaşacağına kademe atlayacağına yorumlanır. Rüya sahibi bölümü üzerine ekstra eğitim alır ve çok başarılı bir konuma yükselir. Rüyada asansöre binmek bulunduğunuz konumdan yükseleceğinizin habercisidir. Bu her zaman kariyer iş olmayabilir. Son zamanlarda yaşadığınız aile içi bazı sıkıntılar yavaş yavaş her iki tarafında istemesiyle çözümlenmeye başlar. Eğer rüyanızda asansöre binemediyseniz başarılarınıza çok yaklaşıp ulaşamayacağınıza bunun sebebi olarak çevrenizde istemeden size zarar veren bir insan olduğuna yorumlanır.

Rüyada Asansörle Yukarı Çıkmak

Rüyada asansörle yukarı çıkmak genel anlamda kişinin kariyer basamaklarını önümüzde ki dönem içerisinde hızlı bir şekilde tırmanacağının habercisidir. Eğer bir proje içerisindeyseniz ve takım arkadaşlarınız varsa yakın zamanda sivrileceksiniz. Eğer bir takım çalışması yapıyorsanız son zamanlarda sergiledğiniz verimli çalışmaların sonucunu çok yakın zamanda alacaksınız demektir.

Rüyada Asansörde Kalmak

Rüyada asansörde kalmak yaptığınız uzun zamandır çabaladığınız bir şeyin sonucunu almaya çalışırken tahmin etmediğiniz sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu sorunlar sizden kaynaklı olmadığı gibi engel olmakta sizin için epeyce zor olabilir. Böyle bir dönemde motivenizi kaybetmemeli fakat bir dönem beklemelisiniz. Emeklerinizin karşılığını ufak tefek sorunlar yaşansa da alacaksınız.

Rüyada Asansör Düşmesi

Rüyada asansör düşmesi zeki, büyük ve güçlü bir düşmana delalet eder. Rüyasında asansörün düştüğünü gören kişi son zamanlarda aldığı bazı kararlardan vazgeçmelidir. Aksi bir durumda yapmaya çalıştığınız yeni şeyler elinizdekileri de kaybetmenize sebep olabilir ve sizi özellikle maddi açıdan da çok zor bir sürece sürükleyebilir.

asansor

Rüyada Bozuk Asansöre Binmek

Rüyada bozuk asansöre binmek tehlikeli bir işe girişeceğinize ve bazı zararlar göreceğinize yorumlanır. Bu dönemde verdiğiniz kararlarda dikkatli olmalı ileriye yönelik düşünerek kararlar almalısınız. Eğer bir ilişkiniz varsa eşinizle veya sevgilinle bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Sorunların sizden kaynaklı olabileceğini unutmamalı empati kurarak hareket etmelisiniz.

Rüyada Asansör Tamircisi Görmek

Rüyada asansör tamircisi görmek çevrenizden bir kişinin size çok büyük yardımı dokunacağına delalettir. Bu kişi arkadaş çevrenizden veya ailenizden biridir.

Rüyada Yabancılarla Asansöre Binmek

Rüyada yabancılarla asansöre binmek yeni bir ortaklık işbirliği yapılacağının habercisidir. Bu rüya işyerinde yapılacak yeniliklere ve yeni gelişmelere delalettir.

Rüyada Asansörde Bayılmak

Rüyada asansörde bayıkmak hedefleriniz doğrultusunda çok büyük zarar göreceğinizin habercisidir.

Rüyada Asansörde Birileriyle Kavga Etmek

Rüyada asansörde edilen kavga hedeflerinize ulaşmaya çalışırken çok büyük bir mücadele içerisine gireceğinize bu süreçte bazı zararlar göreceğinize delalettir. Asansörde kavga edip varmak istediğiniz noktaya varabiliyorsanız uzun bir mücadele sonucu çabalarınızın karşılığını alabileceksiniz. Fakat kavga sonucu asansörden çıkamazsanız hedeflerinize yürüdüğünüz yolda bazı zararlar göreceğinizin habercisidir. Böyle bir durumda hırslarınızın size zarar vereceğinizi unutmamalı bazı dileklerinizi zamana bırakmalısınız.

Rüyada Asansör Çağırmak

Rüyada çağırılan asansör son zamanlarda ciddi beklentileri içine girdiğinizin habercisidir. İsteğiniz geleceğiniz veya şimdiki yaşamınız doğrultusunda güzel sonuçlar verecek bir istek olabilir fakat hedeflerinize ulaşmaya çalışırken sevdiklerinizden veya kendinizden bazı ödünler verebilirsiniz. Bunun için biraz zamana bırakmalı ve doğru orantıda çabalamalısınız. Farklı bir yoldan gider isteklerinizin fazlasıyla üstüne giderseniz bu durumdan zarar görebilirsiniz.

asansor

Rüyada Asansör Yaptırmak

Rüyada bir asansör yaptırdıysanız geleceğiniz açısından önemli bir adımın temellerini atıyorsunuz demektir. Eğer rüyada asansörü kendiniz yapıyorsanız hedefeleriniz doğrultusunda desteğiniz olmadan tek başınıza yürüyeceğinize fakat başka bir kişiye yaptırdıysanız çevrenizden bir insanın desteğini alacağınıza delalettir.

Rüyada Asansöre Binememek

Rüyada asansöre binememek son zamanlarda en fazla istediğiniz şeyin gerçekleşme yoluna girip gerçekleşemeyeceğinin habercisidir. Aynı zamanda güçlü, zeki ve bencil bir kişinin işlerinize engel olacağına yorumlanır.

Rüyada Asansörde Kapalı Kalmak

Rüyada asansörde kapalı kalmak rüya sahibinin son zamanlarda yaşadığı bazı psikolojik sorunlara delalettir. Eğer kötü bir dönemden geçiyorsanız sıkıntılarınızın parasal yönden bir çözüme ulaşacağına sıkıntılarınıza tam anlamıyla bir çözüm yolu üretemeseniz de size iyi gelecek bazı başka güzel olaylar yaşayabilirsiniz.

Rüyada Asansörde Şarkı Söylemek

Rüyada asansörde şarkı söylemek gizlediğiniz bazı şeylerin gün yüzüne çıkacağının habercisidir. Herkesten gizlediğiniz bazı büyük sırlarınız olduğuna ve bunların yakın zamanda ortaya çıkacağına yorumlanır. Bu durumu çözebilmek için konuştuğunuz insanları dikkatli seçmeli ve çekimser olduğunuz konularda yorum yapmamalısınız.

Rüyada Eşiyle Asansöre Binmek

Rüyasında eşiyle asansöre binen kişi eğer bekarsa çok güzel bir evlilik yapar. Rüyayı gören kişi evliyse çok doğru bir evlilik yaptığına evlilik sonrasında büyük işler başaracağına yorumlanır. Eğer rüya sahibin eşiyle arasında bazı sorunlar varsa bu sorunlar kısa zamanda çözülür.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Altın Görmek

Rüyada Altın Görmek

Rüyada altın görmek, mal, mülk, varlığa, zenginliğe ve huzura işarettir. Bazende hayırlı bir haber almaya, mutlu bir olayla karşılaşmaya, helal kazanca ve bereketin artmasına yorumlanır. Rüyada altın kolye görmek, hayırlı olaylara, mutlu habere bazen

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Akarsu Görmek

Rüyada Akarsu Görmek

Rüyada akarsu görmek, maddi kazanç elde etmeye ve sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Kimi yorumcuya göre ise rüyada akarsu görmek uzun ömre delalettir. Rüyada akarsu kenarında oturan kişinin hayatının sıkıntısız olacağı düşünülür. Eğer görülen akars

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Ambulans Görmek

Rüyada Ambulans Görmek

Rüyada ambulans görmek ne demek ? Rüyada görülen ambulans ivediliğin simgesidir. Yapılması gereken işlerin gecikmiş olduğu ve kısa sürede tamamlanması gerektiğine delalet etmektedir. Görülen ambulansın hızı ya da görünümü sahip olduğunuz yaşamı ifade

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Asker Görmek

Rüyada Asker Görmek

Rüyada asker görmek genel anlamda iyidir ve hayra yorulur. Eğer rüyanızda asker gördüyseniz kötü insanlardan ve tehlikeden uzak olacağınıza, galibiyet bol kazanç elde edeceğinize, işlerinizde yükseleceğinize ve çevrenizde ki insanlar tarafından çok sevilen bir insan olduğunuza yorumlanır.

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Akasya Ağacı Görmek

Rüyada Akasya Ağacı Görmek

Rüyada akasya görmek için aldatma, abartma ve farklı görünümünü ifade eder. Rüyada bir akasya çiçeği yediğini görmek mütevazi davranarak başkaları ile başarı paylaşmak anlamına gelir. Rüyada akasya çiçeği topladığını görmek iyi haber simgeliyor. Rüya

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Ayı Görmek

Rüyada Ayı Görmek

Rüyada ayı görmek, çevrenizdeki iki yüzlü hilekar insanlara, iş ortamında rekabete, günlük hayatta zorluklara ve düşmana tabir edilir. Bazende kumarda şansa, güçlü rakibe, düşman karşısında yenilgiye ve kötü huylu kadına yorumlanır. Rüyada kızgın ve

Kategori: A 0 Yorum
   

Rüyada Asansör Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Asansör Görmek Hakkında Yorum Yaz