Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Asansör Görmek

Rüyada Asansör Görmek
Kategori: A 0 Yorum
asansor

Rüyada Asansör Görmek

Rüyada asansör görmek rüya sahibinin yaptığı işin üzerinde tahsilli bir şekilde uzmanlaşacağına kademe atlayacağına yorumlanır. Rüya sahibi bölümü üzerine ekstra eğitim alır ve çok başarılı bir konuma yükselir. Rüyada asansöre binmek bulunduğunuz konumdan yükseleceğinizin habercisidir. Bu her zaman kariyer iş olmayabilir. Son zamanlarda yaşadığınız aile içi bazı sıkıntılar yavaş yavaş her iki tarafında istemesiyle çözümlenmeye başlar. Eğer rüyanızda asansöre binemediyseniz başarılarınıza çok yaklaşıp ulaşamayacağınıza bunun sebebi olarak çevrenizde istemeden size zarar veren bir insan olduğuna yorumlanır.

Rüyada Asansörle Yukarı Çıkmak

Rüyada asansörle yukarı çıkmak genel anlamda kişinin kariyer basamaklarını önümüzde ki dönem içerisinde hızlı bir şekilde tırmanacağının habercisidir. Eğer bir proje içerisindeyseniz ve takım arkadaşlarınız varsa yakın zamanda sivrileceksiniz. Eğer bir takım çalışması yapıyorsanız son zamanlarda sergiledğiniz verimli çalışmaların sonucunu çok yakın zamanda alacaksınız demektir.

Rüyada Asansörde Kalmak

Rüyada asansörde kalmak yaptığınız uzun zamandır çabaladığınız bir şeyin sonucunu almaya çalışırken tahmin etmediğiniz sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu sorunlar sizden kaynaklı olmadığı gibi engel olmakta sizin için epeyce zor olabilir. Böyle bir dönemde motivenizi kaybetmemeli fakat bir dönem beklemelisiniz. Emeklerinizin karşılığını ufak tefek sorunlar yaşansa da alacaksınız.

Rüyada Asansör Düşmesi

Rüyada asansör düşmesi zeki, büyük ve güçlü bir düşmana delalet eder. Rüyasında asansörün düştüğünü gören kişi son zamanlarda aldığı bazı kararlardan vazgeçmelidir. Aksi bir durumda yapmaya çalıştığınız yeni şeyler elinizdekileri de kaybetmenize sebep olabilir ve sizi özellikle maddi açıdan da çok zor bir sürece sürükleyebilir.

asansor

Rüyada Bozuk Asansöre Binmek

Rüyada bozuk asansöre binmek tehlikeli bir işe girişeceğinize ve bazı zararlar göreceğinize yorumlanır. Bu dönemde verdiğiniz kararlarda dikkatli olmalı ileriye yönelik düşünerek kararlar almalısınız. Eğer bir ilişkiniz varsa eşinizle veya sevgilinle bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Sorunların sizden kaynaklı olabileceğini unutmamalı empati kurarak hareket etmelisiniz.

Rüyada Asansör Tamircisi Görmek

Rüyada asansör tamircisi görmek çevrenizden bir kişinin size çok büyük yardımı dokunacağına delalettir. Bu kişi arkadaş çevrenizden veya ailenizden biridir.

Rüyada Yabancılarla Asansöre Binmek

Rüyada yabancılarla asansöre binmek yeni bir ortaklık işbirliği yapılacağının habercisidir. Bu rüya işyerinde yapılacak yeniliklere ve yeni gelişmelere delalettir.

Rüyada Asansörde Bayılmak

Rüyada asansörde bayıkmak hedefleriniz doğrultusunda çok büyük zarar göreceğinizin habercisidir.

Rüyada Asansörde Birileriyle Kavga Etmek

Rüyada asansörde edilen kavga hedeflerinize ulaşmaya çalışırken çok büyük bir mücadele içerisine gireceğinize bu süreçte bazı zararlar göreceğinize delalettir. Asansörde kavga edip varmak istediğiniz noktaya varabiliyorsanız uzun bir mücadele sonucu çabalarınızın karşılığını alabileceksiniz. Fakat kavga sonucu asansörden çıkamazsanız hedeflerinize yürüdüğünüz yolda bazı zararlar göreceğinizin habercisidir. Böyle bir durumda hırslarınızın size zarar vereceğinizi unutmamalı bazı dileklerinizi zamana bırakmalısınız.

Rüyada Asansör Çağırmak

Rüyada çağırılan asansör son zamanlarda ciddi beklentileri içine girdiğinizin habercisidir. İsteğiniz geleceğiniz veya şimdiki yaşamınız doğrultusunda güzel sonuçlar verecek bir istek olabilir fakat hedeflerinize ulaşmaya çalışırken sevdiklerinizden veya kendinizden bazı ödünler verebilirsiniz. Bunun için biraz zamana bırakmalı ve doğru orantıda çabalamalısınız. Farklı bir yoldan gider isteklerinizin fazlasıyla üstüne giderseniz bu durumdan zarar görebilirsiniz.

asansor

Rüyada Asansör Yaptırmak

Rüyada bir asansör yaptırdıysanız geleceğiniz açısından önemli bir adımın temellerini atıyorsunuz demektir. Eğer rüyada asansörü kendiniz yapıyorsanız hedefeleriniz doğrultusunda desteğiniz olmadan tek başınıza yürüyeceğinize fakat başka bir kişiye yaptırdıysanız çevrenizden bir insanın desteğini alacağınıza delalettir.

Rüyada Asansöre Binememek

Rüyada asansöre binememek son zamanlarda en fazla istediğiniz şeyin gerçekleşme yoluna girip gerçekleşemeyeceğinin habercisidir. Aynı zamanda güçlü, zeki ve bencil bir kişinin işlerinize engel olacağına yorumlanır.

Rüyada Asansörde Kapalı Kalmak

Rüyada asansörde kapalı kalmak rüya sahibinin son zamanlarda yaşadığı bazı psikolojik sorunlara delalettir. Eğer kötü bir dönemden geçiyorsanız sıkıntılarınızın parasal yönden bir çözüme ulaşacağına sıkıntılarınıza tam anlamıyla bir çözüm yolu üretemeseniz de size iyi gelecek bazı başka güzel olaylar yaşayabilirsiniz.

Rüyada Asansörde Şarkı Söylemek

Rüyada asansörde şarkı söylemek gizlediğiniz bazı şeylerin gün yüzüne çıkacağının habercisidir. Herkesten gizlediğiniz bazı büyük sırlarınız olduğuna ve bunların yakın zamanda ortaya çıkacağına yorumlanır. Bu durumu çözebilmek için konuştuğunuz insanları dikkatli seçmeli ve çekimser olduğunuz konularda yorum yapmamalısınız.

Rüyada Eşiyle Asansöre Binmek

Rüyasında eşiyle asansöre binen kişi eğer bekarsa çok güzel bir evlilik yapar. Rüyayı gören kişi evliyse çok doğru bir evlilik yaptığına evlilik sonrasında büyük işler başaracağına yorumlanır. Eğer rüya sahibin eşiyle arasında bazı sorunlar varsa bu sorunlar kısa zamanda çözülür.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Ayna Görmek

Rüyada Ayna Görmek

Rüyada ayna görmek bu kişiniz kurduğu hayallere, ideallerine ve göstermiş olduğu değer yargılarını gösterir. Rüyanızda temizi pürüzsüz bir ayna görmüş iseniz bütün problemlerinizden, üzüntülerinizden ve çekmiş olduğunuz zorluklardan hiçbir iz kalınma

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Aşure Görmek

Rüyada Aşure Görmek

Rüyada aşure görmek, hayırlı işler ve dine uyacak davranışlar sergilemeyi simgeler. Rüyada aşure pişirmek veya aşure yapmak, yardıma ihtiyacı olan birine para veya erzak yardımı yapılacağını işaret eder. Bazı yorumculara göre ise bu yardım için başka

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Atatürk Görmek

Rüyada Atatürk Görmek

Rüyada Atatürk görmek, Atatürk’ü sevmeye, onun düşüncelerine inanmaya, bağlanmaya ve onun izinde olmaya işaret eder. Rüya sahibinin Atatürk’ü çok düşündüğü ve onu düşüncelerinde yaşattığı anlamına gelir. Bu rüya, kişinin Atatürk’e duyduğu hayranlığa

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Ağaç Görülmesi

Rüyada Ağaç Görülmesi

Rüyada agac görmek hayırlı durumlara vesiledir. Rüyada ağaç görülmesi gelecek hoş bir habere yaşanacak güzel bir döneme delalettir. Kimi yorumculara göre rüyada görülen ağaç rüya sahibinin hayatına girecek yeni bir insana yorumlanır.

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Alkol Görmek

Rüyada Alkol Görmek

Rüyada alkol görmek; bir insanın sağlık durumunun daha iyi olacağının göstergesidir. Rüyada alkol ve alkollü içecek ve yiyeceklerin görülmesi; rüyayı gören kişinin cehennemde eziyet çekeceğine neden olacak bir durumun içinde yer aldığı, umduğu ve tut

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Acıbiber Görmek

Rüyada Acıbiber Görmek

Rüyada acı biber görmek, yaşanacak sıkıntı, sorun ve anlaşmazlara işarettir. Bu rüyayı gören kişi kötü haber alabilir veya kötü bir olayla karşılaşabilir. Bu durum kişinin sıkıntılı günler geçireceğini delalet eder. Ayrıca rüyada acı biber görmek, ki

Kategori: A 0 Yorum
   

Rüyada Asansör Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Asansör Görmek Hakkında Yorum Yaz