Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Doktor Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Doktor Görmek Ne Anlama Gelir?
Kategori: D 0 Yorum
ruyada doktor

Rüyada Doktor Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada doktor görmek ilme işarettir. Rüyanızda doktor gördüyseniz bilimsel teknolojik bazı projeleriniz var ise bu projeler üzerinde daha fazla çalışma yapmanız gerektiğine ve bu sayede çok verimli sonuçlar alacağınıza yorumlanır. Aynı zamanda rüyada doktor görmek kişinin yaptığı işte rakiplerine delalettir. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada doktor görmek kendini belli etmeyen bir düşmana işarettir. Eğer bir kadın rüyasında doktor görürse bazı sağlık sorunları yaşacağına yorumlanabilir.

Rüyasında doktor gören kişi bazı sağlık sorunları yaşıyorsa yakında şifa bulacağı anlamına gelir. Eğer bu kişinin rüyasında doktor reçete yazıyorsa hastalığını yenme aşamasında çevresinden çok büyük destek göreceğine yorumlanır. Bu kişi bir süre sonra sağlık problemlerinden ve tüm psikolojik sıkıntılarından tamamen kurtulur ve büyük oranda rahatlama yaşar. Eğer rüya sahibine reçete yazan farklı meslek gruplarından bir kişiyse bazı konular açısından güvende olmadığına delalettir.

ruyada doktor

Rüyada Doktor Olmak

Rüyada doktor olmak rüyayı gören kişinin başarılı kariyer adımları atacağına bir süre sonra kariyerinde çok başarılı bir mevkiye ulaşacağına delalettir. Rüyada doktor olduğunu görüp doktorluk yapmamak rüya sahibinin çocuklarından birinin okul ve iş hayatında çok başarılı bir noktaya geleceğinin habercisidir. Tahmin edilmeyen bir atak yaşanabilir ve kariyer konusunda çok iyi adımlar atılabilir.

Rüyada Doktorun Öldüğünü Görmek

Rüyada bir doktorun öldüğünü görmek rüya sahibinin çevresinden veya ailesinden birinin vefatının ya da ağır bir sağlık sorununun yaşanacağının habercisidir.

Rüyada Hastane Görmek

Rüyada hastane görmek hayırlı bir habere işaret değildir. Rüyasında hastane gören kişi inandığı istediği bir olay uğruna birileriyle çatışabilir. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada hastane görmek kişinin ailesinden birinin yeni sağlık sorunlarının ortaya çıkmasına az bir dönem kaldığının habercisi olabilir.

ruyada doktor

Rüyada Akıl Hastanesi Görmek

Rüyasında kendini akıl hastanesinde gören bir kişi yaptığı yanlış olaylar ve bazı sergilediği çirkin davranışlar yüzünden hak etmediği bir konu yüzünden hapse girebilir.

Rüyada İlaç Görmek

Rüyada ilaç görmek akıllı alim birine işarettir. Rüyada görülen ilaç kişinin son zamanlarda yaşadığı bazı sorunlar olduğuna ve bu sorunların kısa süreçte çözüme ulaşacağına delalettir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Define Görmek

Rüyada Define Görmek

Rüyada define görmek, helal mal, para veya miras olarak yorumlanır. Bazı yorumculara göre rüyada define görmek, karşılıksız aşk demektir. Rüyada define soymak, üzüntü, yolculuk ve ticari kayıp anlamlarına da gelir. Rüyada define görmek masrafları; de

Kategori: D 0 Yorum
Rüyada Dilenci Görmek

Rüyada Dilenci Görmek

Rüyada dilenci görmek, okumak, okul konusunda hayırlıdır. İstenilen okul kazanılacağına, okulun rahatlıkla bitirileceğine, çok bilgili olunacağına, rüyayı gören kişinin ilim irfan sahibi olup etrafındakiler tarafından çok saygı göreceğine yorumlanır.

Kategori: D 0 Yorum
Rüyada Dantel Görmek

Rüyada Dantel Görmek

Rüyada dantel görmek, rüyayı gören kişiyi sevindirecek, onu mutlu edecek bir haber alacağına tabir edilir. Bekar bir kadın için bu haberin gönül işleri hakkında olacağına yorulur, çoğu zamanda evlilik yolunda hayırlara delalet eder. Rüyada dantel örd

Kategori: D 0 Yorum
Rüyada Dal Görmek

Rüyada Dal Görmek

Rüyada dal görmek, rüyanızda gördüğünüz dal yemyeşil ise ya da çiçek açmış ise beklediğiniz bazı hayalllerin gerçekleşeceğine, huzura ereceğinize işarettir. Rüyada dal görmek sizin büyük bir iyiliğe maruz kalacağınıza ve bunun altında ezilmiş hissede

Kategori: D 0 Yorum
Rüyada Düşmek Görmek

Rüyada Düşmek Görmek

Rüyada düşmek, sıkıntılarınızdan kurtulup feraha ereceğinize, kötü mutsuz günlerin geride kalacağına, bir yerden gelecek bir parayla maddi açıdan çok rahatlayacağınıza delalettir. Rüyada yüksek bir yere çıkıp oradan düşüyorsanız ve vücudunuza zarar g

Kategori: D 0 Yorum
Rüyada Deprem Olduğunu Görmek

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek

Rüyada deprem görmek, genellikle kötü haber, kötü olay olarak yorumlanmıştır. Deprem aynı zamanda maddi yönden çöküntüye, üzüntü ve kedere işarettir. Duruma göre çok çeşitli yorumları da vardır. • Rüyada deprem olan bir bina görmek, binanın sallanmas

Kategori: D 0 Yorum
   

Rüyada Doktor Görmek Ne Anlama Gelir? Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Doktor Görmek Ne Anlama Gelir? Hakkında Yorum Yaz