Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Erkek Bebek Veya Erkek Çocuğu Görülmesi

Rüyada Erkek Bebek Veya Erkek Çocuğu Görülmesi
Kategori: E 0 Yorum

Rüyada Erkek Bebek Veya Erkek Çocuk Görmek

Rüyada erkek bebek görmek, güzel habere, her şeyin yola koyulmasına, güzelliğe, mutluluğa ve bahta işaret eder. "Rüyada erkek bebek görmek" hayırlı bir haber almayı gösterir. Nur topu gibi erkek bebek görmek ise her şeyin yolunda gitmesine zararlı ve korkunç erkek bebek görmek tam tersine kötüye delalet eder.

Bir başka deyişle erkek bebek görmek güzel haber olarak tabir edilir. Kişinin rüyada bir erkek bebek görmesi yakında güzel bir haber alacağına delalet eder. Bir insanın rüyasında erkek bebek görmesi; rüyayı gören insanın sevineceğine ve havalarda uçacağına işaret eder.

erkek cocugu

Rüyada Erkek Bebek Doğurmak

Rüyada erkek bebek doğurulduğunun görülmesi kız bebeğinin doğmasına delalettir. Erkek bebek insanlara göre iyi ve güzel şeylere yorumlanırken diğerlerine göre mutsuzluk ve rahatsız edici bir olay yaşayacağına delalet eder. Bir kadın rüyasın da erkek bebek doğurduğunu görürse ailede kötülüğe ve mutsuzluğa işaret eder. Rüyayı gören kadının bir rahatsızlığı varsa ölüme işaret eder. Rüyayı gören erkek ise karısının erkek doğurduğunu görüyor ise bir koca dünya tatlısı bir kız bebeği dünyaya geleceğine ve hayırlı iyi bir çocuk olacağına delalet eder. Rüyayı gören kadın erkek bebek doğurduğunu görmesi çok kötü ve mutsuzluk getirecek bir olayın başına geleceğini ve uzun bir süre bu yaşayacağı olay ile uğraşılması sonucu rahatlığa ulaşacağına görülmektedir.

Rüyada Erkek Çocuğu Sahiplenmek

Rüyada bir erkek çocuğunun sahiplenmesini gören kişi güzel bir mesaj alacak bu mesaj ile hayatı çok güzel olacak ve değişecektir. Mutlu ve güler yüzlü bir erkek çocuğunun sahiplendiğini görmek muhteşem bir yaşamın ve aile saadetine delalet eder. Kötü ve hayırsız bir erkek çocuk görmek talihsiz mutsuz bir geleceğe ve doğacak erkek çocuğun aileye çok iyi gelmeyeceğine başlarına talihsiz olaylar getireceğine delalettir. Rüyada yaşlı ve sağlıksız bir çiftin erkek çocuk sahiplenmesini görmesi yaşamında vaktinin doldurduğuna ve artık ölümün geldiğine delalet eder.

erkek cocugu

Rüyada Erkek Çocuğuna Banyo Yaptırmak

Rüyada erkek çocuğa banyo yaptırmayı görmek güzelliğe ve rahatlığa delalet eder. Rüyada erkek çocuğun banyo yaptırdığını gören kadın yakın bir zaman içerisinde bir eş adayı bulacak ve bir kız evladı olacağına işaret eder. Rüyada erkek çocuğun banyo yaptırdığını gören yaşlı bir kadının ölümü yaklaşmıştır veya ciddi bir hastalık geçirecektir. Rüyada erkek çocuğa banyo yaptırdığını gören bir birey iş dünyasında tembel ise çalışkan olacağına delalet eder. Rüyada erkek çocuğa banyo yaptırırken çok fazla pis ve kirli olduğunu görmek iş dünyasında bir takım olayların düzeleceğine ve düşmanlarına karşı yenileceğine delalet eder.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Ecüş Görmek

Rüyada Ecüş Görmek

Rüyada eçüş görmenin anlamı, çarpık azalı birini yahut eğri büğrü bir şeyi görmek fitne ve kaosa, insanları sıkıntıya sokacak görüş, düşünce davranışlara delalet eder.

Kategori: E 0 Yorum
Rüyada Ebegümeci Görmek

Rüyada Ebegümeci Görmek

Bu bitkiyi görmek yahut yemek hastalıklardan kurtulmaya delalet eder. Rüyada ebegümeci gören, eğer hasta ise iyileşir, saglıklı ise hayır ve menfaat görür: Ebegümecini pişirip yediğini gören, mide hastalıgı çekmez. Hasta ise iyileşir. Bir rivayete gö

Kategori: E 0 Yorum
Rüyada Elma Ağacı Görmek

Rüyada Elma Ağacı Görmek

Rüyada elma ağacı görmek, aile ile yakın ilişki, alınacak güzel haberdir. Bir kadının rüyasında elma ağacı görmesi yakın zamanda yapacağı evlilik habercisidir. Rüyada elma ağacında çürük elma görmek, hayatınızda zor bir dönemin başlayacağı, sağlık so

Kategori: E 0 Yorum
Rüyada Ecel Görmek

Rüyada Ecel Görmek

Rüyada ecel görmek korkulması gereken bir durum değildir. Bunlar sanılanın aksine hayırlıdırlar. Rüyasında ecelinin geldiğini gören insanın ömrü çok uzun olacaktır ve anlamlı bir yaşam sürecektir.

Kategori: E 0 Yorum
Rüyada Et Görülmesi

Rüyada Et Görülmesi

Rüyada et görmek genel anlamda hayırlı bir duruma işaret değildir. Rüyasında et gören kişi sağlık durumuyla ya da çevresiyle ilgili olumsuz haberler alabilir.

Kategori: E 0 Yorum
Rüyada Eşek Görmek

Rüyada Eşek Görmek

Rüyada eşek görmek, şansın açılmasına, iyi işler başarılacağına ve saygınlık kazanmaya delalet eder. Rüyada görülen eşek dişi ise, güzel ve hayırlı iş veya geçim rahatlığına işarettir. Rüyada görülen dişi eşeğin doğurması, maddi rahatlık ve bolluğu s

Kategori: E 0 Yorum
   

Rüyada Erkek Bebek Veya Erkek Çocuğu Görülmesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Erkek Bebek Veya Erkek Çocuğu Görülmesi Hakkında Yorum Yaz