Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Hırsız Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Hırsız Görmek Ne Anlama Gelir?
Kategori: H 0 Yorum

Rüyada Hırsız Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada hırsız görmek bazı sıkıntılı durumlar yaşayacağınıza delalettir. Rüyada hırsız, zeki bir düşmana ve amaçlarına ulaşmak için yakın bir süreçte size zarar vereceğine yorumlanır. Bu doğrultuda yakın dönemde çevrenize aldığınız insanları doğru seçmeli ve yaşanacak kötü olaylara karşı temkinli davranmalısınız. Dönemsel olarak kötü bir döneme gireceğiniz durumu söz konusu olabilir fakat unutmamalısınız ki önceden önlemler alabilmek tam olarak sizin elinizdedir. Eğer çevrenize temkinli bir şekilde yaklaşır başladığınız işlerde gelecek planlamasını da yapabilirseniz bu dönemi sorunsuz bir şekilde atlatabilirsiniz.

kendinin hırsız olduğunu gören kişi bazı hedeflerine ulaşmak için farkında olmadan yanlış yollara girebilir ve sonuç olarak işleri alt üst edebilir. Böyle bir planınız varsa bu rüyayı gördükten sonra yapmak istediklerinizi ya da yaptıklarınızı gözden geçirmelisiniz.

Bazı rüya tabircilerine göre de rüyada hırsız görmek rüyayı gören kişinin nefsine yenik düşerek girmemesi gereken bir yola girip zararlı çıkacağına delalet eder.

ruyada hırsız

Rüyada Eve Hırsız Girmesi

Rüyada eve hırsız girdiğini görmek bazı içsel psikolojik sorunlar yaşayabileceğinize yorumlanır. Kişinin kendi evinde hırsız görmesi psikolojik olarak kötü bir süreçten geçtiğine ve bu süreci yenmek için hiç bir çaba sarf etmediğine yorumlanır. Böyle durumlarda kendinizi toparlayabilmek için önce güçlü olmalı sorunlarınızla yüzleşmeli yenebilmek için onların üstüne gitmelisiniz. Sorunlarınız kalıcı sorunlar değil ve toparlamak ve yüzleşmek her zaman sizin elinizde.

Rüyada hırsızın size saldırdığını ve eşyaları alıp gittiğini gördüyseniz çevrenizde değer verdiğiniz bir insanın üzüleceğine bu durumun sizi de etkileyeceğine yorumlanır. Bazı rüya tabircilerine göre de eve hırsız girmesi evliliğe delalettir. Rüyayı gören kişinin evinde bekar kimse varsa o kişiye bir talip çıkacağına veya kısa zamanda evlilik adımı atacağına yorumlanır. Eğer rüyanızda hırsızın size saldırmadan eşyalarınızı alıp gittiğini gördüyseniz işlerin bir dönem ters gideceğine daha sonra yoluna gireceğine delalettir. Eğer hırsız size saldırdıysa ve galip geldiyseniz düşmanınıza galip geleceğinize yorumlanır.

Rüyada Eşyaların Çalınması

Rüyanızda eşyalarınız çalındıysa ve hırsızın kim olduğunu görmediyseniz sergilediğiniz davranışlardan dolayı çevrenizde ki insanlardan azar işitebilir veya tepki görebilirsiniz. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için son zamanlarda davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Eğer rüyayı gören kişinin bir ilişkisi varsa ve ilişki güzel bir şekilde gitmiyorsa bu durumun rüya sahibi tarafından sorunlu bir hal aldığının haberini verir.

ruyada hırsız

Rüyada Hırsızlık Yapmak

Rüyada hırsızla ortak olup bir eşya çalmak çalıştığınız işyerinden kovulacağınızın habercisidir. Rüyada bir eve girip yapılan hırsızlık başka bir kimsenin ailesine malına veya kendine verilecek olan zarara yorumlanır. Rüya sahibinin çok büyük bir günah altına gireceğinin habercisidir.

Rüyada Hırsız Yakalamak

Rüyada hırsız yakalamak büyük bir düşmanınızı ya da kötü niyetli olduğunu farkına varmadığınız bir kişiye delalettir. Bu rüya düşmanınızın farkına varacağınıza ve verdiğiniz mücadeleden galip gelerek ayrılacağınıza yorumlanır. Güçlü ve farkında olarak müc>adele verdiğiniz bir döneme giriş yapıyor olabilirsiniz. Bu dönem hem sizi sorunlarınızdan kurtaracak hem de psikolojik olarak yaşadığınız bazı çöküntülere karşı net çözümler üretmenizi olaylara daha realist bakmanızı sağlayacak aydınlık bir dönem olabilir.

ruyada hırsız

Rüyada Hırsız Öldürmek

Rüyada hırsız öldürmek geçireceğiniz ağır bir hastalığı atlatacağınızın habercisidir. Sizin ya da çevrenizden birinin bir hastalığı varsa içinizi ferah tutmalısınız yakın zamanda sağlıklı bir sonuç haberi alacaksınız.

Rüyada Ezan Okunması

Rüyada ezan okunması çevrenizde ki kişilerin son zamanlarda sürekli sizin başarılarınızı konuştuğunun habercisidir.

Rüyada Hırsızlık Yaparken Yakalanmak

Rüyada hırsızlık yaparken yakalanmak para kazanmak için doğru yollara başvurmadığınıza bu durumun size bir süre sonra zarar vereceğine yorumlanır. Rüyada böyle bir durumda yakalanmak kişinin son zamanlarda aile hayatında bazı çatlakların yaşandığına ve bu durumun düzelmesi yerine büyüyerek geri dönülemeyecek sorunlar yaşanabileceğine yorumlanır.

ruyada hırsız

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Hamam Görmek

Rüyada Hamam Görmek

Rüyada hamam görmek, hayatınız için çok önemli bir karar almak zorunda kalacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir. Bu dönemde geleceğinizi etkileyecek çok ciddi kararlar alabilirsiniz. Fakat bu kararları alırken çok dikkatli davranmanız gerekiyor.

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Horoz Görmek

Rüyada Horoz Görmek

Rüyada horoz görmek, geleceğinizde bolluk, bereket ve bol kazançlı bir işe gireceğinizi gösterir. Sevdiğiniz bazı kişilerin size karşı olan tavır ve davranışlarında olumlu yönde değişimler sezebilirsiniz. Bu kişiler, sizin maddi gücünüzden ve iş pres

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Habeş Görmek

Rüyada Habeş Görmek

Rüyanızda simsiyah bir habeş görmek, karanlık işlerinizin aydınlanacağı manasına anlamına gelir. Habeşistanlı birini görmek de ümitle beklediğiniz bir muradınızın olacağına delalettir.

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Haberleşme Görmek

Rüyada Haberleşme Görmek

Rüyasında savaşta bulunan iki taraf askerleri arasında yapılan haberleşmeyi görmek, ecelin yaklaşmasını, fitneyi yatıştırmayı, Hakk’a uymayı , hastanın ölmesini ve mazlumun galip gelmesini ifade eder. Bir kimsenin rüyasında elçi olması, o kimse

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Habeşistan Görmek

Rüyada Habeşistan Görmek

Rüyada habeşistan görmek, uzun yıllardan beri görmediğiniz ve hatta adını bile unuttuğunuz bir arkadaşınızın aniden karşınıza çıkacağı ve size bazı hediyeler getireceğine yorumlanır.

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Hacamat Görmek

Rüyada Hacamat Görmek

Rüyada hacamat olduğunuzu görmek, keder ve üzüntülerinizi atarak feraha ve sevince nail olup rahatlayacağınıza, hasta iseniz, kısa zamanda şifaya kavuşacağınıza, hapiste iseniz, hürriyetinizi elde edeceğinize yorumlanır. Bir başkasının hacamat olduğu

Kategori: H 0 Yorum
   

Rüyada Hırsız Görmek Ne Anlama Gelir? Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Hırsız Görmek Ne Anlama Gelir? Hakkında Yorum Yaz