Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Abajur Görmek

Rüyada Abajur Görmek
Kategori: A 0 Yorum

Rüyada abajur görmek, rüyayı gören kişinin eline büyük bir fırsat geçeceği, mevcut işinde başarı sağlayacağı, mevkisinin yükseleceği veya hayatında dönüm noktası olacak bir işe gireceğine yorumlanır. Rüyada görülen abajur kişinin kendi işini kuracağına, ticarete atılacağına, maddi anlamda mutlu olacağına da yorumlanır.

Rüyada abajur takmak kişinin çevresindekilerin ihtiyaçlarına karşı bencil ve duyarsız olduğunu, sadece kendisini düşünüp, başkalarına yardımcı olmayı düşünmemesine yorulur.

Rüyada abajur almak, rüya sahibinin gelecekte güzel ve başarılı işler yapacağına, önemli bir kişi olacağına, saygınlık ve itibar kazanacağına delalet eder. Aynı zamanda kişinin hayatında olumlu anlamda yeni değişikliklerin olacağına ve hatta yakınlarına da fayda sağlayacağına yorulur.

Rüyada kırık abajur görmek kişinin hayatında yeni kararlar alacağına, önemli adımlar atacağına, hayatında önemli değişiklikler yapacağına ve bu değişikliklerden dolayı pişmanlık duymayacağına yorulur.

Rüyada ışık yakmak kişinin maddi varlığının artacağına, başarılı olacağına, parlak bir geleceğe yorulur. Aynı zamanda kişinin huzurlu, mutlu, sakin, sorunsuz bir hayat geçireceğine de dalalet eder.

rüyada abajur görmek

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Anahtar Görmek

Rüyada Anahtar Görmek

Rüyada anahtar görmek fırsatlar, erişim, kontrol, yaşamın sırları, özgürlük, bilgi veya sorumlulukları simgeler. Kendi içsel duygularını kilitlemek, dışarıya açmamak işareti olabilir veya kimi merak ettiğiniz bir sorunun cevabını kilidini açabilir. B

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Abanoz Ağacı Görmek

Rüyada Abanoz Ağacı Görmek

Rüyada abanoz ağacı görmek, kendi işinde çalışkan olmakla beraber cimri ve zengin olan, ama kimseye hayrı dokunmayan kişiye işarettir.

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Ameliyathane Görmek

Rüyada Ameliyathane Görmek

Rüyada ameliyathane görmek, aile büyüklerinden birinin yakın zamanda hastalanacağını işaret eder. Rüya sahibi rüyasında birini ameliyat ettiğini görürse, hasta birinin doktora gitmesi konusunda ona yardımcı olacağını delalet eder. Rüyada ameliyathane

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Ayak izi Görmek

Rüyada Ayak izi Görmek

Rüyada ayak izi görmek, ansızın plan yapmadan yakalayacağınız bir seyahat fırsatını değerlendirerek güzel bir gezintiye çıkacağınızı gösterir.  Aynı zamanda ayak izi görmek, hanenizin içine gelecek bir misafirle birlikte hanenize bolluk, bereket ve g

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Ağaç Görülmesi

Rüyada Ağaç Görülmesi

Rüyada agac görmek hayırlı durumlara vesiledir. Rüyada ağaç görülmesi gelecek hoş bir habere yaşanacak güzel bir döneme delalettir. Kimi yorumculara göre rüyada görülen ağaç rüya sahibinin hayatına girecek yeni bir insana yorumlanır.

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Asansör Görmek

Rüyada Asansör Görmek

Rüyada asansör görmek, yaşamdaki iniş ve çıkışların yansımasıdır. Asansörle yukarı çıkmak yükselmeyi, asansörle inmek düşüşü simgeler. Genel olarak asansörün görülmesi yaşamınızı iyi veya kötü yönleriyle bir hareket halinde devam ettiğini, yaşama akt

Kategori: A 0 Yorum
   

Rüyada Abajur Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Abajur Görmek Hakkında Yorum Yaz