Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Ahır Görmek

Rüyada Ahır Görmek
Kategori: A 0 Yorum

Rüyada ahır görmek, bolluk ve bereketin simgesidir. Bu rüyayı gören kişinin hayatında bolluk ve bereket olacağı düşünülür. Rüyada ahır görmek, hane içindeki sağlık ve huzuru da temsil eder. Bu rüya oldukça hayırlı olup, gören kişinin kısmetlerinin açılacağını müjdeler. Kimi yorumcular rüyada ahır görmeyi, kötü kişilerden ve olaylardan uzak durulması gerektiği olarak yorumlar. Gören kişiyi özellikle iş hayatında büyük başarılar ve kazançlar bekliyor demektir.

Rüyada ahır temizlemek yada ahır süpürmek, gören kişinin kin, inat ve sabit fikirlilik huylarından uzaklaşacağına işaret eder.

Rüyada ahırda inek görmek, zenginlik, huzur, mutluluğa kavuşma veya murada ermeye delalet eder. Hatta bu durumun ömür boyu sürebileceğini yorumlayan rüya yorumcuları da çoğunluktadır.

Rüyada ahırda at görmek ise, gören kişinin resmi dairedeki işinin kolayca sonuçlanacağını ve rahata ereceğini müjdeler.

Rüyada ahırın boş olması, işlerin hafiflemesine, aile ile daha fazla vakit geçirileceğine işarettir. Bu rüyayı gören kişi stresini atabileceği uğraşlara yönelecek ve sosyalleşecektir. Ahırda görülen hayvanlar bakımlı ve besili ise bolluğu, zayıfsa sıkıntıyı işaret eder.

Rüyada ahırın yanması, rüya sahibinin anlık kararlar vererek zor durumda kalacağına ve etrafını üzeceğine işaret eder. Adeta gören kişiyi atacağı adımlar için uyarıcı niteliktedir.

Rüyada ahırda hayvan pisliği görmek, şan ve şöhreti simgeler, genellikle iyi anlamlı olup; mal, mülk, bolluk ve bereket olarak yorumlanır.

Rüyasında ahırda yumurta gören kişinin çevresi tarafından sevilen ve sayılan biri olduğunu gösterir.

Rüyada ahırda buğday gibi hububat görülmesi ise bolluk ve bereketi simgeler.

Rüyada kendini ahırda gören kişi, pişmanlık duyacak ve tövbe edecektir.

Rüyada ahırda eşek görülmesi ise mutluluk, huzur ve ferahlığa işaret eder. Kadıköy erotik shop rüyada görüldüğü zaman daima ilişki esnasında olanlar görülür ve kadıköy sex shop tarafından uygulanır.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Akbaba Görülmesi

Rüyada Akbaba Görülmesi

Rüyada akbaba görülmesi rüya sahibi için hayatına girecek olan güçlü, anaç, kötü bir insana delalettir. Rüyada görülen akbaba aynı zamanda rüya sahibinin kötü bir duruma düşeceğine ve bu durumdan memnun kalacak bir düşmanı olduğuna delalettir.

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Ağıt Yakmak

Rüyada Ağıt Yakmak

Rüyada ağıt yakmak görmek, rüya sahibinin karar vermiş olduğu görev ve sorumluluklarından dolayı çevresi tarafından çok konuşulacağına yada uzun zamandan beri emek harcadığı, çalışıp didindiği işler sayesinde tüksek mevkilere geleceğine yorumlanmakta

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Ayı Görmek

Rüyada Ayı Görmek

Rüyada ayı görmek, çevrenizdeki iki yüzlü hilekar insanlara, iş ortamında rekabete, günlük hayatta zorluklara ve düşmana tabir edilir. Bazende kumarda şansa, güçlü rakibe, düşman karşısında yenilgiye ve kötü huylu kadına yorumlanır. Rüyada kızgın ve

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Ayak izi Görmek

Rüyada Ayak izi Görmek

Rüyada ayak izi görmek, ansızın plan yapmadan yakalayacağınız bir seyahat fırsatını değerlendirerek güzel bir gezintiye çıkacağınızı gösterir.  Aynı zamanda ayak izi görmek, hanenizin içine gelecek bir misafirle birlikte hanenize bolluk, bereket ve g

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Aşık Olmak Görmek

Rüyada Aşık Olmak Görmek

Rüyada aşık olmak, uğrayacağınız iftiranın habercisidir. Rüyada aşık olduğunu görmek bazen de girdiği yolda çok zorluklarla karşılaşacağına tabir edilir. Rüyada tanımadığınız birine aşık olmak, çok mutlu olacağınız anlamına gelir. Bu rüya, çevrenizde

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Acıbiber Görmek

Rüyada Acıbiber Görmek

Rüyada acı biber görmek, yaşanacak sıkıntı, sorun ve anlaşmazlara işarettir. Bu rüyayı gören kişi kötü haber alabilir veya kötü bir olayla karşılaşabilir. Bu durum kişinin sıkıntılı günler geçireceğini delalet eder. Ayrıca rüyada acı biber görmek, ki

Kategori: A 0 Yorum
   

Rüyada Ahır Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Ahır Görmek Hakkında Yorum Yaz