Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Ahır Görmek

Rüyada Ahır Görmek
Kategori: A 0 Yorum

Rüyada ahır görmek, bolluk ve bereketin simgesidir. Bu rüyayı gören kişinin hayatında bolluk ve bereket olacağı düşünülür. Rüyada ahır görmek, hane içindeki sağlık ve huzuru da temsil eder. Bu rüya oldukça hayırlı olup, gören kişinin kısmetlerinin açılacağını müjdeler. Kimi yorumcular rüyada ahır görmeyi, kötü kişilerden ve olaylardan uzak durulması gerektiği olarak yorumlar. Gören kişiyi özellikle iş hayatında büyük başarılar ve kazançlar bekliyor demektir.

Rüyada ahır temizlemek yada ahır süpürmek, gören kişinin kin, inat ve sabit fikirlilik huylarından uzaklaşacağına işaret eder.

Rüyada ahırda inek görmek, zenginlik, huzur, mutluluğa kavuşma veya murada ermeye delalet eder. Hatta bu durumun ömür boyu sürebileceğini yorumlayan rüya yorumcuları da çoğunluktadır.

Rüyada ahırda at görmek ise, gören kişinin resmi dairedeki işinin kolayca sonuçlanacağını ve rahata ereceğini müjdeler.

Rüyada ahırın boş olması, işlerin hafiflemesine, aile ile daha fazla vakit geçirileceğine işarettir. Bu rüyayı gören kişi stresini atabileceği uğraşlara yönelecek ve sosyalleşecektir. Ahırda görülen hayvanlar bakımlı ve besili ise bolluğu, zayıfsa sıkıntıyı işaret eder.

Rüyada ahırın yanması, rüya sahibinin anlık kararlar vererek zor durumda kalacağına ve etrafını üzeceğine işaret eder. Adeta gören kişiyi atacağı adımlar için uyarıcı niteliktedir.

Rüyada ahırda hayvan pisliği görmek, şan ve şöhreti simgeler, genellikle iyi anlamlı olup; mal, mülk, bolluk ve bereket olarak yorumlanır.

Rüyasında ahırda yumurta gören kişinin çevresi tarafından sevilen ve sayılan biri olduğunu gösterir.

Rüyada ahırda buğday gibi hububat görülmesi ise bolluk ve bereketi simgeler.

Rüyada kendini ahırda gören kişi, pişmanlık duyacak ve tövbe edecektir.

Rüyada ahırda eşek görülmesi ise mutluluk, huzur ve ferahlığa işaret eder. Kadıköy erotik shop rüyada görüldüğü zaman daima ilişki esnasında olanlar görülür ve kadıköy sex shop tarafından uygulanır.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Antilop Görmek

Rüyada Antilop Görmek

Rüyada antilop görmek, iyi ve güzel işlerin sizi beklediğinin habercisidir. Rüyada ayağı tökezleyip düşen bir antilop görmek, aşk hayatınızın mutsuzlukla sonuçlanacağı veya eşinizle aranızda bir kopukluk meydana geleceğine yorumlanır. Rüyada vahşi

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Ameliyat Görmek

Rüyada Ameliyat Görmek

Rüyada ameliyat görmek, ameliyat olmak, kendine ameliyat yapıldığını, ameliyat olduğunu görmek iyileşmeyi işaret eder. Bu iyileşme hasta iseniz sağlığına çabuk kavuşup iyileşeceğini, sıkıntıda iseniz rahata ereceğini, yolcu iseniz gideceğin yere sağ

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Asansör Görmek

Rüyada Asansör Görmek

Rüyada asansör görmek rüya sahibinin yaptığı işin üzerinde tahsilli bir şekilde uzmanlaşacağına kademe atlayacağına yorumlanır. Rüya sahibi bölümü üzerine ekstra eğitim alır ve çok başarılı bir konuma yükselir.

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Ay Görülmesi

Rüyada Ay Görülmesi

Rüyada ay görmek büyük bir alime, adaletli yöneticiye, yalan söyleyen bir adama işarettir.

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Adak Görmek

Rüyada Adak Görmek

Rüyada adak görmek, peşine düştüğünüz bir dileğiniz olduğunu ve gerçekleştirmek için elinizden geleni yapacağınızı işaret eder. Azminiz sayesinde çok kısa sürede başarıya ulaşabileceğinizin habercisi olan adak sembolü çok bereketli bir döneme de dikk

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Ay Işığı Görmek

Rüyada Ay Işığı Görmek

Rüyada görülen ay ışığı rüya sahibinin yaşadığı bazı kırıklıkların çözüm bulacağına olayların rüya sahibinin aleyhine döneceğine işarettir. Son zamanlarda yaşanan bazı sıkıntılar rüyayı gören kişiyi derinden etkiliyor ve çözümsüzlük çaresizliğe sürüklüyor olabilir.

Kategori: A 0 Yorum
   

Rüyada Ahır Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Ahır Görmek Hakkında Yorum Yaz