Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Akarsu Görmek

Rüyada Akarsu Görmek
Kategori: A 0 Yorum

Rüyada akarsu görmek, maddi kazanç elde etmeye ve sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Kimi yorumcuya göre ise rüyada akarsu görmek uzun ömre delalettir. Rüyada akarsu kenarında oturan kişinin hayatının sıkıntısız olacağı düşünülür. Eğer görülen akarsu berrak akıyorsa hayatın neşeli; sakin akması veya kesilmesi ise hayatın hastalıklarla geçeceğine delalet eder.

Rüyada görülen akarsuyun taşarcasına şiddetle akması ise kişinin üzücü olaylarla karşılaşacağını işaret eder. Akarsuyun bulanık olması ise kişinin hayatında hastalıkların olacağını gösterir. Rüyada akarsuda kayıkla dolaşmak, geçim rahatlığına; kayığın su alması ve batması ise geçim zorluğuna işaret eder. Rüyada görülen akarsudan kan akması ise felaketlerin geleceğini simgeler.

Rüyada akarsu görmek, maddi açıdan rahatlamaya ve sıkıntıların azalmasına işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin sağlıklı ve sorunsuz bir hayatı olacağı düşünülür. Rüyada akarsuda yüzmek ise, kişinin ruhen ve bedenen rahatlayacağını gösterir. Rüyada akarsuyun berrak olması hane içinde huzur ve mutluluğu, bulanık olması ise uğursuzluğu temsil eder. Rüyasında akarsuyun berrak aktığını gören kişi atıldığı işlerde başarısız olacak ve engellerle karşılaşacak demektir. Rüyada akarsuya düşülmesi, huzursuz ve sıkıntılı günlerin geleceğinin habercisidir.

Rüyada akarsu üzerinde yürüyen kişinin şansının açılacağı, kısmetlerin ardı arkasının kesilmeyeceği düşünülür. Rüyada akarsuyun şelale olarak akması, bereket ve bolluk simgesidir. Bu rüyayı gören kişinin hayırlı evlatları olacağı ifade edilir.

Rüyada şelale olarak akan akarsuya atlamak ise, büyük kazanç getirecek işe herkesten önce sahip olunacağına delalet eder. Kimi yorumcuya göre bu rüya ise, kişinin karşısına çıkacak kısmeti kimseye kaptırmayacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada şelale gibi akan akarsuya girmek ve yüzmek ise, kişinin tüm sıkıntılardan arınacağına, muradına ereceğine ve her zaman sağlıklı, mutlu bir hayatının olacağına işaret eder.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Ay Işığı Görmek

Rüyada Ay Işığı Görmek

Rüyada görülen ay ışığı rüya sahibinin yaşadığı bazı kırıklıkların çözüm bulacağına olayların rüya sahibinin aleyhine döneceğine işarettir. Son zamanlarda yaşanan bazı sıkıntılar rüyayı gören kişiyi derinden etkiliyor ve çözümsüzlük çaresizliğe sürüklüyor olabilir.

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Ağlamak , Ağladığını Görmek

Rüyada Ağlamak , Ağladığını Görmek

Rüyada ağlamak bazen sevinç bazende üzüntü habercisidir. Rüyada ağlamanın anlamını nasıl ağladığınızın tabirini öğrenerek daha iyi anlayabilirsiniz.

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Akrobat Görmek

Rüyada Akrobat Görmek

Rüyada bir akrobat görmek hayatında değişiklikler olacağına ve tüm  sorunlarınızın çözümleri anlamına gelir. Rüyada akrobat olduğunuzu görmek, okul veya iş hayatında bazı değişiklikler olacağı anlamına gelir ve bu değişiklikler sizin için iyi olacakt

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Abanoz Görmek

Rüyada Abanoz Görmek

Rüyada abanozdan yapılmış bir eşya görmek, iyi olmayan sonuçlarla karşılaşmaya işarettir. Bazı tabirciler abanoz görmeyi kuvvetli ve inatçı biriyle karşılaşma olacağına yorumlar. Abanoz ağacını erkek görürse neşeli, varlıklı bir kadına, kadın görürse

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Adak Görmek

Rüyada Adak Görmek

Rüyada adak görmek, peşine düştüğünüz bir dileğiniz olduğunu ve gerçekleştirmek için elinizden geleni yapacağınızı işaret eder. Azminiz sayesinde çok kısa sürede başarıya ulaşabileceğinizin habercisi olan adak sembolü çok bereketli bir döneme de dikk

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Aşure Görmek

Rüyada Aşure Görmek

Rüyada aşure görmek, hayırlı işler ve dine uyacak davranışlar sergilemeyi simgeler. Rüyada aşure pişirmek veya aşure yapmak, yardıma ihtiyacı olan birine para veya erzak yardımı yapılacağını işaret eder. Bazı yorumculara göre ise bu yardım için başka

Kategori: A 0 Yorum
   

Rüyada Akarsu Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Akarsu Görmek Hakkında Yorum Yaz