Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Akbaba Görülmesi

Rüyada Akbaba Görülmesi
Kategori: A 0 Yorum

Rüyada Akbaba Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada akbaba görülmesi rüya sahibi için hayatına girecek olan güçlü, anaç, kötü bir insana delalettir. Rüyada görülen akbaba aynı zamanda rüya sahibinin kötü bir duruma düşeceğine ve bu durumdan memnun kalacak bir düşmanı olduğuna delalettir. Rüyada beyaz akbaba görmek rüya sahibi için gücüne güç katacağına galibiyete delalet eder. Rüyada akbaba sürüsü görmek rüya sahibinin çevresinin kötü insanlardan oluştuğuna ve yakın zamanda bunun zorluğunu çekeceğine yorumlanır. Rüyada siyah akbaba kara habere, rüyasında ölmüş akbaba gören kişinin iş hayatında mevki atlayacağına, rüyada uçan akbaba görmek rüya sahibinin hayatına girecek tehlikeli kimselere delalettir. Rüyada akbaba görülmesi hakkında başlıklar halinde anlatacağız fakat aradığınız tabiri bulamıyorsanız  bizimle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

akbaba resmi

Rüyada Akbaba Kovalamak

Rüyada akbaba kovalamak rüya sahibinin çevresinde dolaşan kötü tehlikeli bir insan olduğuna, rüya sahibi izin verdiğinde çok büyük bir zararı dokunacağına delalettir. Bu rüyayı gören kişi çevresine karşı çok dikkatli olmalı ve temkinli yaklaşmalıdır. Rüyada kişinin akbaba kovalaması aynı zamanda bazı bilginler tarafından rüya sahibinin planladığı bir işin çok başarılı sonuç vereceğine delalet eder.

Rüyada Akbaba Yakalamak

Rüyasında akbaba yakaladığını gören kişinin bir şans oyunundan veya başka gelir elde edilecek bir yerden çok büyük para kazanılmasına delalet eder. Aynı zamanda rüyada akbaba yakalamak rüya sahibinin çok güçleneceğine bazı sağlık problemleri varsa yakın zamanda çözüleceğine yorumlanır. Rüyasında akbabayı yakalayıp öldürdüğünü gören kişi düşmanına galip gelir.

uçan akbaba resmi

Rüyada Akbabadan Kaçmak

Rüyadan akbabadan kaçmak düşmana meydan okumaya ve kaybetmeye delalet eder. Bu rüyayı gören kişi daha temkinli hareketler sergilemeli ve kaybedeceğini düşündüğü bir işe girişmemelidir.

Rüyada Akbabanın Uçtuğunu Görmek

Rüyada akbabanın uçtuğunu görmek elden kaçıp giden bir fırsata delalettir. Bazı tabirlere göre ise rüya sahibinin bir düşmanına güç vermesine eline bir fırsat sunmasına ve bu kişinin yakın zamanda harekete geçeceğine delalet eder.

Rüyada Akbaba Yemek

Rüyada akbaba yemek rüya sahibinin çok büyük bir iş başaracağına, mevki atlayacağına delalettir. Aynı zamanda bir düşmana galip gelmeye, rüya sahibinin bütün sıkıntılarından tamamen kurtulmasına delalet eder. Rüyasında akbaba eti yediğini gören kişi yakın zamanda çok güzel sonuçlar elde eder.

Rüyada Akbabaların Saldırısına Uğramak

Rüyasında akbabaların saldırısına uğradığını gören kişi çok büyük bir yanlışın eşiğine gelir ve dönülmesi çok zor bir yola girer aynı zamanda rüyada akbaba saldırısına uğramak rüya sahibinin çevresine üşüşen insanlara ve bu konuda çok dikkatli olunması gerektiğine delalettir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Avcı Görmek

Rüyada Avcı Görmek

rüyada avcı görmek ne anlama gelir rüyasına cevaben ; Rüyada avcı görmek, sizlere çok düşkün olan ve sizi her türlü kötülükten, hileden kurtarmaya çalışan bir adama işaret etmektedir. Rüyanızda yırtıcı yada kaplan gibi hayvanları avladığınızı görmüşs

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Aşı Görmek

Rüyada Aşı Görmek

Rüyada aşı görmek, gören kişinin etrafında varlığını bilmediği ancak onu gerektiği hallerde kötülüklerden ve sorunlardan koruyan birinin olduğuna işarettir. Kimi yorumcu koruyup, kollayan bu kişinin aile büyüğü veya ebeveynlerden biri olduğunu düşünü

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Amca Görmek

Rüyada Amca Görmek

Rüyada amca görmek, baba ve baba tarafını simgeler. Çoğu yorumcu için rüyada amca görmek, hayırlı olarak yorumlanır. Rüyada amcasını gören kişi, kısa süre içerisinde sorunlarını çözüp, huzura kavuşacak demektir. Eğer bu rüyayı gören kişinin sağlık sı

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Akasya Ağacı Görmek

Rüyada Akasya Ağacı Görmek

Rüyada akasya görmek için aldatma, abartma ve farklı görünümünü ifade eder. Rüyada bir akasya çiçeği yediğini görmek mütevazi davranarak başkaları ile başarı paylaşmak anlamına gelir. Rüyada akasya çiçeği topladığını görmek iyi haber simgeliyor. Rüya

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Akarsu Görmek

Rüyada Akarsu Görmek

Rüyada akarsu görmek, maddi kazanç elde etmeye ve sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Kimi yorumcuya göre ise rüyada akarsu görmek uzun ömre delalettir. Rüyada akarsu kenarında oturan kişinin hayatının sıkıntısız olacağı düşünülür. Eğer görülen akars

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Asansör Görmek

Rüyada Asansör Görmek

Rüyada asansör görmek rüya sahibinin yaptığı işin üzerinde tahsilli bir şekilde uzmanlaşacağına kademe atlayacağına yorumlanır. Rüya sahibi bölümü üzerine ekstra eğitim alır ve çok başarılı bir konuma yükselir.

Kategori: A 0 Yorum
   

Rüyada Akbaba Görülmesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Akbaba Görülmesi Hakkında Yorum Yaz