Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Akbaba Görülmesi

Rüyada Akbaba Görülmesi
Kategori: A 0 Yorum

Rüyada Akbaba Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada akbaba görülmesi rüya sahibi için hayatına girecek olan güçlü, anaç, kötü bir insana delalettir. Rüyada görülen akbaba aynı zamanda rüya sahibinin kötü bir duruma düşeceğine ve bu durumdan memnun kalacak bir düşmanı olduğuna delalettir. Rüyada beyaz akbaba görmek rüya sahibi için gücüne güç katacağına galibiyete delalet eder. Rüyada akbaba sürüsü görmek rüya sahibinin çevresinin kötü insanlardan oluştuğuna ve yakın zamanda bunun zorluğunu çekeceğine yorumlanır. Rüyada siyah akbaba kara habere, rüyasında ölmüş akbaba gören kişinin iş hayatında mevki atlayacağına, rüyada uçan akbaba görmek rüya sahibinin hayatına girecek tehlikeli kimselere delalettir. Rüyada akbaba görülmesi hakkında başlıklar halinde anlatacağız fakat aradığınız tabiri bulamıyorsanız  bizimle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

akbaba resmi

Rüyada Akbaba Kovalamak

Rüyada akbaba kovalamak rüya sahibinin çevresinde dolaşan kötü tehlikeli bir insan olduğuna, rüya sahibi izin verdiğinde çok büyük bir zararı dokunacağına delalettir. Bu rüyayı gören kişi çevresine karşı çok dikkatli olmalı ve temkinli yaklaşmalıdır. Rüyada kişinin akbaba kovalaması aynı zamanda bazı bilginler tarafından rüya sahibinin planladığı bir işin çok başarılı sonuç vereceğine delalet eder.

Rüyada Akbaba Yakalamak

Rüyasında akbaba yakaladığını gören kişinin bir şans oyunundan veya başka gelir elde edilecek bir yerden çok büyük para kazanılmasına delalet eder. Aynı zamanda rüyada akbaba yakalamak rüya sahibinin çok güçleneceğine bazı sağlık problemleri varsa yakın zamanda çözüleceğine yorumlanır. Rüyasında akbabayı yakalayıp öldürdüğünü gören kişi düşmanına galip gelir.

uçan akbaba resmi

Rüyada Akbabadan Kaçmak

Rüyadan akbabadan kaçmak düşmana meydan okumaya ve kaybetmeye delalet eder. Bu rüyayı gören kişi daha temkinli hareketler sergilemeli ve kaybedeceğini düşündüğü bir işe girişmemelidir.

Rüyada Akbabanın Uçtuğunu Görmek

Rüyada akbabanın uçtuğunu görmek elden kaçıp giden bir fırsata delalettir. Bazı tabirlere göre ise rüya sahibinin bir düşmanına güç vermesine eline bir fırsat sunmasına ve bu kişinin yakın zamanda harekete geçeceğine delalet eder.

Rüyada Akbaba Yemek

Rüyada akbaba yemek rüya sahibinin çok büyük bir iş başaracağına, mevki atlayacağına delalettir. Aynı zamanda bir düşmana galip gelmeye, rüya sahibinin bütün sıkıntılarından tamamen kurtulmasına delalet eder. Rüyasında akbaba eti yediğini gören kişi yakın zamanda çok güzel sonuçlar elde eder.

Rüyada Akbabaların Saldırısına Uğramak

Rüyasında akbabaların saldırısına uğradığını gören kişi çok büyük bir yanlışın eşiğine gelir ve dönülmesi çok zor bir yola girer aynı zamanda rüyada akbaba saldırısına uğramak rüya sahibinin çevresine üşüşen insanlara ve bu konuda çok dikkatli olunması gerektiğine delalettir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Alyans Görmek

Rüyada Alyans Görmek

Rüyada alyans görmek, gerçek anlamına benzerlik göstererek kısmetin artması, rüyayı gören kişi bekâr ise rüya sahibinin en yakın zamanda evlenmesi anlamlarını taşımaktadır. Rüya sahibinin evli olduğu durumlarda ise, aile içinden veya çok yakın çevred

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Ateş Görmek

Rüyada Ateş Görmek

Rüyada ateş görmek aşk, tutku, sadakat, mutlu haber ve mal simgeliyor. Eğer rüyada kavrulmuş veya kül gibi yangın gördüyseniz, o altın ve para anlamına gelir. Bir evin içinde ateş görmek eve gelecek para anlamına gelir. Eğer evin dşında görürseniz, y

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Arı Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada Arı Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada arı görmek, ödül, gelir, huzur, mal-mülk, helal kazanç, çalışma yaşamında başarılı olma, edinim ve kazanılacak para anlamına gelir.

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Ayak Görmek

Rüyada Ayak Görmek

Ayak iyi bir amele, işin devamını sağlayan unsurlara, bol kazançlı işe, sıhhatli ve zekice düşüncelere, azimli ve sabırlı davranışlara işarettir. Rüyada ayakları güzel olarak görmek, işinizde sabır göstererek elde edilebilecek hayırlı sonuca işaretti

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Asa Görmek

Rüyada Asa Görmek

Rüyada asa görmek tarihten bu yana bir çok rüya yorumcusu tarafından farklı yorumlanmıştır. Rüyada asa görmek kimi rüya yorumcularına göre büyük bir gücü elinde tutmak anlamını taşırken bazı rüya yorumcularına göre ise rüya sahibinin kibrine, bu kibir yüzünden çevresine zarar veren kişiye delalettir.

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Anne Görmek

Rüyada Anne Görmek

rüyada anne görmek ne anlama gelir ? Rüyada anne görmek son derece hayırlara vesile olan bir rüyadır. Rüyada anne görmek daha çok kısmetlerimizin çoğalacağına ve hayatımızda bolluğun artacağına delalet etmektedir. Rüyasında annesini gören bilir kişin

Kategori: A 0 Yorum
   

Rüyada Akbaba Görülmesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Akbaba Görülmesi Hakkında Yorum Yaz