Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Apartman Görmek

Rüyada Apartman Görmek
Kategori: A 0 Yorum

Rüyada apartman görmek, rüya sahibinin çok yakında sıkıntılar çekeceğinin işaretidir. Bu rüyayı gören kişi, farkında olduğu bir durumla ilgili tedbir almadığı için sıkıntıya düşecek anlamındadır. Ayrıca rüyada apartman görmek ciddi para kayıplarına ve anlaşmazlıkların yaşanmasına da delalet eder. Bu rüyayı gören kişiyi kavga ve münakaşalardan ötürü stresli günlerin beklediği düşünülür.

Rüyada apartman satın almak, rüya sahibinin derde düşeceğini gösterir. Her şeyi kafasına takan kişinin bu rüyayı görmesi, alacağı haberle üzüleceğini ve zorlu günler yaşayacağını işaret eder. Rüyada apartman çökmesi, hane içinden veya aile büyüklerinden birinin kaybından dolayı yaşanacak büyük acıları simgeler. Rüyada apartman boşluğu gören kişi, yalnızlık duygusu yaşayacak, kendini çaresiz hissedecek demektir.

Rüyada apartman inşaatı görmek ise rüya sahibinin kişisel eksikliklerini işaret eder. Rüya sahibi bu durumun farkına varıp kendine çekidüzen vermeye başlayacak demektir. Apartman temelinin görülmesi de alınacak yeni kararlar ve atılacak yeni adımları simgeler. Bu rüya oldukça hayırlıdır ve rüya sahibine mutlu olacağı günlerin geleceğini delalet eder.

Rüyada apartman görmek, helal mal, zenginlik; yüksek bina veya köşk görmek kazancın artmasına işarettir. Ayrıca rüyada yüksek bina görmek çıkılacak seyahati de temsil eder. Rüya sahibinin apartman bahçesine çiçek ekmesi evliliği müjdeler. Kişi kendini apartman önünde görürse, özellikle iş konusunda kararsız kaldığı durumlar var demektir.

Rüyada apartmanda asansör görmek ise uzak ülkelere yolculuk olarak yorumlanır. Rüyada görülen apartmanın şehir dışında olması, yaşanacak tuhaf olayları haber eder. Kişinin rüyasında apartman aldığını görmesi hayırlı murat, evlilik ve müjdeli haber olarak yorulur. Eğer rüya sahibi rüyasında gördüğü apartmanın yüksekliği ile ilgili şaşkınlık yaşıyorsa, iş konusunda kararsızlıkları olduğunu simgeler. Bazı yorumculara göre ise rüyada apartman görmek aile içi sıkıntıları resmeder.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Anne Görmek

Rüyada Anne Görmek

rüyada anne görmek ne anlama gelir ? Rüyada anne görmek son derece hayırlara vesile olan bir rüyadır. Rüyada anne görmek daha çok kısmetlerimizin çoğalacağına ve hayatımızda bolluğun artacağına delalet etmektedir. Rüyasında annesini gören bilir kişin

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Ay Işığı Görmek

Rüyada Ay Işığı Görmek

Rüyada görülen ay ışığı rüya sahibinin yaşadığı bazı kırıklıkların çözüm bulacağına olayların rüya sahibinin aleyhine döneceğine işarettir. Son zamanlarda yaşanan bazı sıkıntılar rüyayı gören kişiyi derinden etkiliyor ve çözümsüzlük çaresizliğe sürüklüyor olabilir.

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Akrep Görmek

Rüyada Akrep Görmek

Rüyada akrep görmek, zararlı, zayıf, eli ve diliyle rahatsız edecek olan düşmanı simgeler. Rüyada akrebi üzerinde veya giysisinde gören kişinin düşmanlarla bir arada olduğuna işaret eder. Eğer akrep iç tarafta görüldüyse kişi eşiyle sıkıntılar yaşaya

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Ada Görmek

Rüyada Ada Görmek

Rüyada ada görmek, en sevdiğiniz insanın ilgisizliği ile karşı karşıya kalmanız olarak yorumlanır. Bu durum sizi bir müddet çileden çıkarabilir ve ona hiçbir şey fark ettirmeden halletmenin yollarını arayabilirsiniz. Eğer biraz bakım ve değişiklik il

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Ambulans Görmek

Rüyada Ambulans Görmek

Rüyada ambulans görmek ne demek ? Rüyada görülen ambulans ivediliğin simgesidir. Yapılması gereken işlerin gecikmiş olduğu ve kısa sürede tamamlanması gerektiğine delalet etmektedir. Görülen ambulansın hızı ya da görünümü sahip olduğunuz yaşamı ifade

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Arı Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada Arı Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada arı görmek, ödül, gelir, huzur, mal-mülk, helal kazanç, çalışma yaşamında başarılı olma, edinim ve kazanılacak para anlamına gelir.

Kategori: A 0 Yorum
   

Rüyada Apartman Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Apartman Görmek Hakkında Yorum Yaz