Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Araba Sürmek ve Rüyada Araba Görmek

Rüyada Araba Sürmek ve Rüyada Araba Görmek
Kategori: A 0 Yorum

Rüyada araba sürmek düşünü gören kimsenin yada sahibesinin yaşadığı yaşamda kıymetli edinimler ele geçireceğine, çalışma yaşamında seviyesinin yükselebileceğine , kazanç sahibi olacağına dalalet eder. Bu düş zenginleşmek manasında tabir edilebilir.Düş sahibinin çalışma yaşamında atılan iyi adımlara, rakiplerini geride bırakmaya, para kazanmaya devam edeceğine dalalet eder.Bu insan çalışma yaşamında aranan biri olabilir. Bu yüzden bu dönemde yer farklılaştırması,taşınılması muhtemeldir. Ev, çalışma yeri,mekanı farklılaşabilir.

Düş sahibi yeni bir eve taşınabilir. yaşam standartlarında bir yükselme gözlenir. insan el attığı çalışmalarda elde ettiği başarılar sayesinde etrafı tarafından tanınan ve bilinen bir kimse olacaktır. şahısın kalabalık ortamlara gireceğinin dalaletidir. Bu ortamlar, çalışma yemekleri, düğün davetleri gibi organizasyonlar olabilir. Düş sahibi eğer henüz evli değil ise yakın zamanda evlilik yolunda bir adım atabilir. Bir mezuniyet törenine katılabilir.

Başarılı bir eğitim yaşamının son bulacağının müjdesidir. Mezuniyet, atama gibi beklentilerin habercisidir. Düş sahibi eğer evli ise eşi ile arasında problemlerin yaşanmayacağı bir dönemdir. Eşi kendisine daha çok ilgi ve alaka gösterir. Ailece bir yere seyahat etmek, misafirliğe gitmek durumunda kalabilirler.

Düşde araba sürmek şahısın başka insanlarla tanışacağı, yeni yerler göreceği manasına gelmektedir. Düş sahibini büyük düşünceleri ve hayalleri vardır. Bu dönemde bu hayalleri gerçekleştirebilecek fırsat eline geçer. insan ehemmiyetli yatırımlarda bulunabilir. Ticaret ile uğraşıyorsa büyük miktarda kar sağlayabilir. Ek bir gelir sahibi olabilir.

rüyada araba sürmek

Rüyada araba kullanmak

Düşde araba kullanmak düşü gören kimsenin yaşadığı zorluklara rağmen yaşama karşı dik durmak, yıkılmamak için çabaladığına, yaşadığı zorlukları ortadan kaldırmak için sürekli çalıştığına, didindiğine ve gerektiğinde de yardıma ihtiyacı olanlara ekonomik ve içsel olarak yardımcı olduğuna çalışmaaret eder. Bazı düş yorumcularına göre bu düş, düşü gören kimsenin izzet ve şeref, erdem sahibi bir insan olarak, oldukça yüksek bir makama çıkacağına, terfi alacağına, resmi bir kuruma gireceğine ve insanların takdirini, beğenisini toplayacak hayırlı, güzel çalışmaler yapacağına dalalet eder. Düşü gören insan çalışma yaşamında parlak bir döneme girer. Başarılarının devamı gelir. Kendi adına verimli bir dönem geçirir. şahısın yaptığı tüm çalışmalardan, projelerden oldukça ehemmiyetli başarılar ele geçireceğine dalalet eder.

Rüyada otomobil sürmek

Rüyada otomobil sürmek düşü gören kimsenin, aile yaşamında, kendisinin desteklemediği kararlar verilebilir. Düş sahibi bu kararlara ve fikirlere uymayacak ve kendi bildiğini yapacaktır. şahısın bu dönemde bu gibi aile sorunlarından dolayı anne babasıyla, akrabalarıyla arası açılabilir. Arkasında birtakım dedikodular yapılabilir. Annesi ile arasına mesafe girebilir. Düş sahibi bu dönemde evden ayrılmayı düşünecektir. Bu düşüncesini yaşama geçirebilir. Ailesinden uzak bir yere taşınabilir. İşini değçalışmatirebilir. Düşde otomobil süren kimse iyi çalışmaler başaracak, rütbe sahibi olacaktır. Bir topluluğun, kalabalığın başına amir olarak geçebilir. Uzun zamandır beklediği terfiyi alabilir. Bu düş aynı zamanda özgürlüğün, ferahlığın, rahat ve yalnız bir yaşamın sembolüdür. insan bağlı bulunduğu tüm sorumluluklardan feragat edebilir. Özellikle otomobil rahatça ve yavaş sürülüyorsa gerçek yaşamta da tüm sıkıntılar durulur ve biter. şahısın dilekleri kabul olacak ve hayalini kurduğu pek çok şey bir anda gerçekleşecektir. Aldığı sorumsuzluk sorumluluğu düş sahibini psikolojik açıdan oldukça rahatlatacak ve huzurlu bir kimse yapacaktır. Ancak düşde araba sıkıntı içerisinde, hızlı bir şekilde sürülüyorsa, insan birçok meşakkatten sonra başarıya ulaşacaktır. Ancak ilk etapta her şey sandığı ve beklediği gibi kolay olmayacaktır. ekonomik sıkıntılardan sonra ferahlayabilir.

Rüyada araba kullandığını görmek

Rüyada araba kullandığını görmek düşü gören şahısın gerçek yaşamta güzel ve başarılı çalışmaler yapacağına, çalışma ve aile yaşamındaki tüm sorunları çözerek iyi bir konuma yükseleceğine dalalet eder.Rüyada araba kullanan şahısın kurmuş olduğu hayaller gerçekleşir, beklediği sonuca ulaşır. insan resmi bir çalışma kurumunda yönetici konumuna gelebilir. Düş sahibi bu düşe göre önüne çıkacak olan fırsatları değerlendirerek ekonomik anlamda ehemmiyetli bir rahatlama yaşayacaktır. Dilediği, arzuladığı güzel yaşama kavuşacak ve standartlarını yükseltecektir. Düşde araba kullanan insan çalışma yaşamındaki girçalışmaimlerinden, çabalarından olumlu sonuçlar alır. Rakipleri tarafından oldukça kıskanılacağı bir dönemdir. Düşde araba ile ilerlediğiniz yol da düşünüzün yorumu üzerinde doğrudan etkilidir. Örneğin düşde girilen yollar dar ve dönemeçli ise düş sahibi bazı sıkıntılar, zorluklar ve engellerin ardından istediklerine kavuşacaktır. Fakat yol düz ve gençalışmase tüm kapılar düşü gören kimsenin önünde açılmış sayılır.

Rüyada araba sürdüğünü görmek

Rüyada araba sürdüğünü görmek düşü gören kimsenin çalışma yaşamında çok fazla sorumluluk alacağına, çok fazla fedakarlık edeceğine ve azmedeceğine dalalet eder. Düş sahibi tüm bu çabalarının sonunda emeklerinin karşılığını alacaktır. Karşılığını bulacak ve daha iyi bir çalışmae, eve sahip olacaktır.Düş sahibi yeni ve daha güzel bir hane satın alabilir. Yatırım amaçlı olarak bir mülk edinebilir. Evlenerek hanesini döşeyebilir. Rüyada arabanın sürülüş şekli de düşün manası üzerinde oldukça etkilidir. Örneğin arabayı geri geri sürmek, düşü gören kimsenin gerçek yaşamta ehemmiyetli ve büyük zorluklarla karşılaşacağına bu zorlukların üstesinden gelmek için yardım alması gerektiğine dalalet eder. Bu düş açık olarak düşü gören kimsenin yaşamındaki tüm çalışmalerin ters gitmesine dalalet eder. İş yaşamında yapacağı hatalı davranışların çok büyük sorunlar getireceğine ve düşü gören kimsenin tekrar başa saracağına dalalet eder. Eğer düş sahibi arabayı rahat ve normal bir şekilde sürüyorsa çalışma yaşamında bir hatada bulunmaz, sorunlarla karşılaşmaz. ekonomik anlamda iyileşmeye devam eder.

Rüyada arabayı gece sürmek

Rüyada arabayı gece sürmek Düşü gören kimsenin korkular yaşadığı, endçalışmae duyduğu çalışmaler içerisine girmesin yorulur. Düş sahibi kimsenin bilmesini, görmesini istemediği gizli çalışmalere el atabilir. Bu çalışmaler çoğunlukla helal yoldan uzak, hileli ve haram çalışmaler olacaktır. Düş sahibi isteyerek ya da istemeyerek bir kimseye zarar vermçalışma olabilir. Bu durumu herkesten saklamaya çalışacaktır. Genel olarak düş sahibi etrafındaki insanlardan soyutlanır. İş yaşamında sıkıntılı bir döneme girer. İşlerinin başına geçemeyebilir. Etrafındaki insanlarla olan ilçalışmakileri oldukça zayıflayacaktır. Eşiyle arasında problemler yaşayabilir. Rüyada arabayı gece sürmek, düşü gören kimsenin içe kapanık bir insan olunduğuna dalalet eder. Düş sahibi bu dönemde insanlarla iletçalışmaim kurmaktan kaçınacaktır. Gecenin gündüze çıkmasına bakılarak bu kötü dönemlerin sonunda iyi günlerin geleceğine inanılır. Gece sürülen araba faydasız ilim öğrenmeye, çalışmaya da yorulabilmektedir.

Rüyada arabaya binmek

Rüyada arabaya binmek düşü gören şahısın uzun süredir hayalini kurduğu, çabalığı şeyin kısa zaman içerisinde gerçekleşeceğinin dalaletidir. Bu beklenti bir aşk, mezuniyet, şifa, çalışma, evlilik olabilir. Uzaklardan iyi bir haber alınabilir. insan hayırlı bir kısmet ile beklemediği bir yerde tanışabilir. Bu düşün içerisinde yolculuk da yer almaktadır. insan ya sevdiği insanyle ya da ailesiyle bir yolculuğa çıkabilir. İş gezisi organizasyonu yapılabilir. Genel olarak bir yolculuk söz konusudur. Ve bu yolculuk sonucunda düş sahibi gittiği yerde kalıp yeni bir yaşama başlayabilir. Bazı düş tabircilerine göre de bu düş, bir durumdan başka bir duruma geçmeye yorulur. Farklı bir eve taşınmak, mevcut çalışmainizi bırakıp farklı bir mesleğe geçmek olarak açıklanabilir. Sonucunda mutluluk getirecek eylemler yapılır. Düş ü gören kimsenin gençalışma bir ailesi olur, etrafı kalabalıklaşır.

Rüyada at arabası görmek

Rüyada at arabası görmek düşü gören kimsenin ya da düşü gören kimsenin bir yakının sağlık sorunu yaşamasına dalalet eder. Bu kimse belli bir hastalıktan veya kazadan dolayı hastanede kaldırılacak ve belirli bir süre burada kalmaya devam edecektir. Bu düş genellikle bozulan sağlığın habercisidir. insan yakın zamanda bir rahatsızlık veya kaza geçirebilir. Yakın etrafından, örneğin annesi bir ameliyat atlatmak zorunda kalabilir. Düş sahibini bu sıkıntılı günlerden sonra daha huzurlu günler bekliyordur. Düşdeki at arabası çok eski ve bakımsız ise düş sahibi kısa zamanda ufak bir rahatsızlığa yakalanır ve yakın zamanda tekrar iyileşerek feraha çıkar. At arabası yeni ve süslü ise düş sahibi bir gezintiye çıkabilir. Daha önceden gitmçalışma olduğu bir yere tekrar gitme manası vardır. Bazı düş tabircilerine göre bu düş, düş ü gören kimsenin taşımadığı yükler altında girerek zor çalışmaler başaracağına ve sonunda emeğinin karşılığını alıp rahatlayacağına dalalet eder.

Rüyada el arabası görmek

Rüyada görülen el arabası görmek düşü gören kimsenin çok çalışıp didinerek ekmeğini kazanmaya çalıştığının çalışmaaretçisidir. Çok zor ve meşakkatle ede geçecek olan para demektir. Bu genel olarak şahısın sıkıntı çekemsine dalalet eder. Bu yüzden insan hem özel yaşamında hem de çalışma yaşamında büyük sıkıntılar çekecektir. ekonomik anlamda çok zorlanacağı ve etrafı ile arasının çok bozulacağı bir dönemdir. Yalnızlaşabilir.Düşde el arabası görmek bazen şahısın arkadaşları ile aranın bozulmasına, aile yaşamında yaşanacak olan kavgalara, tartışmalara ve sıkıntılara, başa gelecek bir musibete yorulur. Düş sahibi çalışma yaşamında beklemediği olaylarla karşılaşır. Rakipleri tarafından ayağı kaydırılmak istenir. Bazı düş tabircilerine göre ise rüyada el arabası, yaşanan tüm sıkıntılardan sıyrılmaya, borçları ödemeye, üzüldükten sonra tamamen rahatlamaya ve ferahlamaya yorulur.

Rüyada araba altında kaldığını görmek

Rüyada araba altında kaldığını görmek düşü gören kimsenin geçmçalışmate büyük hatalar yaptığının ve şimdi bu hataların cezasını çektiğinin dalaletidir. Geçmçalışmate birilerini üzen, birilerine zarar veren düş sahibi yakın zamanda yaptığı tüm kötülüklerin bedeli olarak bir felaket ile karşılaşacaktır. Düşü gören kimsenin yaşamında pek çok şeyin ters gitmesine dalalet eder. insan çalışma yaşamında bazı zorluklar ve aksilikler ile karşılaşacaktır. Rakipleri tarafından arkasından çalışmaler çevrilebilir. Mevcut çalışmaini değçalışmatirmek durumunda kalabilir. ekonomik anlamda kısa sürelik kötü bir dönem geçirebilir. Düş sahibi düşünde kan görürse bu ekonomik açıdan ve genel olarak zor geçecek olan dönem çok daha uzun sürebilir. Ancak kan görülmüyorsa bu süreç kısa olacaktır. Düşü gören kimsenin aşk yaşamı oldukça durgun geçecek, varsa eşi ile arasında birtakım gerginlikler yaşanacaktır. Bu gerginliklerin en ehemmiyetli nedeni ekonomik sıkıntılar ve parasızlık olur. İnsan etrafından soyutlanıp yalnız kalmak isteyebilir. Düş sahibi kendi yaptığı hataları düzelterek düze çıkacaktır. Bazı düş yorumcularına göre bu düş, düş sahibine bir kimseden kötülük geleceğine dalalet eder. Bu düş sizin başınıza gelen felaketlerden kolayca kurtulacağınıza dalalet eder.

Rüyada renkli araba görmek

Bu düşgenellikle düşde görülen arabanın rengine göre yorumlanır. Örneğin insan, düşünde siyah bir araba görmüş ise, yakın zamanda kendisi veya bir yakını makam ve mevki sahibi olur, amir olur. Düş sahibi çalışmainde yükselir bir grup insanın amiri, lideri konumuna gelir.Eğer düşde görülen ara sarı renkli bir araba ise bu düş genellikle hastalığa, mutsuzluğa dalalet eder. Bu düşü gören insan kendisi veya bir yakını kısa sürecek olan bir rahatsızlık yaşar. Düş sahibi düşünde kırmızı bir araba görür ise bu düş aşk yaşamına dalalet eder. Gönül ilçalışmakilerine, karşı cinse yorulur. Bu düşü gören şahısın yaşamında bir kimse var ise yakın zamanda evlenir, çocuk sahibi olur. Eğer yaşamında bir kimse yoksa hayırlı bir kısmet ile tanışıp evlilik yolunca bir adım atar. Nçalışmaanlanır. Düşde görülen araba yeşil araba ise bu düş birtakım dini anlamlar içerir. Şahısın ahlaklı, ibadetlerini doğru yapan, namaza devam eden ve Allah katında derecesi yüksek olan bir insan olduğuna dalalet eder.

Rüyada araba ile kaza geçirme

Düşünde arabası ile kaza geçirme, düşü gören kimsenin hiç beklemediği olaylarla karşılaşacağına bir çalışmaaret olmaktadır. insan bir anda çalışmaini kaybedebilir. Uzun yıllar yaptığı birikimlerini çok kısa bir süre içerisinde kaybedebilir. Bu düş, düşü gören kimsenin ciddi bir tehlike atlatmasına, bir kazayla karşı karşıya kalmasına çalışmaaret olmaktadır. Düş gören insan düşdeki bu kazadan kurtulursa gerçek yaşamta da başına gelebilecek tüm fesatlıklardan, kötülüklerden, kazalardan kolayca kurtulur ve feraha çıkar. Düşü gören kimsenin almış olduğu dualar onu kötülüklerden kurtarmaya yardımcı olur. Eğer düş sahibi düşünde gördüğü kazadan sağ kurtulamıyor ise gerçek yaşamta başına gelecek olaylar onu fazlasıyla zor duruma sokacaktır. Bu süreç uzun sürebilir. insan çekindiği insanlerden kötülük görebilir.

Rüyada arabanın kapısını görmek

Düşde arabanın kapısını görmek düşü gören kimsenin sağlam ve prestijli bir çalışmae gireceğine delalet eder. insan çalışma yaşamında olumlu gelçalışmameler yaşayacaktır. Bu tür düşler çalışma yaşamıyla doğrudan veya dolaylı olarak ilgilidir. Bu düş, düş ü gören kimsenin çalışma yaşamında farklılıklar, yenilikler yaşayacağına dalalet eder. insan yeni bir çalışmae başlayabilir. Bu çalışma hayalini kurduğu bir meslek olacaktır. Başarılı bir çalışma yaşamına sahip olur. Yaptığı şeylere karşılık olarak kazandığı tüm güzel şeylerin devamı gelecektir. Arabanın bir parçasını görmek güzel şeylerinde bir kısmının görüldüğünün, devamının geleceğinin dalaletidir. Düş sahibi, genellikle çalışma yaşamında yeni adımlar atar ve bunun sonucunda oldukça büyük bir başarı kazanır, terfi alır. Lider konumuna yükselebilir. Araba kapısı görmek mutlu bir ev, mutlu bir yuvanın,mutlu bir evliliğin de habercisi olarak yorumlanabilir.

Rüyada arabasının çalındığını görmek

Rüyada arabasının çalındığını görmek düşü gören kimsenin elindeki şahısına ait, kıymetli bir şeyi kaybedeceğinin dalaletidir. İnsan mal, mülk veya para kaybedebilir. ekonomik sıkıntılar başlayabilir. İş yaşamında oldukça sıkıntılı bir dönem olacaktır. Rekabetin kızıştığı, herkesin birbirinin açığını aradığı bir çalışma ortamı ile karşılaşılabilir.Bu düş, düşü gören kimsenin makamını, mevkisini kaybetmesine dalalet eder. şahısın ekonomik, sosyolojik durumu mevcut konumuna göre bayağı gerileyebilir. Yaşanan tüm sıkıntıların sebebi düşü gören kimsenin ihmalkar ve sorumsuz tavırlarından kaynaklanmaktadır. Yaptığı bir kötülükten dolayı çalışmaleri ters gitmeye başlayabilir. Bu düşü genel olarak düşü gören şahısın çalışma yaşamında üstleri tarafından azar çalışmaitmesine, yaptığı çalışmalerde başarısız olmasına, yerini bir başkasına kaptırmasına dalalet eder.

Rüyada çocuk arabası görmek

Rüyada çocuk arabası görmek, düşü gören kimsenin yakın zamanda ailesi ile görüşeceğinin habercisidir. insan aile ile görüşmek için ya da ailesi ile birlikte başka bir sebepten ötürü yola çıkabilir. Bu düş genel olarak aile yaşamına ve uzun yolculuğa çalışmaaret eder. Özellikle çocuk arabası görmek düşü gören kimsenin bu yolculuğu,seyahati çok istediğinin, sabırsızlandığının dalaletidir. Misafirlik için yola çıkılabilir. Bu misafirlik düşü gören kimsenin uzun zamandır beklediği bir durum olacaktır. Bu yüzden sabırsızlıkla yolculuk tamamlanacaktır. Bu düş, düşü gören şahısın gittiği yerde başarılar ele geçireceğine, oradan güzel şeylerle döneceğine dalalet eder. Bu açıdan bakıldığında bu düş üniversite için, atama için başka bir şehre taşınmaya yorulur. Düşde görülen çocuk arabasının içerisinde bir çocuk var ise bu düş size bir misafir geleceğine dalalet eder. Hazırlık yapılması, misafir ağırlanması gibi durumlar yaşanır. Eğer arabanın içerisinde çocuk yok ise düşü gören kimsenin aşk yaşamında bir gelçalışmame olabilir. Evli ise bebek haberi alınabilir.

Rüyada makam arabası görmek

Rüyada makam arabası görmek düşü gören kimsenin ekonomik durumunda büyük oranda bir gelçalışmame olacağının çalışmaaretçisidir. Düşü gören insan eğer fakir ve sıkıntısı olan bir kimse ise, yakın bir zamanda büyük bir insanla karşılaşır. Bu insan bir devlet büyüğü, bir lider, hayırsever zengin biri olabilir. Düş sahibi güçlü ve kudretli bu kimseden büyük bir yardım görecektir. Bu yardım hem ekonomik hem içsel olarak sağlanır. Rüyada makam arabası görmek düşü gören kimsenin herkes tarafından bilinen, tanınan bir kimsenin mahiyetine girmesine dalalet eder. Bu kimse pek çok anlamda yardım sağlayacaktır. Düş ü gören kimsenin durumu eskiye oranla çok fazla değçalışmaecek ve düzelecektir.Düş sahibi bu kimsenin iyiliklerinin karşısında onun adına çalışır ve onun çalışmalerini görür. Bu düş bazı düş yorumcularına göre düşü gören şahısın makam sahibi olmasına, çalışma kurmasına, zengin olmasına dalalet eder. Düşü gören kimsenin ekonomik sıkıntıları ve doğal olarak da ailevi sıkıntıları son bulur. Daha huzurlu bir yaşam yaşar. Bu değçalışmaim geçici değil düş sahibi aklını kullanabilirse kalıcı bir değçalışmaim olacaktır.

Rüyada araba sürmek psikolojik manası

Rüyada araba sürmenin psikolojik olarak manası genellikle sıkıntı içerisinde olan insanler tarafından görülür. Psikolojik olarak zayıf bir dönem geçiren bazı kimseler bu tür düşler görebilirler. Bu düş altında özgürlük, sorumsuzluk imgeleri yatar. Çünkü araba sürmek özgürlüğün, ferahlığın ve kolaylığın sembolüdür. Düş sahibi gerçek yaşamında sürekli engellenen, durdurulan, önüne sınırlar koyulan biri olabilir. insan tüm bu sıkıntılardan kurtulmak istiyor ancak kendisine kendisinden başka yardım edecek bir kimse bulamıyordur. insan düşdeki araba sahibi olmak, bu arabayı dilediği gibi kullanabilmek ve uzaklara gitmek isteğindedir. Bu isteğin altında evden, aileden uzaklaşmak, onları terk etmek, sorumluluklardan, engellenmelerden kaçmak gibi nedenler yatar.Rüyada araba sürmek, düşü gören kimsenin, çalışma yaşamında çok güzel projeler yapmak istediğine yani gelecek ile ilgili çok büyük düşünceleri ve hayalleri olduğuna tabir edilir. Düşü gören şahısın, sosyal yaşam içerisinde, modern bir yaşam tarzı benimsediğine ve çok çekici ve sürükleyici biri olduğuna delalet edilir. Bazı alimlere göre rüyada araba sürmek, ehemmiyetli yatırımlarda ve çalışma girçalışmaimlerinde bulunmaya, sonra bu girçalışmaimlerden oldukça büyük kar elde etmeye ve çalışma yaşamında yükselmeye dalalet eder.

Rüyada Araba Kullanmak

Rüyada araba kullanmak, düşü gören şahısın, yaşam karşısında dik durmak için çabaladığına, yaşamın zorluklarını ortadan kaldırmak için sürekli çalıştığına ve yeri geldiğinde insanlara ekonomik ve içsel olarak yardım ettiğine çalışmaaret eder. Bazı tabirciler için bu düş, gören şahısın izzet ve şeref sahibi bir insan olarak, oldukça yüksek bir makama çıkacağına, insanların takdirini toplayacak hayırlı çalışmaler yapmasına, çalışma yaşamında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm çalışmalardan oldukça büyük başarılar kazanacağına dalalet eder.

rüyada araba görmek

Rüyada Otomobil Sürmek

Rüyada otomobil sürmek, düşü gören kimsenin, aile yaşamında ve çalışma yaşamında alınan kararlara boyun eğmediğine ve yaşamta yapılmak istenen her şeyin gerçekleştirildiğine tabir edilir. Düşde otomobil süren kimse bir topluluğun başına geçerek amir olur veya uzun süredir beklediği terfiyi alır. Bu düş özgürlüğün, ferahlığın, rahat bir yaşamın sembolüdür. Özellikle rahatça sürülen otomobil gerçek yaşamta da tüm sıkıntıların bitmesine, şahısın ferahlamasına bazen de isteklerin gerçekleşip tüm arzulara kavuşulmasına yorulmaktadır. düşde sıkıntı içinde araba sürmek, birçok meşakkatten sonra düşü gören şahısın başarıya ulaşacağına, geçimi zorluklarla kazanacağına veya üzüntüden sonra ferahlamaya dalalet eder.

Rüyada Araba Kullandığını Görmek

Rüyada araba kullandığını görmek, düşü gören şahısın, çalışma yaşamında ya da aile yaşamında çok iyi kararlar verip yavaş yavaş başarı kazanmaya ve çok iyi çalışmaler yapmaya alamet edilir. Düşde araba kullanan insan istediği terfiyi alır ve oldukça yüksek makama gelir. Bu düş şahısın özellikle ekonomik konularda önüne çıkan fırsatları değerlendirerek çok başarılı olmasına ve istediği yaşama kavuşmasına dalalet eder. Araba kullanan insan çalışma yaşamında yaptığı girçalışmaimlerden hep olumlu sonuçlar alır. Düşde araba kullanırken dar ve dönemeçli yollara sapmak gerçek yaşamta da bazı zorluklarla karşılaşacağınıza; düz yolda ilerlemek ise sıkıntı çekmeden elde edeceğiniz mal mülke dalalet eder.

Rüyada Araba Sürdüğünü Görmek

Rüyada araba sürdüğünü görmek, düşü gören kimsenin, çalışma yaşamında başarıya ulaşmak için çok büyük fedakârlıklar yapabileceğine ve çok azimli davrandığına delalet edilir. Bu düş araba süren için güzel bir geçim, bereketli bir yaşam, bolluk içinde geçecek bir ömürdür.

Rüyada Arabayı Geri Geri Sürmek

Rüyada arabayı geri geri sürmek, düş gören şahısın yaşamında çok büyük sorunlar ile karşılaştığına ve bu sorunların çözümü için çok profesyonel bir yardım alması gerektiğine yorulur. Bazen bu düş şahısın kendisi için zararlı olabilecek eylemler içinde bulunmasına, eline geçen imkânları değerlendirilemeyip sıkıntı çekmesine, meslek yaşamında yaptığı çalışmaların ters tepmesine ve bu yüzden başladığı yere dönmesine dalalet eder.

Rüyada Arabayı Gece Sürmek

Rüyada arabayı gece sürmek, içe kapanık bir insan olunduğuna ve insanları tanıdıkça daha fazla kapanıldığına ve insanlar ile iletçalışmaim kurma konusunda çok büyük bir sıkıntı yaşandığına çalışmaaret edilir. Bazen bu düş, biraz sıkıntı çektikten sonra ferahlayacağınızın göstergesidir. Bu yüzden başınıza gelen bazı belalardan dolayı çok fazla üzülmemeli ve her şey için Allah’a tevekkül etmelisiniz. Gece sürülen araba faydasız ilim öğrenmeye de yorulabilmektedir.

Rüyada Arabaya Binmek

Rüyada arabaya binmek, düşü gören şahısın uzun zamandır peşinde koştuğu çalışmae çok kısa bir zaman içerinde girileceğine ve çalışma yaşamında yeni bir çalışmale ilgili çalışma yaparak kendisini yeni ve farklı bir mevkide bulacağına çalışmaaret edilir. Bazen de bu düşü, bir durumdan başka bir duruma geçmeye yorulur. Mevcut çalışmainizi bırakıp farklı bir mesleğe geçeceğinizin ve orda daha mutlu çalışacağınızın habercisidir. Rüyada arabaya binmek, yolculuğa çıkmaya, uzun bir seyahate ve orda kalıp yeni bir başlangıç yapmaya yorulur. Bazı tabircilere göre ise bu düş, şahısın akrabalarının artmasına, aile yaşamında mutlu ve huzurlu olmaya yorulabilmektedir.
Bir başkasının sürdüğü arabaya binenler çalışma teklifi alırlar veya çalışmayerlerindeki bir pozisyon için değerlendirilirler. Mevki farklılaştırması manasına geldiği gibi, tayini çıkan insanların şehirdedn taşınma yapacaklarına da yorumlanır. Kendi arabasına binen ve çalıştıran insanler ticaret yaşamına atılırlarsa çok başarılı olurlar.

Rüyada At Arabası Görmek

Rüyada at arabası gören kimse hastalanır veya hastanede yatıyorsa bir müddet daha kalmaya devam eder. Bu düş genellikle şahısın sağlığı ile ilgilidir. Düşünde at arabasına binen kimse kısa süreli bir rahatsızlık geçirir; fakat sonunda tüm hastalıklarından kurtularak ferahlayıp rahatlar. Bazı âlimlere göre ise bu düş sıkıntı ile elde edilecek maldır. Çok çalışıp çabalama sonucunda istediğiniz yaşama kavuşacağınıza, mutlu olup üzüntülerinizden kurtulacağınıza çalışmaaret eden bir düşdür.

Rüyada El Arabası Görmek

Rüyada görülen el arabası, meşakkatle ele geçecek paradır. Bu düşü gören kimse ister özel ister çalışma yaşamında olsun bazı zorluklarla karşılaşarak sıkıntı yaşar. Bazen bu düş arkadaşları ile aranın bozulmasına, aile yaşamındaki tartışmalara ve sıkıntılara, evlatlarından dolayı başa gelecek bir musibete, çalışma yaşamında istediği sonucu alamamaya yorulur. Bazı alimlere göre ise el arabası, tüm sıkıntılardan sıyrılmaya, bir müddet üzüldükten sonra tamamen rahatlamaya ve ferahlamaya çalışmaaret eder.

Rüyada Araba Altında Kaldığını Görmek

Rüyasında araba altında kalan kimseye kötü bir kimse tarafından bir zarar ulaşır. Bu düş çalışma yaşamınızda sizi çekemeyen ve daima sizin kötülüğünüzü isteyen bir adamın habercisidir. Eğer düşde araba altında kalıp zarar görmemeniz, bu belalardan sıyrılacağınıza ve başınıza gelecek tüm kötülükleri savacağınıza dalalet eder. Araba altında kalıp ölmek, uzun ve bereketli bir ömre, bolluk ile geçecek bir yıla dalalet eder. Araba altında kalıp kurtulan veya arabanın kendisine zararı dokunmayan insan, meslek yaşamında bazı zorluklarla karşılaşır ama tüm zorluklardan başarılı bir şekilde kurtulur.

Rüyada Renkli Araba Görmek

Rüyada görülen araba genellikle rengine göre yorumlanır. Siyah araba, makam ve mevki sahibi alıp yükselmek veya bir grup insanın lideri olup onları yönlendirmektir. Sarı araba genellikle hastalığa dalalet eder. Bu rüyayı gören kimse kısa süreli bir hastalığa tutulur. Kırmızı araba gönül ilçalışmakilerine, aşk yaşamına yorulur. Böyle bir düşyakında aşık olacağınıza veya evleneceğinize yorulmaktadır. Yeşil araba ise, ibadetleri doğru yapmaya, namaza devam eden ve kulluk manasında derecesi yüksek olan bir insandir.

Rüyada Araba İle Kaza Geçirme

Rüyasında arabası ile kaza yapan insan, hiç beklemediği bir anda çalışmaleri bozularak para kaybeder veya makamından olur. Kaza yapmak bir tehlike ile karşılaşmaktır. Eğer kazadan kurtulursanız başınıza gelecek bir musibetten kurtulur ve tüm zorluklarda çıkarak feraha ulaşırsınız. Düşler kazadan kurtulamadığını gören kimse kötü insanların şerrinden çekinir veya onların kendisine zarar vermesi sonucu oldukça güç bir duruma düşer.

Rüyada Arabanın Kapısını Görmek

Rüyada bir arabanın kapısını gören insan devlet çalışmaine girer. Böyle düşler genellikle çalışma ile yorulmaktadır. Bu düş, memuriyete, şahısın yakın zamanda yeni bir mesleğe adım atacağına, güzel başlangıçlara da yorulmaktadır. Düş sahibi, genellikle çalışma yaşamında yeni adımlar atar ve bunun sonucunda oldukça büyük bir başarı kazanır. Araba kapısı bazen de mutlu bir yuvanın ve huzurlu bir yaşamın sembolüdür.

Rüyada Arabasının Çalındığını Görmek

Rüyasında arabası çalına kimse elindeki makamı kaybeder. Bu düş, genellikle meslek yaşamında yöneticilerinden azar çalışmaitmeye, yaptığı çalışmaların başarısızlığa uğramasına ve derecenin inmesine çalışmaaret eder.

Rüyada Çocuk Arabası Görmek

Rüyada çocuk arabası görmek, şahısın yakında uzun bir yolculuğa çıkacağının habercisidir. Çocuk arabası sürmek, yolculuk için hazırlanmaya yorulur. Bu düş gören şahısın çalışma seyahatine çıkacağına ve oradan büyük başarılarla döneceğine; bazen de hayırlı yolculuklara, rahat bir seyahatten sonra güvenle memlekete dönmeye dalalet eder. Düş içinde çocuk bulunan çocuk arabası, uzak bir yerden misafirlerinizin gelmesine, onları karşılamaya ve onlarla vakit geçirmeye yorulmaktadır. düşde boş bir çocuk arabası görmek ise gönül macerasına çalışmaaret eder. Bu düş eğer gören insan bekârsa yakında evleneceğine ve mutlu olacağına dalalet eder.

Rüyada Makam Arabası Görmek

Rüyasında makam arabası gören, eğer fakir ve sıkıntısı olan bir kimse ise, tez zamanda oldukça güçlü, kudretli ve varlıklı bir insanla karşılaşarak ondan yardım görür. Bu düşkendisine güvenilen, herkes tarafından sevilen ve saygı duyulan bir kimsenin mahiyetine girmeye, onun için çalışmaya ve bu çalışmalar sonucunda oldukça büyük faydalar görmeye çalışmaaret eder. Makam arabası bazen de gören şahısın mevkisinin yükselmesine, sıkıntıların gitmesine yorulmaktadır.

Rüyada araba sürme, çalışmai gücü yoluna koymak için öncekine oranla daha fazla çalışmaya ve çalıştığı sektörde kendini kanıtlamak isteyen düşü gören kimsenin herkesi hayran bırakan azmine yorumlanır. Araba süren insan gelecek planlarını yapmakta geç kalmayacak ve ön görüsünün yüksek olması, disiplinli şekilde çalışması ve prensipli oluşuyla başarıyı tahmin ettiğinden çok daha kısa sürede elde edecek demektir. Kimseden yardım almadan hareket etmek ve kendi aklına güvenmek suretiyle yaşamtaki zorluklarla çok daha etkin şekilde mücadele edileceğine tabir edilir. Özellikle çalışma alanında sürekliliği olan, çalışma şevkini yükselten ve şahısın emeklerinin karşılığını hem ekonomik, hem de kariyer olarak alabileceği bir çalışmae başlangıç yapılacağını bildirirken, memuriyet manasına da gelmektedir.

Rüyada Kamyon Sürmek

rüyada kamyon sürmek

Kamyon sürdüğünü gören insanler her sorunla baş edebilecek ve buldukları çözümlerle önceki yaşamlarına kalın bir çizgi çekerek yepyeni başlangıçlar yapabilecek fırsatları elde edecekler demektir. Güçlüklerle dolu günler geçirilse dahi sonunda mutlak başarının geleceğini ve düşü gören kimsenin bu başarı sayesinde kendini daha güçlü, azimli hissedeceğini, karşısına çıkan problemlerden dolayı pes etmeyeceğini, motivasyonunu asla kaybetmeyeceğini ifade eder. Kamyon sürmek aynı zamanda kendisi haricinde ailesinin, kardeşlerinin ve anne-babasının bakımını da üstlenecek olan şahısın sorumluluklarının ağırlığına rağmen sızlanmadan çalışacağını, ekmeğini taştan çıkarmaya devam edeceğini tabir eder.

Rüyada Araba Sürmek Psikolojik Manası

Bu düş genellikle sıkıntıda olan ve bu sıkıntıların bitmesini arzu eden insanler tarafından görülür. Çünkü araba sürmek özgürlüğün, ferahlığın ve kolaylığın sembolüdür. Sizin de eğer yaşamınız hep engellemelerle geçiyorsa, tüm bu sıkıntılardan kurtulmak istediğinizin, kendinize yardım edecek bir insanyi beklediğinizin göstergesidir bu düş. Aynı düşdeki gibi araba sürmeyi, belki bulunduğunuz yeri terk ederek yeni bir başlangıç yapmayı arzular ve isteklerinizin en kısa zamanda gerçekleşmesini umarsınız. Her ne olursa olsun devamlılık ilkesine bağlı kalmak ve yapılan çalışmate herkesin saygı duyduğu, hayranlık beslediği biri haline gelmek istendiğini bildirir. Karakter açısından mağrur ve kimseden yardım almadan yaşamını idame ettiren, sırlarını, sorunlarını paylaşmanda yaşayan insanlerin de delaletidir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Ayı Görmek

Rüyada Ayı Görmek

Rüyada ayı görmek, çevrenizdeki iki yüzlü hilekar insanlara, iş ortamında rekabete, günlük hayatta zorluklara ve düşmana tabir edilir. Bazende kumarda şansa, güçlü rakibe, düşman karşısında yenilgiye ve kötü huylu kadına yorumlanır. Rüyada kızgın ve

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Akbaba Görülmesi

Rüyada Akbaba Görülmesi

Rüyada akbaba görülmesi rüya sahibi için hayatına girecek olan güçlü, anaç, kötü bir insana delalettir. Rüyada görülen akbaba aynı zamanda rüya sahibinin kötü bir duruma düşeceğine ve bu durumdan memnun kalacak bir düşmanı olduğuna delalettir.

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Bodrum görmek

Rüyada Bodrum görmek

Benimle birlikte geçecek süreyi, daima arayacak olan yakışıklı erkeklerim! Hepinizi sevgilerimle selamlarım, ben Bodrum Escort Orina, birlikte odamızda yapabileceklerimizin neler olabileceği hususundaescortlar şişli şimdilik bir fikriniz yok, bu nede

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Adak Görmek

Rüyada Adak Görmek

Rüyada adak görmek, peşine düştüğünüz bir dileğiniz olduğunu ve gerçekleştirmek için elinizden geleni yapacağınızı işaret eder. Azminiz sayesinde çok kısa sürede başarıya ulaşabileceğinizin habercisi olan adak sembolü çok bereketli bir döneme de dikk

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Ahtapot Görmek

Rüyada Ahtapot Görmek

rüyada ahtapot görmek ne anlama gelir sorusuna cevaben ; Rüyada ahtapot görmek, birden fazla işle uğraşıldığına ve bu işlerden başarı elde edileceğine işarettir. Ayrıca içinden çıkılmaz ve zor bir işle uğraşıldığı anlamına da gelir. Rüyada ahtapot gö

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Altın Görmek

Rüyada Altın Görmek

Rüyada altın görmek, mal, mülk, varlığa, zenginliğe ve huzura işarettir. Bazende hayırlı bir haber almaya, mutlu bir olayla karşılaşmaya, helal kazanca ve bereketin artmasına yorumlanır. Rüyada altın kolye görmek, hayırlı olaylara, mutlu habere bazen

Kategori: A 0 Yorum
   

Rüyada Araba Sürmek ve Rüyada Araba Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Araba Sürmek ve Rüyada Araba Görmek Hakkında Yorum Yaz