Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Asa Görmek

Rüyada Asa Görmek
Kategori: A 0 Yorum

Rüyada Asa Görmek ve Gizemli Tabirleri

Rüyada asa görmek tarihten bu yana bir çok rüya yorumcusu tarafından farklı yorumlanmıştır. Rüyada asa görmek kimi rüya yorumcularına göre büyük bir gücü elinde tutmak anlamını taşırken bazı rüya yorumcularına göre ise rüya sahibinin kibrine, bu kibir yüzünden çevresine zarar veren kişiye delalettir. Aynı zamanda asa büyük ve olağanüstü nitelikte bir gelişmeye rüya sahibinin hayatında açılacak yeni bir döneme yeni başlayacak olaylar zincirine delalettir. Rüyada asa görmenin şekline, durumuna göre de birbirinden farklı yorumları vardır. Rüyanızı ayrıntılı bir şekilde yorumlamamızı istiyorsanız bizimle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

<

Aynı zamanda rüyada görülen büyü ya da majikal olaylarla ilgili eşyalar rüya sahibinin bu tarz eğilimleri konusunda dikkatli olması gerektiğine delalettir.

rüyada asa görmek

Rüyada Asa Tutmak

Rüyasında asa tuttuğunu gören rüya sahibi hedeflediği bir işi ilerleyen dönemlerde çok güzel bir şekilde başarır ve üstesinden gelir. Eğer rüyada asa sadece elinde tutulup büyü yapılmıyorsa rüya sahibinin hayatından bazı kimselerin eksileceğine bazı kayıplar yaşanacağına delalettir. Aynı zamanda rüya sahibinin yaşayacağı maddi kayıplara da yorumlanabilir.

Rüyada Asa Bulmak

Rüyasında asa bulduğunu gören rüya sahibi çevresine karşı oldukça meraklı ve araştırmacı kişiliğe sahiptir. Aynı zamanda rüyada bulunan asa büyük bir şansa güzel bir geleceğe delalettir. Rüyasında asa bulup kullandığını gören kişi eğer bekarsa yakın zamanda bir evlilik söz konusu olabilir ve bu rüyayı gören rüya sahibi çok güzel bir evlilik gerçekleştirebilir.

asa resimleri

Rüyada Asa ile Sihir Yapmak

Rüyasında asa ile sihir yaptığını gören kişi çevresine çok büyük bir yardım sağlar ve çok büyük bir iş başarır. Aynı zamanda rüya sahibinin ailesinde de olumlu değişimler söz konusu olabilir. Rüya sahibinin bu dönemde gerçekten istediği bir dilek varsa yakın zamanda gerçekleşir.

Rüyada asa ile sihir yapmak rüya sahibinin istediği bir amaca yakın zamanda ulaşacağına güzel işler başaracağına delalettir. Aynı zamanda kimi rüya yorumcularına göre hane içine gelecek olan bir mutluluğa güzel bir olaya yorumlanır. Rüyasında asa ile sihir yaptığını gören kişi yakın bir dönemde yeni bir ilişkiye başlayabilir ve evlilik kararı alabilir. Rüyayı psikolojik olarak yorumlamak gerekir ise rüya sahibinin büyük bir beklentisi olmasına bu beklentilerini başarabilecek güçte hissetmesine yorumlanır.Rüyada büyü ile ilgili yorumlara bakınız.

dambledore asa

Rüyada Asa Kırmak

Rüyada asa kırmak rüya sahibinin beklentilerinin kaybolmasına bazı isteklerinden ümidi kesmesine delalettir. Aynı zamanda rüyada asa kırmak gizli bir olayın gün yüzüne çıkmasına rüya sahibinin yaşayacağı bir hayal kırıklığına delalet eder. Bir çok rüya yorumcusu asanın gizemlerini gün yüzüne çıkarmaya çalışmış ve farklı yorumlar yapmıştır. Fakat asa kırmak bu gizemin çözülmesine rüya sahibinin çevresinde olan ilginç olayları yakın zamanda öğrenmesine yorumlanmıştır.

Rüyada Asa Yakmak

Rüyada asa yakmak rüya sahibinin birden çok güçlenmesine büyük ve başarılı işlerin peşinden koşmasına ve başarılı olmasına delalet eder. Aynı zamanda diğer anlamıyla rüyada yakılan asa tüm kötülüklerden korunmaya başarılı bir döneme delalet eder.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Akordeon Görmek

Rüyada Akordeon Görmek

Rüyada akordeon görmek, yaşadığınız kötü durumdan çıkarak sorunlarınızı kısa zamanda çözeceginiz anlamına gelir. Yaz aylarının birinde doğan biri rüyasında akordeon görürse hayatta kaçırılan fırsat, kaybedilen zaman, üzüntü ve özleme yorumlanır. Sonb

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Abanoz Ağacı Görmek

Rüyada Abanoz Ağacı Görmek

Rüyada abanoz ağacı görmek, kendi işinde çalışkan olmakla beraber cimri ve zengin olan, ama kimseye hayrı dokunmayan kişiye işarettir.

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Asa Görmek

Rüyada Asa Görmek

Rüyada asa görmek tarihten bu yana bir çok rüya yorumcusu tarafından farklı yorumlanmıştır. Rüyada asa görmek kimi rüya yorumcularına göre büyük bir gücü elinde tutmak anlamını taşırken bazı rüya yorumcularına göre ise rüya sahibinin kibrine, bu kibir yüzünden çevresine zarar veren kişiye delalettir.

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Aba Görmek

Rüyada Aba Görmek

Rüyada aba görmek ,yolculuk ve sevindirici bir haber­le yorumlanır.Bir kimsenin rüyasında aba üstüne oturduğunu görme­si, rütbesinin artacağına,rüyasında aba giydiğini görmesi;huzurlu bir kazanca ve mutluluğa kavuşacağına,rüyasında sırtından abayı çı

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Altın Görmek

Rüyada Altın Görmek

Rüyada altın görmek, mal, mülk, varlığa, zenginliğe ve huzura işarettir. Bazende hayırlı bir haber almaya, mutlu bir olayla karşılaşmaya, helal kazanca ve bereketin artmasına yorumlanır. Rüyada altın kolye görmek, hayırlı olaylara, mutlu habere bazen

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Ateş Görmek

Rüyada Ateş Görmek

Rüyada ateş görmek aşk, tutku, sadakat, mutlu haber ve mal simgeliyor. Eğer rüyada kavrulmuş veya kül gibi yangın gördüyseniz, o altın ve para anlamına gelir. Bir evin içinde ateş görmek eve gelecek para anlamına gelir. Eğer evin dşında görürseniz, y

Kategori: A 0 Yorum
   

Rüyada Asa Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Asa Görmek Hakkında Yorum Yaz