Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Asker Görmek

Rüyada Asker Görmek
Kategori: A 0 Yorum
asker

Rüyada Asker Görmek

Rüyada asker görmek genel anlamda iyidir ve hayra yorulur. Eğer rüyanızda asker gördüyseniz kötü insanlardan ve tehlikeden uzak olacağınıza, galibiyet bol kazanç elde edeceğinize, işlerinizde yükseleceğinize ve çevrenizde ki insanlar tarafından çok sevilen bir insan olduğunuza yorumlanır.

Rüyada Asker Olmak

Rüyasında asker olan kişi için yakın zamanda bir hastalığa yakalanacağının habercisidir. Asker olmak uzağa yolculuk yapmak rüyada hayra işaret değildir.

Rüyada Askerlik Yaptığı Yeri Görmek

Rüyasında askerlik yaptığı yere giden kişi yakın zamanda yaşayacağı kötü bir olayda arkadaşının desteğini görür.

Rüyada Asker Üniforması Giymek

Rüyasında asker üniforması giyen kişi yakın zamanda muradına erer. Son zamanlarda istediğiniz en büyük isteğinizin yakın zamanda gerçekleşeceğinin habercisidir.

asker

Rüyada Askerler ile Savaşa Katılmak

Rüyada asker olmayıp askerlerle birlikte savaşa katıldığınızı gördüyseniz bazı hatalar yaptığınızın fakat hataların üstesinden gelebilmek için uygun bir zamanda olduğunuzun habercisidir.

Rüyada Asker ile Tanışmak

Rüyada askerle tanışıp sohbet etmek bekar kimse için yakın zamanda güçlü sorumluluk sahibi bir insanla tanışacağına ve o insanla evleneceğine yorumlanır. Rüyayı gören kişi evli ise yakın zamanda dürüst, doğrucu bir insanla tanışıp arkadaş olacağına delalet eder.

Rüyada Asker ile Çatışmak

Rüyada asker ile çatışmak çatışan kişinin yakın zamanda aile bireylerinden birinin bir sorunu ile yüzleşeceğine bunların üstesinden gelebilmek için çok büyük bir mücadele vereceğine yorumlanır. Eğer kişinin çatıştığı asker tanıdığı bir insansa yakın zamanda yaptığı bir yanlış yüzünden çevresinde ki insanların zarar göreceğine yorumlanır.

Rüyada Askerler Tarafından Öldürülmek

Rüya sahibi rüyasında askerler tarafından öldürüldüğünü görürse ömrü uzar, rüya sahibinin bir hastalığı varsa yakın zamanda sağlık problemleri düzelir.

Rüyada Askerden Kaçmak

Rüyada askerden kaçmak rüya sahibinin yakın zamanda bir kavgaya karışacağına kavga ettiği kişiye büyük bir zarar verip çok büyük pişmanlık yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Komutan Olmak

Rüyasında komutan olan kişi yakın zamanda iş hayatında yükselir. Rüyasında komutan rütbesi alan kişi yakın zamanda yüklü miktarda bir para kazanır.

asker

Rüyada Sehit Olmak

Rüyasında şehit olduğunu gören kişi gelecek adına çok büyük adımlar atar ve o günlerde yaptığı işlerden çok büyük kar elde eder.

Rüyada Asker Silahı Görmek

Rüyada silah görmek genel anlamda hayra yorulmaz fakat asker silahı rüya sahibinin çok büyük güç elde edeceğinin habercisidir.

Rüyada Askerlikten Kaçmak

Rüyasında askerlikten kaçan kişi evli ise eşini üzecek ya da büyük miktarda zarar verecek bir iş içerisindedir. Rüyasında askerden kaçan kişi bekarsa sorunlu bir ilişki kurar ve kurduğu ilişkiye kendi zarar verir.

Rüyada Askerlerle Yemek Yemek

Rüyasında askerlerle yemek yiyen kişi yakın zamanda bir devlet işine atılır.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Ahır Görmek

Rüyada Ahır Görmek

Rüyada ahır görmek, bolluk ve bereketin simgesidir. Bu rüyayı gören kişinin hayatında bolluk ve bereket olacağı düşünülür. Rüyada ahır görmek, hane içindeki sağlık ve huzuru da temsil eder. Bu rüya oldukça hayırlı olup, gören kişinin kısmetlerinin aç

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Aşı Görmek

Rüyada Aşı Görmek

Rüyada aşı görmek, gören kişinin etrafında varlığını bilmediği ancak onu gerektiği hallerde kötülüklerden ve sorunlardan koruyan birinin olduğuna işarettir. Kimi yorumcu koruyup, kollayan bu kişinin aile büyüğü veya ebeveynlerden biri olduğunu düşünü

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Antilop Görmek

Rüyada Antilop Görmek

Rüyada antilop görmek, iyi ve güzel işlerin sizi beklediğinin habercisidir. Rüyada ayağı tökezleyip düşen bir antilop görmek, aşk hayatınızın mutsuzlukla sonuçlanacağı veya eşinizle aranızda bir kopukluk meydana geleceğine yorumlanır. Rüyada vahşi

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Ağlamak , Ağladığını Görmek

Rüyada Ağlamak , Ağladığını Görmek

Rüyada ağlamak bazen sevinç bazende üzüntü habercisidir. Rüyada ağlamanın anlamını nasıl ağladığınızın tabirini öğrenerek daha iyi anlayabilirsiniz.

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Aşık Olmak Görmek

Rüyada Aşık Olmak Görmek

Rüyada aşık olmak, uğrayacağınız iftiranın habercisidir. Rüyada aşık olduğunu görmek bazen de girdiği yolda çok zorluklarla karşılaşacağına tabir edilir. Rüyada tanımadığınız birine aşık olmak, çok mutlu olacağınız anlamına gelir. Bu rüya, çevrenizde

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Ameliyat Görmek

Rüyada Ameliyat Görmek

Rüyada ameliyat görmek, ameliyat olmak, kendine ameliyat yapıldığını, ameliyat olduğunu görmek iyileşmeyi işaret eder. Bu iyileşme hasta iseniz sağlığına çabuk kavuşup iyileşeceğini, sıkıntıda iseniz rahata ereceğini, yolcu iseniz gideceğin yere sağ

Kategori: A 0 Yorum
   

Rüyada Asker Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Asker Görmek Hakkında Yorum Yaz