Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Ay Görülmesi

Rüyada Ay Görülmesi
Kategori: A 1 Yorum

Rüyada Ay Görmek

Rüyada ay görmek büyük bir alime, adaletli yöneticiye, yalan söyleyen bir adama işarettir. Ay aynı zamanda aileye yorumlanır. Eğer bekar kişi rüyasında ayı kucağında veya yanında görürse yakın zamanda ayın parlaklığında birisi ile evleneceğine işarettir. Hamile bir kadın kucağında ay görürse çocuğunun erkek olacağına, hamile kadın kucağında ki ayı kıyafet örtü vs eşyalarla kapatıyorsa çocuğunun kız olacağına, rüyasında parlak bir ay görüp aya ulaşamazsa erkek çocuk doğuramayacağına delalet eder.

Ayı kendi evinde gören kişi için yakın zamanda uzaktan bir misafir gelmesine, rüyada parlayan bir aya secde etmek günah işleyeceğine eğer ay parlamıyorsa günahlarını düzeltme yolunda olduğuna, ayı kendi elinde tutan kişi için işinde yükselme maddiyat kariyerinde yükselmesine, ay ile konuştuğunu görmek yüksek bir makama, ayın ikiye ayrılması büyük devlet adamlarından birinin öleceğine,ay tutulmasını izlemek devlet büyüklerimden birinin değişeceğine, rüyayı gören kişi ayın üzerinde kendi yansımasını görüyorsa öleceğine yorumlanır.

Rüyada hem güneş hem ay görmek, hem hayra hem de şerre delalet eder. Rüya sahibinin çevresinden göreceği saygının yanı sıra, hak yolundan uzaklaşması şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Ay Görmek

Rüyada Hilal Görmek

Rüyada hilal görmek iyi bir iş, erkek çocuğu, kişiye verilen iyi bir meslek veya kar ve pay elde etmeye işarettir. Rüyanızda parlak bir hilal gördüyseniz yakın zamanda çok istediğiniz bir dileğiniz gerçekleşir. Hamile kişi eğer rüyada gördüğü parlak hilalin yere düştüğünü görürse doğacak çocuğun sakat olabileceğine ya da düşük yapacağına yorumlanır. Hilalin başka bir yerden doğmasını görmek kötü şeyler yaşanacağına, hilalin kaybolduğunu görmek birinin kaybolacağına ve arzu ve isteklerin tamamlanamayacağına, donuk bir şekilde hilal görmek kayıp birinin geri gelmesine, hilale dokunmak düşmana galip gelineceğine, beklenen müddetlerin sona ermesine alcak vereceklerin kapanmasına delalet eder.

Rüyada Yarım Ay Görmek

Rüyasında yarım ay görmek kişinin verimli uğraşlar sergilediğine, hayali kurulan geleceğe ulaşacağına, maddi sıkıntılardan kurtulacağına, ferahlığa kavuşacağına, mal varlığının artacağına, büyük mevkiye çıkacağına işarettir. Eğer rüyanızda 2 tane yarım ay gördüyseniz yalancı bi insana, saklanan sırların açığa çıkmasına, çok büyük sorunlarla yüzleşeceğiniz, ayı dört parçaya bölünmüş olarak gördüyseniz uzun ve sıkıntılı bir döneme girdiğinize, yarım ayı puslu olarak gördüyseniz yaşıtınız olmayan biriyle evleneceğinize işarettir.

Rüyada Dolunay Görmek

Rüyada dolunay görmek rüya sahibinin bundan sonra ki yaşamı boyunca işlerin çok yolunda gideceğine dileklerinin hızlı bir şekilde gerçekleşmeye başlayağına işarettir. Rüya sahibi hayatta payına düşen mutluluğu alacak her daim daha fazlası için çabalayacaktır.

Rüyada Ay Görmek

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Apartman Görmek

Rüyada Apartman Görmek

Rüyada apartman görmek, rüya sahibinin çok yakında sıkıntılar çekeceğinin işaretidir. Bu rüyayı gören kişi, farkında olduğu bir durumla ilgili tedbir almadığı için sıkıntıya düşecek anlamındadır. Ayrıca rüyada apartman görmek ciddi para kayıplarına v

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Akvaryum Görmek

Rüyada Akvaryum Görmek

Rüyada akvaryum görmek, huzur, mutluluk ve sevginin sembolüdür yakın zamanda hayal ettiklerinizin gerçekleşeceğine tabir edilir. Rüyada genç bir kızın akvaryum görmesi zengin biriyle yaklaşan evlilik planlarına işarettir. Rüyada akvaryumun suyunu değ

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Asa Görmek

Rüyada Asa Görmek

Rüyada asa görmek tarihten bu yana bir çok rüya yorumcusu tarafından farklı yorumlanmıştır. Rüyada asa görmek kimi rüya yorumcularına göre büyük bir gücü elinde tutmak anlamını taşırken bazı rüya yorumcularına göre ise rüya sahibinin kibrine, bu kibir yüzünden çevresine zarar veren kişiye delalettir.

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Ağaç Görülmesi

Rüyada Ağaç Görülmesi

Rüyada agac görmek hayırlı durumlara vesiledir. Rüyada ağaç görülmesi gelecek hoş bir habere yaşanacak güzel bir döneme delalettir. Kimi yorumculara göre rüyada görülen ağaç rüya sahibinin hayatına girecek yeni bir insana yorumlanır.

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Anne Görmek

Rüyada Anne Görmek

rüyada anne görmek ne anlama gelir ? Rüyada anne görmek son derece hayırlara vesile olan bir rüyadır. Rüyada anne görmek daha çok kısmetlerimizin çoğalacağına ve hayatımızda bolluğun artacağına delalet etmektedir. Rüyasında annesini gören bilir kişin

Kategori: A 0 Yorum
Rüyada Abanoz Ağacı Görmek

Rüyada Abanoz Ağacı Görmek

Rüyada abanoz ağacı görmek, kendi işinde çalışkan olmakla beraber cimri ve zengin olan, ama kimseye hayrı dokunmayan kişiye işarettir.

Kategori: A 0 Yorum
   

Rüyada Ay Görülmesi Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. leyla dedi ki:

    Güzel anlama geldiğine çok sevindim. Dün rüyamda ay görmüştüm

Rüyada Ay Görülmesi Hakkında Yorum Yaz