Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Baba Görmek

Rüyada Baba Görmek
Kategori: B 44 Yorum

Rüyada baba görmek, babasını, babanızın hayatta olup olmamasına göre farklı anlam taşır. Sağ olan babayı görmek çok hayırlı bir rüya olup, isteklerinizin gerçekleşeceğini, helal kazanca kavuşacağınızı gösterir. Çünkü babalar kişiye hayat veren veren en değerli varlıklar, kişinin yaşam kaynağıdır.

Rüyayı gören kişinin babası vefat etmiş ise ihtiyacı olanlara yardım etmesi gerektiğini anlatır.

Rüyada babayı görmek yorumu

Rüyasında babasını sağlıklı, güler yüzlü, mutlu görürseniz bu babanızdan aldığınız değerli özelliklerin farkında olduğunuzu ve bu yönlerinizi ilerletme, geliştirme yolunda olduğunuzu ifade eder. Bu rüyada güzel gelişmeler, ilerleme, büyüme sinyalidir. Ticaret yapan yapan kişiler için işlerinde açılma, çalışanlar için yükselme, öğrenciler için derslerinde başarılı, diğer insanlar için hayatta kendini daha güçlü hissedeceği durumların işaretidir.

Rüyada baba olmak ne demektir

Rüyada baba olduğunu, evlat sahibi olduğunu görmek, kişinin gerçek hayatta baba olup olmadığına göre anlam kazanır. Halen bir baba iseniz ve baba olduğunuzu görürseniz bu rüya dileklerin gerçekleşmesi, kazanç ve rızk artışı, büyüme ifadesidir. Eğer şu anda baba değilseniz, bu yüce duyguyu tatmak, hayatını güzelleştirmek için büyük bir istek sahibi olduğunuzu ve kişiliğinizin oturmuş olduğunu, olayları çok net bir şekilde görmeye başladığınızı simgeler.

Rüyada babanın ölümünü görmek neye yorulur

Halen yaşamakta olan babanın öldüğünü görmek, bilinç altında babayı suçlama ifadesidir. Babanın ölmüş olduğunu görmek, Dünyaya geldiğiniz andan bu güne kadar babanın sizi yeteri kadar desteklemediği, yanınızda olmadığı veya sizi takdir etmediği, sizi hayata iyi hazırlamadığı düşüncelerine sahip olduğunuzu, bu düşüncelerin etkisiyle gelecek korkusu yaşadığınızı ifade eder. Babanın mezarı, babasının mezarını ziyaret etmek, iç dünyanızda babanız ile ilgili kopan fırtınaları, vicdan azabı yada pişmanlıkları işaret eder.

Rüyada babayı ziyaret etmek neye işaret eder

Rüyada babayı ziyaret etmek, babasını ziyaret ettiğini görmek, gerçek hayatınızda bir durum karşısında kendinizi güçsüz hissettiğinizi, babanızdan güç almak veya bir tehlike karşısında onun kanatlarının altına sığınarak korunmak duygusu içinde olduğunuzu gösterir. Ancak babanızın sevgi ve şefkatini uzaktan hissetmek dahi size güç verecek ve bu durumdan kurtulacaksınız şeklinde yorumlanır. Babanın evlendiğini, babayı yeniden evlenmiş görmek, kısmete ve başarılı bir hayata işarettir.

Rüyada babayla konuşmak ne anlama gelir

Rüyasında şu anda hayatta olan babasını gören ve onunla konuşan kişi, reel hayatında kendinde güç bulur ve cesaretle olayların üstüne gidebilir. Böylece zorluklardan kurtulur şeklinde tabir edilir. Bu rüyada baba ile konuşulan konular hatırlanırsa çok daha güzel bilgiler ortaya çıkabilir

Rüyada babanın seslendiğini görmek neye delalettir

Rüyanızda babanız size seslenirse bunun anlamı uyanık hayatınızda bir işbirliği sonunda sevinç ve mutluluk ifadesidir. İş yaşamı veya ilişkinizde size mutluluk ve sevinç getirecek gelişmeleri müjdeler.

Rüyada babayı üzgün görmek neyi gösterir

Rüyada babayı üzgün görmek, babayı üzüntülü görmek, reel hayatta babanızın istediği davranış tarzını göstermediğinizi, onunla davranış tarzınız sebebiyle anlaşamadığını temsil eder. Bu durumun babayı nasıl üzdüğünü baba olduğunuzda anlayacaksınız ve pişmanlık yaşayacaksınız şeklinde yorumlanır.

Babayı sıkıntılı görmek, nasihatlerini dinlemediğiniz için size kırılacağına işarettir.

Rüyada babayı kızgın görmek, babanın kızdığını, babanın sinirlendiğini, babayı sinirli görmek, babanız ile aranızda henüz çözülmemiş bazı sorunlar olduğunu yada sizin öyle düşündüğünüzü işaret eder.

Rüyada babayla tartıştığını görmek nedir

Babayla tartışmak, baba ile kavga etmek, baba ile tartıştığını, babayla kavga ettiğini görmek gerçek yaşamınızda başkalarını suçlama huyunuz olduğunu ve bu huyu hemen terk edip, aksi giden işlerinizin sebebini sakin kafa ile araştırmanız gerektiğini temsil eder.

Rüyada babayı dövmek neye yorulur

Rüyada babayla kavga etmek veya babasını dövdüğünü görmek çok kötü bir rüyadır, büyük ihtimalle babanızın sözünü dinlememek yüzünden başınızı fena halde belaya girdiğini veya gireceğini simgeler, işlerin yolunda gitmediğini yada yanlış yönde ilerlediğini simgeler. Bazı büyük rüya yorumcuları böyle bir rüya görüldüğünde babayı ziyaret edip, onun affını istemenin işleri düzeltmek için şart olduğunu söylemektedir.

Anne baba kavgası, Anne ile babayı kavga ederken görmek, aileden ayrılığa işarettir.

Aileden herhangi biri ile babayı kavga ederken görmek, ayrılığa delalet eder.

Rüyada babayı mutlu görmek neye delalettir

Rüyasında babanın mutlu olduğunu görmek çok hoş bir rüyadır ve rüyayı görenin ruh halini yansıtır, onunda mutlu olacağını, hayatında beklemediği güzel gelişmeler yaşayacağını ifade eder. Bu rüya aynı zamanda sahip olduğunuz, babanızdan aldığının güçlü ve güzel yönlerin farkında olup, onları değerlendirmek gerektiğini hatırlatan uyarıcı bir rüya da olabilir.

Babanızı sizi okşarken görmek, bütün kötülüklerden uzak olarak hayatınızı sürdüreceğinizi gösterir.

Rüyada babayı hasta görmek neye işaret eder

Rüyada babanın hastalanmış olduğunu, onu hasta görmek gören kişinin yaşamında unutulmuş, geçmişte kalan bazı acıların hatırlandığını veya yenileneceğini gösterir olarak yorumlanmaktadır. Olumlu bir rüya değildir.

Babanın hastalandığını, Babayı hasta görmek, alternatif olarak kazancın boş yere harcanacağını ifade edebilir.

Rüyada vefat etmiş babayı görmek

Rüyada ölen babayı görmek, babanızdan aldığınız, sizi özel kılan değerleri simgelerken, ölmüş babayı gördüğünüzde bu aynı zamanda sahip olduğunuz özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi, özlediğinizi ifade eder.

Rahmetli babayla konuşmak, ölen babayla konuştuğunu görmek, gerçek hayatınızda içinde bulunduğunuz durum, sorunlar veya ilişki hakkında konuşmak, danışmak için birilerine ihtiyaç duyduğunuzu gösterir, bu durumda sevgili babanızın büyük eksikliğini hissettiğinizi ifade eder.

Vefat etmiş babayla kucaklaşmak, ölen babaya sarılmak, sarıldığını görmek veya oturmak, yürümek, yemek yemek gibi ortak davranışta bulunmak, gerçek yaşamınızda yeni döneme girdiğinizi bu dönemin aydınlanma, manevi açıdan zenginleşme, gelişme getireceğini, hayata daha gerçekçi açıdan bakmaya başladığınızın ifadesidir.

Ölen babanın bir şey istediğini görmek, sizin uyanık hayatta hareket ve eylemleriniz konusunda mesaj verir. Örneğin babanın para istediğini görmeniz gerçek hayatta savurgan durum içinde olduğunuzu, tutumlu olmanız gerektiğini simgelerken, sizden namaz kılmanızı istemesi onun dua ve hayrınıza ihtiyacı olduğunu gösterir.

Vefat etmiş babanın nasihat ettiğini görmek, oldukça önemli rüyadır. İster sağ ister rahmetli olsun babaların özellikle kız evlat, sonra sırasıyla eşi ve erkek evlat arasında güçlü duygusal bağ vardır. Bu bağ sonsuza kadar sürmektedir. Rüyada rahmetli babanın yaptığı tavsiye mutlaka dikkate alınmalı, ona göre davranılmalıdır.

Rahmetli babanın hasta olduğunu görmek, yaşamınızın manevi yönünü gözden geçirmeniz gerektiğini temsil ederken, ibadetinize daha fazla özen göstermenizi delalet eder.

Ölmüş babanın kızdığını görmek, veya ölmüş babayla tartışmak, bilinç altında bir takım iç mücadele, çatışma, hesaplaşma, vicdani muhasebe konularında babanıza danışmak, ondan akıl almak isteğiniz olduğunu ancak bunun mümkün olmaması sebebiyle büyük üzüntü duyduğunuzu, strese girdiğinizi temsil eder.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Bataklık Görmek

Rüyada Bataklık Görmek

Rüyada bataklık görmek, iş hayatında başarısızlığa, sağlığınızın bozulmasına, beklentilerinizin boşa çıkmasına ve düşünmeden hareket edeceğiniz bir olayın kötü sonuçlanmasına yorumlanır. Rüyada bataklığa girdiğini görmek, gerçek hayatta aşılması güç

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Babaanne Görmek

Rüyada Babaanne Görmek

Rüyada babaanne görmek arzuların gerçekleşeceğine, mutlu günlere, yakında duyulacak iyi havadise, önemli güce, büyük kuvvete, temiz servete, problemlerden uzak bir hayat sürdüreceğine, ticari kazancı yüksek atılım yapacağına, sıkıntı çekmeden elde ed

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bisküvi Görmek

Rüyada Bisküvi Görmek

Rüyada bisküvi görmek rüya sahibine birçok konuda dikkatli olması gerektiği hakkında mesajlar verir. Eğer riya sahibi tek başına büyük bir tabaktan bisküvi yediğini görmüş ise üzerinde maddi açıdan büyük bir baskı oluşacak ve altından kalkmak isterke

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bingo Görmek

Rüyada Bingo Görmek

Rüyada bingo görmek, hayalperest bir kişiliğe, gelecekte mutlu bir olaya yada kazanılacak zafere yorumlanır. Bingo oyununda kazandığınızı gördüyseniz hayal ettiğiniz bir dileğinizin gerçekleşmesine tabir edilir. Bingo oyunu oynayanları izlediğinizi g

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Babayiğit Görmek

Rüyada Babayiğit Görmek

Rüyada bir babayiğitle karşılaşmak yapacağınız işlerinizde aşılması güç olan engellerle karşılaşacağınız anlamına gelir. Başka bir rivayete göre ise kişinin kendi işlerini yapmak için kendinde güç kuvvet bulacağını delalet eder. Babayiğit birinin siz

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Baca Görmek

Rüyada Baca Görmek

Rüyada baca görmek kısmet ve bol rızka delalet eder. Bacanızdan siyah ve koyu duman çıktığını görmek, kısmetinizin ve rızkınızın bolluğuna, bereketine; bacanızdan hiç duman çıkmadığını görmek evinizde dirlik olmadığına; bacanızın yıkılmış olduğunu gö

Kategori: B 0 Yorum
   

Rüyada Baba Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

 1. selin aygör dedi ki:

  rüyamda babamı hastanede yatarken gördüm.daha sonra hastaneden eve gidiyoruz babamla.daha sonrada babamla dagda gezdiğimizi gördüm.ne anlama geliyor acaba ?

 2. soner akar dedi ki:

  rüyada babamın ölmesi ne anlama geliyor acaba. rüyamda babamın öldüğünü ve babamın cenazesini görüyorum. daha sonra babamın benden helallik istemeye geldiğini ve babamın ağladığını gördüm.

 3. ali topluöz dedi ki:

  Rüyamda birisi bana duhun yerinde bana babamin beni cok sevdiğini ve cok ozlediğini söyledi ne anlama geliyor teşekkür ederim

 4. sevim... dedi ki:

  Annem babam bu yıl icerisinde bosandilar.ruyamdada babami suclayip bagirip cagiriyordum.oda bana kiziyodu.elime dokundu sonra derimin altina yilan gibi küçük bir böcek girdi cok hizli hareket ediyordu vucudumun her yerini gezdi çıkaramadım böceği. Ayrica gerçek hayatta da babamla küsüm

 5. ayla dedi ki:

  Ölmüş annem ile ölmüş babam salonda yatıyor tanımadığım bir misafir geldi misafiri salona aldım annemle babamı yatak odası na aldım ben salona geçince annem seslendi babana bak bir şey oldu diye babamın başı kanıyor du baba nasıl oldu bu diye sordum bilmiyorum dedi başını tuttu kaza geçirmiş gibiydi orda uyandım

 6. sefer dedi ki:

  Ruyamda vefat etmiş olan babam bana cenneti ve cehennemi gördüğünü Oglum sen içki içme cennet ve cehennem var dedi tabiri nedir acaba Saygilarimla. . Not.babamın kafasını tutup anlından öptüm.

 7. aynur dedi ki:

  Ruyamda babamin hastalandigini goruyordum cok terledigini ve dayanamayip avucuma kustugunu goruyordum acaba ne anlama geliyor

 8. Yasemin dedi ki:

  Rüyam çok tuhaftı.. Babam ölmüş ve ben ben kız kardeşimle onun mezarına gitmişim sonra birden bire mezar taşına oturup benimle konuşmaya başlamıştı babam, ben hüngür hüngür ağlıyordum ve yinede şakalar yapıyordu bana… Kız kardeşimle nedense hiç konuşmuyordu sadece benimle .. Babama dokunamıyordum o mezar taşının üstünde bense öylece karşısında dikiliyordum.. Babamın adı Ali (gerçekten Ali) ve onun mezartaşının üstünde hz. Ali’nin resmi vardı bu bana çok tuhaf geldi… Sonra zaten uyandığımda bir baktım gerçekten ağlıyorum… Bütün bunlar ne anlama gelebilir?

 9. Emrah dedi ki:

  Son günlerde ya kendimi yada rahmetli babamı görüyorum Dün gece rüyamda ben arkadaslarla eglenyiyordum ve telefon geldi ve babamın is yerinde kaza olduğu söylediler çoğu kişi ölü veya yaralı olarak kurtarıldı ve 2 kişi çıkmadı babamla annemin halasinin oğlu aradan 5-6 saat sonra sonra 2 side ölü olarak çıkartıldı ve resimleri çekiliyor du ve ben kavga ederek uyandım ve de babamla halasinin oğlu 2003 yılında traktör kazasında öldü ve bu kazada bende vardım rüyamda yorumlarsaniz sevinirim

 10. Çağlayan dedi ki:

  Rüyamda rahmetli babamı gördüm .Baba eski eşimle barışmam yeniden evlenmem için ısrar ediyordu Bende ısrarla ağlayarak reddediyordum.olamaz diyordum.Ve ben bekarım.ortak bir oğlumuz var 7 yaşında.ve bu aynı rüyayı 2.kez görüşüm.Ben çok merak ediyorum nedir bunun anlamı diye.aydinlatırsaniz çok sevinirım. Teşekkürler

 11. Ebru dedi ki:

  Riyamda annemle babami gordum bizim ev kalabalikti Ben bisey den dolayi evden gitmistim dondugumde Babam annemi bisey icin dovmus Ben babamla konusup agladim sonra Annem nasil dovdugunu anlatti Anneme sarillip agladim bu neye yorumlanir?

 12. Refiye dedi ki:

  Rüyamda babamı uzanmış yatıyor görüyorum.ama yanında yine aynı şekilde babam var iki ayrı beden ve yan yana yatıyor babam.anlamını çok merak ediyorum babam şuan hasta ve yürüyemiyor korkuyorum.

 13. orhan dedi ki:

  ruyada babam evli bir kadına yardım ediyor ve onun hakkında çok iyi bir insan merhametli biri diyor ama bana dönerek sen uzak kal zarar gelir diyor.

 14. Özlem sahin dedi ki:

  Rüyamda rahmetli babamı gördüm ama çok gençti ben bekardım rüyayı gördüğümde fakat rüyamda evliydim ve 3-4 yaşlarında bir oğlum vardı oturduğumuz bina toprak altında kalmıştı ve babam gelip beni ve oğlumu kurtarıyordu ne anlama geliyor acaba?

 15. Adınız dedi ki:

  Rüyamda olmuş babamı yasiyomusgibi gordum eve gelmiş bi çuval şeker goturuyo ama ben ağlıyorum goturmediye sonra uyandım

 16. Seide dedi ki:

  Ruyada cenneti yesil cehennemi qirmizi bi rengkte goruyorum ve annemle birlikte cenntete nanami gormeye gidiyoruz ve ben babamli sohbet ediyorum ve babamin elinde sigara cekiyordu babami mutlu goruyorum

 17. Dilek dedi ki:

  Rüyamda hayatta olan abimin ölüm haberini alıyorum. Ve sesiz sesiz içten ağlıyorum. Etrafıma bakınıyorum benden başka ağlayan kimsenin olmadığını farkediyorum. Babam kucağında 2-3yaşlarında bir erkek çocuğuyla içeriye giriyor. Abimin cenazesi için gelmiş. Ben hıçkıra hıçkıra ağlıyorum sonra ağlamalarım içten ve sessize dönüşüyor. Evimizin bahçesinde abimi görüyorum abi sen ölmedin mi diyorum beni duymuyorum. Yemek yiyor. Kaşıkla gereği alıyor ama ağzına gitmiyor yemek sağ kulağının hizasından arkaya düşüyor. Tekrar yemek alıyor yine yemek kaşıkla arkaya doğru gidiyor yemeği yiyemiyor. Ve o halini görünce ben hıçkıra hıçkıra ağlamaya başlıyorum. Abim sen öldün bak babam seni defnetmeye gelmiş öte dünyadan ikinizi bir den kaybettim diye ağlıyorum. Not:53 gün önce babamı kaybettim. Rüyama geldiği kıyafetleri gayet duzgundu. Abim hayatta yaşıyor. Lütfen rüyamın yorumunu yaparmısınız etkisinde kaldım. İlginize teşekkür eder, saygılar sunarım.

 18. Tugba dedi ki:

  Ruyamda babamin erkek arkadasim hakkinda kötû yorum yaptigini görmek neye gelir

 19. Gavharoy dedi ki:

  Ruyamda babami beyazlar içinde cennetten gulumserken gördum bunun anlami nedir?

 20. müzeyyen.n dedi ki:

  Rüyamda babamı güçsüz ve bitkin gördüm elindeki çuvalı taşıyamıyordu ve diğer ucundan tutup beraber taşıyorduk ne anlama geliyor acaba ?

 21. admin dedi ki:

  baban bir yükün altından kalkamıyor büyük bir sıkıntısı var sana söyleyemediği ona yardım etmelisiniz

 22. Ayse bulut dedi ki:

  Ruyamda hayirdir insaallah baba evindeyim ama erkek kardesim evin disinda duruyor babamla ben evdeyiz ev hareket ediyor ön tarafa dogru baba diyorum tamam kizim diyor sonra ev tekrar ön tarafa dogru ve bizim ev yol kenarinda biraz ileride kopru var o tarafa dogru yön aliyor tekrar baba dedigimde tamam bisey olmaz korkma diyor erkek kardesim disaridan bize bakiyor. ( normalde babam ölü yasamiyor.bende evli ve bir erkek cocugum var )

 23. admin dedi ki:

  sizin evliliğinizle ilgili şüphe ve kaygılarınızın olduğunu gösteriyor. kardeşinizde bunun farkında amabu durumu umursamıyor bilerek.

 24. Mücahit dedi ki:

  Rüyada babamın alkol ve uyuşturucu içtiğini telefondan oluyorum dediğini duyduk ve badka biri telefonu eline alarak baban artık bizim dedi ağlayarak babamın yanına gittim babamı buldum babam yuruyemicek haldeydi bunun tabiri ne

 25. ibrahim özdemir dedi ki:

  Rüyamda amcaoglumun ve babamın çok hastalandığını görüyorum hastanedeyiz bir an herkes ağlıyor bende ağlıyorum o an amcamın oğlunun ablasını görüyorum oda ağlıyor amcamın oğlu ölüyor babam kurtuluyor gibisine hatırlıyorum ve rüya bitiyor

 26. ecem dedi ki:

  Rüyamda babamla evde yemek yerken babam bir anda bana bir hediye aldığını söyledi. Çok güzel bir kol saatiydi. Bileğime taktı ve biz yanında yokken kendi annem de baban da kendinsin. Hiçbir işini ihmal etme dedi. Normalde de hep der bunu. Evden gittiğimden beri. Yorumlarsaniz sevinirim ? bir de sadece babamla konuştum ama tüm ailem vardı rüyamda.?

 27. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda babam , cumhurbaşkanıyla beraber evimde 3lü koltukta oturuyorlar. Sonra Cumhurbaşkanı namaz kılmak istiyor, Onunla arka odaya gidiyorum namaza duruyor sırtını görüyorum namazda. Babamın olduğu odaya giderken wc nin kapısı açık gerçekten daha güzel çiçek dekorlar filan var. Babamın yanına gittim. Bu kadar gerçekten merak ettim , yorumlar mısınız?

 28. admin dedi ki:

  babanız devletten gelecek bir para yada yardım beklemekte olduğunu gösteriyor. bu rüyanızda babanızın beklediği paraya kavuşacağını gösteriyor olabilir yada yakın zamanda aile fertlerinden birisi devlette memuriyet veya bi iş imkanı bulabilir.

 29. hayal dedi ki:

  Merhaba 25yıllık mutlu evligim var eşimin babasi oldukten 6 ay sonra evlendim eşim sende 1 defa da olsa ölmüş babasını görüyor rüya aynı genelde babası ile evlimişim oda birsey diyemiyorMuş.Bugünde aynı rüyayı gõrmūs acaba ne anlama geliyor ..sık sık aynı rüyayı görüyor teşekkür ederim

 30. hayriye dedi ki:

  babam gercek hayata kanser hastasi ,veben babami ruyamda uzgun gordum ve intihar etmek istedigini ve bir balkon.dan sarktigini ama tmm o sirada ezan sesi duyduk ve babam vazgecti yanina gittim..onun ordan aldim yengemle beraber ,lutven yorumlzrmisiniz

 31. Canan dedi ki:

  Rüyamda sabah karşı baba evimdeyim sanırım bardaklar vitrinde yanından geçerken bardakları kırdım babam bağırdı toplamak istedim üstüne bastıgımı gören babam defol git evden diye bağırdı çok korkarak uyandım ne bu hayır olsun inşallah

 32. Fatih dedi ki:

  Rüyamda babam bana bir hastahane de is bulduğunu sekreterlik yapacagimi söylüyor ama ben kabul etmiyorum ve geri çeviri yorum bu nedemek yorumlayabilirmisiniz?

 33. admin dedi ki:

  gördüğünüz rüya bilinçaltı rüyası gibi görünüyor. sanırım uzun zamandır işsizsiniz ve babanızın sizin bir işe girmesini çok istediğinizin farkındasınız bu yüzden de bu şekilde bilinçaltı rüya görmüş olmalısınız

 34. Berna dedi ki:

  Merhaba. Ben rüyamda babamı gördüm babam rahmetli. Rüyamda telefonla konuşuyorduk. Biz öldü sanıyoruz fakat arıyor annem ve benimle sırayla konuşuyor. Konuşma esnasında hersey gerçek gibiydi uyandığımda bi kaç cümleden tek hatırladığım ben ölmedim cümlesi oldu. Fakat rüyamda rüya içindeydi. Yani şu şekilde ben rüya görüyorum fakat rüyamda da rüya görüyorum. Rüyamda uyanıyorum ve gördüğüm rüyayı yorumlayacak birilerini arıyorum. Birisi bana bi hocaya gitmemi kendimi okutmamı söylüyor gördüğüm şeyin cinlerle alakalı olabileceğini. Daha sonra sabah uyanıyorum böyle. Bana yardımcı olabilirmisiniz acaba?

 35. adı yok dedi ki:

  Ben babamla gorusmuyorum fakat ruyamda babam okuluma gelmisti ama beni gormezden gelip yanimdan gecmisti. Bende babamin boyle davranmasina agladim. Ruyam ne anlama gelmektedir

 36. Semih dedi ki:

  Ruyamda annem kardeslerim ve ben bi sofrada kahvaltı ediyorduk bide bi adam vardı yuzunu göremiyordum babam hakkında bize sorular soruyordu babanıza el kaldırdınız mı gibi sorular soruyordu bizde cevaplıyorduk bu arada oda bizimle kahvaltı yapıyordu

 37. Havva dedi ki:

  Merhaba ruyamda babami gordum babama beyimin bana yaptiklarini anlattim oda bana benim icin dua edin demissin senin icin namaz kildim dua ettim kizim diyor acaba ne anlama geliyor

 38. Bilal dedi ki:

  Rüyamda bahçe gibi bir yerdeydim yürürken bir ağaç gördüm kabukları vardı babam benden gülerek ağacın kabuklarını soymamı istedi bu ne anlama gelmektedir

 39. Tansu dedi ki:

  Biz başka bi evde oturuyoruz başka bi sokakta annem ve ben kalıyoruz yine sonra motor sesi duyuyorum camdan bakıyorum benim çocukluk arkadaşım var eren diye küçücük boyu var o gelmiş beni çağırıyor ama gece sonra ben de yanına gidiyorum annemin haberi yok benden bişeyler istiyor sonra konusuyoruz oturuyoruz annem geliyor ne yapacaksanız gündüz yapın diye bağırıyor annem öyle diyince ben de eve yaklaşıyorum o arada eren motorun farlarıni üzerime tutuyor ben ona baktım öyle yapınca ve bana el hareketleriyle camda adam var diyo bi bakıyorum bizim cama gerçekten de babamın eski bi arkadasi elinde de siyah bir jop bizim cama vurmaya çalışıyor sonra tam jopu kaldırırken ben tuttum dobra jopla beraber beni yere çarptı o arada eren geldi arkadaşlarıyla adamı dövmeye başladılar ben de seni aradım gel falan diyorum sonra ben de adamın yanına gidip vurmaya başladım sonra adam bayıldı herhalde ben de bidaha yaşama ihtimali olmasın diye boynunu kopardim sonra bizim kavşak var ya Aşşağıda oraya doğru yürüdüm ama bir yandan da elimdeki kafayı soruyorum neden bizimle uğraşıyorsun babam senin eski arkadaşındi bak o vefat etti diyorum o da bi kadın sizinle uğraşmami söyledi falan diyo ben konuşurken kavşağa doğru gidiyorum gece gece sonra bana seni öldürücem diyo ben duruyorum arkamdan eren bağırıyor nereye gidiyorsun Tansu diye ama bana bir turlu yetisemiyorlar kosmasina ragmen bi arabadan iniyor heralde babam benim yanımda geliyo kavşağın köşesinde ben babama bağırıyorum Bşk Baba bu adam bize saldırmaya çalıştı senin eski arkadaşın niye bize böyle yapıyorlar hatta beni oldirceklermis niye bizimle uğraşıyorlar diye bağırıyorum sonra babamın üstünde turuncu is kıyafeti var bana sımsıkı sarılıyor sonra ağlıyor ben de onu öyle görünce bende ağlıyorum baba dediklerim için özür dilerim ağlama nolur Kıyamam ben sana diyorum hatta bırak öldürsünler daha iyi olur ben senin yanına çabucak gelirim hiç ayrilmayiz diyorum babam da ağlayarak kalbim sıkıştı kızım sıkıştım artık diyo önümüzde de bakkal varmış biz böyle aglasirken bakkalın içindeki 2 kadın da bize bakıp duygulanip gülümseyerek ağlıyo sonra eren geliyor ben aslında bakkalın merdivenlerinden düşmüşüm bayilmisim rüya göruyormusum sonra da uyandım zaten

 40. Şirin dedi ki:

  Rüyamda babam bana ceza veriyor ne cezası bilmiyorum kendisi gayet sakin bana bakıyor konuşmuyor ben hıçkıra hıçkıra ağlıyorum ve hıçkırık lafla uyanıyorum.Babam 3 yıl önce vefat etti.

 41. Sümeyye dedi ki:

  Babam 15 gün önce vefat etti bugün rüyam da okulda ben toplantıdayken okulumuzu ziyarete geliyor ben hemen Kapida karşılıyorum koluna girip oturuyor sarılıyoruz uzun uzun birbirimize ben güzel sözler söylüyorum hasretle omzunu başıma yasliyor ses vermiyor :((((

 42. Ufuk dedi ki:

  Rüyamda ben eve girececekken babam kapıya çıkıyor ve benden sigara istiyor bende baba ben sigarayı bırakalı altı ay oldu deyip eve giriyorum o arada eşim bana sesleniyor merdivenlerden aşkım geliyormusun diye bende evet diyorum ve uyanaiyorum

 43. Mustafa dedi ki:

  Hergün işime giderken dedeme fatiha okuyorum bir gün ruyamda dedem başını okşadı ve baban yanıma gelsin dedi

 44. Cemil dedi ki:

  Rüyamda eniştem ölmüş anne ve babamı ablam ve beni kendi yanı da götürürken görüyor.sesleniyor biz dönmüyoruz.yormlarmısınız.

Rüyada Baba Görmek Hakkında Yorum Yaz