Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Bal Görmek

Rüyada Bal Görmek
Kategori: B 0 Yorum

Rüyada Bal Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada bal görmek rüya sahibinin uzun bir dönem işlerinin çok iyi gideceğine bir çok sıkıntıya çözüm bulunacağına bazı yolların açılacağına delalet eder. Rüyada görülen bal aynı zamanda emek vermeye çok istenen ve yapmak istenen bir iş için çok fazla emek harcanmasına delalettir. Rüyada renksiz bal gören rüya sahibi yakın zamanda tatsız bir olay yaşar. Rüyada kovanda görülen bal işlerin yolunda olduğuna bir çok işin yakın zamanda yoluna gireceğine delalettir.

bal resimleri

Rüyada Bal Almak

Rüyada bir yerden para vermeksizin bal almak kişinin emeğiyle kazanacağı bir kazanca delalettir. Rüyada para vererek satın alınan bal iş hayatında yükselmeye mevki atlamaya delalet eder. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada bal almak, bal yemek, bal görmek kişinin annesinin sağlık sorunlarının yakın zamanda düzeleceğine yorumlanır.

Rüyada Bal Yalamak

Rüyada bal yalamak yeni bir kısmete güzel bir habere delalet eder. Rüyasında bal yaladığını gören kişi yakın zamanda çok hayırlı bir haber alır. Rüyasında bal yaladığını gören evli kadın yakın zamanda hamile kalır.

rüyada bal görülmesi

Rüyada Bal Satmak

Rüyasında bal sattığını gören kişi yakın zamanda maddi kazanç kapılarını aralayacak bir iş sahibi olur ve çok güzel gelir elde eder. Aynı zamanda bal satmak rüya sahibinin aile hayatı için olumlu yönde olmakla birlikte çok güzel bir geleceğe sağlık sorunlarının çözümüne delalettir. Rüya sahibinin karmaşık giden bir ilişkisi ya da evliliği varsa yakın zamanda çevreden biri yardımcı olur ve çözüm üretir.

bal resmi

Rüyada Bal Vermek

Rüyada bal vermek üzerinden bir iş atmaya aynı zamanda karşı tarafa da faydalı olacak bir şey yapmaya delalettir. Rüyasında bal verdiğini gören kişi üzerinden büyük bir sıkıntı atar. Yeni bir iş girişiminde bulunmak istiyorsanız bu dönem sizin için çok uygundur. Rüyasında bir başkasına istemeden bal verdiğini gören kişi elinden büyük bir fırsat kaçırır.

Rüyada Bal Yedirmek

Rüyada bal yedirmek rüya sahibinin hakkı olanı başkasının almasına delalet eder. Rüyada bal yedirdiğini gören kişi hakkı olanı alamaz ve haksızlığa uğrar.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Bataklık Görmek

Rüyada Bataklık Görmek

Rüyada bataklık görmek, iş hayatında başarısızlığa, sağlığınızın bozulmasına, beklentilerinizin boşa çıkmasına ve düşünmeden hareket edeceğiniz bir olayın kötü sonuçlanmasına yorumlanır. Rüyada bataklığa girdiğini görmek, gerçek hayatta aşılması güç

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Büyü Yapmak

Rüyada Büyü Yapmak

Rüyada büyü yapmak rüya sahibinin bazı çıkmaz durumlara gireceğine büyük bir mücadele vereceğine delalettir. Rüyasında büyü yaptığını gören kişi için aynı zamanda bazı rüya tabircileri tarafından rüya sahibinin çevresinden birine uyguladığı yoğun baskı ve zarar olarak da yorumlanır.

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bal Arısı Görmek

Rüyada Bal Arısı Görmek

Rüyada bal arısı görmek sizi zorluklardan ve sıkıntılardan kurtaracak bir insanla tanışacağınıza yorulur. İyilikle ve güzellikle herkesin yardımına koşan biri gelip sizi de bulacak ve içinde bulunduğunuz sıkıntıdan kurtulacaksınız. Eğer rüyada bal ar

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Banyo Görmek

Rüyada Banyo Görmek

Rüyada banyo görmek, aile içinde üzüntüye, arkadaşlar arasında düşmanlığa, kötü ahlaklı kadına ve parasal kayba yorumlanır. Bazende günahlarına tövbe etmeye, zenginliğe ve hastaysa iyileşmeye yorumlanır. Rüyada banyoya girdiğini görmek, sıkıntılardan

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bulgur Görülmesi

Rüyada Bulgur Görülmesi

Rüyada görülen bulgur bol kazanca ekmeğe delalettir. Rüyada bulgur görmek rüya sahibinin son zamanlarda yaşadığı geçim sıkıntısından kurtulacağına parasal yönden yaşadığı tüm sıkıntıları yoluna sokacağına delalettir. Bulgur bir çok rüya tabircisine göre rüya sahibinin istediği hedeflediği konularda bolluk bereketi simgeler.

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Battaniye Görmek

Rüyada Battaniye Görmek

Rüyada battaniye görmek, işlerin düzene girmesi ve sağlıklı günlerin geleceğinin müjdesidir. Ancak görülen battaniye veya yorgan kirli ise, sıkıntıları işaret eder. Rüyada görülen kirli battaniye çevredeki kötü niyetli kişileri de işaret eder. Rüyada

Kategori: B 0 Yorum
   

Rüyada Bal Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Bal Görmek Hakkında Yorum Yaz