Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Bal Görmek

Rüyada Bal Görmek
Kategori: B 0 Yorum

Rüyada Bal Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada bal görmek rüya sahibinin uzun bir dönem işlerinin çok iyi gideceğine bir çok sıkıntıya çözüm bulunacağına bazı yolların açılacağına delalet eder. Rüyada görülen bal aynı zamanda emek vermeye çok istenen ve yapmak istenen bir iş için çok fazla emek harcanmasına delalettir. Rüyada renksiz bal gören rüya sahibi yakın zamanda tatsız bir olay yaşar. Rüyada kovanda görülen bal işlerin yolunda olduğuna bir çok işin yakın zamanda yoluna gireceğine delalettir.

bal resimleri

Rüyada Bal Almak

Rüyada bir yerden para vermeksizin bal almak kişinin emeğiyle kazanacağı bir kazanca delalettir. Rüyada para vererek satın alınan bal iş hayatında yükselmeye mevki atlamaya delalet eder. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada bal almak, bal yemek, bal görmek kişinin annesinin sağlık sorunlarının yakın zamanda düzeleceğine yorumlanır.

Rüyada Bal Yalamak

Rüyada bal yalamak yeni bir kısmete güzel bir habere delalet eder. Rüyasında bal yaladığını gören kişi yakın zamanda çok hayırlı bir haber alır. Rüyasında bal yaladığını gören evli kadın yakın zamanda hamile kalır.

rüyada bal görülmesi

Rüyada Bal Satmak

Rüyasında bal sattığını gören kişi yakın zamanda maddi kazanç kapılarını aralayacak bir iş sahibi olur ve çok güzel gelir elde eder. Aynı zamanda bal satmak rüya sahibinin aile hayatı için olumlu yönde olmakla birlikte çok güzel bir geleceğe sağlık sorunlarının çözümüne delalettir. Rüya sahibinin karmaşık giden bir ilişkisi ya da evliliği varsa yakın zamanda çevreden biri yardımcı olur ve çözüm üretir.

bal resmi

Rüyada Bal Vermek

Rüyada bal vermek üzerinden bir iş atmaya aynı zamanda karşı tarafa da faydalı olacak bir şey yapmaya delalettir. Rüyasında bal verdiğini gören kişi üzerinden büyük bir sıkıntı atar. Yeni bir iş girişiminde bulunmak istiyorsanız bu dönem sizin için çok uygundur. Rüyasında bir başkasına istemeden bal verdiğini gören kişi elinden büyük bir fırsat kaçırır.

Rüyada Bal Yedirmek

Rüyada bal yedirmek rüya sahibinin hakkı olanı başkasının almasına delalet eder. Rüyada bal yedirdiğini gören kişi hakkı olanı alamaz ve haksızlığa uğrar.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Balık Tutmak

Rüyada Balık Tutmak

Rüyada balık tutmak,güzel bir haber alacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin uzun zamandır çalışmasının ve emeğinin sonunda güzel paralar kazanacağına işaret eder.

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Blackjack Görmek

Rüyada Blackjack Görmek

Rüyada blackjack görmek, yaklaşan sorun, korkutucu uyarı yada şans habercidir. Bazende iş hayatında terfiye ve güven kaybına işarettir. Rüyada blackjack oynamak, adli bir sorun içine gireceğiniz ve hukuksal yönden sorunlar yaşayacağınıza tabir edilir

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bilinmeyen Böcek Görmek

Rüyada Bilinmeyen Böcek Görmek

Rüyada bilinmeyen böcek görmek rüya sahibinin çevresinde sinsice dolaşan tehlikeli, gerçek yüzünü çok güzel bir şekilde saklayabilen bir insana delalettir. Aynı zamanda rüyada görülen bilinmeyen böcek kişinin iç dünyasında ki karmaşaya birikmişliğe de delalettir.

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bal Arısı Görmek

Rüyada Bal Arısı Görmek

Rüyada bal arısı görmek sizi zorluklardan ve sıkıntılardan kurtaracak bir insanla tanışacağınıza yorulur. İyilikle ve güzellikle herkesin yardımına koşan biri gelip sizi de bulacak ve içinde bulunduğunuz sıkıntıdan kurtulacaksınız. Eğer rüyada bal ar

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Baba Görmek

Rüyada Baba Görmek

Rüyada baba görmek, babasını, babanızın hayatta olup olmamasına göre farklı anlam taşır. Sağ olan babayı görmek çok hayırlı bir rüya olup, isteklerinizin gerçekleşeceğini, helal kazanca kavuşacağınızı gösterir. Çünkü babalar kişiye hayat veren veren

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bar Görmek

Rüyada Bar Görmek

Rüyada bar görmek, karanlık geleceğe, yaşanacak olumsuzluklara, üzüntüye ve kedere tabir edilir. <span title="With the help of symbolism your subconscious mind hints about possible errors.&lt;/p&gt; &lt;p&gt;">Rüyada bara gittiğini görmek, düşünce ve

Kategori: B 0 Yorum
   

Rüyada Bal Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Bal Görmek Hakkında Yorum Yaz