Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Balık Tutmak

Rüyada Balık Tutmak
Kategori: B 0 Yorum

Rüyada Balık Tutmak Ne Anlama Gelir?

rüyada balık tutmak

Rüyada balık tutmak,güzel bir haber alacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin uzun zamandır çalışmasının ve emeğinin sonunda güzel paralar kazanacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi bir kaç zaman sonra hayatında değişikliklerin olacağına ve maddi yönden sıkıntı yaşamayacağına bir yazlığa gidip orda dinleceğine keyif çıkaracağına delalet eder.

Rüyada Oltayla Balık Tutmak

rüyada oltayla balık tutmak

Rüyayı gören kişinin zor zamanlar geçireceğine işaret eder. Bir işe çok emek harcayarak ve çok uzun bir süre çalışarak emeğinin karşılığını alacağına delalet eder. Rüya sahibi kaç tane balık tutuğunu görür ise kazancı da o kadar olacaktır. Bazen de bu rüya sahibinin yapacağı işlerden kar elde edeceğine Bazen de bu rüya kişinin yapacağı çalışmalardan kar elde edeceğine, yakın zamanda tüm yatırımlarından oldukça büyük paralar kazanacağına işaret eder. Olta ile balık tutan kişinin karşına tam istediği gibi bir kısmet çıkar.

Rüyada Elle Balık Tutmak

rüyada elle balık tutmak

Rüyayı gören kişinin alacağı bir işi yaparken çok zorlanacağı, çok büyük uğraşlara gireceğine işaret eder. Rüyayı gören kişi için büyük bir iş anlamına gelir. Zor olacak ancak rüyayı gören kişi sabırlı ve istekli olması sayesinde ele alınacak olan haber olarak işaret edilir. Elle balık tutan kişi yakın zamanda çalışmalarının sonucunu görür ve güzel bir gelir elde eder.

Rüyada Büyük Balık Tutmak

rüyada büyük balık tutmak

Büyük balık görmek, büyük haberler alacağınıza işaret eder. Rüyada görülen balık çok büyük ise, güzel haberler alacağınıza ve güzel kazançlar kazanacağınıza işaret eder. Bu rüyayı gören kişi, yakın bir günde karşısına güzel bir kısmet çıkacağına ve güzel bir ilişki yaşayacağına delalet eder. Büyük balık tutan kişi eğer bir çalışmanın sonucunu bekliyor ise en iyi şekilde istediğini sonuca varacağına ve uzun süredir beklediği haberi alacağına işaret eder.

Rüyada Balık Yemek

rüyada balık yemek

Güzel maceralar ve aksiyon peşinde olan, eşini her gün başka kadınlarla aldatan, ve paralarını o kadınlara yediren erkeğe yorumlanır.Bu adam eşini hep üzüyordur ve o kadın eşinden hiç hayır görmüyordur. Yorumlayanlara göre tabircilere göre ise rüyasında balık yiyen kimse yediği balık miktarınca mal kazanır veya o nispette büyük bir para elde eder. Balık yemek müjdedir ve genellikle hayırlı haberler alırlar. Bu sebeple bu rüyanın sahibi bir işe başlayacak ve güzel işlere atılacaktır.

Rüyada Ölmüş Balık Görmek

rüyada ölmüş balık görmek

Rüyasında ölmüş balık gören kişi kötü bir söz işitir veya hiç istemediği ortamlarda bulunmak zorunda kalır. Ölmüş balık bazen de eldeki paranın ve malın bir kısmının kaybedileceğine, zorlukla elde edilecek hayırsız kazançlara veya geçimini sıkıntı ile sağlamaya işarettir.

Rüyada Karada Balık Görmek

rüyada karada balık görmek

Rüyayı gören kişi kara üzerinde bir balık ve can çekişen bir balık görüyor ise iş hayatında yükseleceğine ve helal yollardan elde etmeye çalışacağına işaret eder. Bu rüya bazen de tersi ile çıkar ve rüyayı gören kim ise bir deniz yolculuğuna çıkar ve güzel günler geçirir.

Rüyada Kurtulmuş Balık Görmek

rüyada kurtulmuş balık görmek

Rüyada kurtulmuş balık görmek mutsuzluk ve hastalık demektir. Bu sebeple bu rüyayı gören kişi yakın zamanda sağlığı ile ilgili sorunlar yaşayacağına ve atlatacağına işaret eder.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Bal Arısı Görmek

Rüyada Bal Arısı Görmek

Rüyada bal arısı görmek sizi zorluklardan ve sıkıntılardan kurtaracak bir insanla tanışacağınıza yorulur. İyilikle ve güzellikle herkesin yardımına koşan biri gelip sizi de bulacak ve içinde bulunduğunuz sıkıntıdan kurtulacaksınız. Eğer rüyada bal ar

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Babaanne Görmek

Rüyada Babaanne Görmek

Rüyada babaanne görmek arzuların gerçekleşeceğine, mutlu günlere, yakında duyulacak iyi havadise, önemli güce, büyük kuvvete, temiz servete, problemlerden uzak bir hayat sürdüreceğine, ticari kazancı yüksek atılım yapacağına, sıkıntı çekmeden elde ed

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Baraj Görmek

Rüyada Baraj Görmek

Görülen Rüyalar bizim yaşantımız, görülen rüyalar hayata karşı beklentilerimiz, görülen rüyalar hayra yorumlayarak başlayalım. Rüyada baraj görmenin anlamından önce baraj nedir ile başlayalım barajın tanımı bilirsek rüyamızından açıklanmasını buluruz

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bit Görmek

Rüyada Bit Görmek

Rüyada bit görmek, para, varlık ve şansa yorumlanır. İş hayatında şansın açılması veya ele geçecek yüklü paraya da işarettir. Bazı tabirlere göre de borçlanmaya, dara düşmeye veya sıkıntıya yorumlanır. Rüyada saçında bit olduğunu görmek, hayal kırıkl

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bilinmeyen Böcek Görmek

Rüyada Bilinmeyen Böcek Görmek

Rüyada bilinmeyen böcek görmek rüya sahibinin çevresinde sinsice dolaşan tehlikeli, gerçek yüzünü çok güzel bir şekilde saklayabilen bir insana delalettir. Aynı zamanda rüyada görülen bilinmeyen böcek kişinin iç dünyasında ki karmaşaya birikmişliğe de delalettir.

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Büyü Yapmak

Rüyada Büyü Yapmak

Rüyada büyü yapmak rüya sahibinin bazı çıkmaz durumlara gireceğine büyük bir mücadele vereceğine delalettir. Rüyasında büyü yaptığını gören kişi için aynı zamanda bazı rüya tabircileri tarafından rüya sahibinin çevresinden birine uyguladığı yoğun baskı ve zarar olarak da yorumlanır.

Kategori: B 0 Yorum
   

Rüyada Balık Tutmak Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Balık Tutmak Hakkında Yorum Yaz