Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Balina Görmek

Rüyada Balina Görmek
Kategori: B 0 Yorum

Rüyada Balina Görmek

Rüyada görülen balina güçlü, otoriter ve tehlikeli bir insanın rüya sahibinin hayatında olmasına veya kısa süreçte hayatına girmesine yorumlanır. Aynı zamanda kimi rüya yorumcularına göre de rüyada balina görmek kişinin iş hayatında yaşayacağı başarısızlığa yorumlanır. Rüyada görülen balina görülme durumuna göre aşağıda ki başlıklarda anlatacağım. Aradığınız başlık hakkında tabir bulamazsanız yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Rüyada Balina Kuyruğu Görmek

Rüyada balina kuyruğu görmek yaşanan büyük sıkıntıyı kederi geride bırakmaya yeni bir sayfa açmaya yorumlanır. Rüyasında balina kuyruğu gören kişi aynı zamanda arkasını birini bırakmış olarakta yorumlanabilir. Bu rüya geride kalan bir kişiye atılan bir fazlalığa delalettir.

ruyada balina gorulmesi

Rüyada Balina Sevmek

Rüyada balina sevmek yaşanan kötü gelişmeler sonrasında çözümlenen bir soruna, yaşanacak ferahlığa delalettir. Rüyada balina seven kişi son zamanlarda yaşadığı tüm sıkıntıların üstesinden gelir. Rüya sahibi yakın zamanda aydınlığa feraha kavuşur.

Rüyada Balina Olduğunu Görmek

Rüyasında balina olduğunu gören kişi doğru olmayan tehlikeli yollardan, başkasının hakkını yiyerek elde ettiği kazanca yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibi iş hayatında kademe atlar veya gücüne güç katacak bir çalışmaya imza atar.

Rüyada Balina Eti Yemek

Rüyada yenilen balina eti şer değildir. Rüyada balina eti yemek yakınlardan gelecek bir ölüm haberine bir sıkıntıya büyük bir kedere delalettir. Rüyada yenilen balina eti aynı zamanda hane içinden birinin geçireceği ağır bir hastalığa delalettir.

balina resmi

Rüyada Balina Kurtardığını Görmek

Rüya sahibinin çevresi tarafından çok sevilen çok fazla insana yardımının dokunduğu iyiliksever bir insan olduğuna yorumlanır. Rüyada kurtarılan balina aynı zamanda dost olarak gelen bir düşman da olabilir. Rüyada balina kurtarmak rüya sahibinin iyi niyetini fakat çevreden gelebilecek bir tehlikeyi simgeler.

Rüyada Balina Sürüsü Görmek

Rüyada balina sürüsü görmek uzaktan gelecek güzel bir habere delalettir. Rüyada bir çok balinayı bir arada görmek gücüne güç katmaya rüya sahibinin güzel yerlere gelebilmesine yorumlanır. Görülen erkek balina sürüsü mutluluğa dişi balina sürüsü evliliğe delalettir. Rüyada balina sürüsünün rüya sahibine ya da herhangi bir canlıya saldırması çok büyük bir değişimin habercisidir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Bilinmeyen Böcek Görmek

Rüyada Bilinmeyen Böcek Görmek

Rüyada bilinmeyen böcek görmek rüya sahibinin çevresinde sinsice dolaşan tehlikeli, gerçek yüzünü çok güzel bir şekilde saklayabilen bir insana delalettir. Aynı zamanda rüyada görülen bilinmeyen böcek kişinin iç dünyasında ki karmaşaya birikmişliğe de delalettir.

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Buzdolabı Görmek

Rüyada Buzdolabı Görmek

Rüyada buzdolabı görmek rüya sahibi için üzerinizdeki soğukluğu bırakıp, insanlarla daha sıcak ilişki kurmanız gerektiğini temsil eder. Çünkü buzdolabı soğuktur, soğutma, soğukluğu temsil eder. Rüyada buzdolabı temizlemek, buzdolabı silmek, hareketle

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Balon Görmek

Rüyada Balon Görmek

Rüyada balon görmek, olmayacak duaya amin demek gibi bir şey yani rüya sahibi şahıs bu kişi bir kız olabilir ya da erkek hiç fark etmez çok istediği bir şeyi gözünde oldukça fazla büyüterek bunun gerçekleşeceğine inanmasıdır . Yani rüya sahibi kişi g

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bıçak Görmek

Rüyada Bıçak Görmek

Rüyada bıçak görmek, saldırganlığı, birikmiş öfkeyi ya da çevresindeki düşmanlara yorumlanır. Rüyada bıçakla bir şey kesiliyorsa, birinden ya da bir ilişkide ayrılma isteği olabilir. Bir başka tabire göre de, evlilik, güç kazanma ya da ilginç olaylar

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Badem Görmek

Rüyada Badem Görmek

Günün her hangi bir vaktin de ya da sabah uyandığımızda gördüğümüz rüyaların etkisinde kalmakta hayırlı bir haberin gelmesini dilemek gerekir. Rüyada badem görmek hayırlı olaylara yorumlanmaktadır. Yeşil badem ve kuru badem her ne kadar farklı yoruml

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bar Görmek

Rüyada Bar Görmek

Rüyada bar görmek, karanlık geleceğe, yaşanacak olumsuzluklara, üzüntüye ve kedere tabir edilir. <span title="With the help of symbolism your subconscious mind hints about possible errors.&lt;/p&gt; &lt;p&gt;">Rüyada bara gittiğini görmek, düşünce ve

Kategori: B 0 Yorum
   

Rüyada Balina Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Balina Görmek Hakkında Yorum Yaz