Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Balina Görmek

Rüyada Balina Görmek
Kategori: B 0 Yorum

Rüyada Balina Görmek

Rüyada görülen balina güçlü, otoriter ve tehlikeli bir insanın rüya sahibinin hayatında olmasına veya kısa süreçte hayatına girmesine yorumlanır. Aynı zamanda kimi rüya yorumcularına göre de rüyada balina görmek kişinin iş hayatında yaşayacağı başarısızlığa yorumlanır. Rüyada görülen balina görülme durumuna göre aşağıda ki başlıklarda anlatacağım. Aradığınız başlık hakkında tabir bulamazsanız yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Rüyada Balina Kuyruğu Görmek

Rüyada balina kuyruğu görmek yaşanan büyük sıkıntıyı kederi geride bırakmaya yeni bir sayfa açmaya yorumlanır. Rüyasında balina kuyruğu gören kişi aynı zamanda arkasını birini bırakmış olarakta yorumlanabilir. Bu rüya geride kalan bir kişiye atılan bir fazlalığa delalettir.

ruyada balina gorulmesi

Rüyada Balina Sevmek

Rüyada balina sevmek yaşanan kötü gelişmeler sonrasında çözümlenen bir soruna, yaşanacak ferahlığa delalettir. Rüyada balina seven kişi son zamanlarda yaşadığı tüm sıkıntıların üstesinden gelir. Rüya sahibi yakın zamanda aydınlığa feraha kavuşur.

Rüyada Balina Olduğunu Görmek

Rüyasında balina olduğunu gören kişi doğru olmayan tehlikeli yollardan, başkasının hakkını yiyerek elde ettiği kazanca yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibi iş hayatında kademe atlar veya gücüne güç katacak bir çalışmaya imza atar.

Rüyada Balina Eti Yemek

Rüyada yenilen balina eti şer değildir. Rüyada balina eti yemek yakınlardan gelecek bir ölüm haberine bir sıkıntıya büyük bir kedere delalettir. Rüyada yenilen balina eti aynı zamanda hane içinden birinin geçireceği ağır bir hastalığa delalettir.

balina resmi

Rüyada Balina Kurtardığını Görmek

Rüya sahibinin çevresi tarafından çok sevilen çok fazla insana yardımının dokunduğu iyiliksever bir insan olduğuna yorumlanır. Rüyada kurtarılan balina aynı zamanda dost olarak gelen bir düşman da olabilir. Rüyada balina kurtarmak rüya sahibinin iyi niyetini fakat çevreden gelebilecek bir tehlikeyi simgeler.

Rüyada Balina Sürüsü Görmek

Rüyada balina sürüsü görmek uzaktan gelecek güzel bir habere delalettir. Rüyada bir çok balinayı bir arada görmek gücüne güç katmaya rüya sahibinin güzel yerlere gelebilmesine yorumlanır. Görülen erkek balina sürüsü mutluluğa dişi balina sürüsü evliliğe delalettir. Rüyada balina sürüsünün rüya sahibine ya da herhangi bir canlıya saldırması çok büyük bir değişimin habercisidir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Böcek Görmek

Rüyada Böcek Görmek

Rüyada böcek görmek dedikodu ile tabir edilir rüyasında böcek gören bir kimsenin biri tarafından dedikodusu yapılıyor demektir. Bir kimse rüyasında birden fazla böceğin ortalıkta koşturduğunu görürse bu rüya kişi hakkında herkes tarafında duyulmuş as

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Boğa Görmek

Rüyada Boğa Görmek

Rüyada boğa görmek, aile içinde refah ve huzura, iş hayatında başarıya, anlayışlı eşe sahip olmaya ve sevgiye tabir edilir. Yeşil çayırlar üzerinde otlak alanda boğa görmek, beklenmedik zamanda ele geçecek paraya ve parasal yönden sıkıntıların bitmes

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Balina Görmek

Rüyada Balina Görmek

Rüyada görülen balina güçlü, otoriter ve tehlikeli bir insanın rüya sahibinin hayatında olmasına veya kısa süreçte hayatına girmesine yorumlanır.

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Banyo Görmek

Rüyada Banyo Görmek

Rüyada banyo görmek, aile içinde üzüntüye, arkadaşlar arasında düşmanlığa, kötü ahlaklı kadına ve parasal kayba yorumlanır. Bazende günahlarına tövbe etmeye, zenginliğe ve hastaysa iyileşmeye yorumlanır. Rüyada banyoya girdiğini görmek, sıkıntılardan

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Basketbol Görmek

Rüyada Basketbol Görmek

Rüyada basketbol görmek, müjdeli habere, uzun zamandır beklenen bir hayalin gerçekleşmesi, beklenmedik zamanda gelecek servete yada sevdiğiniz bir yakınınızdan gelecek hediyeye yorumlanır. Basketbol sahası görmek, fırsatla tabir edilir. Bu fırsatları

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Balkabağı Görmek

Rüyada Balkabağı Görmek

Rüyada bal kabağı görmek, arkadaşın sıkıntısına şahit olmaya işaret eder. Ayrıca güvenilen ve sevilen kişilerin yarı yolda bırakmasına, emin olunan işlerin bozulacağına da işarettir. Kimi yorumculara göre ise rüyada bal kabağı görmek, şaşkına uğratac

Kategori: B 0 Yorum
   

Rüyada Balina Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Balina Görmek Hakkında Yorum Yaz