Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Balina Görmek

Rüyada Balina Görmek
Kategori: B 0 Yorum

Rüyada Balina Görmek

Rüyada görülen balina güçlü, otoriter ve tehlikeli bir insanın rüya sahibinin hayatında olmasına veya kısa süreçte hayatına girmesine yorumlanır. Aynı zamanda kimi rüya yorumcularına göre de rüyada balina görmek kişinin iş hayatında yaşayacağı başarısızlığa yorumlanır. Rüyada görülen balina görülme durumuna göre aşağıda ki başlıklarda anlatacağım. Aradığınız başlık hakkında tabir bulamazsanız yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Rüyada Balina Kuyruğu Görmek

Rüyada balina kuyruğu görmek yaşanan büyük sıkıntıyı kederi geride bırakmaya yeni bir sayfa açmaya yorumlanır. Rüyasında balina kuyruğu gören kişi aynı zamanda arkasını birini bırakmış olarakta yorumlanabilir. Bu rüya geride kalan bir kişiye atılan bir fazlalığa delalettir.

ruyada balina gorulmesi

Rüyada Balina Sevmek

Rüyada balina sevmek yaşanan kötü gelişmeler sonrasında çözümlenen bir soruna, yaşanacak ferahlığa delalettir. Rüyada balina seven kişi son zamanlarda yaşadığı tüm sıkıntıların üstesinden gelir. Rüya sahibi yakın zamanda aydınlığa feraha kavuşur.

Rüyada Balina Olduğunu Görmek

Rüyasında balina olduğunu gören kişi doğru olmayan tehlikeli yollardan, başkasının hakkını yiyerek elde ettiği kazanca yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibi iş hayatında kademe atlar veya gücüne güç katacak bir çalışmaya imza atar.

Rüyada Balina Eti Yemek

Rüyada yenilen balina eti şer değildir. Rüyada balina eti yemek yakınlardan gelecek bir ölüm haberine bir sıkıntıya büyük bir kedere delalettir. Rüyada yenilen balina eti aynı zamanda hane içinden birinin geçireceği ağır bir hastalığa delalettir.

balina resmi

Rüyada Balina Kurtardığını Görmek

Rüya sahibinin çevresi tarafından çok sevilen çok fazla insana yardımının dokunduğu iyiliksever bir insan olduğuna yorumlanır. Rüyada kurtarılan balina aynı zamanda dost olarak gelen bir düşman da olabilir. Rüyada balina kurtarmak rüya sahibinin iyi niyetini fakat çevreden gelebilecek bir tehlikeyi simgeler.

Rüyada Balina Sürüsü Görmek

Rüyada balina sürüsü görmek uzaktan gelecek güzel bir habere delalettir. Rüyada bir çok balinayı bir arada görmek gücüne güç katmaya rüya sahibinin güzel yerlere gelebilmesine yorumlanır. Görülen erkek balina sürüsü mutluluğa dişi balina sürüsü evliliğe delalettir. Rüyada balina sürüsünün rüya sahibine ya da herhangi bir canlıya saldırması çok büyük bir değişimin habercisidir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Bulgur Görülmesi

Rüyada Bulgur Görülmesi

Rüyada görülen bulgur bol kazanca ekmeğe delalettir. Rüyada bulgur görmek rüya sahibinin son zamanlarda yaşadığı geçim sıkıntısından kurtulacağına parasal yönden yaşadığı tüm sıkıntıları yoluna sokacağına delalettir. Bulgur bir çok rüya tabircisine göre rüya sahibinin istediği hedeflediği konularda bolluk bereketi simgeler.

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bahçe Görmek

Rüyada Bahçe Görmek

Rüyada bahçe görmek, sizin çok geniş bir yüreğe sahip olduğunuza ve etrafınızdaki herkesi çok sevdiğinize işaret eder. Sevginizle insanları çok kolay bir şekilde ikna edebiliyor ve onları istediğiniz şekilde yönlendirebiliyorsunuz. Rüyadaki bahçe sem

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bar Görmek

Rüyada Bar Görmek

Rüyada bar görmek, karanlık geleceğe, yaşanacak olumsuzluklara, üzüntüye ve kedere tabir edilir. <span title="With the help of symbolism your subconscious mind hints about possible errors.&lt;/p&gt; &lt;p&gt;">Rüyada bara gittiğini görmek, düşünce ve

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bacak Arası Görmek

Rüyada Bacak Arası Görmek

Rüyada kendinizin veya bir başkasının bacak arasını görmek bir çok şekilde yorumlanır. Bu rüyayı görüş sekline göre, kötü bir şeyle karşılaşmak, ecelinin yakın olması, büyük bir tehlike içinde bulunmak, yakınlarından birinin ölümü veya bulunduğu yerd

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Balkabağı Görmek

Rüyada Balkabağı Görmek

Rüyada bal kabağı görmek, arkadaşın sıkıntısına şahit olmaya işaret eder. Ayrıca güvenilen ve sevilen kişilerin yarı yolda bırakmasına, emin olunan işlerin bozulacağına da işarettir. Kimi yorumculara göre ise rüyada bal kabağı görmek, şaşkına uğratac

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bisküvi Görmek

Rüyada Bisküvi Görmek

Rüyada bisküvi görmek rüya sahibine birçok konuda dikkatli olması gerektiği hakkında mesajlar verir. Eğer riya sahibi tek başına büyük bir tabaktan bisküvi yediğini görmüş ise üzerinde maddi açıdan büyük bir baskı oluşacak ve altından kalkmak isterke

Kategori: B 0 Yorum
   

Rüyada Balina Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Balina Görmek Hakkında Yorum Yaz