Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Balina Görmek

Rüyada Balina Görmek
Kategori: B 0 Yorum

Rüyada Balina Görmek

Rüyada görülen balina güçlü, otoriter ve tehlikeli bir insanın rüya sahibinin hayatında olmasına veya kısa süreçte hayatına girmesine yorumlanır. Aynı zamanda kimi rüya yorumcularına göre de rüyada balina görmek kişinin iş hayatında yaşayacağı başarısızlığa yorumlanır. Rüyada görülen balina görülme durumuna göre aşağıda ki başlıklarda anlatacağım. Aradığınız başlık hakkında tabir bulamazsanız yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Rüyada Balina Kuyruğu Görmek

Rüyada balina kuyruğu görmek yaşanan büyük sıkıntıyı kederi geride bırakmaya yeni bir sayfa açmaya yorumlanır. Rüyasında balina kuyruğu gören kişi aynı zamanda arkasını birini bırakmış olarakta yorumlanabilir. Bu rüya geride kalan bir kişiye atılan bir fazlalığa delalettir.

ruyada balina gorulmesi

Rüyada Balina Sevmek

Rüyada balina sevmek yaşanan kötü gelişmeler sonrasında çözümlenen bir soruna, yaşanacak ferahlığa delalettir. Rüyada balina seven kişi son zamanlarda yaşadığı tüm sıkıntıların üstesinden gelir. Rüya sahibi yakın zamanda aydınlığa feraha kavuşur.

Rüyada Balina Olduğunu Görmek

Rüyasında balina olduğunu gören kişi doğru olmayan tehlikeli yollardan, başkasının hakkını yiyerek elde ettiği kazanca yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibi iş hayatında kademe atlar veya gücüne güç katacak bir çalışmaya imza atar.

Rüyada Balina Eti Yemek

Rüyada yenilen balina eti şer değildir. Rüyada balina eti yemek yakınlardan gelecek bir ölüm haberine bir sıkıntıya büyük bir kedere delalettir. Rüyada yenilen balina eti aynı zamanda hane içinden birinin geçireceği ağır bir hastalığa delalettir.

balina resmi

Rüyada Balina Kurtardığını Görmek

Rüya sahibinin çevresi tarafından çok sevilen çok fazla insana yardımının dokunduğu iyiliksever bir insan olduğuna yorumlanır. Rüyada kurtarılan balina aynı zamanda dost olarak gelen bir düşman da olabilir. Rüyada balina kurtarmak rüya sahibinin iyi niyetini fakat çevreden gelebilecek bir tehlikeyi simgeler.

Rüyada Balina Sürüsü Görmek

Rüyada balina sürüsü görmek uzaktan gelecek güzel bir habere delalettir. Rüyada bir çok balinayı bir arada görmek gücüne güç katmaya rüya sahibinin güzel yerlere gelebilmesine yorumlanır. Görülen erkek balina sürüsü mutluluğa dişi balina sürüsü evliliğe delalettir. Rüyada balina sürüsünün rüya sahibine ya da herhangi bir canlıya saldırması çok büyük bir değişimin habercisidir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Balta Görmek

Rüyada Balta Görmek

Balta tehdit sembolüdür. Rüyada balta görmek, yeni arkadaşlıklarınız yada yeni bir ilişkiniz var ise bu durumu durdurmanız için işarettir aksi takdirde zararlı çıkabileceğinizin habercisidir. Rüyada birinin elinde balta görmek, şiddet veya kavgaya iş

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bal Görmek

Rüyada Bal Görmek

Rüyada bal görmek rüya sahibinin uzun bir dönem işlerinin çok iyi gideceğine bir çok sıkıntıya çözüm bulunacağına bazı yolların açılacağına delalet eder. Rüyada görülen bal aynı zamanda emek vermeye çok istenen ve yapmak istenen bir iş için çok fazla emek harcanmasına delalettir.

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Babaanne Görmek

Rüyada Babaanne Görmek

Rüyada babaanne görmek arzuların gerçekleşeceğine, mutlu günlere, yakında duyulacak iyi havadise, önemli güce, büyük kuvvete, temiz servete, problemlerden uzak bir hayat sürdüreceğine, ticari kazancı yüksek atılım yapacağına, sıkıntı çekmeden elde ed

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Balık Görmek

Rüyada Balık Görmek

Rüyada balık görmek mala, kadına ve kısmete yorulur. Eğer az miktarda, hatta sayılabilecek kadar az balık gördüyseniz hayatınıza bir kadının gireceğini ve önemli bir yeri olacağını gösterir. Eğer çok fazla balık gördüyseniz ve sayamadıysanız, büyük m

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bale Görmek

Rüyada Bale Görmek

Rüyada bale görmek, kötü habere ve sevgide ihanet habercisidir. Rüyada bale yaptığınızı görmek, iş hayatınızda arkadaşlarınızın yada patronunuzun olumlu yönde dikkatini çekeceğinize, bale yapan birini izlediğini görmek, başarılı adımlar atacağınız bi

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Balina Görmek

Rüyada Balina Görmek

Rüyada görülen balina güçlü, otoriter ve tehlikeli bir insanın rüya sahibinin hayatında olmasına veya kısa süreçte hayatına girmesine yorumlanır.

Kategori: B 0 Yorum
   

Rüyada Balina Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Balina Görmek Hakkında Yorum Yaz