Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Balyoz Görmek

Rüyada Balyoz Görmek
Kategori: B 0 Yorum

Rüyasında balyoz gören kişinin çok otoriter ve baskıcı biri olduğunu göstermektedir. Bu kişi kurallara çok bağlıdır ve asla çiğnenmemesi gereken kuralları vardır onunla yaşamayı göze alan biri mutlaka onun kurallarına uymak zorundadır yoksa ters düşeceği biri konumuna gelebilir. Bu rüya sahibinin aynı zamanda karşılaşacağı otoriter biri olduğu anlamına da gelebilir yani rüyasında balyoz gören kişi aslında sakin biridir ama onun karısına çok kaba ,saba sert biri çıkabilir olarak yorumlanır.

Balyozu nasıl gördüğünüz çok önemlidir mesela balyozla birine vurduğunuzu görüyorsanız. Güçlü ,kuvvetli birinden alacağınız bir yardımla bulunduğunuz zor durumdan kurtulacağınız ya da düşmanınızı bu yardım sayesinde alt edeceğiniz anlamlarına gelmektedir.

Balyozla size saldıran birini görüyorsanız birinin size yardıma koştuğu anlamını çıkarabilirsiniz. Yani aslında balyoz figürü çok kötü değil hep iyiye yorumlanan bir şekildir. Ama balyozla bir yerleri yıktığınızı görüyorsanız çok çaresiz kaldığınız bir durumda kaba kuvvete baş vuracaksınız anlamına gelmektedir . Siz her ne kadar bu durumu istemezseniz bile karşınızdaki kaba insan sizi buna zorlayacaktır. Bu olacak bir durum olarak algılanmasın olaylara genel bakış açınız böyle siz sorunlarını kaba kuvvetle halletmeyi sevmeyen birisiniz ama eğer sizi buna zorlarsanız yapacak başka bir şey olmadığını düşünerek aynı dilden konuşmaya başlayacak birisiniz. Kaba kuvvetini kullanan biri karşısında yapacak başka bir şey bulamayınca siz de kaba kuvvet uygulayanlardansınız.

Rüyada balyozla duvar yıkmak, yaşadığınız bir sorunu aklınız ve fikriniz sayesinde kökten çözeceğiniz anlamına gelmektedir. Bu sorun hayatınızı etkileyen ve sizi huzursuz eden bir sorundur. Aldığınız kararlarda net olmanız ve her zaman arkasında durmanız sizin ne kadar dayanıklı biri olduğunuzu gösteriyor ve insanların size olan güvenini arttırıyor bu balyoz bir anlamda dayanıklı ve güvenilecek insan olduğunuz anlamını taşımaktadır, balyozun ağırlığı sizin de hayatta insanlar üzerindeki ağırlığınızı temsil etmektedir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Bisküvi Görmek

Rüyada Bisküvi Görmek

Rüyada bisküvi görmek rüya sahibine birçok konuda dikkatli olması gerektiği hakkında mesajlar verir. Eğer riya sahibi tek başına büyük bir tabaktan bisküvi yediğini görmüş ise üzerinde maddi açıdan büyük bir baskı oluşacak ve altından kalkmak isterke

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Balon Görmek

Rüyada Balon Görmek

Rüyada balon görmek, olmayacak duaya amin demek gibi bir şey yani rüya sahibi şahıs bu kişi bir kız olabilir ya da erkek hiç fark etmez çok istediği bir şeyi gözünde oldukça fazla büyüterek bunun gerçekleşeceğine inanmasıdır . Yani rüya sahibi kişi g

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Başbakan Görmek

Rüyada Başbakan Görmek

Rüyada başbakan görmek, yüksek bir mevkide bulunan bir kişiden alacağı yardım ile devlet dairesinde yükselecek ya da girdiği sınav sonucuna göre güzel bir devlet kurumunda işe başlayacak demektir. Rüyada başbakan görmek, gücü simgeler ve işlerinizin

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bacak Görmek

Rüyada Bacak Görmek

Rüyada bacak görmek rüya sahibinin içinden çıkamadığı bir durum yaşayacağını işaret eder. Her önüne gelene hesapsız kitapsız inanması konusunda uyarılması gereken rüya sahibi, bu karmaşık durumu çözmekte zorlanmamak için kendi iç sesini dinlemelidir.

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bardak Görmek

Rüyada Bardak Görmek

Rüya da bardak görmek ahlak ve namusla ilgili anlamlar çıkmaktadır. Rüyada görülen bardağın yapı malzemesi de rüyanızın farklı anlamlar çıkmasına neden olur. Rüyada cam bardak görmek ve cam bardaktan su içmek ise yakınlarınızdan ve çevrenizden iyi an

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Büyü Yapmak

Rüyada Büyü Yapmak

Rüyada büyü yapmak rüya sahibinin bazı çıkmaz durumlara gireceğine büyük bir mücadele vereceğine delalettir. Rüyasında büyü yaptığını gören kişi için aynı zamanda bazı rüya tabircileri tarafından rüya sahibinin çevresinden birine uyguladığı yoğun baskı ve zarar olarak da yorumlanır.

Kategori: B 0 Yorum
   

Rüyada Balyoz Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Balyoz Görmek Hakkında Yorum Yaz