Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Balyoz Görmek

Rüyada Balyoz Görmek
Kategori: B 0 Yorum

Rüyasında balyoz gören kişinin çok otoriter ve baskıcı biri olduğunu göstermektedir. Bu kişi kurallara çok bağlıdır ve asla çiğnenmemesi gereken kuralları vardır onunla yaşamayı göze alan biri mutlaka onun kurallarına uymak zorundadır yoksa ters düşeceği biri konumuna gelebilir. Bu rüya sahibinin aynı zamanda karşılaşacağı otoriter biri olduğu anlamına da gelebilir yani rüyasında balyoz gören kişi aslında sakin biridir ama onun karısına çok kaba ,saba sert biri çıkabilir olarak yorumlanır.

Balyozu nasıl gördüğünüz çok önemlidir mesela balyozla birine vurduğunuzu görüyorsanız. Güçlü ,kuvvetli birinden alacağınız bir yardımla bulunduğunuz zor durumdan kurtulacağınız ya da düşmanınızı bu yardım sayesinde alt edeceğiniz anlamlarına gelmektedir.

Balyozla size saldıran birini görüyorsanız birinin size yardıma koştuğu anlamını çıkarabilirsiniz. Yani aslında balyoz figürü çok kötü değil hep iyiye yorumlanan bir şekildir. Ama balyozla bir yerleri yıktığınızı görüyorsanız çok çaresiz kaldığınız bir durumda kaba kuvvete baş vuracaksınız anlamına gelmektedir . Siz her ne kadar bu durumu istemezseniz bile karşınızdaki kaba insan sizi buna zorlayacaktır. Bu olacak bir durum olarak algılanmasın olaylara genel bakış açınız böyle siz sorunlarını kaba kuvvetle halletmeyi sevmeyen birisiniz ama eğer sizi buna zorlarsanız yapacak başka bir şey olmadığını düşünerek aynı dilden konuşmaya başlayacak birisiniz. Kaba kuvvetini kullanan biri karşısında yapacak başka bir şey bulamayınca siz de kaba kuvvet uygulayanlardansınız.

Rüyada balyozla duvar yıkmak, yaşadığınız bir sorunu aklınız ve fikriniz sayesinde kökten çözeceğiniz anlamına gelmektedir. Bu sorun hayatınızı etkileyen ve sizi huzursuz eden bir sorundur. Aldığınız kararlarda net olmanız ve her zaman arkasında durmanız sizin ne kadar dayanıklı biri olduğunuzu gösteriyor ve insanların size olan güvenini arttırıyor bu balyoz bir anlamda dayanıklı ve güvenilecek insan olduğunuz anlamını taşımaktadır, balyozun ağırlığı sizin de hayatta insanlar üzerindeki ağırlığınızı temsil etmektedir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Bal Görmek

Rüyada Bal Görmek

Rüyada bal görmek rüya sahibinin uzun bir dönem işlerinin çok iyi gideceğine bir çok sıkıntıya çözüm bulunacağına bazı yolların açılacağına delalet eder. Rüyada görülen bal aynı zamanda emek vermeye çok istenen ve yapmak istenen bir iş için çok fazla emek harcanmasına delalettir.

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Balkabağı Görmek

Rüyada Balkabağı Görmek

Rüyada bal kabağı görmek, arkadaşın sıkıntısına şahit olmaya işaret eder. Ayrıca güvenilen ve sevilen kişilerin yarı yolda bırakmasına, emin olunan işlerin bozulacağına da işarettir. Kimi yorumculara göre ise rüyada bal kabağı görmek, şaşkına uğratac

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bale Görmek

Rüyada Bale Görmek

Rüyada bale görmek, kötü habere ve sevgide ihanet habercisidir. Rüyada bale yaptığınızı görmek, iş hayatınızda arkadaşlarınızın yada patronunuzun olumlu yönde dikkatini çekeceğinize, bale yapan birini izlediğini görmek, başarılı adımlar atacağınız bi

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Banka Görmek

Rüyada Banka Görmek

Rüyada banka görmek, psikolojik kriz yada kaybedilecek güç ve para habercisidir. Bankanın soyulduğunu görmek, toplum içinde kaybedilecek itibara, bankaya para yatırdığınızı görmek, yakın zamanda birileri tarafından elinizdeki paranın alınmasına yada

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bilinmeyen Böcek Görmek

Rüyada Bilinmeyen Böcek Görmek

Rüyada bilinmeyen böcek görmek rüya sahibinin çevresinde sinsice dolaşan tehlikeli, gerçek yüzünü çok güzel bir şekilde saklayabilen bir insana delalettir. Aynı zamanda rüyada görülen bilinmeyen böcek kişinin iç dünyasında ki karmaşaya birikmişliğe de delalettir.

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Balta Görmek

Rüyada Balta Görmek

Balta tehdit sembolüdür. Rüyada balta görmek, yeni arkadaşlıklarınız yada yeni bir ilişkiniz var ise bu durumu durdurmanız için işarettir aksi takdirde zararlı çıkabileceğinizin habercisidir. Rüyada birinin elinde balta görmek, şiddet veya kavgaya iş

Kategori: B 0 Yorum
   

Rüyada Balyoz Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Balyoz Görmek Hakkında Yorum Yaz