Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Bulgur Görülmesi

Rüyada Bulgur Görülmesi
Kategori: B 0 Yorum
bulgur

Rüyada Bulgur Görmek

Rüyada görülen bulgur bol kazanca ekmeğe delalettir. Rüyada bulgur görmek rüya sahibinin son zamanlarda yaşadığı geçim sıkıntısından kurtulacağına parasal yönden yaşadığı tüm sıkıntıları yoluna sokacağına delalettir. Bulgur bir çok rüya tabircisine göre rüya sahibinin istediği hedeflediği konularda bolluk bereketi simgeler.

Rüya sahibi yaşadığı maddi sorunları çözmeye başlam ve hayat standartı üst seviyeye çıkar. Aile içi yaşanan bazı sıkıntılar olabilir ve rüyada görülen bulgur hane içi ferahlığa yorumlanır.

Rüyada Bulgur Pilavı Görmek

Rüyada bulgur pilavı görmek yaşanan sorunların çözüldüğüne fakat geçici bir çözüm üretildiğine delalettir. Çözülen sorunlar bir süre sonra tekrarlanabilir ve ilk seferdeki kadar olmasa da bazı aksilikler yaratabilir.

bulgur

Bazı rüya tabircilerine göre de rüyada bulgur pilavı görmek helal kazanılmış rızka işarettir. Rüya sahibinin iyilik sever, paylaşmayı seven düşünceli bir insan olduğuna delalettir.

Rüyada Bulgur Yemek

Rüyada bulgur yemek kişinin iş hayatında veya çevresinde basamak atlayacağına çok saygı duyulan sevilen ve örnek alınan bir insan olacağına delalettir. Eğer rüya sahibi iş hayatında bazı sıkıntılar yaşıyorsa bunlar hızlı bir şekilde çözülür, rüyayı gören kişi kademe atlar ve mevki sahibi bir insan olur.

Rüyada Bulgur Köftesi Görmek

Rüyada görülen bulgur köftesi iyi şeylerin yanında bazı kötü olayların da habercisidir. Bulgur rüyada gelecek hayırlı bir paraya delaletken et kötü bir döneme veya habere yorumlanabilir. Bu süreç hareketli ve sıkıntılı geçebilir.

bulgur

Rüyada Bulgur Pilavı Pişirmek

Rüyada bulgur pilavı pişirmek aile içi karışıklık olacağına düğün, cenaze vs bir toplantı yaşanacağına yorumlanır. Rüyada pişirilen bulgur pilavı aile bireylerinin bir olay yüzünden bir araya geleceğine bazı konuların konuşulacağına bir toplantı yapılacağına delalettir.

Rüyada pişirilen pilav tam pişmemiş bir şekildeyse toplanma sebebi hayra yorumlanır, hayırlı kararlar alınır. Fakat rüyada görülen bulgur çok pişmişse bu hayra delalet değildir ve bazı sıkıntıların yaşanacağına ya da toplanma sebebinin bu sıkıntıdan kaynaklı olduğuna yorumlanır.

Kimi rüya tabircilerine göre rüyada bulgur pilavı pişirmek aile içi sıkıntıların kısa zamanda bazı gelişmeler ve çevreden birinden alınacak destekle çözüleceğine delalettir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Bingo Görmek

Rüyada Bingo Görmek

Rüyada bingo görmek, hayalperest bir kişiliğe, gelecekte mutlu bir olaya yada kazanılacak zafere yorumlanır. Bingo oyununda kazandığınızı gördüyseniz hayal ettiğiniz bir dileğinizin gerçekleşmesine tabir edilir. Bingo oyunu oynayanları izlediğinizi g

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Buzdolabı Görmek

Rüyada Buzdolabı Görmek

Rüyada buzdolabı görmek rüya sahibi için üzerinizdeki soğukluğu bırakıp, insanlarla daha sıcak ilişki kurmanız gerektiğini temsil eder. Çünkü buzdolabı soğuktur, soğutma, soğukluğu temsil eder. Rüyada buzdolabı temizlemek, buzdolabı silmek, hareketle

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Baklava Görmek

Rüyada Baklava Görmek

Rüyada baklava görmek, genel anlamıyla kısmete, karşılaşacağınız güzel insanlara tabir edilir. Bu kısmet sizin evlenmeyi seçeceğiniz kişi de olabilir. Eğer rüyayı gören bir genç kızsa yakın zamanda gönlüne göre biriyle tanışacak ve onunla evlilik yol

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bisküvi Görmek

Rüyada Bisküvi Görmek

Rüyada bisküvi görmek rüya sahibine birçok konuda dikkatli olması gerektiği hakkında mesajlar verir. Eğer riya sahibi tek başına büyük bir tabaktan bisküvi yediğini görmüş ise üzerinde maddi açıdan büyük bir baskı oluşacak ve altından kalkmak isterke

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Başörtüsü Görmek

Rüyada Başörtüsü Görmek

Rüyada başörtüsü görmek uzun ömürlü, hayırlı ve iffetli bir kız çocuğuna işaret etmektedir. Rüyanızda görmüş olduğunu başörtüsü temiz ve yeni ise eşinizin çok iyi bir olduğuna yada iyi biri ile evleneceğinize yorumlanır. Ancak görmüş olduğunuz başört

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bal Görmek

Rüyada Bal Görmek

Rüyada bal görmek rüya sahibinin uzun bir dönem işlerinin çok iyi gideceğine bir çok sıkıntıya çözüm bulunacağına bazı yolların açılacağına delalet eder. Rüyada görülen bal aynı zamanda emek vermeye çok istenen ve yapmak istenen bir iş için çok fazla emek harcanmasına delalettir.

Kategori: B 0 Yorum
   

Rüyada Bulgur Görülmesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Bulgur Görülmesi Hakkında Yorum Yaz