Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Bulgur Görülmesi

Rüyada Bulgur Görülmesi
Kategori: B 0 Yorum
bulgur

Rüyada Bulgur Görmek

Rüyada görülen bulgur bol kazanca ekmeğe delalettir. Rüyada bulgur görmek rüya sahibinin son zamanlarda yaşadığı geçim sıkıntısından kurtulacağına parasal yönden yaşadığı tüm sıkıntıları yoluna sokacağına delalettir. Bulgur bir çok rüya tabircisine göre rüya sahibinin istediği hedeflediği konularda bolluk bereketi simgeler.

Rüya sahibi yaşadığı maddi sorunları çözmeye başlam ve hayat standartı üst seviyeye çıkar. Aile içi yaşanan bazı sıkıntılar olabilir ve rüyada görülen bulgur hane içi ferahlığa yorumlanır.

Rüyada Bulgur Pilavı Görmek

Rüyada bulgur pilavı görmek yaşanan sorunların çözüldüğüne fakat geçici bir çözüm üretildiğine delalettir. Çözülen sorunlar bir süre sonra tekrarlanabilir ve ilk seferdeki kadar olmasa da bazı aksilikler yaratabilir.

bulgur

Bazı rüya tabircilerine göre de rüyada bulgur pilavı görmek helal kazanılmış rızka işarettir. Rüya sahibinin iyilik sever, paylaşmayı seven düşünceli bir insan olduğuna delalettir.

Rüyada Bulgur Yemek

Rüyada bulgur yemek kişinin iş hayatında veya çevresinde basamak atlayacağına çok saygı duyulan sevilen ve örnek alınan bir insan olacağına delalettir. Eğer rüya sahibi iş hayatında bazı sıkıntılar yaşıyorsa bunlar hızlı bir şekilde çözülür, rüyayı gören kişi kademe atlar ve mevki sahibi bir insan olur.

Rüyada Bulgur Köftesi Görmek

Rüyada görülen bulgur köftesi iyi şeylerin yanında bazı kötü olayların da habercisidir. Bulgur rüyada gelecek hayırlı bir paraya delaletken et kötü bir döneme veya habere yorumlanabilir. Bu süreç hareketli ve sıkıntılı geçebilir.

bulgur

Rüyada Bulgur Pilavı Pişirmek

Rüyada bulgur pilavı pişirmek aile içi karışıklık olacağına düğün, cenaze vs bir toplantı yaşanacağına yorumlanır. Rüyada pişirilen bulgur pilavı aile bireylerinin bir olay yüzünden bir araya geleceğine bazı konuların konuşulacağına bir toplantı yapılacağına delalettir.

Rüyada pişirilen pilav tam pişmemiş bir şekildeyse toplanma sebebi hayra yorumlanır, hayırlı kararlar alınır. Fakat rüyada görülen bulgur çok pişmişse bu hayra delalet değildir ve bazı sıkıntıların yaşanacağına ya da toplanma sebebinin bu sıkıntıdan kaynaklı olduğuna yorumlanır.

Kimi rüya tabircilerine göre rüyada bulgur pilavı pişirmek aile içi sıkıntıların kısa zamanda bazı gelişmeler ve çevreden birinden alınacak destekle çözüleceğine delalettir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Baba Görmek

Rüyada Baba Görmek

Rüyada baba görmek, babasını, babanızın hayatta olup olmamasına göre farklı anlam taşır. Sağ olan babayı görmek çok hayırlı bir rüya olup, isteklerinizin gerçekleşeceğini, helal kazanca kavuşacağınızı gösterir. Çünkü babalar kişiye hayat veren veren

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bahçe Görmek

Rüyada Bahçe Görmek

Rüyada bahçe görmek, sizin çok geniş bir yüreğe sahip olduğunuza ve etrafınızdaki herkesi çok sevdiğinize işaret eder. Sevginizle insanları çok kolay bir şekilde ikna edebiliyor ve onları istediğiniz şekilde yönlendirebiliyorsunuz. Rüyadaki bahçe sem

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bisiklet Görmek

Rüyada Bisiklet Görmek

Rüyada bisiklet görmek, gerçekleşmesini isteğiniz içinizde bitmek bilmeyen umut, arzu ve hayyallerinizin olduğuna tabir edilir. Rüyada yamaçtan aşağıya doğru bisiklet kullandığınızı görmek, işlerinizin yolunda gideceğine, şansınızın açık olacağına ve

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Battaniye Görmek

Rüyada Battaniye Görmek

Rüyada battaniye görmek, işlerin düzene girmesi ve sağlıklı günlerin geleceğinin müjdesidir. Ancak görülen battaniye veya yorgan kirli ise, sıkıntıları işaret eder. Rüyada görülen kirli battaniye çevredeki kötü niyetli kişileri de işaret eder. Rüyada

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Babaanne Görmek

Rüyada Babaanne Görmek

Rüyada babaanne görmek arzuların gerçekleşeceğine, mutlu günlere, yakında duyulacak iyi havadise, önemli güce, büyük kuvvete, temiz servete, problemlerden uzak bir hayat sürdüreceğine, ticari kazancı yüksek atılım yapacağına, sıkıntı çekmeden elde ed

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bacak Arası Görmek

Rüyada Bacak Arası Görmek

Rüyada kendinizin veya bir başkasının bacak arasını görmek bir çok şekilde yorumlanır. Bu rüyayı görüş sekline göre, kötü bir şeyle karşılaşmak, ecelinin yakın olması, büyük bir tehlike içinde bulunmak, yakınlarından birinin ölümü veya bulunduğu yerd

Kategori: B 0 Yorum
   

Rüyada Bulgur Görülmesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Bulgur Görülmesi Hakkında Yorum Yaz