Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Bulgur Görülmesi

Rüyada Bulgur Görülmesi
Kategori: B 0 Yorum
bulgur

Rüyada Bulgur Görmek

Rüyada görülen bulgur bol kazanca ekmeğe delalettir. Rüyada bulgur görmek rüya sahibinin son zamanlarda yaşadığı geçim sıkıntısından kurtulacağına parasal yönden yaşadığı tüm sıkıntıları yoluna sokacağına delalettir. Bulgur bir çok rüya tabircisine göre rüya sahibinin istediği hedeflediği konularda bolluk bereketi simgeler.

Rüya sahibi yaşadığı maddi sorunları çözmeye başlam ve hayat standartı üst seviyeye çıkar. Aile içi yaşanan bazı sıkıntılar olabilir ve rüyada görülen bulgur hane içi ferahlığa yorumlanır.

Rüyada Bulgur Pilavı Görmek

Rüyada bulgur pilavı görmek yaşanan sorunların çözüldüğüne fakat geçici bir çözüm üretildiğine delalettir. Çözülen sorunlar bir süre sonra tekrarlanabilir ve ilk seferdeki kadar olmasa da bazı aksilikler yaratabilir.

bulgur

Bazı rüya tabircilerine göre de rüyada bulgur pilavı görmek helal kazanılmış rızka işarettir. Rüya sahibinin iyilik sever, paylaşmayı seven düşünceli bir insan olduğuna delalettir.

Rüyada Bulgur Yemek

Rüyada bulgur yemek kişinin iş hayatında veya çevresinde basamak atlayacağına çok saygı duyulan sevilen ve örnek alınan bir insan olacağına delalettir. Eğer rüya sahibi iş hayatında bazı sıkıntılar yaşıyorsa bunlar hızlı bir şekilde çözülür, rüyayı gören kişi kademe atlar ve mevki sahibi bir insan olur.

Rüyada Bulgur Köftesi Görmek

Rüyada görülen bulgur köftesi iyi şeylerin yanında bazı kötü olayların da habercisidir. Bulgur rüyada gelecek hayırlı bir paraya delaletken et kötü bir döneme veya habere yorumlanabilir. Bu süreç hareketli ve sıkıntılı geçebilir.

bulgur

Rüyada Bulgur Pilavı Pişirmek

Rüyada bulgur pilavı pişirmek aile içi karışıklık olacağına düğün, cenaze vs bir toplantı yaşanacağına yorumlanır. Rüyada pişirilen bulgur pilavı aile bireylerinin bir olay yüzünden bir araya geleceğine bazı konuların konuşulacağına bir toplantı yapılacağına delalettir.

Rüyada pişirilen pilav tam pişmemiş bir şekildeyse toplanma sebebi hayra yorumlanır, hayırlı kararlar alınır. Fakat rüyada görülen bulgur çok pişmişse bu hayra delalet değildir ve bazı sıkıntıların yaşanacağına ya da toplanma sebebinin bu sıkıntıdan kaynaklı olduğuna yorumlanır.

Kimi rüya tabircilerine göre rüyada bulgur pilavı pişirmek aile içi sıkıntıların kısa zamanda bazı gelişmeler ve çevreden birinden alınacak destekle çözüleceğine delalettir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Başbakan Görmek

Rüyada Başbakan Görmek

Rüyada başbakan görmek, yüksek bir mevkide bulunan bir kişiden alacağı yardım ile devlet dairesinde yükselecek ya da girdiği sınav sonucuna göre güzel bir devlet kurumunda işe başlayacak demektir. Rüyada başbakan görmek, gücü simgeler ve işlerinizin

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Badminton Oynamak Görmek

Rüyada Badminton Oynamak Görmek

Rüyada badminton oynamak, gereksiz harcamalarınızdan dolayı içine düşeceğiniz sıkıntıların habercisidir. Bir başka tabire göre de hayal kırıklığı ve üzüntüye yorumlanır. Rüyada badminton oynayanları izlemek, arkadaşarınız ve çevrenizde daha popüler o

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bardak Görmek

Rüyada Bardak Görmek

Rüya da bardak görmek ahlak ve namusla ilgili anlamlar çıkmaktadır. Rüyada görülen bardağın yapı malzemesi de rüyanızın farklı anlamlar çıkmasına neden olur. Rüyada cam bardak görmek ve cam bardaktan su içmek ise yakınlarınızdan ve çevrenizden iyi an

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Balina Görmek

Rüyada Balina Görmek

Rüyada görülen balina güçlü, otoriter ve tehlikeli bir insanın rüya sahibinin hayatında olmasına veya kısa süreçte hayatına girmesine yorumlanır.

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Baba Görmek

Rüyada Baba Görmek

Rüyada baba görmek, babasını, babanızın hayatta olup olmamasına göre farklı anlam taşır. Sağ olan babayı görmek çok hayırlı bir rüya olup, isteklerinizin gerçekleşeceğini, helal kazanca kavuşacağınızı gösterir. Çünkü babalar kişiye hayat veren veren

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bıçak Görmek

Rüyada Bıçak Görmek

Rüyada bıçak görmek, saldırganlığı, birikmiş öfkeyi ya da çevresindeki düşmanlara yorumlanır. Rüyada bıçakla bir şey kesiliyorsa, birinden ya da bir ilişkide ayrılma isteği olabilir. Bir başka tabire göre de, evlilik, güç kazanma ya da ilginç olaylar

Kategori: B 0 Yorum
   

Rüyada Bulgur Görülmesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Bulgur Görülmesi Hakkında Yorum Yaz