Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Büyü Yapmak

Rüyada Büyü Yapmak
Kategori: B 0 Yorum

Rüyada Büyü Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada büyü yapmak rüya sahibinin bazı çıkmaz durumlara gireceğine büyük bir mücadele vereceğine delalettir. Rüyasında büyü yaptığını gören kişi için aynı zamanda bazı rüya tabircileri tarafından rüya sahibinin çevresinden birine uyguladığı yoğun baskı ve zarar olarak da yorumlanır. Rüya sahibi çevresinden gizli kalkıştığı işlere bir son vermezse yakın zamanda ortaya çıkabilir. Rüyada büyü görmenin anlamlarını makalenin devamında paylaşacağım fakat rüyanızın tabirini bulamıyorsanız bizimle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Rüyada Büyü Görmek

Rüyada görülen büyü genel anlamda ilme, gizeme delalettir. Fakat bazı yaşanmışlık ve rüyayada büyüyü görüş şekillerine göre durum farklı değerlendirilebilir. Rüyada görülen büyü kadın ve erkeğe göre de farklı yorumlanmaktadır.

voodoo resimleri

Rüyada Büyü Bozdurmak

Rüyada büyü bozdurmak rüya sahibinin çevresinde olan aynı zamanda da etkisinde kaldığı bir insanın rüya sahibine zarar verecek bir hata yapmasına delalet eder. Rüyada görülen büyü bozdurma rüya sahibinin hayatından çıkan bir insana da delalet edebilir. Aynı zamanda rüyada büyü bozdurma ilişkisi ya da evliliği olan bir kimsenin ilişkisinin bozulmasına delalettir.

Rüyada Büyü Yakmak

Rüyasında büyü yaktığını gören kimse için başına gelecek bir felaketten kendini korumasına önlem almasına delalettir. Aynı zamanda bunu yaparken çevresinden gelecek bir yardımın da habercisi olabilir. Rüyada büyü yaktırmak diğer yorumlara göre rüya sahibinin çevresinde güvenmediği bir insan olduğuna bu insanın rüya sahibine bazı zararlar vermeye çalışacağına fakat başarılı olamayacağına delalet eder.

voodoo resimleri

Rüyada Büyü Bulmak

Rüyasında büyü bulduğunu gören kişi çevresinde iyi niyetinden şüphe ettiği bir insan olduğuna ve bu insanın yakın zamanda rüya sahibine zarar vermeye çalışacağına delalettir.

Rüyada Büyü Aramak

Rüyasında büyü aradığını gören kişi yakın bir zamanda çaresiz bir durum yaşar ve uzun bir dönem bu durumun üstesinden gelmek için çaba harcar ve mücadele verir. Rüyasında büyü malzemeleri gören kişi gücüne güç katar ve yakın bir dönemde bir galibiyet elde eder.

Rüyada Büyü Yapılması ve Engellenmesi

Rüyasında yapılan büyüyü engellediğini gören kişinin çevresinden bir kimseye büyük bir yardımı dokunur. Rüya sahibi bu dönemde büyük korkular yaşayabilir ve bazı korkularıyla yüzleşebilir. Fakat bu dönem uzun sürmeyecek yakın zamanda bir çözüme ulaşacaktır.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Bal Görmek

Rüyada Bal Görmek

Rüyada bal görmek rüya sahibinin uzun bir dönem işlerinin çok iyi gideceğine bir çok sıkıntıya çözüm bulunacağına bazı yolların açılacağına delalet eder. Rüyada görülen bal aynı zamanda emek vermeye çok istenen ve yapmak istenen bir iş için çok fazla emek harcanmasına delalettir.

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bıçak Görmek

Rüyada Bıçak Görmek

Rüyada bıçak görmek, saldırganlığı, birikmiş öfkeyi ya da çevresindeki düşmanlara yorumlanır. Rüyada bıçakla bir şey kesiliyorsa, birinden ya da bir ilişkide ayrılma isteği olabilir. Bir başka tabire göre de, evlilik, güç kazanma ya da ilginç olaylar

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bebek Görmek

Rüyada Bebek Görmek

Rüyada bebek görmek, kişinin huzurlu ve mutlu bir süreç geçireceği anlamına gelmektedir. Gerçek yaşamda dünyaya gelişi ile birlikte haneye büyük bir sevinç kaynağı olan bebek, rüyada da aynı anlamı ifade etmektedir. Bunun yanı sıra herhangi bir sorun

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bisiklet Görmek

Rüyada Bisiklet Görmek

Rüyada bisiklet görmek, gerçekleşmesini isteğiniz içinizde bitmek bilmeyen umut, arzu ve hayyallerinizin olduğuna tabir edilir. Rüyada yamaçtan aşağıya doğru bisiklet kullandığınızı görmek, işlerinizin yolunda gideceğine, şansınızın açık olacağına ve

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bisküvi Görmek

Rüyada Bisküvi Görmek

Rüyada bisküvi görmek rüya sahibine birçok konuda dikkatli olması gerektiği hakkında mesajlar verir. Eğer riya sahibi tek başına büyük bir tabaktan bisküvi yediğini görmüş ise üzerinde maddi açıdan büyük bir baskı oluşacak ve altından kalkmak isterke

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Basketbol Görmek

Rüyada Basketbol Görmek

Rüyada basketbol görmek, müjdeli habere, uzun zamandır beklenen bir hayalin gerçekleşmesi, beklenmedik zamanda gelecek servete yada sevdiğiniz bir yakınınızdan gelecek hediyeye yorumlanır. Basketbol sahası görmek, fırsatla tabir edilir. Bu fırsatları

Kategori: B 0 Yorum
   

Rüyada Büyü Yapmak Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Büyü Yapmak Hakkında Yorum Yaz