Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Büyü Yapmak

Rüyada Büyü Yapmak
Kategori: B 0 Yorum

Rüyada Büyü Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada büyü yapmak rüya sahibinin bazı çıkmaz durumlara gireceğine büyük bir mücadele vereceğine delalettir. Rüyasında büyü yaptığını gören kişi için aynı zamanda bazı rüya tabircileri tarafından rüya sahibinin çevresinden birine uyguladığı yoğun baskı ve zarar olarak da yorumlanır. Rüya sahibi çevresinden gizli kalkıştığı işlere bir son vermezse yakın zamanda ortaya çıkabilir. Rüyada büyü görmenin anlamlarını makalenin devamında paylaşacağım fakat rüyanızın tabirini bulamıyorsanız bizimle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Rüyada Büyü Görmek

Rüyada görülen büyü genel anlamda ilme, gizeme delalettir. Fakat bazı yaşanmışlık ve rüyayada büyüyü görüş şekillerine göre durum farklı değerlendirilebilir. Rüyada görülen büyü kadın ve erkeğe göre de farklı yorumlanmaktadır.

voodoo resimleri

Rüyada Büyü Bozdurmak

Rüyada büyü bozdurmak rüya sahibinin çevresinde olan aynı zamanda da etkisinde kaldığı bir insanın rüya sahibine zarar verecek bir hata yapmasına delalet eder. Rüyada görülen büyü bozdurma rüya sahibinin hayatından çıkan bir insana da delalet edebilir. Aynı zamanda rüyada büyü bozdurma ilişkisi ya da evliliği olan bir kimsenin ilişkisinin bozulmasına delalettir.

Rüyada Büyü Yakmak

Rüyasında büyü yaktığını gören kimse için başına gelecek bir felaketten kendini korumasına önlem almasına delalettir. Aynı zamanda bunu yaparken çevresinden gelecek bir yardımın da habercisi olabilir. Rüyada büyü yaktırmak diğer yorumlara göre rüya sahibinin çevresinde güvenmediği bir insan olduğuna bu insanın rüya sahibine bazı zararlar vermeye çalışacağına fakat başarılı olamayacağına delalet eder.

voodoo resimleri

Rüyada Büyü Bulmak

Rüyasında büyü bulduğunu gören kişi çevresinde iyi niyetinden şüphe ettiği bir insan olduğuna ve bu insanın yakın zamanda rüya sahibine zarar vermeye çalışacağına delalettir.

Rüyada Büyü Aramak

Rüyasında büyü aradığını gören kişi yakın bir zamanda çaresiz bir durum yaşar ve uzun bir dönem bu durumun üstesinden gelmek için çaba harcar ve mücadele verir. Rüyasında büyü malzemeleri gören kişi gücüne güç katar ve yakın bir dönemde bir galibiyet elde eder.

Rüyada Büyü Yapılması ve Engellenmesi

Rüyasında yapılan büyüyü engellediğini gören kişinin çevresinden bir kimseye büyük bir yardımı dokunur. Rüya sahibi bu dönemde büyük korkular yaşayabilir ve bazı korkularıyla yüzleşebilir. Fakat bu dönem uzun sürmeyecek yakın zamanda bir çözüme ulaşacaktır.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Badminton Oynamak Görmek

Rüyada Badminton Oynamak Görmek

Rüyada badminton oynamak, gereksiz harcamalarınızdan dolayı içine düşeceğiniz sıkıntıların habercisidir. Bir başka tabire göre de hayal kırıklığı ve üzüntüye yorumlanır. Rüyada badminton oynayanları izlemek, arkadaşarınız ve çevrenizde daha popüler o

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bilinmeyen Böcek Görmek

Rüyada Bilinmeyen Böcek Görmek

Rüyada bilinmeyen böcek görmek rüya sahibinin çevresinde sinsice dolaşan tehlikeli, gerçek yüzünü çok güzel bir şekilde saklayabilen bir insana delalettir. Aynı zamanda rüyada görülen bilinmeyen böcek kişinin iç dünyasında ki karmaşaya birikmişliğe de delalettir.

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Boğa Yılanı Görmek

Rüyada Boğa Yılanı Görmek

Rüyada boğa yılanı görmek, hem fiziksel hemde ruhsal gücün simgesidir. Rüyasında boğa yılanı gören kişi düşmanlarına karşı daha güçlüdür ve onları mağlup edecektir. Bazende rüyayı gören kişinin çektiği zorlukların ve sıkıntıların meyvesini almaya baş

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bardak Görmek

Rüyada Bardak Görmek

Rüya da bardak görmek ahlak ve namusla ilgili anlamlar çıkmaktadır. Rüyada görülen bardağın yapı malzemesi de rüyanızın farklı anlamlar çıkmasına neden olur. Rüyada cam bardak görmek ve cam bardaktan su içmek ise yakınlarınızdan ve çevrenizden iyi an

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Balkabağı Görmek

Rüyada Balkabağı Görmek

Rüyada bal kabağı görmek, arkadaşın sıkıntısına şahit olmaya işaret eder. Ayrıca güvenilen ve sevilen kişilerin yarı yolda bırakmasına, emin olunan işlerin bozulacağına da işarettir. Kimi yorumculara göre ise rüyada bal kabağı görmek, şaşkına uğratac

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bal Arısı Görmek

Rüyada Bal Arısı Görmek

Rüyada bal arısı görmek sizi zorluklardan ve sıkıntılardan kurtaracak bir insanla tanışacağınıza yorulur. İyilikle ve güzellikle herkesin yardımına koşan biri gelip sizi de bulacak ve içinde bulunduğunuz sıkıntıdan kurtulacaksınız. Eğer rüyada bal ar

Kategori: B 0 Yorum
   

Rüyada Büyü Yapmak Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Büyü Yapmak Hakkında Yorum Yaz