Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Büyü Yapmak

Rüyada Büyü Yapmak
Kategori: B 0 Yorum

Rüyada Büyü Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada büyü yapmak rüya sahibinin bazı çıkmaz durumlara gireceğine büyük bir mücadele vereceğine delalettir. Rüyasında büyü yaptığını gören kişi için aynı zamanda bazı rüya tabircileri tarafından rüya sahibinin çevresinden birine uyguladığı yoğun baskı ve zarar olarak da yorumlanır. Rüya sahibi çevresinden gizli kalkıştığı işlere bir son vermezse yakın zamanda ortaya çıkabilir. Rüyada büyü görmenin anlamlarını makalenin devamında paylaşacağım fakat rüyanızın tabirini bulamıyorsanız bizimle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Rüyada Büyü Görmek

Rüyada görülen büyü genel anlamda ilme, gizeme delalettir. Fakat bazı yaşanmışlık ve rüyayada büyüyü görüş şekillerine göre durum farklı değerlendirilebilir. Rüyada görülen büyü kadın ve erkeğe göre de farklı yorumlanmaktadır.

voodoo resimleri

Rüyada Büyü Bozdurmak

Rüyada büyü bozdurmak rüya sahibinin çevresinde olan aynı zamanda da etkisinde kaldığı bir insanın rüya sahibine zarar verecek bir hata yapmasına delalet eder. Rüyada görülen büyü bozdurma rüya sahibinin hayatından çıkan bir insana da delalet edebilir. Aynı zamanda rüyada büyü bozdurma ilişkisi ya da evliliği olan bir kimsenin ilişkisinin bozulmasına delalettir.

Rüyada Büyü Yakmak

Rüyasında büyü yaktığını gören kimse için başına gelecek bir felaketten kendini korumasına önlem almasına delalettir. Aynı zamanda bunu yaparken çevresinden gelecek bir yardımın da habercisi olabilir. Rüyada büyü yaktırmak diğer yorumlara göre rüya sahibinin çevresinde güvenmediği bir insan olduğuna bu insanın rüya sahibine bazı zararlar vermeye çalışacağına fakat başarılı olamayacağına delalet eder.

voodoo resimleri

Rüyada Büyü Bulmak

Rüyasında büyü bulduğunu gören kişi çevresinde iyi niyetinden şüphe ettiği bir insan olduğuna ve bu insanın yakın zamanda rüya sahibine zarar vermeye çalışacağına delalettir.

Rüyada Büyü Aramak

Rüyasında büyü aradığını gören kişi yakın bir zamanda çaresiz bir durum yaşar ve uzun bir dönem bu durumun üstesinden gelmek için çaba harcar ve mücadele verir. Rüyasında büyü malzemeleri gören kişi gücüne güç katar ve yakın bir dönemde bir galibiyet elde eder.

Rüyada Büyü Yapılması ve Engellenmesi

Rüyasında yapılan büyüyü engellediğini gören kişinin çevresinden bir kimseye büyük bir yardımı dokunur. Rüya sahibi bu dönemde büyük korkular yaşayabilir ve bazı korkularıyla yüzleşebilir. Fakat bu dönem uzun sürmeyecek yakın zamanda bir çözüme ulaşacaktır.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Bar Görmek

Rüyada Bar Görmek

Rüyada bar görmek, karanlık geleceğe, yaşanacak olumsuzluklara, üzüntüye ve kedere tabir edilir. <span title="With the help of symbolism your subconscious mind hints about possible errors.&lt;/p&gt; &lt;p&gt;">Rüyada bara gittiğini görmek, düşünce ve

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bale Görmek

Rüyada Bale Görmek

Rüyada bale görmek, kötü habere ve sevgide ihanet habercisidir. Rüyada bale yaptığınızı görmek, iş hayatınızda arkadaşlarınızın yada patronunuzun olumlu yönde dikkatini çekeceğinize, bale yapan birini izlediğini görmek, başarılı adımlar atacağınız bi

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bit Görmek

Rüyada Bit Görmek

Rüyada bit görmek, para, varlık ve şansa yorumlanır. İş hayatında şansın açılması veya ele geçecek yüklü paraya da işarettir. Bazı tabirlere göre de borçlanmaya, dara düşmeye veya sıkıntıya yorumlanır. Rüyada saçında bit olduğunu görmek, hayal kırıkl

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bisküvi Görmek

Rüyada Bisküvi Görmek

Rüyada bisküvi görmek rüya sahibine birçok konuda dikkatli olması gerektiği hakkında mesajlar verir. Eğer riya sahibi tek başına büyük bir tabaktan bisküvi yediğini görmüş ise üzerinde maddi açıdan büyük bir baskı oluşacak ve altından kalkmak isterke

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Balyoz Görmek

Rüyada Balyoz Görmek

Rüyasında balyoz gören kişinin çok otoriter ve baskıcı biri olduğunu göstermektedir. Bu kişi kurallara çok bağlıdır ve asla çiğnenmemesi gereken kuralları vardır onunla yaşamayı göze alan biri mutlaka onun kurallarına uymak zorundadır yoksa ters düşe

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bacak Görmek

Rüyada Bacak Görmek

Rüyada bacak görmek rüya sahibinin içinden çıkamadığı bir durum yaşayacağını işaret eder. Her önüne gelene hesapsız kitapsız inanması konusunda uyarılması gereken rüya sahibi, bu karmaşık durumu çözmekte zorlanmamak için kendi iç sesini dinlemelidir.

Kategori: B 0 Yorum
   

Rüyada Büyü Yapmak Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Büyü Yapmak Hakkında Yorum Yaz