Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Büyü Yapmak

Rüyada Büyü Yapmak
Kategori: B 0 Yorum

Rüyada Büyü Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada büyü yapmak rüya sahibinin bazı çıkmaz durumlara gireceğine büyük bir mücadele vereceğine delalettir. Rüyasında büyü yaptığını gören kişi için aynı zamanda bazı rüya tabircileri tarafından rüya sahibinin çevresinden birine uyguladığı yoğun baskı ve zarar olarak da yorumlanır. Rüya sahibi çevresinden gizli kalkıştığı işlere bir son vermezse yakın zamanda ortaya çıkabilir. Rüyada büyü görmenin anlamlarını makalenin devamında paylaşacağım fakat rüyanızın tabirini bulamıyorsanız bizimle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Rüyada Büyü Görmek

Rüyada görülen büyü genel anlamda ilme, gizeme delalettir. Fakat bazı yaşanmışlık ve rüyayada büyüyü görüş şekillerine göre durum farklı değerlendirilebilir. Rüyada görülen büyü kadın ve erkeğe göre de farklı yorumlanmaktadır.

voodoo resimleri

Rüyada Büyü Bozdurmak

Rüyada büyü bozdurmak rüya sahibinin çevresinde olan aynı zamanda da etkisinde kaldığı bir insanın rüya sahibine zarar verecek bir hata yapmasına delalet eder. Rüyada görülen büyü bozdurma rüya sahibinin hayatından çıkan bir insana da delalet edebilir. Aynı zamanda rüyada büyü bozdurma ilişkisi ya da evliliği olan bir kimsenin ilişkisinin bozulmasına delalettir.

Rüyada Büyü Yakmak

Rüyasında büyü yaktığını gören kimse için başına gelecek bir felaketten kendini korumasına önlem almasına delalettir. Aynı zamanda bunu yaparken çevresinden gelecek bir yardımın da habercisi olabilir. Rüyada büyü yaktırmak diğer yorumlara göre rüya sahibinin çevresinde güvenmediği bir insan olduğuna bu insanın rüya sahibine bazı zararlar vermeye çalışacağına fakat başarılı olamayacağına delalet eder.

voodoo resimleri

Rüyada Büyü Bulmak

Rüyasında büyü bulduğunu gören kişi çevresinde iyi niyetinden şüphe ettiği bir insan olduğuna ve bu insanın yakın zamanda rüya sahibine zarar vermeye çalışacağına delalettir.

Rüyada Büyü Aramak

Rüyasında büyü aradığını gören kişi yakın bir zamanda çaresiz bir durum yaşar ve uzun bir dönem bu durumun üstesinden gelmek için çaba harcar ve mücadele verir. Rüyasında büyü malzemeleri gören kişi gücüne güç katar ve yakın bir dönemde bir galibiyet elde eder.

Rüyada Büyü Yapılması ve Engellenmesi

Rüyasında yapılan büyüyü engellediğini gören kişinin çevresinden bir kimseye büyük bir yardımı dokunur. Rüya sahibi bu dönemde büyük korkular yaşayabilir ve bazı korkularıyla yüzleşebilir. Fakat bu dönem uzun sürmeyecek yakın zamanda bir çözüme ulaşacaktır.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Başörtüsü Görmek

Rüyada Başörtüsü Görmek

Rüyada başörtüsü görmek uzun ömürlü, hayırlı ve iffetli bir kız çocuğuna işaret etmektedir. Rüyanızda görmüş olduğunu başörtüsü temiz ve yeni ise eşinizin çok iyi bir olduğuna yada iyi biri ile evleneceğinize yorumlanır. Ancak görmüş olduğunuz başört

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bıçak Görmek

Rüyada Bıçak Görmek

Rüyada bıçak görmek, saldırganlığı, birikmiş öfkeyi ya da çevresindeki düşmanlara yorumlanır. Rüyada bıçakla bir şey kesiliyorsa, birinden ya da bir ilişkide ayrılma isteği olabilir. Bir başka tabire göre de, evlilik, güç kazanma ya da ilginç olaylar

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bacak Görmek

Rüyada Bacak Görmek

Rüyada bacak görmek rüya sahibinin içinden çıkamadığı bir durum yaşayacağını işaret eder. Her önüne gelene hesapsız kitapsız inanması konusunda uyarılması gereken rüya sahibi, bu karmaşık durumu çözmekte zorlanmamak için kendi iç sesini dinlemelidir.

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Büyük Abdest Görmek

Rüyada Büyük Abdest Görmek

Rüyada büyük abdest görmek rüya sahibinin ailesi tarafından hoş karşılanmayan bir işe girişeceğini simgeler. İlk başlarda gizi saklı başlanan fakat daha sonra açıkça yapılmaya başlanan bu iş, ailede yer alan herkesin tepkisini çekecek ve olaylar gitg

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Bisiklet Görmek

Rüyada Bisiklet Görmek

Rüyada bisiklet görmek, gerçekleşmesini isteğiniz içinizde bitmek bilmeyen umut, arzu ve hayyallerinizin olduğuna tabir edilir. Rüyada yamaçtan aşağıya doğru bisiklet kullandığınızı görmek, işlerinizin yolunda gideceğine, şansınızın açık olacağına ve

Kategori: B 0 Yorum
Rüyada Baba Görmek

Rüyada Baba Görmek

Rüyada baba görmek, babasını, babanızın hayatta olup olmamasına göre farklı anlam taşır. Sağ olan babayı görmek çok hayırlı bir rüya olup, isteklerinizin gerçekleşeceğini, helal kazanca kavuşacağınızı gösterir. Çünkü babalar kişiye hayat veren veren

Kategori: B 0 Yorum
   

Rüyada Büyü Yapmak Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Büyü Yapmak Hakkında Yorum Yaz