Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Çağla Görmek

Rüyada Çağla Görmek
Kategori: Ç 0 Yorum

Rüyada çağla görmek eğer çağla zamanı görüldü ise hayırlı bir rüyadır. Fakat zamanı olamadığı halde rüyada çağla görüldü ise rüya sahibinin sıkıntıya düşeceği söylenmektedir. Rüyasında tam zamanı iken olgun ve güzel çağlalar görmek şansa, kısmete ve hayırlı insanlara v olaylara tabir olunur. Rüyayı gören kişinin bu yıl boyunca işlerinde bolluk ve bereketin olacağı ve ilerinde artış olacağı şeklinde yorum yapılır. Ayrıca rüyada çağla görmek rüya sahibi olan kişinin etrafındaki insanların, arkadaşlarının, dostlarının ve yakınlarının kendisine faydasının dokunacağı ve onun kıymetini bilen kişilerin olduğu şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada görülen çağla büyük çoğunlukla zamanının dışında yani çağla zamanı değilken görülür ve bunun tabiri olarak da kişi için şanssızlık anlamına gelir. Zamanı değilken çağla gördüğünüzde sizin için bir süre sıkıntıların olacağı ve bir süre boyunca buna katlanmak zorunda olacağınıza delalettir. Bu rüyayı gören kişiler için boş harcamalar yapıp kazancını boşa götürdüğünü ve bu yüzden geçim sıkıntısı çekeceği şeklinde yorumlar yapılır.

Rüyasında çağla yediğini gören bir kişiyi hayatında güzel gelişmelerin ve hayırlı haberlerin beklediği tabir edilir. Çünkü rüyada çağla görmek ve onu yemek bir yerden hayır bulmaya ve hayırlı insanlarla karşılaşmaya delalettir. Hasta bir kişi rüyasında çağla gördü ise sağlığına kavuşacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi uzun süredir çektiği dertlerden kurtulup feraha ereceği işaret edilip, keyifli, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağı şeklinde yorumlar bulunur.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Çakı Görmek

Rüyada Çakı Görmek

Rüyada çakı görmek, canınızı sıkacak bazı sözler duyacağınıza delalet edebilir. Çakı sembolü, genellikle keskin, belki acıtıcı belki de hayallerinizin gerçekleşmeyeceği endişesine kapılacağınız bir döneme girebileceğinizi gösterir. Çakı görmek, öneml

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çeyrek Altın Görmek

Rüyada Çeyrek Altın Görmek

Rüyada çeyrek altın görmek en çok anlamı sorgulanan aranan rüyalardan biridir. Rüyada çeyrek altın görmenin birden fazla anlamı ve açıklaması olabilir.

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çay Görmek

Rüyada Çay Görmek

Rüyada çay görmek yeni bir mala, bir düğüne, topluluğa delalettir. Rüyada görülen çay her zaman hayra yorumlanır. Eğer bir kişi rüyasında başka birine çay ikram ettiğini görürse evine alacağı iyi niyetli bir misafire yorumlanır.

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çağanoz Görmek

Rüyada Çağanoz Görmek

Rüyada çağanoz görmek Kıskançlık ve hasete yorumlanır yada arkadaşlarınız tarafindan kıskanıldığınıza işarettir. Çağanozu elinize aldığınızı görmek nazara uğrayacagınıza işarettir.

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çam Ağacı Görmek

Rüyada Çam Ağacı Görmek

Rüyada çam ağacı görmek, rüya sahibine çok anlamlı mesajlar vermektedir. Ailesinden birisinin hiç beklemediği anda yapacağı bir teklif ile hayatı değişmek üzere olan rüya sahibi, bu kişiyi ömür boyu dağ gibi arkasında hissedecektir. Çam ağacı sembolü

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çalar Saat Görmek

Rüyada Çalar Saat Görmek

Rüyada çalar saat görmek liderlik, başarıları ve kazanan anlamına gelmektedir. Rüya bir alarm saati sattığını görmek Sizden arkadaşlarınızdan ya da aile içinden görüşler isteyen insanların olduğunu gösterir. Bu insanlara rehberlik edeceğiniz anlamına

Kategori: Ç 0 Yorum
   

Rüyada Çağla Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Çağla Görmek Hakkında Yorum Yaz