Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Çakı Görmek

Rüyada Çakı Görmek
Kategori: Ç 0 Yorum

Rüyada çakı görmek, canınızı sıkacak bazı sözler duyacağınıza delalet edebilir. Çakı sembolü, genellikle keskin, belki acıtıcı belki de hayallerinizin gerçekleşmeyeceği endişesine kapılacağınız bir döneme girebileceğinizi gösterir. Çakı görmek, önemli kararlar alma arifesinde olduğunuzu da gösterebilir. Sevdiğiniz kişilerden duyacağınız yaralayıcı sözler sizi bir süre hayal kırıklığına uğratabilir ve insanlara karşı güveninizin sarsılmasına neden olabilir.

Rüyasında kendisine çakı çekildiğini gören bir kişi, korkuları ile yüzleşeceği bir döneme gireceğini gösterir. Bu kişinin cesaretini toplaması ve korktuğu her şeyin üstüne gitmesi gerekir. Çakı sembolü, sevdiğiniz kişilerin canınızı sıkacak şekilde arkanızdan konuştuğunu duyacağınızı ve kulağınıza gelecek bazı dedikoduların moralinizi bozacağını gösterir. İş hayatınızda bazı zorluklar ve maddi yetersizlikler ile karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda önce kendinize güvenmeli ve bu durumla başa çıkabileceğinize inanmalısınız. Sevdiğiniz kişilerin hastalık haberini alabilir ve kısa bir süre tedirginlik yaşayabilirsiniz. Çakı ile yaralandığını gören bir kişi, büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilir ve kötü günler geçirebilir. Bu kişilerin aldığı kararlara ve attığı adımlara daha çok dikkat etmesi gerekir. Kendinizi ifade etmekte zorlanacağınız bir döneme girebilirsiniz ve bu durum canınızı sıkabilir.

Rüyada çakının yere düştüğünü ve ses çıkarttığını gören bir kişi, yapacağı bir işte büyük bir kararsızlık yaşayabilir. Fakat bunun sonucunda sabırlı olursa en iyi kararı alarak en doğru adımı atacaktır. Mutlu olduğunuz anların azaldığını düşünüyor ve geleceğe karşı umudunuz gittikçe azalıyor ise, kendinize yeni uğraşlar edinmelisiniz. Bir konu hakkında söz verdiğiniz kişileri göz ardı etmemeli ve verdiğiniz sözleri tutmalısınız. İş hayatınızda yolunda gitmeyen bazı konular olsa da bu durumun ancak sizin çabanız ile yeniden yoluna koyulacağını unutmamalısınız. Sizi düşünen kişilere karşı bu dönemde daha anlayışlı davranmalısınız.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Çanta Görmek

Rüyada Çanta Görmek

Rüyada çanta görmek, hedeflenen kazanca, gayretle ulaşılacak zafere işaret eder. Bu yorumlardan başka rüyada çanta görmek, yolculuk anlamına da gelir. Rüyada görülen çanta torba veya poşetse işteki başarı anlamındadır. Torba veya poşet çantanın yırtı

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çağla Görmek

Rüyada Çağla Görmek

Rüyada çağla görmek eğer çağla zamanı görüldü ise hayırlı bir rüyadır. Fakat zamanı olamadığı halde rüyada çağla görüldü ise rüya sahibinin sıkıntıya düşeceği söylenmektedir. Rüyasında tam zamanı iken olgun ve güzel çağlalar görmek şansa, kısmete ve

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çağlayan Görmek

Rüyada Çağlayan Görmek

Rüyada çağlayan görmek maddi kazanç belirtir . Rüyada çağlayan görmek para kazanmaya işarettir. Gayretiniz sayesinde yüksek makamlara geleceğinizi işaret eder. Büyük güç sahibi, önemli kimse olarak yorumlanır. Önemli bir kimse sayesinde bolluğa kavuş

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çikolata Görmek

Rüyada Çikolata Görmek

Rüyada çikolata görmek yaşanacak olan güzel olaylara sevince rüya sahibinin kederinin geçeceğine ve aydınlık bir dönemin yakın zamanda geleceğine yorumlanır.

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çay Görmek

Rüyada Çay Görmek

Rüyada çay görmek yeni bir mala, bir düğüne, topluluğa delalettir. Rüyada görülen çay her zaman hayra yorumlanır. Eğer bir kişi rüyasında başka birine çay ikram ettiğini görürse evine alacağı iyi niyetli bir misafire yorumlanır.

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çanta Görmek

Rüyada Çanta Görmek

Rüyanızda çanta gördüyseniz ve çok büyük hayalleriniz çok büyük tutkularınız varsa yakın zamanda bu istekleriniz gerçek olabilir.

Kategori: Ç 0 Yorum
   

Rüyada Çakı Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Çakı Görmek Hakkında Yorum Yaz