Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Çakı Görmek

Rüyada Çakı Görmek
Kategori: Ç 0 Yorum

Rüyada çakı görmek, canınızı sıkacak bazı sözler duyacağınıza delalet edebilir. Çakı sembolü, genellikle keskin, belki acıtıcı belki de hayallerinizin gerçekleşmeyeceği endişesine kapılacağınız bir döneme girebileceğinizi gösterir. Çakı görmek, önemli kararlar alma arifesinde olduğunuzu da gösterebilir. Sevdiğiniz kişilerden duyacağınız yaralayıcı sözler sizi bir süre hayal kırıklığına uğratabilir ve insanlara karşı güveninizin sarsılmasına neden olabilir.

Rüyasında kendisine çakı çekildiğini gören bir kişi, korkuları ile yüzleşeceği bir döneme gireceğini gösterir. Bu kişinin cesaretini toplaması ve korktuğu her şeyin üstüne gitmesi gerekir. Çakı sembolü, sevdiğiniz kişilerin canınızı sıkacak şekilde arkanızdan konuştuğunu duyacağınızı ve kulağınıza gelecek bazı dedikoduların moralinizi bozacağını gösterir. İş hayatınızda bazı zorluklar ve maddi yetersizlikler ile karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda önce kendinize güvenmeli ve bu durumla başa çıkabileceğinize inanmalısınız. Sevdiğiniz kişilerin hastalık haberini alabilir ve kısa bir süre tedirginlik yaşayabilirsiniz. Çakı ile yaralandığını gören bir kişi, büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilir ve kötü günler geçirebilir. Bu kişilerin aldığı kararlara ve attığı adımlara daha çok dikkat etmesi gerekir. Kendinizi ifade etmekte zorlanacağınız bir döneme girebilirsiniz ve bu durum canınızı sıkabilir.

Rüyada çakının yere düştüğünü ve ses çıkarttığını gören bir kişi, yapacağı bir işte büyük bir kararsızlık yaşayabilir. Fakat bunun sonucunda sabırlı olursa en iyi kararı alarak en doğru adımı atacaktır. Mutlu olduğunuz anların azaldığını düşünüyor ve geleceğe karşı umudunuz gittikçe azalıyor ise, kendinize yeni uğraşlar edinmelisiniz. Bir konu hakkında söz verdiğiniz kişileri göz ardı etmemeli ve verdiğiniz sözleri tutmalısınız. İş hayatınızda yolunda gitmeyen bazı konular olsa da bu durumun ancak sizin çabanız ile yeniden yoluna koyulacağını unutmamalısınız. Sizi düşünen kişilere karşı bu dönemde daha anlayışlı davranmalısınız.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Çağanoz Görmek

Rüyada Çağanoz Görmek

Rüyada çağanoz görmek Kıskançlık ve hasete yorumlanır yada arkadaşlarınız tarafindan kıskanıldığınıza işarettir. Çağanozu elinize aldığınızı görmek nazara uğrayacagınıza işarettir.

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çamur Görmek

Rüyada Çamur Görmek

Rüyada çamur sıkıntıyı, keder, talihsizlik olarak mana edilir. Rüyada çamur görmek gelecek sıkıntıya kedere ve gözyaşına yorumlanmaktadır fakat rüyada görülen çamur ne şekilde görüldüğüne göre de farklı yorumlanır.

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çakı Görmek

Rüyada Çakı Görmek

Rüyada çakı görmek, canınızı sıkacak bazı sözler duyacağınıza delalet edebilir. Çakı sembolü, genellikle keskin, belki acıtıcı belki de hayallerinizin gerçekleşmeyeceği endişesine kapılacağınız bir döneme girebileceğinizi gösterir. Çakı görmek, öneml

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çay Görmek

Rüyada Çay Görmek

Rüyada çay görmek yeni bir mala, bir düğüne, topluluğa delalettir. Rüyada görülen çay her zaman hayra yorumlanır. Eğer bir kişi rüyasında başka birine çay ikram ettiğini görürse evine alacağı iyi niyetli bir misafire yorumlanır.

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çağıran Birisi görmek

Rüyada Çağıran Birisi görmek

Rüyada seslenip cağıran birisini görmek, yakın zamanda çıkacağınız yolculuğa işarettir. Seslenen birisini görmek, iyiliği açığa vurmak olarak yorumlanır.

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çilek Görmek

Rüyada Çilek Görmek

Rüyada çilek görmek daha çok hayra yorulan bir rüyadır. Rüyasında çilek gören bir kişi, helal mal kazandığı, hayatının çok güzel olacağı, sevdiği insanlarla karşılaşacağı ve maddi sorunlarını tamamen düzelteceğine işarettir. Rüyada görülen çilek, çoğ

Kategori: Ç 0 Yorum
   

Rüyada Çakı Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Çakı Görmek Hakkında Yorum Yaz