Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Çakmak Görmek

Rüyada Çakmak Görmek
Kategori: Ç 0 Yorum

Çakmak sembolü, aydınlığın sembolü olabileceği gibi karanlığın ve zor zamanların da göstergesi olabilir.

Rüyada çakmak görmek, umutsuzluğa kapıldığınız ve artık olmasını beklemediğiniz bazı olayların hiç ummadığınız bir anda gerçekleşmeye başladığını fark edeceksiniz. Rüyasında yanan bir çakmak gören kimse, geleceğe umutla bakacağı güzel haberler alabilir, eğer iş başvurusunda bulunduysa ya da bunun için bir sınava girdiyse sonucunda güzel bir haber duyabilir.

Rüyasında kırık çakmak gören bir kişi, işlerini yoluna koymakta zorlanabilir ve maddi zorluk içine girebilir. Rüya sahibi, bu dönemde iş hayatında atacağı adımları atarken daha dikkatli olmalı ve planlı adımlar atmalıdır.

Rüyada elinde çakmak patlaması, gören bir kişi, hayallerine ulaşmaktan vazgeçmeyi düşüneceği zor ve sıkıntılı bir döneme girse de asla hayallerinin peşini bırakmamalıdır. Bu rüyayı gören bir kişi sevdiklerinin kendisine hazırlayacağı güzel bir sürpriz ile karşılaşabilir.

Rüyada çakmak bulmak, geleceğinizi kendinizin inşa edeceğini gösterir. Elinizde olan imkanları doğru kullanabilirseniz çok güzel bir gelecek kurabilirsiniz. Rüyada çakmak kaybetmek ise bu dönemde harcamalarınıza ve tutumlarınıza dikkat etmelisiniz.

Rüyada elinin çakmakla yandığını gören bir kişi, canının sıkılacağı bir haber duyabilir ve bu haber nedeni ile kısa bir süre üzüntü yaşayabilir.

Çakmağın düşerek bir evi ya da bir eşyayı yaktığını gören bir kişi ise, emek verdiği ve uğruna çaba sarf ettiği bazı şeylerin harap olmasını önleyemeyecek ve bu zararı karşısında büyük bir üzüntü yaşayacak demektir. Bu şekilde bir sorun yaşamak istemiyorsanız tüm tedbirlerinizi önceden almalı ve kararlı adımlar atmalısınız.

Çakmak ile bir yeri yaktığını gören bir kişi, artık hayatında bir şeyleri değiştirmeye karar verecek ve vazı şeylerden vazgeçecek demektir.

Çakmağı parçaladığını gören bir kişi, çok öfkeleneceği fakat en çok da kendisine kızacağı bir olay yaşayabilir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Çamur Görmek

Rüyada Çamur Görmek

Rüyada çamur sıkıntıyı, keder, talihsizlik olarak mana edilir. Rüyada çamur görmek gelecek sıkıntıya kedere ve gözyaşına yorumlanmaktadır fakat rüyada görülen çamur ne şekilde görüldüğüne göre de farklı yorumlanır.

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çanta Görmek

Rüyada Çanta Görmek

Rüyada çanta görmek, hedeflenen kazanca, gayretle ulaşılacak zafere işaret eder. Bu yorumlardan başka rüyada çanta görmek, yolculuk anlamına da gelir. Rüyada görülen çanta torba veya poşetse işteki başarı anlamındadır. Torba veya poşet çantanın yırtı

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çağıran Birisi görmek

Rüyada Çağıran Birisi görmek

Rüyada seslenip cağıran birisini görmek, yakın zamanda çıkacağınız yolculuğa işarettir. Seslenen birisini görmek, iyiliği açığa vurmak olarak yorumlanır.

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çakı Görmek

Rüyada Çakı Görmek

Rüyada çakı görmek, canınızı sıkacak bazı sözler duyacağınıza delalet edebilir. Çakı sembolü, genellikle keskin, belki acıtıcı belki de hayallerinizin gerçekleşmeyeceği endişesine kapılacağınız bir döneme girebileceğinizi gösterir. Çakı görmek, öneml

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çamaşır Görmek

Rüyada Çamaşır Görmek

Rüyada çamaşır görmek, güzel şeylere işaret eder. Rüyada çamaşırını çıkarıp yeni bir çamaşır giydiğini gören kişi için bir izdivaç gerçekleşecek demektir. Rüyada çamaşırın yıkanması, kişiye görülen bir yoldur. Yeni bir iç çamaşırı satın almak yeni do

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çeşme Görmek

Rüyada Çeşme Görmek

Rüyada çeşme görmek, mutluluk haberi olarak yorumlanır. Çeşmeden akan suyun durumuna göre ise rüya yorumu değişir. Eğer rüyada çeşmeden berrak su akıyorsa maddi bolluk, bulanık su akıyorsa maddi sıkıntı demektir. Rüyada çeşmeden temiz su akması hayır

Kategori: Ç 0 Yorum
   

Rüyada Çakmak Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Çakmak Görmek Hakkında Yorum Yaz