Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Çakmak Görmek

Rüyada Çakmak Görmek
Kategori: Ç 0 Yorum

Çakmak sembolü, aydınlığın sembolü olabileceği gibi karanlığın ve zor zamanların da göstergesi olabilir.

Rüyada çakmak görmek, umutsuzluğa kapıldığınız ve artık olmasını beklemediğiniz bazı olayların hiç ummadığınız bir anda gerçekleşmeye başladığını fark edeceksiniz. Rüyasında yanan bir çakmak gören kimse, geleceğe umutla bakacağı güzel haberler alabilir, eğer iş başvurusunda bulunduysa ya da bunun için bir sınava girdiyse sonucunda güzel bir haber duyabilir.

Rüyasında kırık çakmak gören bir kişi, işlerini yoluna koymakta zorlanabilir ve maddi zorluk içine girebilir. Rüya sahibi, bu dönemde iş hayatında atacağı adımları atarken daha dikkatli olmalı ve planlı adımlar atmalıdır.

Rüyada elinde çakmak patlaması, gören bir kişi, hayallerine ulaşmaktan vazgeçmeyi düşüneceği zor ve sıkıntılı bir döneme girse de asla hayallerinin peşini bırakmamalıdır. Bu rüyayı gören bir kişi sevdiklerinin kendisine hazırlayacağı güzel bir sürpriz ile karşılaşabilir.

Rüyada çakmak bulmak, geleceğinizi kendinizin inşa edeceğini gösterir. Elinizde olan imkanları doğru kullanabilirseniz çok güzel bir gelecek kurabilirsiniz. Rüyada çakmak kaybetmek ise bu dönemde harcamalarınıza ve tutumlarınıza dikkat etmelisiniz.

Rüyada elinin çakmakla yandığını gören bir kişi, canının sıkılacağı bir haber duyabilir ve bu haber nedeni ile kısa bir süre üzüntü yaşayabilir.

Çakmağın düşerek bir evi ya da bir eşyayı yaktığını gören bir kişi ise, emek verdiği ve uğruna çaba sarf ettiği bazı şeylerin harap olmasını önleyemeyecek ve bu zararı karşısında büyük bir üzüntü yaşayacak demektir. Bu şekilde bir sorun yaşamak istemiyorsanız tüm tedbirlerinizi önceden almalı ve kararlı adımlar atmalısınız.

Çakmak ile bir yeri yaktığını gören bir kişi, artık hayatında bir şeyleri değiştirmeye karar verecek ve vazı şeylerden vazgeçecek demektir.

Çakmağı parçaladığını gören bir kişi, çok öfkeleneceği fakat en çok da kendisine kızacağı bir olay yaşayabilir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Çağıran Birisi görmek

Rüyada Çağıran Birisi görmek

Rüyada seslenip cağıran birisini görmek, yakın zamanda çıkacağınız yolculuğa işarettir. Seslenen birisini görmek, iyiliği açığa vurmak olarak yorumlanır.

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çeyrek Altın Görmek

Rüyada Çeyrek Altın Görmek

Rüyada çeyrek altın görmek en çok anlamı sorgulanan aranan rüyalardan biridir. Rüyada çeyrek altın görmenin birden fazla anlamı ve açıklaması olabilir.

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çakmak Görmek

Rüyada Çakmak Görmek

Çakmak sembolü, aydınlığın sembolü olabileceği gibi karanlığın ve zor zamanların da göstergesi olabilir. Rüyada çakmak görmek, umutsuzluğa kapıldığınız ve artık olmasını beklemediğiniz bazı olayların hiç ummadığınız bir anda gerçekleşmeye başladığını

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çilek Görmek

Rüyada Çilek Görmek

Rüyada çilek görmek daha çok hayra yorulan bir rüyadır. Rüyasında çilek gören bir kişi, helal mal kazandığı, hayatının çok güzel olacağı, sevdiği insanlarla karşılaşacağı ve maddi sorunlarını tamamen düzelteceğine işarettir. Rüyada görülen çilek, çoğ

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çadır Görmek

Rüyada Çadır Görmek

Rüyada çadır görmek, hayatınızda büyük değişikliklerin yaşanacağına işarettir.Rüyada çadır bozduğunu görmek, aile düzeninin bozulacağına, işlerinizin kötüye giderek zarara uğrayacağına işarettir. Rüyada çadır görmek, tüccar için yolculuğa, ehil olan

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çakal Görmek

Rüyada Çakal Görmek

Rüyada çakal görmek, Merhametsiz ve zalim bir kimsenin ağına düşüp zarar görüleceğine işarettir. Rüyada çakal tutmak, mevcut düşmanlarınızla aranızın düzeleceğine işarettir. Rüyada çakal ile boğuşmak, çakal huylu bir kimse ile kavga edileceğine. Rüya

Kategori: Ç 0 Yorum
   

Rüyada Çakmak Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Çakmak Görmek Hakkında Yorum Yaz