Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Çakmak Görmek

Rüyada Çakmak Görmek
Kategori: Ç 0 Yorum

Çakmak sembolü, aydınlığın sembolü olabileceği gibi karanlığın ve zor zamanların da göstergesi olabilir.

Rüyada çakmak görmek, umutsuzluğa kapıldığınız ve artık olmasını beklemediğiniz bazı olayların hiç ummadığınız bir anda gerçekleşmeye başladığını fark edeceksiniz. Rüyasında yanan bir çakmak gören kimse, geleceğe umutla bakacağı güzel haberler alabilir, eğer iş başvurusunda bulunduysa ya da bunun için bir sınava girdiyse sonucunda güzel bir haber duyabilir.

Rüyasında kırık çakmak gören bir kişi, işlerini yoluna koymakta zorlanabilir ve maddi zorluk içine girebilir. Rüya sahibi, bu dönemde iş hayatında atacağı adımları atarken daha dikkatli olmalı ve planlı adımlar atmalıdır.

Rüyada elinde çakmak patlaması, gören bir kişi, hayallerine ulaşmaktan vazgeçmeyi düşüneceği zor ve sıkıntılı bir döneme girse de asla hayallerinin peşini bırakmamalıdır. Bu rüyayı gören bir kişi sevdiklerinin kendisine hazırlayacağı güzel bir sürpriz ile karşılaşabilir.

Rüyada çakmak bulmak, geleceğinizi kendinizin inşa edeceğini gösterir. Elinizde olan imkanları doğru kullanabilirseniz çok güzel bir gelecek kurabilirsiniz. Rüyada çakmak kaybetmek ise bu dönemde harcamalarınıza ve tutumlarınıza dikkat etmelisiniz.

Rüyada elinin çakmakla yandığını gören bir kişi, canının sıkılacağı bir haber duyabilir ve bu haber nedeni ile kısa bir süre üzüntü yaşayabilir.

Çakmağın düşerek bir evi ya da bir eşyayı yaktığını gören bir kişi ise, emek verdiği ve uğruna çaba sarf ettiği bazı şeylerin harap olmasını önleyemeyecek ve bu zararı karşısında büyük bir üzüntü yaşayacak demektir. Bu şekilde bir sorun yaşamak istemiyorsanız tüm tedbirlerinizi önceden almalı ve kararlı adımlar atmalısınız.

Çakmak ile bir yeri yaktığını gören bir kişi, artık hayatında bir şeyleri değiştirmeye karar verecek ve vazı şeylerden vazgeçecek demektir.

Çakmağı parçaladığını gören bir kişi, çok öfkeleneceği fakat en çok da kendisine kızacağı bir olay yaşayabilir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Çakı Görmek

Rüyada Çakı Görmek

Rüyada çakı görmek, canınızı sıkacak bazı sözler duyacağınıza delalet edebilir. Çakı sembolü, genellikle keskin, belki acıtıcı belki de hayallerinizin gerçekleşmeyeceği endişesine kapılacağınız bir döneme girebileceğinizi gösterir. Çakı görmek, öneml

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çeyrek Altın Görmek

Rüyada Çeyrek Altın Görmek

Rüyada çeyrek altın görmek en çok anlamı sorgulanan aranan rüyalardan biridir. Rüyada çeyrek altın görmenin birden fazla anlamı ve açıklaması olabilir.

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çağla Görmek

Rüyada Çağla Görmek

Rüyada çağla görmek eğer çağla zamanı görüldü ise hayırlı bir rüyadır. Fakat zamanı olamadığı halde rüyada çağla görüldü ise rüya sahibinin sıkıntıya düşeceği söylenmektedir. Rüyasında tam zamanı iken olgun ve güzel çağlalar görmek şansa, kısmete ve

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çakal Görmek

Rüyada Çakal Görmek

Rüyada çakal görmek, Merhametsiz ve zalim bir kimsenin ağına düşüp zarar görüleceğine işarettir. Rüyada çakal tutmak, mevcut düşmanlarınızla aranızın düzeleceğine işarettir. Rüyada çakal ile boğuşmak, çakal huylu bir kimse ile kavga edileceğine. Rüya

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çamaşır Görmek

Rüyada Çamaşır Görmek

Rüyada çamaşır görmek, güzel şeylere işaret eder. Rüyada çamaşırını çıkarıp yeni bir çamaşır giydiğini gören kişi için bir izdivaç gerçekleşecek demektir. Rüyada çamaşırın yıkanması, kişiye görülen bir yoldur. Yeni bir iç çamaşırı satın almak yeni do

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çanta Görmek

Rüyada Çanta Görmek

Rüyanızda çanta gördüyseniz ve çok büyük hayalleriniz çok büyük tutkularınız varsa yakın zamanda bu istekleriniz gerçek olabilir.

Kategori: Ç 0 Yorum
   

Rüyada Çakmak Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Çakmak Görmek Hakkında Yorum Yaz