Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Çamaşır Görmek

Rüyada Çamaşır Görmek
Kategori: Ç 0 Yorum

Rüyada Çamaşır Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada çamaşır görmek yeni temiz bir sayfa açmaya mutlu bir döneme delalettir. Rüyada görülen çamaşır rüya sahibinin çok açık temiz kalpli, doğru düşünceli olmasına delalet eder. Rüyasında çamaşır gören kişi arzulanan bir şeye yakın zamanda kavuşur. rüyada görülen çamaşır görülme şekillerine göre farklı şekillerde de yorumlanır. Rüyanızın tabirini aşağıda ki yazımda bulamazsanız bize yorum olarak gönderebilirsiniz. Size dönüş yapacağız.

rüyada çamaşır görmek

Rüyada Çamaşır Yıkamak

Rüyada yıkanan çamaşır gözyaşı dökülen bir olaya bu olayın yakın zamanda düzelmesine çözüme ulaşmasına acıların hafiflemesine delalettir. Çamaşır yıkamak rüya sahibinin kendini toparlamasına feraha kavuşmasına yaşanan sorunların son bulmasına delalettir. Rüyasında çamaşır yıkadığını gören bir anneyse çocuğunun büyük başarılarını göreceğine, çocuğun çok güzel bir gelecek yaşayacağına delalettir.

Rüyada Çamaşır Asmak

Rüyada çamaşır asmak çok büyük bir iş başarmak güzel ve büyük bir işe imza atmaya delalettir. Rüyasında çamaşır astığını gören kişi azimli, çalışkan dürüst bir insandır. Rüyada o kişinin çamaşır asması geçmişten çok büyük yanlışlarının olmadığına doğru adımlarla ilerlerdiğine delalettir.

Rüyada Çamaşır Kaynatmak

Rüyada çamaşır kaynatmak geçmişi temizlemek geçmişte yaşananları yoluna sokmak büyük kötü olan her şeyi unutup temiz bir sayfaya açmaya yorumlanır. Rüyada yıkanan çamaşır aynı zamanda hane içinden birinin ya da rüya sahibinin kendisinin bir başarısına güzel bir olara delalettir.

rüyada çamaşır görmek

Rüyada Çamaşır Sıkmak

Rüyada çamaşır sıkmak tüm dertlerden kederlerden kurtulmaya çok güzel bir dönemin kapılarının aralandığına yakın zamanda rüya sahibinin çok güzel günler yaşayacağına delalettir. Rüyada sıkılan çamaşır gerçekten bir çok sıkıntının önünün açılmasına suyla birlikte akıp gitmesine delalettir.

Rüyada Çamaşır Suyu

Rüyada çamaşır suyu görmek içinden çıkılmaz karmaşık bir olaya güvenilmemesi gereken kötü kimselere delalettir. Rüyada çamaşır suyu ile çamaşır yıkamak yanlış insanlara yorumlanır.

Rüyada Çamaşır Toplamak

Rüyada çamaşır toplamak durgun ve sıkıntısız bir döneme fakat aynı zamanda da çok fazla gelişmenin yaşanmayacağı geçecek çok durgun bir döneme delalettir. Bu dönemde rüya sahibinin kafasını yorması gereken hiçbir olay yaşanmayabilir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Çay Görmek

Rüyada Çay Görmek

Rüyada çay görmek yeni bir mala, bir düğüne, topluluğa delalettir. Rüyada görülen çay her zaman hayra yorumlanır. Eğer bir kişi rüyasında başka birine çay ikram ettiğini görürse evine alacağı iyi niyetli bir misafire yorumlanır.

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çikolata Görmek

Rüyada Çikolata Görmek

Rüyada çikolata görmek yaşanacak olan güzel olaylara sevince rüya sahibinin kederinin geçeceğine ve aydınlık bir dönemin yakın zamanda geleceğine yorumlanır.

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çağlayan Görmek

Rüyada Çağlayan Görmek

Rüyada çağlayan görmek maddi kazanç belirtir . Rüyada çağlayan görmek para kazanmaya işarettir. Gayretiniz sayesinde yüksek makamlara geleceğinizi işaret eder. Büyük güç sahibi, önemli kimse olarak yorumlanır. Önemli bir kimse sayesinde bolluğa kavuş

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çamaşır Görmek

Rüyada Çamaşır Görmek

Rüyada çamaşır görmek, güzel şeylere işaret eder. Rüyada çamaşırını çıkarıp yeni bir çamaşır giydiğini gören kişi için bir izdivaç gerçekleşecek demektir. Rüyada çamaşırın yıkanması, kişiye görülen bir yoldur. Yeni bir iç çamaşırı satın almak yeni do

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çanta Görmek

Rüyada Çanta Görmek

Rüyada çanta görmek, hedeflenen kazanca, gayretle ulaşılacak zafere işaret eder. Bu yorumlardan başka rüyada çanta görmek, yolculuk anlamına da gelir. Rüyada görülen çanta torba veya poşetse işteki başarı anlamındadır. Torba veya poşet çantanın yırtı

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çağla Görmek

Rüyada Çağla Görmek

Rüyada çağla görmek eğer çağla zamanı görüldü ise hayırlı bir rüyadır. Fakat zamanı olamadığı halde rüyada çağla görüldü ise rüya sahibinin sıkıntıya düşeceği söylenmektedir. Rüyasında tam zamanı iken olgun ve güzel çağlalar görmek şansa, kısmete ve

Kategori: Ç 0 Yorum
   

Rüyada Çamaşır Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Çamaşır Görmek Hakkında Yorum Yaz