Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Çamaşır Görmek

Rüyada Çamaşır Görmek
Kategori: Ç 0 Yorum

Rüyada Çamaşır Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada çamaşır görmek yeni temiz bir sayfa açmaya mutlu bir döneme delalettir. Rüyada görülen çamaşır rüya sahibinin çok açık temiz kalpli, doğru düşünceli olmasına delalet eder. Rüyasında çamaşır gören kişi arzulanan bir şeye yakın zamanda kavuşur. rüyada görülen çamaşır görülme şekillerine göre farklı şekillerde de yorumlanır. Rüyanızın tabirini aşağıda ki yazımda bulamazsanız bize yorum olarak gönderebilirsiniz. Size dönüş yapacağız.

rüyada çamaşır görmek

Rüyada Çamaşır Yıkamak

Rüyada yıkanan çamaşır gözyaşı dökülen bir olaya bu olayın yakın zamanda düzelmesine çözüme ulaşmasına acıların hafiflemesine delalettir. Çamaşır yıkamak rüya sahibinin kendini toparlamasına feraha kavuşmasına yaşanan sorunların son bulmasına delalettir. Rüyasında çamaşır yıkadığını gören bir anneyse çocuğunun büyük başarılarını göreceğine, çocuğun çok güzel bir gelecek yaşayacağına delalettir.

Rüyada Çamaşır Asmak

Rüyada çamaşır asmak çok büyük bir iş başarmak güzel ve büyük bir işe imza atmaya delalettir. Rüyasında çamaşır astığını gören kişi azimli, çalışkan dürüst bir insandır. Rüyada o kişinin çamaşır asması geçmişten çok büyük yanlışlarının olmadığına doğru adımlarla ilerlerdiğine delalettir.

Rüyada Çamaşır Kaynatmak

Rüyada çamaşır kaynatmak geçmişi temizlemek geçmişte yaşananları yoluna sokmak büyük kötü olan her şeyi unutup temiz bir sayfaya açmaya yorumlanır. Rüyada yıkanan çamaşır aynı zamanda hane içinden birinin ya da rüya sahibinin kendisinin bir başarısına güzel bir olara delalettir.

rüyada çamaşır görmek

Rüyada Çamaşır Sıkmak

Rüyada çamaşır sıkmak tüm dertlerden kederlerden kurtulmaya çok güzel bir dönemin kapılarının aralandığına yakın zamanda rüya sahibinin çok güzel günler yaşayacağına delalettir. Rüyada sıkılan çamaşır gerçekten bir çok sıkıntının önünün açılmasına suyla birlikte akıp gitmesine delalettir.

Rüyada Çamaşır Suyu

Rüyada çamaşır suyu görmek içinden çıkılmaz karmaşık bir olaya güvenilmemesi gereken kötü kimselere delalettir. Rüyada çamaşır suyu ile çamaşır yıkamak yanlış insanlara yorumlanır.

Rüyada Çamaşır Toplamak

Rüyada çamaşır toplamak durgun ve sıkıntısız bir döneme fakat aynı zamanda da çok fazla gelişmenin yaşanmayacağı geçecek çok durgun bir döneme delalettir. Bu dönemde rüya sahibinin kafasını yorması gereken hiçbir olay yaşanmayabilir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Çağıran Birisi görmek

Rüyada Çağıran Birisi görmek

Rüyada seslenip cağıran birisini görmek, yakın zamanda çıkacağınız yolculuğa işarettir. Seslenen birisini görmek, iyiliği açığa vurmak olarak yorumlanır.

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çikolata Görmek

Rüyada Çikolata Görmek

Rüyada çikolata görmek yaşanacak olan güzel olaylara sevince rüya sahibinin kederinin geçeceğine ve aydınlık bir dönemin yakın zamanda geleceğine yorumlanır.

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çeşme Görmek

Rüyada Çeşme Görmek

Rüyada çeşme görmek, mutluluk haberi olarak yorumlanır. Çeşmeden akan suyun durumuna göre ise rüya yorumu değişir. Eğer rüyada çeşmeden berrak su akıyorsa maddi bolluk, bulanık su akıyorsa maddi sıkıntı demektir. Rüyada çeşmeden temiz su akması hayır

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çamaşır Görmek

Rüyada Çamaşır Görmek

Rüyada çamaşır görmek, güzel şeylere işaret eder. Rüyada çamaşırını çıkarıp yeni bir çamaşır giydiğini gören kişi için bir izdivaç gerçekleşecek demektir. Rüyada çamaşırın yıkanması, kişiye görülen bir yoldur. Yeni bir iç çamaşırı satın almak yeni do

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çakmak Görmek

Rüyada Çakmak Görmek

Çakmak sembolü, aydınlığın sembolü olabileceği gibi karanlığın ve zor zamanların da göstergesi olabilir. Rüyada çakmak görmek, umutsuzluğa kapıldığınız ve artık olmasını beklemediğiniz bazı olayların hiç ummadığınız bir anda gerçekleşmeye başladığını

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çağanoz Görmek

Rüyada Çağanoz Görmek

Rüyada çağanoz görmek Kıskançlık ve hasete yorumlanır yada arkadaşlarınız tarafindan kıskanıldığınıza işarettir. Çağanozu elinize aldığınızı görmek nazara uğrayacagınıza işarettir.

Kategori: Ç 0 Yorum
   

Rüyada Çamaşır Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Çamaşır Görmek Hakkında Yorum Yaz