Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Çamur Görmek

Rüyada Çamur Görmek
Kategori: Ç 0 Yorum

Rüyada Çamur Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada çamur sıkıntıyı, keder, talihsizlik olarak mana edilir. Rüyada çamur görmek gelecek sıkıntıya kedere ve gözyaşına yorumlanmaktadır fakat rüyada görülen çamur ne şekilde görüldüğüne göre de farklı yorumlanır. Aşağıda konu başlıklarını yazacağım. Eğer gördüğünüz rüyayla ilgili bir konu başlığı bulamıyorsanız rüyanızı bizimle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Rüyada Çamur Yemek

Rüyada çamur yemek sizden habersiz arkanızdan çevrilen bir işe sonradan ortaya çıkacak bir olaya yaşanacak kötü bir hadiseye delalettir. Rüyada çamur görmek aynı zamanda alınacak kötü bir karara ve çevrede barındırılan kötü bir insana yorumlanır.

ruyada camur gormek

Rüyada Çamurlu Su Görmek

Rüyada çamurlu su görmek aile içi yaşanan sıkıntılar yüzünden rüya sahibinin çok başının ağrıyacağına bazı sinir durum bozukluklarına sebep olacağına sıkıntılı bir dönem geçirileceğine yorumlanır. Rüyada çamurlu su bazı rüya tabircilerine göre ise kişinin geçmişte bıraktığı kötü bir kişinin geri geleceğine yorumlanır.

Rüyada Çamurlu Su İçmek

Rüyada içilen çamurlu su kişi üzerinde uzun süre etki bırakacak bir durumla karşılaşılacağına rüya sahibinin uzun süreli bir sıkıntı yaşayacağına delalettir. Aynı zamanda bazı rüya tabircilerine göre ise rüyada çamurlu su içmek kişinin şuan verdiği bir kararın ya da yaşadığı bir durumun ilerde bazı sağlık problemlerine yol açacağına yorumlanır.

Rüyada Çamurlu Kar Görmek

Rüyada çamurlu kar görmek işlerin çok güzel giderken birden yolundan çıkacağına delalettir. Rüyada görülen kar temizliğe ferahlığa delalet iken karın üzerinde görülen çamur işlerin yolundan çıkmasına hayırsız kötü niyetli kimseye delalettir.

Rüyada Çamurlu El Görmek

Rüyasında çamurlu el gören rüya sahibi eğer bekar ise hayırsız bir ilişki ya da hayırsız bir evlilik yapar. Eğer kişi rüyasında kendi ellerinin çamurlu olduğunu görüyorsa kendine zarar verecek bir işe girişebilir. Rüyada çamurlu el tehlike arz eden zararlı kimselere de yorumlanabilir.

Rüyada Çamurda Koşmak

Rüyasında çamurda koştuğunu gören kişi yanlış insanlarla yanlış bir işin peşindedir. Son zamanlarda uğraştığı çabaladığı hiçbir iş sonuç vermeyecektir.

Rüyada Çamurlu Ayakkabı Görmek

Rüyada çamurlu ayakkabı görmek istenmeyen doğru olmayan fakat zorunlu olan bir yere yolculuk yapmaya yorumlanır.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Çanta Görmek

Rüyada Çanta Görmek

Rüyanızda çanta gördüyseniz ve çok büyük hayalleriniz çok büyük tutkularınız varsa yakın zamanda bu istekleriniz gerçek olabilir.

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çilek Görmek

Rüyada Çilek Görmek

Rüyada çilek görmek daha çok hayra yorulan bir rüyadır. Rüyasında çilek gören bir kişi, helal mal kazandığı, hayatının çok güzel olacağı, sevdiği insanlarla karşılaşacağı ve maddi sorunlarını tamamen düzelteceğine işarettir. Rüyada görülen çilek, çoğ

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çalar Saat Görmek

Rüyada Çalar Saat Görmek

Rüyada çalar saat görmek liderlik, başarıları ve kazanan anlamına gelmektedir. Rüya bir alarm saati sattığını görmek Sizden arkadaşlarınızdan ya da aile içinden görüşler isteyen insanların olduğunu gösterir. Bu insanlara rehberlik edeceğiniz anlamına

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çamaşır Görmek

Rüyada Çamaşır Görmek

Rüyada çamaşır görmek yeni temiz bir sayfa açmaya mutlu bir döneme delalettir. Rüyada görülen çamaşır rüya sahibinin çok açık temiz kalpli, doğru düşünceli olmasına delalet eder.

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çanta Görmek

Rüyada Çanta Görmek

Rüyada çanta görmek, hedeflenen kazanca, gayretle ulaşılacak zafere işaret eder. Bu yorumlardan başka rüyada çanta görmek, yolculuk anlamına da gelir. Rüyada görülen çanta torba veya poşetse işteki başarı anlamındadır. Torba veya poşet çantanın yırtı

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çağlayan Görmek

Rüyada Çağlayan Görmek

Rüyada çağlayan görmek maddi kazanç belirtir . Rüyada çağlayan görmek para kazanmaya işarettir. Gayretiniz sayesinde yüksek makamlara geleceğinizi işaret eder. Büyük güç sahibi, önemli kimse olarak yorumlanır. Önemli bir kimse sayesinde bolluğa kavuş

Kategori: Ç 0 Yorum
   

Rüyada Çamur Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Çamur Görmek Hakkında Yorum Yaz