Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Çamur Görmek

Rüyada Çamur Görmek
Kategori: Ç 0 Yorum

Rüyada Çamur Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada çamur sıkıntıyı, keder, talihsizlik olarak mana edilir. Rüyada çamur görmek gelecek sıkıntıya kedere ve gözyaşına yorumlanmaktadır fakat rüyada görülen çamur ne şekilde görüldüğüne göre de farklı yorumlanır. Aşağıda konu başlıklarını yazacağım. Eğer gördüğünüz rüyayla ilgili bir konu başlığı bulamıyorsanız rüyanızı bizimle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Rüyada Çamur Yemek

Rüyada çamur yemek sizden habersiz arkanızdan çevrilen bir işe sonradan ortaya çıkacak bir olaya yaşanacak kötü bir hadiseye delalettir. Rüyada çamur görmek aynı zamanda alınacak kötü bir karara ve çevrede barındırılan kötü bir insana yorumlanır.

ruyada camur gormek

Rüyada Çamurlu Su Görmek

Rüyada çamurlu su görmek aile içi yaşanan sıkıntılar yüzünden rüya sahibinin çok başının ağrıyacağına bazı sinir durum bozukluklarına sebep olacağına sıkıntılı bir dönem geçirileceğine yorumlanır. Rüyada çamurlu su bazı rüya tabircilerine göre ise kişinin geçmişte bıraktığı kötü bir kişinin geri geleceğine yorumlanır.

Rüyada Çamurlu Su İçmek

Rüyada içilen çamurlu su kişi üzerinde uzun süre etki bırakacak bir durumla karşılaşılacağına rüya sahibinin uzun süreli bir sıkıntı yaşayacağına delalettir. Aynı zamanda bazı rüya tabircilerine göre ise rüyada çamurlu su içmek kişinin şuan verdiği bir kararın ya da yaşadığı bir durumun ilerde bazı sağlık problemlerine yol açacağına yorumlanır.

Rüyada Çamurlu Kar Görmek

Rüyada çamurlu kar görmek işlerin çok güzel giderken birden yolundan çıkacağına delalettir. Rüyada görülen kar temizliğe ferahlığa delalet iken karın üzerinde görülen çamur işlerin yolundan çıkmasına hayırsız kötü niyetli kimseye delalettir.

Rüyada Çamurlu El Görmek

Rüyasında çamurlu el gören rüya sahibi eğer bekar ise hayırsız bir ilişki ya da hayırsız bir evlilik yapar. Eğer kişi rüyasında kendi ellerinin çamurlu olduğunu görüyorsa kendine zarar verecek bir işe girişebilir. Rüyada çamurlu el tehlike arz eden zararlı kimselere de yorumlanabilir.

Rüyada Çamurda Koşmak

Rüyasında çamurda koştuğunu gören kişi yanlış insanlarla yanlış bir işin peşindedir. Son zamanlarda uğraştığı çabaladığı hiçbir iş sonuç vermeyecektir.

Rüyada Çamurlu Ayakkabı Görmek

Rüyada çamurlu ayakkabı görmek istenmeyen doğru olmayan fakat zorunlu olan bir yere yolculuk yapmaya yorumlanır.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Çanta Görmek

Rüyada Çanta Görmek

Rüyada çanta görmek, hedeflenen kazanca, gayretle ulaşılacak zafere işaret eder. Bu yorumlardan başka rüyada çanta görmek, yolculuk anlamına da gelir. Rüyada görülen çanta torba veya poşetse işteki başarı anlamındadır. Torba veya poşet çantanın yırtı

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çamaşır Görmek

Rüyada Çamaşır Görmek

Rüyada çamaşır görmek, güzel şeylere işaret eder. Rüyada çamaşırını çıkarıp yeni bir çamaşır giydiğini gören kişi için bir izdivaç gerçekleşecek demektir. Rüyada çamaşırın yıkanması, kişiye görülen bir yoldur. Yeni bir iç çamaşırı satın almak yeni do

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çakal Görmek

Rüyada Çakal Görmek

Rüyada çakal görmek, Merhametsiz ve zalim bir kimsenin ağına düşüp zarar görüleceğine işarettir. Rüyada çakal tutmak, mevcut düşmanlarınızla aranızın düzeleceğine işarettir. Rüyada çakal ile boğuşmak, çakal huylu bir kimse ile kavga edileceğine. Rüya

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çeyrek Altın Görmek

Rüyada Çeyrek Altın Görmek

Rüyada çeyrek altın görmek en çok anlamı sorgulanan aranan rüyalardan biridir. Rüyada çeyrek altın görmenin birden fazla anlamı ve açıklaması olabilir.

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çay Görmek

Rüyada Çay Görmek

Rüyada çay görmek yeni bir mala, bir düğüne, topluluğa delalettir. Rüyada görülen çay her zaman hayra yorumlanır. Eğer bir kişi rüyasında başka birine çay ikram ettiğini görürse evine alacağı iyi niyetli bir misafire yorumlanır.

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çikolata Görmek

Rüyada Çikolata Görmek

Rüyada çikolata görmek yaşanacak olan güzel olaylara sevince rüya sahibinin kederinin geçeceğine ve aydınlık bir dönemin yakın zamanda geleceğine yorumlanır.

Kategori: Ç 0 Yorum
   

Rüyada Çamur Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Çamur Görmek Hakkında Yorum Yaz