Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Çeşme Görmek

Rüyada Çeşme Görmek
Kategori: Ç 1 Yorum

Rüyada çeşme görmek, mutluluk haberi olarak yorumlanır. Çeşmeden akan suyun durumuna göre ise rüya yorumu değişir. Eğer rüyada çeşmeden berrak su akıyorsa maddi bolluk, bulanık su akıyorsa maddi sıkıntı demektir. Rüyada çeşmeden temiz su akması hayırlı bir rüya olarak yorulur. Rüyada çeşmeden akan temiz sudan alan kimse hayallerine kavuşacak demektir. Ayrıca çeşmeden akan temiz su kazançlı, iyi ve bereketli iş demektir. Bekar erkeğin rüyasında çeşme görmesi mutlu bir aşkın habercisidir. Eğer evli erkek veya kadın bu rüyayı görürse, aşk hayatında bolluk ve bereket anlamlarına gelir.

Rüyasında çeşmeden yıkanan kişi sıkıntı, hastalık ve sorunlardan kurtulacak demektir. Rüyada bulanık akan çeşmeden yıkanmak ise kötü haberi temsil eder.

Rüyada çeşme görmek, kimi yorumcu için kısmet olarak yorumlanır. Rüyasında akan çeşmeden avucuyla su içen kişi için bu rüya sevabı simgeler. Rüyasında çeşme suyundan ıslanan kişinin hayatından rızk eksik olmayacak anlamındadır. Ayrıca bazı yorumcular rüyada görülen çeşmeyi uzun geçecek ömürle bağdaştırır.

Rüyada çeşmede el yüz yıkanması ve su içilmesi, kalan ömrün temiz ve bolluk içinde geçeceğine işaret eder. Rüyada çeşmeden akan su tatlı ise sağlıklı yaşama, acı ise hastalıklara delalettir. Rüyada görülen çeşmeden su fışkırması, gören kişinin hayatının bereket ve bollukla geçeceğine delalet eder. Rüyada çeşme yaptırmak, rüya sahibi için manevi huzur demektir. Bu rüyanın gören kişiye huzur getireceği düşünülür.

Rüyada çeşmenin kapatılması haram mal, iflas ve maddi kayıp anlamlarına gelir. Ayrıca bu rüya maddi açıdan kısıtlamalar olacağını da simgeler. Kişinin rüyasında çeşmeden su içtiğini görmesi onun fedakar, yardımsever ve hayırlı biri olduğunu işaret eder. Bu kişiler çevresindekilere yardım elini uzatmaktan çekinmezler ve darda kalan herkesin yardımına koşarlar demektir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Çağlayan Görmek

Rüyada Çağlayan Görmek

Rüyada çağlayan görmek maddi kazanç belirtir . Rüyada çağlayan görmek para kazanmaya işarettir. Gayretiniz sayesinde yüksek makamlara geleceğinizi işaret eder. Büyük güç sahibi, önemli kimse olarak yorumlanır. Önemli bir kimse sayesinde bolluğa kavuş

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çamaşır Görmek

Rüyada Çamaşır Görmek

Rüyada çamaşır görmek yeni temiz bir sayfa açmaya mutlu bir döneme delalettir. Rüyada görülen çamaşır rüya sahibinin çok açık temiz kalpli, doğru düşünceli olmasına delalet eder.

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çağıran Birisi görmek

Rüyada Çağıran Birisi görmek

Rüyada seslenip cağıran birisini görmek, yakın zamanda çıkacağınız yolculuğa işarettir. Seslenen birisini görmek, iyiliği açığa vurmak olarak yorumlanır.

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çamur Görmek

Rüyada Çamur Görmek

Rüyada çamur sıkıntıyı, keder, talihsizlik olarak mana edilir. Rüyada çamur görmek gelecek sıkıntıya kedere ve gözyaşına yorumlanmaktadır fakat rüyada görülen çamur ne şekilde görüldüğüne göre de farklı yorumlanır.

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çam Ağacı Görmek

Rüyada Çam Ağacı Görmek

Rüyada çam ağacı görmek, rüya sahibine çok anlamlı mesajlar vermektedir. Ailesinden birisinin hiç beklemediği anda yapacağı bir teklif ile hayatı değişmek üzere olan rüya sahibi, bu kişiyi ömür boyu dağ gibi arkasında hissedecektir. Çam ağacı sembolü

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çakal Görmek

Rüyada Çakal Görmek

Rüyada çakal görmek, Merhametsiz ve zalim bir kimsenin ağına düşüp zarar görüleceğine işarettir. Rüyada çakal tutmak, mevcut düşmanlarınızla aranızın düzeleceğine işarettir. Rüyada çakal ile boğuşmak, çakal huylu bir kimse ile kavga edileceğine. Rüya

Kategori: Ç 0 Yorum
   

Rüyada Çeşme Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. nezahat dedi ki:

    Çok değişik bir rüya gördüm hayır ola

Rüyada Çeşme Görmek Hakkında Yorum Yaz