Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Çikolata Görmek

Rüyada Çikolata Görmek
Kategori: Ç 0 Yorum

Rüyada Çikolata Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada çikolata görmek yaşanacak olan güzel olaylara sevince rüya sahibinin kederinin geçeceğine ve aydınlık bir dönemin yakın zamanda geleceğine yorumlanır. Rüyada görülen çikolata alınacak güzel haberlere delalettir. Rüyada çikolata her zaman mutluluğa yorumlanır. Mutluluk her türlü konuyu kapsayabilir. Kimi zaman sağlığa kimi zaman paraya ve maneviyata delalettir. Rüyada çikolata yemek son zamanlarda geçirilen karışık ya da kötü dönemin yakın zamanda biteceğine aile içi olayların son bulacağına yorumlanır. Eğer rüyanızda bir sürü çikolata gördüyseniz isteklerinizin biraz aşırıya kaçtığına delalettir.

Rüyada Çikolata Yemek

Rüyada çikolata yemek sevince yakın zamanda yaşanacak kazanca yorumlanır. Rüyasında çikolata yiyen kişi için mantıktan daha çok duygusallığın ön planda olduğuna yeni kararlar alırken bu kararları duygusal yönüyle değerlendirdiğine yorumlanır. Rüyada çikolata yemek aynı zamanda rüya sahibinin çevresinde ki insanların o kişiye güven duyduğuna yorumlanır. Rüyada çikolata yemenin diğer bir anlamı ise sağlıklı bir bünyeye delalettir. Eğer rüya sahibi bir hastalık geçiriyorsa yakın zamanda toparlar.

Rüyada Çikolata Aldığını Görmek

Rüyada çikolata aldığını görmek çevreden gelecek bir yardıma bir sağlık haberine beklenen güzel bir haberin birkaç gün içerisinde geleceğine delalettir. Rüyada çikolata satın almak kişinin bazı dileklerinin parayla da satın alınabileceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin birden fazla uç noktalarda dilekleri ve beklentileri çok yüksek olabilir.

Rüyada Çikolata Vermek

Rüyasında birine çikolata verdiğini gören rüya sahibi eğer bekarsa 1 yıl içerisinde evlilik kararı alabilir veya evlenebilir. Rüyada çikolata vermek aynı zamanda rüya sahibinin çevresinden birine çok büyük bir iyiliğinin dokunacağına delalettir. Rüyasında birine çikolata verdiğini gören kadınsa ve evli ise bir süre sonra hamilelik konusu gündeme gelebilir.

Rüyada Sıcak Çikolata Yapmak

Rüyasında sıcak çikolata yaptığını gören kimse uzun zamandır görmediği sevdiği bir yakının uzun mesafeden geleceği haberini alır.

Rüyada Çikolata Dağıtmak

Rüyada çikolata dağıtmak kişinin çok büyük bir isteğinin 1 hafta içerisinde gerçek olacağına delalettir. Rüyasında ev ev gezip çikolata dağıttığını gören kimse allah katında yükselir çevresinde ki insanların dualarını alır ve yakın zamanda beklediği ve istediği en büyük şey gerçek olur.

Rüyada Çikolata Çalmak

Rüyada çikolata çalmak rüyayı gören kişinin başka birinin mutluluğu üstüne mutluluk kurduğuna delalettir. Rüya sahibi kendi çıkarları doğrultusunda birinin mutluluğunu çalmış ve mutlu olmuştur.

Rüyada Çikolata İkram Etmek

Rüyada çikolata ikram etmek uzaktan gelecek yakın bir arkadaşa yaşanacak hoş bir sohbete delalettir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Çakmak Görmek

Rüyada Çakmak Görmek

Çakmak sembolü, aydınlığın sembolü olabileceği gibi karanlığın ve zor zamanların da göstergesi olabilir. Rüyada çakmak görmek, umutsuzluğa kapıldığınız ve artık olmasını beklemediğiniz bazı olayların hiç ummadığınız bir anda gerçekleşmeye başladığını

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çamaşır Görmek

Rüyada Çamaşır Görmek

Rüyada çamaşır görmek, güzel şeylere işaret eder. Rüyada çamaşırını çıkarıp yeni bir çamaşır giydiğini gören kişi için bir izdivaç gerçekleşecek demektir. Rüyada çamaşırın yıkanması, kişiye görülen bir yoldur. Yeni bir iç çamaşırı satın almak yeni do

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çakı Görmek

Rüyada Çakı Görmek

Rüyada çakı görmek, canınızı sıkacak bazı sözler duyacağınıza delalet edebilir. Çakı sembolü, genellikle keskin, belki acıtıcı belki de hayallerinizin gerçekleşmeyeceği endişesine kapılacağınız bir döneme girebileceğinizi gösterir. Çakı görmek, öneml

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çilek Görmek

Rüyada Çilek Görmek

Rüyada çilek görmek daha çok hayra yorulan bir rüyadır. Rüyasında çilek gören bir kişi, helal mal kazandığı, hayatının çok güzel olacağı, sevdiği insanlarla karşılaşacağı ve maddi sorunlarını tamamen düzelteceğine işarettir. Rüyada görülen çilek, çoğ

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çanta Görmek

Rüyada Çanta Görmek

Rüyada çanta görmek, hedeflenen kazanca, gayretle ulaşılacak zafere işaret eder. Bu yorumlardan başka rüyada çanta görmek, yolculuk anlamına da gelir. Rüyada görülen çanta torba veya poşetse işteki başarı anlamındadır. Torba veya poşet çantanın yırtı

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çağanoz Görmek

Rüyada Çağanoz Görmek

Rüyada çağanoz görmek Kıskançlık ve hasete yorumlanır yada arkadaşlarınız tarafindan kıskanıldığınıza işarettir. Çağanozu elinize aldığınızı görmek nazara uğrayacagınıza işarettir.

Kategori: Ç 0 Yorum
   

Rüyada Çikolata Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Çikolata Görmek Hakkında Yorum Yaz