Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Çikolata Görmek

Rüyada Çikolata Görmek
Kategori: Ç 0 Yorum

Rüyada Çikolata Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada çikolata görmek yaşanacak olan güzel olaylara sevince rüya sahibinin kederinin geçeceğine ve aydınlık bir dönemin yakın zamanda geleceğine yorumlanır. Rüyada görülen çikolata alınacak güzel haberlere delalettir. Rüyada çikolata her zaman mutluluğa yorumlanır. Mutluluk her türlü konuyu kapsayabilir. Kimi zaman sağlığa kimi zaman paraya ve maneviyata delalettir. Rüyada çikolata yemek son zamanlarda geçirilen karışık ya da kötü dönemin yakın zamanda biteceğine aile içi olayların son bulacağına yorumlanır. Eğer rüyanızda bir sürü çikolata gördüyseniz isteklerinizin biraz aşırıya kaçtığına delalettir.

Rüyada Çikolata Yemek

Rüyada çikolata yemek sevince yakın zamanda yaşanacak kazanca yorumlanır. Rüyasında çikolata yiyen kişi için mantıktan daha çok duygusallığın ön planda olduğuna yeni kararlar alırken bu kararları duygusal yönüyle değerlendirdiğine yorumlanır. Rüyada çikolata yemek aynı zamanda rüya sahibinin çevresinde ki insanların o kişiye güven duyduğuna yorumlanır. Rüyada çikolata yemenin diğer bir anlamı ise sağlıklı bir bünyeye delalettir. Eğer rüya sahibi bir hastalık geçiriyorsa yakın zamanda toparlar.

Rüyada Çikolata Aldığını Görmek

Rüyada çikolata aldığını görmek çevreden gelecek bir yardıma bir sağlık haberine beklenen güzel bir haberin birkaç gün içerisinde geleceğine delalettir. Rüyada çikolata satın almak kişinin bazı dileklerinin parayla da satın alınabileceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin birden fazla uç noktalarda dilekleri ve beklentileri çok yüksek olabilir.

Rüyada Çikolata Vermek

Rüyasında birine çikolata verdiğini gören rüya sahibi eğer bekarsa 1 yıl içerisinde evlilik kararı alabilir veya evlenebilir. Rüyada çikolata vermek aynı zamanda rüya sahibinin çevresinden birine çok büyük bir iyiliğinin dokunacağına delalettir. Rüyasında birine çikolata verdiğini gören kadınsa ve evli ise bir süre sonra hamilelik konusu gündeme gelebilir.

Rüyada Sıcak Çikolata Yapmak

Rüyasında sıcak çikolata yaptığını gören kimse uzun zamandır görmediği sevdiği bir yakının uzun mesafeden geleceği haberini alır.

Rüyada Çikolata Dağıtmak

Rüyada çikolata dağıtmak kişinin çok büyük bir isteğinin 1 hafta içerisinde gerçek olacağına delalettir. Rüyasında ev ev gezip çikolata dağıttığını gören kimse allah katında yükselir çevresinde ki insanların dualarını alır ve yakın zamanda beklediği ve istediği en büyük şey gerçek olur.

Rüyada Çikolata Çalmak

Rüyada çikolata çalmak rüyayı gören kişinin başka birinin mutluluğu üstüne mutluluk kurduğuna delalettir. Rüya sahibi kendi çıkarları doğrultusunda birinin mutluluğunu çalmış ve mutlu olmuştur.

Rüyada Çikolata İkram Etmek

Rüyada çikolata ikram etmek uzaktan gelecek yakın bir arkadaşa yaşanacak hoş bir sohbete delalettir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Çakal Görmek

Rüyada Çakal Görmek

Rüyada çakal görmek, Merhametsiz ve zalim bir kimsenin ağına düşüp zarar görüleceğine işarettir. Rüyada çakal tutmak, mevcut düşmanlarınızla aranızın düzeleceğine işarettir. Rüyada çakal ile boğuşmak, çakal huylu bir kimse ile kavga edileceğine. Rüya

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çağlayan Görmek

Rüyada Çağlayan Görmek

Rüyada çağlayan görmek maddi kazanç belirtir . Rüyada çağlayan görmek para kazanmaya işarettir. Gayretiniz sayesinde yüksek makamlara geleceğinizi işaret eder. Büyük güç sahibi, önemli kimse olarak yorumlanır. Önemli bir kimse sayesinde bolluğa kavuş

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çay Görmek

Rüyada Çay Görmek

Rüyada çay görmek yeni bir mala, bir düğüne, topluluğa delalettir. Rüyada görülen çay her zaman hayra yorumlanır. Eğer bir kişi rüyasında başka birine çay ikram ettiğini görürse evine alacağı iyi niyetli bir misafire yorumlanır.

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çam Ağacı Görmek

Rüyada Çam Ağacı Görmek

Rüyada çam ağacı görmek, rüya sahibine çok anlamlı mesajlar vermektedir. Ailesinden birisinin hiç beklemediği anda yapacağı bir teklif ile hayatı değişmek üzere olan rüya sahibi, bu kişiyi ömür boyu dağ gibi arkasında hissedecektir. Çam ağacı sembolü

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çamur Görmek

Rüyada Çamur Görmek

Rüyada çamur sıkıntıyı, keder, talihsizlik olarak mana edilir. Rüyada çamur görmek gelecek sıkıntıya kedere ve gözyaşına yorumlanmaktadır fakat rüyada görülen çamur ne şekilde görüldüğüne göre de farklı yorumlanır.

Kategori: Ç 0 Yorum
Rüyada Çalar Saat Görmek

Rüyada Çalar Saat Görmek

Rüyada çalar saat görmek liderlik, başarıları ve kazanan anlamına gelmektedir. Rüya bir alarm saati sattığını görmek Sizden arkadaşlarınızdan ya da aile içinden görüşler isteyen insanların olduğunu gösterir. Bu insanlara rehberlik edeceğiniz anlamına

Kategori: Ç 0 Yorum
   

Rüyada Çikolata Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Çikolata Görmek Hakkında Yorum Yaz