Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Cin Görmek

Rüyada Cin Görmek
Kategori: C 0 Yorum

Rüyada Cin Görmek

Rüyada cin görmek zalim, kötü niyetli ahlaksız kimselerin çevrenizde bulunduğuna delalet eder. Çevrenizde sizi ve yolunda giden işlerinizi mahvetmet isteyen bir takım insanlar olabilir. Rüya kötü olarak görünse de bu sayede bu kişileri tekrar gözden geçirmenizde yardımcı olabilir zaten bu kişiler yakınınızda olan insanlar.

Rüyada cin görmek aynı zamanda da iş yerinizde sizi sevmeyen kıskanan iş arkadaşlarınızın olduğuna da delalet eder. Eğer bu rüyayı gördüyseniz iş yaşamınıza dikkat etmeli ve yakın olduğunuz iş arkadaşlarınıza karşı temkinli olmalısınız. Bu rüyayı gören kişi çevresinde ki herkese dikkat etmelidir.

Evlenme aşamasındayken rüyasında cin gören kişi için bu kesin olarak yanlış bir evlilik yaptığının habercisidir. Eğer hala evlenmediyseniz bir şansınız var. Rüyada cin görmek kötü ve kendini çok iyi kamufle edebilen bir insana delalet eder. Fakat bu sıradan bir durum değildir, size gerçekten büyük zararlar verebilecek bir insanın hayatınızda çok yakınlarınızda olduğunun haberini verir.

Rüyada cin görmek aynı zamanda rüya sahibinin kötü yanlarını temsil eder. Bu sebeple rüyada görülen cin daha çok bir uzaylıya ya da kanı çekilmiş bir insana benzeyebilir.

Rüyada Cin Olduğunu Görmek

Rüyasında cin olduğunu gören kişi çok yanlış bir yola girme kararı vermiş olabilir. Rüyanızda kendinizi cin olarak gördüyseniz bunun sebebi sizin yaptığınız kötülüklerdir. Rüyanızda kendinizi cin olarak görüp derinizin garip çirkin bir hal aldığını gördüyseniz bu sizin yaptığınız çevreye verdiğiniz zararların boyutudur. Bu rüya size bir uyarı maiyetindedir. Rüyayı gören kişi durumu değerlendirmeye almalı ve kendini gözden geçirmelidir.

Rüyada Cinleri Resim Olarak Görmek

Rüyada cinleri resim olarak görmek rüyayı gören kişinin psikolojisini sembolize eder. Sizin psikolojinizi ve yaşadığınız korkuları gün yüzüne çıkarır. Bu rüyayı gördüyseniz bazı korkularınızı baştan gözden geçirmeli ve bu korkuların üzerine gitmelisiniz. Aynı zamanda bu rüya çevrenizdeki insanlara da delalet eder. Çevrenizde size zarar verebilecek kötü niyetli ve bu durumu gizlemeyi başaramayan insanlar olabilir. Siz zaten bu durumun farkında olup görmezden geliyor olabilirsiniz. Fakat durum tahmin edilenden daha ciddi bir boyut alabilir ve sizi bazi konularda çıkmaza götürebilir. Bunun için bu insanların yaptıklarını tekrar düşünmeli ve ulaşabileceği tehlikeli boyutları dikkate almalısınız.

Rüyada Cin Tarafından Ele Geçirilmek

Eğer rüyanızda bir cin tarafından ele geçirildiğinizi gördüyseniz ve durum kontrolden çıktıysa bu rüyayı ciddiye almalısınız. Çünkü insan için en önemli nokta çevresi değil kendi benliğinin kontrolüdür. Eğer benliğin kontrolünü kaybedersek çevre ve bir çok etken kontrolumuzun dışında gelişim sağlar. Bu durum bizi önünü almakta çok geç kalacağımız durumlara sürükleyebilir. Rüyada cin tarafından ele geçirilmek kontrolü tamamen yitirdiğinize delalet eder. Bu duruma dikkat etmeli ve bunun uyarıcı bir rüya olduğuna inanmalısınız.

Rüyada Cinle Evlenmek

Rüyasında cinle evlenen kişi tehlikeli bir insanla evlenme aşamasına girebilir. Fakat bu durumu erken fark etmek için hiçte geç bir zaman değil. Eğer bu rüyayı gördüyseniz karşınıza çıkacak insanları dikkatli seçmelisiniz. Çünkü bu kişi muhtemelen çok uzakta değil. Eğer bu rüyayı gören kişi evli ise evliliğinde gözden kaçırdığı bazı sorunlar mevcuttur. Tekrar gözden geçirmeli ve eşinizin bazı sorunlarını dikkatlice gözden geçirmelisiniz.

Rüyada Cin Musallat Olması

Rüyanızda cin musallat olduğunu gördüyseniz yakın zamanda bir sıkıntıya düşeceğinize yorumlayabilirsiniz. Kişi büyük bir haksızlığa maruz kalır ve düzeltebilmek için büyük bir mücadele verir.

Rüyada cin adını duymak ya da cin isminin geçmesi rüyayı gören kişinin etrafında çekemeyen kimseler olduğuna arkasından sürekli dedikodusunun yapıldığına yorumlanır. Aynı zamanda cin ismini duymak hilekar çevresindeki insanları sürekli aldatan biri olduğuna da yorumlanır.

Rüyada Bir Cinden Yardım İstemek

Eğer rüyanızda bir cinden yardım istiyorsanız ve karşılık veriyorsa çok yanlış bir iş içerisinde olduğunuzun habercisidir. Böyle bir durumda son zamanlarda karar verdiğiniz parasal ya da manevi kararlarınızı veya girişimlerinizi tekrar gözden geçirmelisiniz. Çok yanlış bir kararın eşiğinde olduğunuzun ve bu kararı alırken çevrenizde ki insanlarında sizi yanlış yönlendirdiğine yorumlanır. Böyle bir durumda bazı kararlarınızdan vazgeçmeniz gerekecektir.

Rüyada İçine Cin Girmiş Birini Görmek

Rüyanızda içine cin girmiş bir insan gördüyseniz ve bu insan sizin tanıdığınız biriyse o yakınınızın yakın zamanda bir sorunla karşılaşacağına ya da geçmişte yaptığı bir hatayla yüzleşeceğine yorumlanır.

Rüyada Cin Çarpması

Rüyanızda cin tarafından çarpıldığınızı görüyorsanız gelecek zamanlarda çok hayırsız bir haber alabilirsiniz. Haberin kapıda olduğunu gösteren bu rüya eğer gerçek bir çaba sergilerseniz ve kötülüğün nereden geleceğinin farkındaysanız durumu kontrol altına alabileceğiniz bir zamanda olduğunuza yorulur. Geri dönüşü olmayan bir yolda olmadığınızı hala hatadan dönebileceğinizi söyleyebiliriz.

Rüyada Cinle Konuşmak

Rüyanızda cinle konuştuğunuzu gördüyseniz son zamanlarda ailenizi sevdiklerinizi veya yakın çevrenizi çok fazla ihmal etmiş olabilirsiniz. Bu ihmalin sebebi kötü niyetli kimseler tarafından olabilir. Bu durumu tekrar gözden geçirmeli ve değer verdiğiniz insanlarla samimiyet kurmalısınız.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Ceket Görmek

Rüyada Ceket Görmek

Rüyada ceket görmek, bu aralar birisi tarafından koruyup kollanmaya ihtiyaç duymak olarak yorumlanır. Eğer rüyayı gören kişi evli bir kadın ise, eşi tarafından korunmaya ve şımartılmaya ihtiyaç duyuyor demektir. Kırılgan ve hassas bir dönemde olduğu

Kategori: C 0 Yorum
Rüyada Civciv Görmek

Rüyada Civciv Görmek

Rüyada civciv görmek mutlu olacağınız bir haber alacağınıza yada uzun zamandır beklediğiniz bir olayın gerçekleşeceğine işarettir. Rüyada civciv gören bir kadın yakın zamanda hamile kalacağına ve çocuk sahibi olacağı anlamına gelir. Rüyada civciv bes

Kategori: C 0 Yorum
Rüyada Cadı Görmek

Rüyada Cadı Görmek

Rüyada cadı görmek rüya sahibine bazı konularda kızgın olan eş ile yorumlanır. Gönlü bir türlü alınmayan ve sürekli ihmal edilen eşin kızgın olması normaldir fakat işler böyle devam ederse verdiği tepkiler hiç de normal olmayacaktır. İlişkinin selame

Kategori: C 0 Yorum
Rüyada Ceviz Görülmesi

Rüyada Ceviz Görülmesi

Ruyasında ceviz gören kimse helal mala, salih kardeşe, şifaya ve sağlığa sahiptir. Rüyada ceviz görmek her zaman hayra yorulur.

Kategori: C 0 Yorum
Rüyada Cin Görmek

Rüyada Cin Görmek

Rüyada cin görmek zalim, kötü niyetli ahlaksız kimselerin çevrenizde bulunduğuna delalet eder. Çevrenizde sizi ve yolunda giden işlerinizi mahvetmet isteyen bir takım insanlar olabilir. Rüya kötü olarak görünse de bu sayede bu kişileri tekrar gözden geçirmenizde yardımcı olabilir zaten bu kişiler yakınınızda olan insanlar.

Kategori: C 0 Yorum
Rüyada Cam Görmek

Rüyada Cam Görmek

Rüyada kırık bir cam görmek önemli olmayan sorunlara işarettir. Camı kendisinin kırması hayatında çok önemli bir dönemeçte olduğuna haber verir. Cam parçasından bakmak, büyük düş kırıklığına ve iş yaşamında başarısızlığa yorumlanır. Cam satmak yaşamd

Kategori: C 0 Yorum
   

Rüyada Cin Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Cin Görmek Hakkında Yorum Yaz