Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Cinsel ilişkiye Girmek

Rüyada Cinsel ilişkiye Girmek
Kategori: C 1 Yorum

Rüyayı gören erkekse amaçlarına kavuşup, işinde ilerleyeceğine, rüyayı gören kadınsa sıkıntılı bir dönem geçireceğine ancak temkinli dikkatli olursa tekrar huzura ereceğine işarettir.

İlişkiye girdiğiniz eşiniz veya sevgilinizse hayallerinizi gerçekleştireceğinize, tanımadığınız birisiyse itibarınızın sarsılacağına işaretidir.

Rüya gören erkek, kendisini bir kadınla cinsel iliskide bulunurken görürse onun isteklerine kavuşup, işinde ilerliyeceğine işarettir. Kadın kendini bir erkekle ilişkide görürse mutsuz bir dönem geçirecegine, ancak dikkatli olursa sonuçta tekrar huzura kavuşacağına işarettir.

Eğer tanımadığınız bir yabancıyla ilişkiye girdiyseniz, zarara uğrayacağınız ve itibarınızın zedeleneceği anlamına gelir.

Rüyada cinsel ilişkide bulunmak, büyük bir rütbeye yükselmeye ve sıkıntıdan kurtulmaya; Düşmanla cinsel ilişkide bulunmak, cinsel ilişkide bulunulan düşmanın mağlup edileceğine; Tanıdık biri ile cinsel ilişkide bulunmak, dostlara karşı iyi davranmaya; Tanınmadık biri ile cinsel ilişkide bulunmak, üzüntüden kurtulmaya, Bir hayvanla cinsel ilişkide bulunmak; arzu edinilenin daha üstünde bir yere gelmeye; Cinsel ilişkide bulunmak istediği kadını erkek olarak görmek; arzu ve isteğe kavuşamamaya; Kötü yoldaki bir kadınla cinsel ilişkide bulunmak; haram mala, arkadan cinsel ilişkide bulunmak; istenilen şeyin yerine gelmeyeceği gibi elindeki malında yok olacağına; Rüyada küçük bir kız çocuğu ile cinsel ilişkide bulunmak; başınıza kötü bir şeyin geleceğine; Güzel bir kadın ile cinsel ilişkide bulunmak, iyiye; Bir ölü ile cinsel ilişkide bulunmak, ölüme ve ilişkiye girilen kimse ile aynı mezarlığa gömülmeye işarettir.

Nikah geçmeyen biriyle birleşmek meşru olmayan çocuğa; düşmanının kendisi ile birleştiğini görmek, ona üstün geleceğine delalet eder.

Cafer-i Sadık (RA) ‘a göre: rüyasında bir kimse ile birleşip üzerine gusül etmesi gerektiğini görmek rüyasının tabiri, eğer rüyada tatmin olmuşsa, batıldır. Çünkü bu rüya şeytanidir. Zina rüyası hiyanete delalet eder. Komşusunun karısı ile birleşme yaptığını görmekte hayır yoktur.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Cami Görmek

Rüyada Cami Görmek

Rüyada cami görmek dini eksikliklerle yorumlanır. Rüyasında cami gören bir kimsenin dinden uzaklaştığı ve yanlış yollara saptığı anlamına gelir. Bir kimsenin rüyasında cami görmesi o kimsenin manevi yönden eksilmeler yaşadığı ve bu konuda dikkatli ol

Kategori: C 0 Yorum
Rüyada Ceviz Görülmesi

Rüyada Ceviz Görülmesi

Ruyasında ceviz gören kimse helal mala, salih kardeşe, şifaya ve sağlığa sahiptir. Rüyada ceviz görmek her zaman hayra yorulur.

Kategori: C 0 Yorum
Rüyada Cadde Görmek

Rüyada Cadde Görmek

Rüyada cadde görmek ve bu cadde de bulunduğunu görmek rüya sahibinin iş hayatında başarıyı yakalayıp bol kazanç elde edeceğine ve itibar kazanacağına delalettir. Bu rüyanın sahibi olan kişi hayatı ile ilgili doğru seçimler yaptığı takdirde tüm hayall

Kategori: C 0 Yorum
Rüyada Cahil Görmek

Rüyada Cahil Görmek

Rüyada cahil görmek uzun zamandan beri düzgün giden yaşantınızın birdenbire değişerek kendinizi eğlenceye ve avareliğe kaptıracağınıza işarettir.

Kategori: C 0 Yorum
Rüyada Cadı Görmek

Rüyada Cadı Görmek

Rüyada cadı görmek rüya sahibine bazı konularda kızgın olan eş ile yorumlanır. Gönlü bir türlü alınmayan ve sürekli ihmal edilen eşin kızgın olması normaldir fakat işler böyle devam ederse verdiği tepkiler hiç de normal olmayacaktır. İlişkinin selame

Kategori: C 0 Yorum
Rüyada Cam Görmek

Rüyada Cam Görmek

Rüyada kırık bir cam görmek önemli olmayan sorunlara işarettir. Camı kendisinin kırması hayatında çok önemli bir dönemeçte olduğuna haber verir. Cam parçasından bakmak, büyük düş kırıklığına ve iş yaşamında başarısızlığa yorumlanır. Cam satmak yaşamd

Kategori: C 0 Yorum
   

Rüyada Cinsel ilişkiye Girmek Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. Mehmet Cemil dedi ki:

    Rüyamda randevu evi gibi bir yerdeyim ama orda tanımadığım bir kadınla cinsel ilişkide bulundum Uyandığında boy abdesti gerektiren bir şey yoktu

Rüyada Cinsel ilişkiye Girmek Hakkında Yorum Yaz