Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Ezan Okunduğunu Görmek

Rüyada Ezan Okunduğunu Görmek
Kategori: E 1 Yorum

Rüyada ezan okunduğunu görmek yada rüyada ezan sesi duymak , saygı, samimiyet ve tevazu anlamına gelir. Rüyada ezanın okunması, ezan okunduğunu görmek aynı zamanda daha yüksek bir kaynaktan yardım beklediğinizi, aradığınızı gösterir. Rüyada ezan sesi duymak, ezanın sesini duymanız başarılı sağlıklı, mutlu olacağınıza işarettir. Rüyada ezan okumak, ezan okuduğunu görmek endişelerden ve eski sorunlardan kurtulmayı müjdeler. Alternatif olarak ibadet konusunda hatırlatıcı bir rüya olabilir, dua okumanız gerektiği anlamına gelebilir.

Rüyada sabah ezanı okunduğunu duymak, sabah ezanının okunduğunu görmek sizin sosyal ve mesleki olarak ayakta kalabilmek için içinde bulunduğunuz durumu yeniden değerlendirmeniz gerektiğini anlatır. Güvendiğiniz şeylerin aslında pekte sağlam olmadığını, aklınızı başınıza almanız gerektiğini ifade eder.

Rüyada öğle ezanı okunduğunu duymak, öğle ezanının okunduğunu görmek idealist düşünceleri ifade eder. Amaç ve arzularını gerçekleştirmek doğru yolda olduğunuzu, çalıştığınız iş veya projede başarı elde edeceğinizi gösterir.

Rüyada ikindi ezanı okunduğunu duymak, romantik düşünce ve idealist kavramları ifade eder. Yaşayacağınız kimi olayların gerçek olamayacak kadar iyi olacağını göstermektedir.

Rüyada akşam ezanı okunduğunu duymak, akşam ezanı okunduğunu görmek eskiyi unutup, taze bir başlangıç simgeler. Yeni bir gün ve yeni umutların müjdesini verir.

Rüyada yatsı ezanı okunduğunu duymak, yatsı ezanının okunduğunu görmek maddi veya manevi anlamda ulaşmak istediğiniz zenginlik, servetin çok yakında olduğunu işaret eder. Bununda bir uyanış veya baştan başlamak ile gerçekleşeceğinin ifadesidir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Elma Görmek

Rüyada Elma Görmek

Rüyada elma gömek, şans, refah, zenginlik, mükemmellik ve güzelliklerin habercisidir. Elma ağacındaki gördüğünüz olgunlaşmış elmalar umutlarınızın gerçeğe dönüşmesidir. Yemyeşil yapraklar içinde elma ağacı hayatınızdaki olumlu geçecek bir döneme gire

Kategori: E 0 Yorum
Rüyada Erik Görmek

Rüyada Erik Görmek

Genellikle insanlar rüyasında erik gördüler mi bunun ne anlama geldiğini merak ederler. Rüyada erik görmek aslında eriğin yetişme zamanında görülmesi ile zamanı dışında görülmesine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Şayet sizler rüyanızda zamanın

Kategori: E 0 Yorum
Rüyada Ecüş Görmek

Rüyada Ecüş Görmek

Rüyada eçüş görmenin anlamı, çarpık azalı birini yahut eğri büğrü bir şeyi görmek fitne ve kaosa, insanları sıkıntıya sokacak görüş, düşünce davranışlara delalet eder.

Kategori: E 0 Yorum
Rüyada Et Görülmesi

Rüyada Et Görülmesi

Rüyada et görmek genel anlamda hayırlı bir duruma işaret değildir. Rüyasında et gören kişi sağlık durumuyla ya da çevresiyle ilgili olumsuz haberler alabilir.

Kategori: E 0 Yorum
Rüyada Ecel Görmek

Rüyada Ecel Görmek

Rüyada ecel görmek korkulması gereken bir durum değildir. Bunlar sanılanın aksine hayırlıdırlar. Rüyasında ecelinin geldiğini gören insanın ömrü çok uzun olacaktır ve anlamlı bir yaşam sürecektir.

Kategori: E 0 Yorum
Rüyada Eczacı Görmek

Rüyada Eczacı Görmek

Rüyada eczacı görmek bilgili ve alim insana işarettir. Rüyada eczacı görmek; ilmini ve bilgisini öğreten ve insanlara faydası dokunan insana işarettir. Rüyada eczacı ile konuştuğunu görmek; hasta insan için hastalıktan kurtulup sıhhat bulmaya işarett

Kategori: E 0 Yorum
   

Rüyada Ezan Okunduğunu Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. feride okullu dedi ki:

    rüyamda ezan okunuyordu sabaha karşıydı uyandım baktım sabah ezanı okunuyormuş. kalkıp sabah namazını kıldım.

Rüyada Ezan Okunduğunu Görmek Hakkında Yorum Yaz