Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Fare Görmek

Rüyada Fare Görmek
Kategori: F 0 Yorum

Rüyada fare görmek, fesatçı bir kadına veya hırsıza, korkak ve aşağılık kimseye, Evde dolaşan çok fare rızka, ucuzluk ve bolluğa, rızkın çokluğuna işarettir. Çünkü fareler rızık olan yerde oynaşır. Bir başka tabire görede fitneci bir kadına yada hırsıza işarettir.

Rüyada fareyi deliğinden çıkardığını görmek, orada nimet ve bereketin az olacağına yorumlanır. Rüyada bir fareye sahip olduğunu görmek, hizmetçi ile tabir olunur. Rüyada farenin duvarı deldiğini görmek, ev giren hırsızlara işarettir.

Rüyada evinin fareleri bastığını görmek, o kimsenin evine kendilerinde hayır ve bereket olmayan kadınların girmesine işarettir. Rüyada elbisesinde veya yatağında bir fare görmek, işlerine karışan hayırsız bir kadına yorumlanır.

Rüyada bir fare öldürdüğünü görmek, kötü ve huysuz bir kadına galip gelmeye işarettir. Rüyada farelere taş attığını görmek, kötü bir kadının gıybetini yapmaya işarettir veya onunla kötü bir şey hakkında muhabbete yorumlanır. Rüyada bir fareyi avladığını görmek, yine bir kadına hile ederek onu avlamaya işarettir.

Rüyada farenin gezindiğini görmek, ömrün uzunluğuna; harabe bir yerde farelerin gezindiğini görmek, o kimsenin ömrünün noksanlığına yorumlanır.

Rüyada Ölü fare görmek, gizli düşmana işarettir.Gizli düşmanının ona her fırsatta zarar vermeye çalışacağının habercisidir.

Rüyada bir kapan ile fare tuttuğunu görmek, hile ile bir kadını kandırıp onunla evlenmeye, Farelerin zararlı bir şey yaptıklarını görmek, hem ömrünün hem malının eksileceğine delildir.

Kırmanî’ye göre; rüyasında burnundan fare çıktığını görenin ahlaksız bir kızı olur.

Rüyada kuyruğu kopmuş veya kesilmiş bir fare ahlaksız bir kadına işarettir. Rüyada fare eti yemek, fesat ehli bir kadının malını yiyeceğinize işarettir.

Rüyada Fare sesi duymak; bir tehlikeyle karşılaşacağınıza ve dikkatli olmanız gerektiğine, Kör fare görmek, başkaları tarafından önemsenmeyeceğinize, Kör fare öldürmek, bir hata işleyeceğinize veya bir hataya kurban gideceğinize işarettir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Fırın Görmek

Rüyada Fırın Görmek

Rüyada fırın görmek, mutfağın ve kileri yani mutfak sahibinin rızkının artacağı anlamına gelir. Rüyada fırın görmek kişinin kazancının ve ekmeğin artacağına işaret eder. Ayrıca da bazen bankadaki hesap olarak delalet eder. Rüyayı gören kişinin birtak

Kategori: F 0 Yorum
Rüyada Fil Görmek

Rüyada Fil Görmek

Rüyada fil görmek, karşınıza hiç beklemediğiniz çok büyük bir fırsat çıkacağını gösterir. Karşınıza çıkacak bu fırsat sayesinde doğru planlar yapar ve doğra adımlar atarsanız eğer ileri ki yaşantınızda çok mutlu olabilir ve güzel bir yaşam sürebilirs

Kategori: F 0 Yorum
Rüyada Fırtına Görmek

Rüyada Fırtına Görmek

Rüyada fırtına görmek haklı olduğunuz bir konuda kendinizi sonuna kadar savunmanız ve mücadelenizden başarı ile çıkmanız demektir. Fırtınanın şiddeti ve büyüklüğü ise kesinlikle olayın vahametini belirler. Eğer tüm ailenizi ilgilendiren ve büyük bir

Kategori: F 0 Yorum
Rüyada Fındık Görmek

Rüyada Fındık Görmek

Rüyada fındık görülmesi hayra yorumlanır. Rüyada görülen fındık mutluluğa, hayırlı işlere, hayırlı bir evlada delalettir. Genel olarak hayra yorumlanan bu rüya aynı zamanda gelecek paraya, bol kazanca, iyi dostluklara iyi ilişkilere yorumlanır.

Kategori: F 0 Yorum
Rüyada Faka Basmak Görmek

Rüyada Faka Basmak Görmek

Rüyada faka bastığını görmek mizacına uygun olmayan bir kadınla evlenmeye, hastalanmaya, hapse girmeye, malının rehin alınmasına veya çocuğu olmasına delalet eder.

Kategori: F 0 Yorum
Rüyada Faks Görmek

Rüyada Faks Görmek

Rüyada faks görmek, İlgi alanınızda olan şeylerin gerçek yüzünü ve aslını öğrenmek istediğinize. bir diğer yoruma göre ; sevinçli haber alacağınıza ve dost ziyareti yapacağınıza, uzakta veya yakında bulunan sevdiğiniz kişiler hakkında haberler alacağ

Kategori: F 0 Yorum
   

Rüyada Fare Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Fare Görmek Hakkında Yorum Yaz