Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Geyik Görmek

Rüyada Geyik Görmek
Kategori: G 1 Yorum

Rüyada geyik görmek, moralinizin bozuk olduğu bir dönemde sizi şenlendirecek ve hayatınıza hareket katacak biri ile karşılaşacağınıza delalet eder. Geyik görmek, işlerinizin kısa bir süre içinde yoluna gireceğiniz ve bu işten çok büyük bir kazanç sağlayacağınızı gösterir. Sevdiğiniz kişilerin size karşı olan hassasiyetlerinde bir artma olabilir. Bu durumda şaşırmalı ve hatta sevinmelisiniz.

Rüyada geyik kesmek ve geyik eti yemek, eskiden husumetiniz olan ve çok iyi anlaşamadığınız, sürekli didiştiğiniz biri ile bir yerde yollarınız kesişebilir ve bir anlık bir duraksama yaşayabilirsiniz.

Rüyada boynuzlu geyik görmek, Eski sevgilinizden kısa bir süre içinde bir haber alabilirsiniz. Bu haber aslında sizi ilgilendirmese de içinizin bir garip olmasına ve karışık duygular hissetmenize neden olabilir. Geçmişinizde yaşadığınız bazı problemlerinizi geride bırakmak için çok çaba göstermişsiniz. Geçmişte yaptığınız hataları düşündükçe kendinize kızmaktan vazgeçmeli ve artık yanlışlarınızın farkına vararak bir daha bu davranışlarınızı tekrarlamamaya özen göstermelisiniz.

Rüyada geyik tarafından kovalandığını gören bir kişiye büyük bir kısmet kapısı açılabilir ve hayatında büyük bir gelir elde edebileceği yeni bir çeşme oluşabilir. Düzenli ve sürekli bir geliriniz yok ise kısa süre içinde önemli bir mevkide ve güzel bir işte çalışmaya başlayacağınızı gösterir.

Rüyada boynuzlu geyik görmek , gören kişinin bir kamu kuruluşunda tanıdığı bir akrabası ya da yakını var ise bu kişinin de yardımı ile işinde kısa sürede adını duyurarak kariyerinde önemli bir noktaya ulaşabilir.

Rüyada geyik avlamak, Dost sandığınız kişilerin arkanızdan konuştuğunu duyarak sinirlenebilir ve kısa süreli bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bu durumda çevrenizdeki kişilere çok fazla sır vermemeye ve çok güvenmemeye dikkat etmelisiniz.

Rüyada geyik sürüsü görmek, güzel ve mutlu bir geleceğin habercisidir. Bakımsız ve cılız bir geyik ise, maddi kayba uğrayacağınızı gösterir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Gökyüzü Görmek

Rüyada Gökyüzü Görmek

Eğer rüyanızda gökyüzü gördüyseniz bunun hem şer hem de olumlu yanları vardır. Eğer rüyanızda gökyüzü gördüyseniz rahmete ve uzun zamandır çektiğiniz sıkıntılardan sıyrılın bolu ve berekete kavuşacağınız anlamındandır. Asılında rüyanızda gökyüzü görd

Kategori: G 0 Yorum
Rüyada Galeri Görmek

Rüyada Galeri Görmek

Rüyada galeri görmek, kişiyi yepyeni günler, ilginç, değişik olayların beklediğine tabir edilir.

Kategori: G 0 Yorum
Rüyada Gaga Görmek

Rüyada Gaga Görmek

Rüyada gaga görmek rüya sahibinin bazı hoş olmayan sözler duyup kırılacağı anlamına gelir fakat bu durum gaganın büyüklüğü ile doğru orantılıdır. Örneğin rüya sahibi küçük bir gaga görürse kötü sözler sarf ederek canını sıkmak isteyen insanları çok d

Kategori: G 0 Yorum
Rüyada Geyik Görmek

Rüyada Geyik Görmek

Rüyada geyik görmek, moralinizin bozuk olduğu bir dönemde sizi şenlendirecek ve hayatınıza hareket katacak biri ile karşılaşacağınıza delalet eder. Geyik görmek, işlerinizin kısa bir süre içinde yoluna gireceğiniz ve bu işten çok büyük bir kazanç sağ

Kategori: G 0 Yorum
Rüyada Güneş Görmek

Rüyada Güneş Görmek

Rüyada güneş görmek, geleceğinizin parlak olduğunu ve mutlu günler yaşayacağınızı gösterir. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir planınızı hayata geçirmek istiyorsanız uygun vakit gelmiş demektir. Güneş görmek, mutlu günlerin ve sakin bir geleceğin

Kategori: G 0 Yorum
Rüyada Gaf Görmek

Rüyada Gaf Görmek

Rüyada gaf yaptığını göremek uygunsuz söz ve davranışta bulunmak fevri ve hissi davranmaya, özür dilemeyi gerektirecek bir duruma, Her çeşit yersiz ve uygunsuz söz ve davranış aklıyla değil hisleriyle hareket etmeye ve akılsızlığa yorumlanır.

Kategori: G 0 Yorum
   

Rüyada Geyik Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. Firuze dedi ki:

    Rüyamda ağıl gibi bir yerde boynuzlu ve boynuzsuz geyikler vardi. Hem de aslan kaplan ve zurafa lar da vardi. Hepsi birden boşaldi ağildan geyikler kaldı aslanlar kaplanlar ve zurafa lar etrafa kosusturup halki korkuttu.bir tane aslan tahta pencerenin önüne gelip beni korkuttu . Pencereyi kapattım ama pencesiyle açtı.sonra dur sen orda geliyorum der gibi kapiya yöneldi . Sonra evimiz birden universitede kaldığımız ev oluyormuş. Eski kıyafetlerim oradaydi ortalikta. Ve sevmediğim insanlrda vardı evde. Vs..

Rüyada Geyik Görmek Hakkında Yorum Yaz