Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Geyik Görmek

Rüyada Geyik Görmek
Kategori: G 1 Yorum

Rüyada geyik görmek, moralinizin bozuk olduğu bir dönemde sizi şenlendirecek ve hayatınıza hareket katacak biri ile karşılaşacağınıza delalet eder. Geyik görmek, işlerinizin kısa bir süre içinde yoluna gireceğiniz ve bu işten çok büyük bir kazanç sağlayacağınızı gösterir. Sevdiğiniz kişilerin size karşı olan hassasiyetlerinde bir artma olabilir. Bu durumda şaşırmalı ve hatta sevinmelisiniz.

Rüyada geyik kesmek ve geyik eti yemek, eskiden husumetiniz olan ve çok iyi anlaşamadığınız, sürekli didiştiğiniz biri ile bir yerde yollarınız kesişebilir ve bir anlık bir duraksama yaşayabilirsiniz.

Rüyada boynuzlu geyik görmek, Eski sevgilinizden kısa bir süre içinde bir haber alabilirsiniz. Bu haber aslında sizi ilgilendirmese de içinizin bir garip olmasına ve karışık duygular hissetmenize neden olabilir. Geçmişinizde yaşadığınız bazı problemlerinizi geride bırakmak için çok çaba göstermişsiniz. Geçmişte yaptığınız hataları düşündükçe kendinize kızmaktan vazgeçmeli ve artık yanlışlarınızın farkına vararak bir daha bu davranışlarınızı tekrarlamamaya özen göstermelisiniz.

Rüyada geyik tarafından kovalandığını gören bir kişiye büyük bir kısmet kapısı açılabilir ve hayatında büyük bir gelir elde edebileceği yeni bir çeşme oluşabilir. Düzenli ve sürekli bir geliriniz yok ise kısa süre içinde önemli bir mevkide ve güzel bir işte çalışmaya başlayacağınızı gösterir.

Rüyada boynuzlu geyik görmek , gören kişinin bir kamu kuruluşunda tanıdığı bir akrabası ya da yakını var ise bu kişinin de yardımı ile işinde kısa sürede adını duyurarak kariyerinde önemli bir noktaya ulaşabilir.

Rüyada geyik avlamak, Dost sandığınız kişilerin arkanızdan konuştuğunu duyarak sinirlenebilir ve kısa süreli bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bu durumda çevrenizdeki kişilere çok fazla sır vermemeye ve çok güvenmemeye dikkat etmelisiniz.

Rüyada geyik sürüsü görmek, güzel ve mutlu bir geleceğin habercisidir. Bakımsız ve cılız bir geyik ise, maddi kayba uğrayacağınızı gösterir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Gemi Görmek

Rüyada Gemi Görmek

Rüyada gemi görmek rüya sahibinin aşırı derecede değer verdiği bir arkadaşı tarafından, çok seveceği insanlar ile tanıştırılacağına işaret eder. Bu yeni arkadaşlar ve yeni ortam rüya sahibine çok iyi gelecek ve orada kendini son derece güvende hissed

Kategori: G 0 Yorum
Rüyada Gaf Görmek

Rüyada Gaf Görmek

Rüyada gaf yaptığını göremek uygunsuz söz ve davranışta bulunmak fevri ve hissi davranmaya, özür dilemeyi gerektirecek bir duruma, Her çeşit yersiz ve uygunsuz söz ve davranış aklıyla değil hisleriyle hareket etmeye ve akılsızlığa yorumlanır.

Kategori: G 0 Yorum
Rüyada Galibiyet Görmek

Rüyada Galibiyet Görmek

Rüyada galibiyet görmek, bazen sevinmeye, bazen de her şeye rağmen üzülmeye yorumlanır.Rüyasında kendisini herhangi bir spor karşılaşmasında galip görmüş olan kimse ertesi gün bir iş teşebbüsünde mağlup olacağına yorumlanır. Rüyada galip gelmek, düşm

Kategori: G 0 Yorum
Rüyada Gömlek Görmek

Rüyada Gömlek Görmek

Rüyada gömlek görmek, sıkıntılı, kederli bir dönemdeyseniz bu dönemin geçeceğine, rahata, huzura kavuşacağınıza işaret eder. Zor bir işe girişmişseniz bu zorlu, zahmetli dönemin hayırla sonuçlanacağına, çok başarılı ve kolaylıkla işlerinizi halledebi

Kategori: G 0 Yorum
Rüyada Galeri Görmek

Rüyada Galeri Görmek

Rüyada galeri görmek, kişiyi yepyeni günler, ilginç, değişik olayların beklediğine tabir edilir.

Kategori: G 0 Yorum
Rüyada Kırmızı Gül Görmek

Rüyada Kırmızı Gül Görmek

Rüyada kırmızı gül görmek yeni bir döneme yaşanacak güzel günlere rüya sahibinin hayatında yaşanacak güzelliklerle dolu yeni hareketli günlere delalettir.

Kategori: G 0 Yorum
   

Rüyada Geyik Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. Firuze dedi ki:

    Rüyamda ağıl gibi bir yerde boynuzlu ve boynuzsuz geyikler vardi. Hem de aslan kaplan ve zurafa lar da vardi. Hepsi birden boşaldi ağildan geyikler kaldı aslanlar kaplanlar ve zurafa lar etrafa kosusturup halki korkuttu.bir tane aslan tahta pencerenin önüne gelip beni korkuttu . Pencereyi kapattım ama pencesiyle açtı.sonra dur sen orda geliyorum der gibi kapiya yöneldi . Sonra evimiz birden universitede kaldığımız ev oluyormuş. Eski kıyafetlerim oradaydi ortalikta. Ve sevmediğim insanlrda vardı evde. Vs..

Rüyada Geyik Görmek Hakkında Yorum Yaz