Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Gezegen Görmek

Rüyada Gezegen Görmek
Kategori: G 2 Yorum

Rüyada gezegen görmek, rüya sahibinin yaptığı hatalarının farkında olması ve aynı hatayı bir daha yapmamak için daha dikkatli olduğuna işarettir. Bu rüya korku, endişe ve düşmanada yorumlanır.

Rüyada Jüpiter gezegenini görmek yada Jüpiter gezenine gittiğini görmek, mali anlamda zarara uğrayacağına ve elden gidecek paraya bazen de refah içinde yaşam sürmeye yorumlanır.

Rüyada Merkür gezegenini görmek yada Merkür gezegenine gittiğini görmek, yakın zamanda katılacağı bir kursla yeni arkadaşlıklar edineceği ve bu kişilerden çok faydalı bilgiler öğreneceğiniz anlamına işarettir.

Rüyada Venüs gezegenini görmek yada Venüs gezegenine gittiğini görmek, zengin ve varlıklı bir aileden biriyle evlenmeye ve mutlu bir hayat sürmeye işarettir.

Rüyada Mars gezegenini görmek yada Mars gezegenine gittiğini görmek, iş hayatınızı alt üst edecek biriyle arkadaşlığa başlamanıza yada size dost gibi görünerek size her fırsatta zarar vermeye çalışacak gizli düşman ile arkadaş olduğunuza tabir edilir. Genelde sahte dostlukların habercisidir. Yeni tanıştığınız arkadaşlarınıza karşı herzaman dikkatli olmanız gerektiğine dair uyarıcı bir rüyadır. Rüyada mars gezegenine gidipte orada unutulduğunuzu, gezegende kaybolduğunuzu yada yanlız başınıza orada bırakıldığınızı görmek, iş hayatında makam ve mevkiye yada iş hayatında yeni görevler üstlenmeye tabir edilir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Galeri Görmek

Rüyada Galeri Görmek

Rüyada galeri görmek, kişiyi yepyeni günler, ilginç, değişik olayların beklediğine tabir edilir.

Kategori: G 0 Yorum
Rüyada Gaga Görmek

Rüyada Gaga Görmek

Rüyada gaga görmek rüya sahibinin bazı hoş olmayan sözler duyup kırılacağı anlamına gelir fakat bu durum gaganın büyüklüğü ile doğru orantılıdır. Örneğin rüya sahibi küçük bir gaga görürse kötü sözler sarf ederek canını sıkmak isteyen insanları çok d

Kategori: G 0 Yorum
Rüyada Gelin Arabası Görmek

Rüyada Gelin Arabası Görmek

Rüyada gelin arabası görmek, hayatta beklediği bütün hayallerin gerçekleşeceğine, iş hayatında makam ve başarıya ve şansa yorumlanır. Rüyada gelin arabası süslediğini görmek, geleceğe dönük büyük hayaller kurduğuna ve her zaman şanslı bir hayata işar

Kategori: G 0 Yorum
Rüyada Gaflet Görmek

Rüyada Gaflet Görmek

Rüyada gaflet görmek yada rüyada gaflete düştüğünü görmek , kısa ve uzun sürecek pişmanlığa, dönüşü olmayan hatalara, Zamanı boşa harcamaya ve kulluk maksadını unutmaya, sonuçta hüsran olmaya, Sakınılması gereken dostluklare ve kıt akıllı insanlara d

Kategori: G 0 Yorum
Rüyada Gaf Görmek

Rüyada Gaf Görmek

Rüyada gaf yaptığını göremek uygunsuz söz ve davranışta bulunmak fevri ve hissi davranmaya, özür dilemeyi gerektirecek bir duruma, Her çeşit yersiz ve uygunsuz söz ve davranış aklıyla değil hisleriyle hareket etmeye ve akılsızlığa yorumlanır.

Kategori: G 0 Yorum
Rüyada Gelin Görmek

Rüyada Gelin Görmek

Rüyada gelin görmek, hayırlı ve müjdeli habere tabir edilir. Rüyasında gelin gören kişinin evine huzur ve mutluluk girer. Rüyada gelin gören kişi bekarsa kısa zamanda evlenir. Rüyada gelinliğin çamur içinde olması kötüye yorumlanır. Çamurlu yada kirl

Kategori: G 0 Yorum
   

Rüyada Gezegen Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. hülya dedi ki:

    isim analizimi istiyorum.sevgiler.

  2. admin dedi ki:

    Hülya : Çabuk öğrenen ve öğrendiğini çabuk uygulayabilen bir yapıya sahiptir. Öğrendiklerini kullanarak yeni şeyler üretirler.Sakin ve durağan bir kişilik özellikleri gösterir. Sanatsal yeteneklere sahiptir.

Rüyada Gezegen Görmek Hakkında Yorum Yaz