Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Gömlek Görmek

Rüyada Gömlek Görmek
Kategori: G 0 Yorum

Rüyada gömlek görmek, sıkıntılı, kederli bir dönemdeyseniz bu dönemin geçeceğine, rahata, huzura kavuşacağınıza işaret eder. Zor bir işe girişmişseniz bu zorlu, zahmetli dönemin hayırla sonuçlanacağına, çok başarılı ve kolaylıkla işlerinizi halledebileceğiniz bir döneme gireceğinizin göstergesidir. Paraya ihtiyacınız olduğu bir dönemde helal yollu, ancak hiç beklemediğiniz bir yerden istediğiniz kadar para gelecek, bir süre çok rahatlayacaksınız demektir.

Rüyada gömleğin söküldüğünü, yırtıldığını görmek, etrafınızdaki birinden gereksiz yere şüphelenip, haksız yere onu suçlayacağınız anlamına gelir. Bu suçlamadan dolayı çok üzüleceksiniz sonrasında olayın aslını anlayıp. Kafanızda bir konuyla ilgili değişik saçma düşünceler kurup insanları suçlayacaksınız, suçladığınız kişilerle aranız bozulacak, ne kadar pişman olsanız da geri dönüşü olmayacak. Ayrıca rüyanızda sökülmüş, yırtık gömleği giyiyorsanız, gözünüz gibi sakındığınız birine ya da bir eşyanıza bir zarar gelecek ve çok üzüleceksiniz diye yorumlanır.

Rüyanızda temiz gömlek giyiyorsanız bu günahlardan arınacağınız ve tövbekar olacağınız anlamına gelir. Ruhunuzu arındırmanın sonrasında tertemiz, ferah bir hayatınızın olacağı, yeni tanışacağınız bir insana önce şüpheci yaklaşıp sonradan onun çok saf, temiz olduğunu anlayacağınız ve o kişinin size birçok yardımı dokunacağı anlamına da gelir rüyada temiz gömlek giymek.

Rüyada kirli gömlek giymek ya da görmek genellikle hayra yorumlanmaz. Ağır bir hastalık geçireceğinize ancak bu hastalığın uzun sürse de kalıcı hasarlar bırakmayacağına, hastalık bittiğinde yine tamamen sağlıklı olacağınıza yorumlanır kirli gömlek. Sevdiğiniz biriyle aranıza bir uzaklık gireceğine de işaret eder.

Rüyada kısa gömlek görmek, devam eden, uzun süredir uğraştığınız bir işin biri tarafından kesilip yarıda kalacağına yorumlanır. Mutluyken bir anda mutsuz olacaksınız ancak bu yarıda kesilen işin sizin için hayırlı olduğunu sonradan anlayacaksınız. Eğer gebeyseniz ve kısa gömlek gördüyseniz hayırlı bir kız evladınız olacak diye söylenir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Gaf Görmek

Rüyada Gaf Görmek

Rüyada gaf yaptığını göremek uygunsuz söz ve davranışta bulunmak fevri ve hissi davranmaya, özür dilemeyi gerektirecek bir duruma, Her çeşit yersiz ve uygunsuz söz ve davranış aklıyla değil hisleriyle hareket etmeye ve akılsızlığa yorumlanır.

Kategori: G 0 Yorum
Rüyada Gaddar Görmek

Rüyada Gaddar Görmek

Rüyada katı yürekli, merhametsiz ve acımasız bildiğiniz bir adamı görmek, o kimseden gelecek iyiliğe delâlet eder. Veya sizin ona bir iyiliğinize işarettir. Bakınız; Zalim Çok gaddar olan bir kimseyi rüyada görmek, o kimseden büyük bir iyilik göreceğ

Kategori: G 0 Yorum
Rüyada Galeri Görmek

Rüyada Galeri Görmek

Rüyada galeri görmek, kişiyi yepyeni günler, ilginç, değişik olayların beklediğine tabir edilir.

Kategori: G 0 Yorum
Rüyada Geyik Görmek

Rüyada Geyik Görmek

Rüyada geyik görmek, moralinizin bozuk olduğu bir dönemde sizi şenlendirecek ve hayatınıza hareket katacak biri ile karşılaşacağınıza delalet eder. Geyik görmek, işlerinizin kısa bir süre içinde yoluna gireceğiniz ve bu işten çok büyük bir kazanç sağ

Kategori: G 0 Yorum
Rüyada Galibiyet Görmek

Rüyada Galibiyet Görmek

Rüyada galibiyet görmek, bazen sevinmeye, bazen de her şeye rağmen üzülmeye yorumlanır.Rüyasında kendisini herhangi bir spor karşılaşmasında galip görmüş olan kimse ertesi gün bir iş teşebbüsünde mağlup olacağına yorumlanır. Rüyada galip gelmek, düşm

Kategori: G 0 Yorum
Rüyada Gelin Görmek

Rüyada Gelin Görmek

Rüyada gelin görmek, hayırlı ve müjdeli habere tabir edilir. Rüyasında gelin gören kişinin evine huzur ve mutluluk girer. Rüyada gelin gören kişi bekarsa kısa zamanda evlenir. Rüyada gelinliğin çamur içinde olması kötüye yorumlanır. Çamurlu yada kirl

Kategori: G 0 Yorum
   

Rüyada Gömlek Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Gömlek Görmek Hakkında Yorum Yaz