Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Güneş Görmek

Rüyada Güneş Görmek
Kategori: G 0 Yorum

Rüyada güneş görmek, geleceğinizin parlak olduğunu ve mutlu günler yaşayacağınızı gösterir. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir planınızı hayata geçirmek istiyorsanız uygun vakit gelmiş demektir. Güneş görmek, mutlu günlerin ve sakin bir geleceğin habercisidir.

Rüyada güneşin doğuşunu görmek, girmiş olduğu sınav ya da mülakatların sonucunun beklediğinden daha yüksek geldiğini duyarak sevinebilir ve yeni bir hayat kurmak için harekete geçebilir. Sevdiğiniz kişilerin size karşı her zamankinden daha da yakın davranması bu sıralar dikkatinizi çekebilir. Başarınız ve maddi kazancınız arttıkça çevrenizde yapay dostlarınızda da çoğalma olacaktır. İstikrarlı ve başarılı tutumunuzu bozmadan devam ettirdiğiniz müddetçe çok iyi yerlere gelebilirsiniz.

Rüyada güneşe dokunmak , her şeyi tek başına başarabileceğinize karşı içinizde güçlü bir his ve öz güven var. Bu öz güveni cesaret ile birleştirerek harika işlere imza atabilirsiniz. İş hayatında kısa süre içinde aranan isimler arasında yer alacaksınız. Çevrenizde hasta olan bazı kişiler varsa kısa süre içinde bu kişilerden iyi haberler alabilirsiniz. Maddi kazancınızın artacağı ileri ki dönemde harcamalarınızı doğru hesaplayarak birikim yaptığınız zaman kendiniz için çok rahat bir yaşam inşa edebilirsiniz.

Rüyada güneşe yakın olmak , kariyer basamaklarını da hızlı ve kendinden emin adımlarla çıkacaksınız. Fakat bu sırada karşınıza çıkacak engellere karşı hazırlıklı olmalı ve güçlü durmalısınız. Mutlu giden bir birlikteliğiniz var ise onu evlilik ile taçlandırmayı düşünebilirsiniz. Eğer sevgiliniz yok ise çok kısa bir zaman içinde hayatınızın aşkı ile karşılaşabilirsiniz. Sevdiklerinizin size karşı olan ilgisinden bunaldığınız zamanlarda onları kırmak yerine yalnız kalacağınız sakin bir ortama gitmeniz uygun olacaktır. Çevrenizde sizi gözetleyen ve sizi kendisine rakip gören bazı kişiler olabilir. Bu kişilerle baş edebilmek için öncelikle kendinize güvenmeli ve yeni stratejiler geliştirmelisiniz.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Güneş Görmek

Rüyada Güneş Görmek

Rüyada güneş görmek, geleceğinizin parlak olduğunu ve mutlu günler yaşayacağınızı gösterir. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir planınızı hayata geçirmek istiyorsanız uygun vakit gelmiş demektir. Güneş görmek, mutlu günlerin ve sakin bir geleceğin

Kategori: G 0 Yorum
Rüyada Gömlek Görmek

Rüyada Gömlek Görmek

Rüyada gömlek görmek, sıkıntılı, kederli bir dönemdeyseniz bu dönemin geçeceğine, rahata, huzura kavuşacağınıza işaret eder. Zor bir işe girişmişseniz bu zorlu, zahmetli dönemin hayırla sonuçlanacağına, çok başarılı ve kolaylıkla işlerinizi halledebi

Kategori: G 0 Yorum
Rüyada Gelinlik Görmek

Rüyada Gelinlik Görmek

Rüyada gelinlik görmek ve ya gelinlik giydiğinizi görmek farklı anlamlara gelir. Gelinlik giydiğinizi görmek çok güzel şeylere delalet eder.

Kategori: G 0 Yorum
Rüyada Gezegen Görmek

Rüyada Gezegen Görmek

Rüyada gezegen görmek, rüya sahibinin yaptığı hatalarının farkında olması ve aynı hatayı bir daha yapmamak için daha dikkatli olduğuna işarettir. Bu rüya korku, endişe ve düşmanada yorumlanır. Rüyada Jüpiter gezegenini görmek yada Jüpiter gezenine gi

Kategori: G 0 Yorum
Rüyada Gaf Görmek

Rüyada Gaf Görmek

Rüyada gaf yaptığını göremek uygunsuz söz ve davranışta bulunmak fevri ve hissi davranmaya, özür dilemeyi gerektirecek bir duruma, Her çeşit yersiz ve uygunsuz söz ve davranış aklıyla değil hisleriyle hareket etmeye ve akılsızlığa yorumlanır.

Kategori: G 0 Yorum
Rüyada Galibiyet Görmek

Rüyada Galibiyet Görmek

Rüyada galibiyet görmek, bazen sevinmeye, bazen de her şeye rağmen üzülmeye yorumlanır.Rüyasında kendisini herhangi bir spor karşılaşmasında galip görmüş olan kimse ertesi gün bir iş teşebbüsünde mağlup olacağına yorumlanır. Rüyada galip gelmek, düşm

Kategori: G 0 Yorum
   

Rüyada Güneş Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Güneş Görmek Hakkında Yorum Yaz