Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?
Kategori: H 0 Yorum

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada hamile olduğunu görmek, iki şekilde yorumlanır. Rüya sahibi genç bir kız ise uzun zamandır sevgilisiyle evlilik kararı alacağına bu konuda anlaşacaklarına ve kısa zaman içerisinde evlenip güzel yuva kuracaklarına işaret eder. Eğer yaşlı bir kadın rüyasında hamile olduğunu görüyor ise, kısa zaman içerisinde maddi sıkıntılarından kurtulacağına ve onu güzel günlerin bekleyeceğine işaret eder. Rüya sahibi adam ise, yalanlarının ortaya çıkacağına ve bu durumdan korkacağına üzüleceğine işaret eder.

Rüyada Hamile Erkek Görmek

rüyada hamile erkek görmek

Rüyada hamile erkek görmek, rüyayı gören kişinin toplumdan kaçtığı ve kötü durumlar yaşadığı sorunlarının bitmediği ve cesaret edemeyip söyleyemediği yalanlarının zamanla ortaya çıkacağı ve bu durumdan rahatsız olacağına işaret eder. Bu rüyalar kişinin kendisine aykırı davranmasına sebep olur . Rüyayı gören kişi yaşamından uzaklaşarak yanlış yollara uyar. Bazı insanlara göre bu rüya, ailesini inkar etmeye, etrafındaki kişileri istememeye işaret eder.

Rüyada Hamile Kadın Görmek

rüyada hamile kadın görmek

Rüyada hamile kadın görmek, çalışma dünyasında ve aile dünyasında yaşanacak büyük sorunlardan ötürü sıkılmaya ve büyümesine sebep olacaktır bu nedenle üzüleceğine de işaret eder. Bazen bu tarz rüyalar hayırada yorulur. Kısmetli haberler alacağınıza işaret eder. Rüya sahibinin umduğuna kavuşması ve dileklerinin gerçekleşmesine işaret eder.

Rüyada Hamile Genç Kız Görmek

rüyada hamile genç kız görmek

Rüyada hamile genç kız görmek, bazı olayların olması ve evlilik yoluna ilerlemeye işaret eder. Kısa zaman üzerinde evlilik gerçekleşebilir. Rüyada hamile genç kız görmek kısmet demektir. Güzel haberlerin geleceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişi rahatlığa kavuşur.

Rüyada Hamile Hayvan Görmek

rüyada hamile hayvan görmek

Rüyada hamile hayvan görmek, yapılacak olaylardan ve durumlardan yaşanan sıkıntıların sonuçlanmasına ve farklı işler kurup yükselmeye ve makam sahibi olmaya işaret eder. Bazen ise hamile hayvan görmek kendisine yardımda bulunması gereken bir kişidir. Bu kişi kadın veya erkek de olabilir. Bu rüyayı kim görüyor ise muhtaç olan insanlara yardım edilmesine dalelet eder.

Rüyada Hamileliğin Sona Erdiğini Görmek

rüyada hamileliğin sona erdiğini görmek

Rüya sahibinin hamile olmasında ve sonradan hamile olmadığını veya çocugunun düştüğünü görürse ise içinde biriktirdiği bütün sıkıntılardan kurtulacağına üzüntülerinin sona ereceğine ve çok mutlu olacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişi çalışma dünyasında başarısızlığa ulaşan ve bunun sonunda para kaybeden kişi tekrardan başarılı olacağına ve maddi durumunun düzeleceğine işaret eder.

Rüyada Lohusa Olduğunuzu Görmek

rüyada lohusa olduğunu görmek

Rüyayı gören kişi hamilelik döneminden sonra lohusa olduğunu görüyor ise eşi tarafından alacağı güzel habere ve kısmete işaret eder. Kadınlar için bu rüyalar genellikle bir hastası veya tanıdığı var ise eski sağlığına ulaşacağına işaret eder.

Rüyada Hamilelik Giydiğini Görmek

rüyada hamilelik giydiğini görmek

Rüyayı gören kişi hamilelik giydiğini görüyor ise kısa zaman içersinde güzel bir kız çocuğu olur. Bu rüya normalde de hamile kalmaya ve bir kız çocuğunun olmasına işaret eder. Bazen de bu tarz rüyalar evli olmayanlar için kısmete işaret eder. Hamile kıyafeti giyen kimse bekâr ise yakında evlenir veya çok mutlu olacağı, eline bolca para geçeceği bir iş sahibi olur.

Rüyada Kızının Hamile Olduğunu Görmesi

rüyada kızının hamile olduğunu görmek

Rüyayı gören kişi kızının hamile olduğunu görür ise gelecekte kızının çok iyi bir kız olacağına ve kızının ileride çok mutlu güzel bir hayatı olacağına işaret eder.Bazen ise rüyayı gören kişi kızı bekar ise kızının yakın zamanda evlenmesine veya karşısına güzel bir kısmet çıkacağına işaret eder.

Rüyada Dul Kadının Kendini Hamile Görmesi

rüyada dul kadının kendini hamile görmesi

Rüya sahibinin durduk yere gelen paraya ve bu durumun o kişiye çok iyi geleceğine işaret eder.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Hacamat Görmek

Rüyada Hacamat Görmek

Rüyada hacamat olduğunuzu görmek, keder ve üzüntülerinizi atarak feraha ve sevince nail olup rahatlayacağınıza, hasta iseniz, kısa zamanda şifaya kavuşacağınıza, hapiste iseniz, hürriyetinizi elde edeceğinize yorumlanır. Bir başkasının hacamat olduğu

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Hac Görmek

Rüyada Hac Görmek

Rüyada hac görmek veya hacca gittiğini görmek, her türlü telaş, keder ve üzüntüden emin olmaya yorumlanır. Hac, kudrette mükemmelliği, dinde olgunluğu, fiilde güzelliği temsil eder. Rüyayı görenin durumu ve bulunduğu mevkiini düşünerek bu üç şıktan b

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Hamile Görmek

Rüyada Hamile Görmek

Rüyada hamile görmek, genelde hayırlı olarak yorumlanır rüya tabircilerine göre ise şansın artacağına, sıkıntılardan kurtulmaya ve talihin döneceğine tabir edilir. Hamile bir kadının rüyasında da hamile olduğunu görüyorsa, hayırlı bir evladı olacaktı

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Haberleşme Görmek

Rüyada Haberleşme Görmek

Rüyasında savaşta bulunan iki taraf askerleri arasında yapılan haberleşmeyi görmek, ecelin yaklaşmasını, fitneyi yatıştırmayı, Hakk’a uymayı , hastanın ölmesini ve mazlumun galip gelmesini ifade eder. Bir kimsenin rüyasında elçi olması, o kimse

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Havaalanı Görmek

Rüyada Havaalanı Görmek

Rüyada havaalanı görmek, iyi yada kötü yakında alınacak haberdir. Büyük bir havaalanı görürseniz, planladığınız bütün hayallerinizin zamanla sizinde çabanızla gerçekleşeceğine, Küçük bir havaalanı görürseniz, hayatınızda bütün işlerin istediğiniz gib

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Hastane Görmek

Rüyada Hastane Görmek

Rüyada hastane görmek rüya sahibine söylenen bir sırrın asla doğru olmadığını gösterir. Çok yakın birisinden gelecek olan bu sırrın asıl kaynağı asla çözülemeyecek ve kafa karıştırıcı bir soru işareti olarak kalacaktır. Fakat rüya sahibi bu konuda iç

Kategori: H 0 Yorum
   

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir? Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir? Hakkında Yorum Yaz