Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?
Kategori: H 0 Yorum

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada hamile olduğunu görmek, iki şekilde yorumlanır. Rüya sahibi genç bir kız ise uzun zamandır sevgilisiyle evlilik kararı alacağına bu konuda anlaşacaklarına ve kısa zaman içerisinde evlenip güzel yuva kuracaklarına işaret eder. Eğer yaşlı bir kadın rüyasında hamile olduğunu görüyor ise, kısa zaman içerisinde maddi sıkıntılarından kurtulacağına ve onu güzel günlerin bekleyeceğine işaret eder. Rüya sahibi adam ise, yalanlarının ortaya çıkacağına ve bu durumdan korkacağına üzüleceğine işaret eder.

Rüyada Hamile Erkek Görmek

rüyada hamile erkek görmek

Rüyada hamile erkek görmek, rüyayı gören kişinin toplumdan kaçtığı ve kötü durumlar yaşadığı sorunlarının bitmediği ve cesaret edemeyip söyleyemediği yalanlarının zamanla ortaya çıkacağı ve bu durumdan rahatsız olacağına işaret eder. Bu rüyalar kişinin kendisine aykırı davranmasına sebep olur . Rüyayı gören kişi yaşamından uzaklaşarak yanlış yollara uyar. Bazı insanlara göre bu rüya, ailesini inkar etmeye, etrafındaki kişileri istememeye işaret eder.

Rüyada Hamile Kadın Görmek

rüyada hamile kadın görmek

Rüyada hamile kadın görmek, çalışma dünyasında ve aile dünyasında yaşanacak büyük sorunlardan ötürü sıkılmaya ve büyümesine sebep olacaktır bu nedenle üzüleceğine de işaret eder. Bazen bu tarz rüyalar hayırada yorulur. Kısmetli haberler alacağınıza işaret eder. Rüya sahibinin umduğuna kavuşması ve dileklerinin gerçekleşmesine işaret eder.

Rüyada Hamile Genç Kız Görmek

rüyada hamile genç kız görmek

Rüyada hamile genç kız görmek, bazı olayların olması ve evlilik yoluna ilerlemeye işaret eder. Kısa zaman üzerinde evlilik gerçekleşebilir. Rüyada hamile genç kız görmek kısmet demektir. Güzel haberlerin geleceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişi rahatlığa kavuşur.

Rüyada Hamile Hayvan Görmek

rüyada hamile hayvan görmek

Rüyada hamile hayvan görmek, yapılacak olaylardan ve durumlardan yaşanan sıkıntıların sonuçlanmasına ve farklı işler kurup yükselmeye ve makam sahibi olmaya işaret eder. Bazen ise hamile hayvan görmek kendisine yardımda bulunması gereken bir kişidir. Bu kişi kadın veya erkek de olabilir. Bu rüyayı kim görüyor ise muhtaç olan insanlara yardım edilmesine dalelet eder.

Rüyada Hamileliğin Sona Erdiğini Görmek

rüyada hamileliğin sona erdiğini görmek

Rüya sahibinin hamile olmasında ve sonradan hamile olmadığını veya çocugunun düştüğünü görürse ise içinde biriktirdiği bütün sıkıntılardan kurtulacağına üzüntülerinin sona ereceğine ve çok mutlu olacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişi çalışma dünyasında başarısızlığa ulaşan ve bunun sonunda para kaybeden kişi tekrardan başarılı olacağına ve maddi durumunun düzeleceğine işaret eder.

Rüyada Lohusa Olduğunuzu Görmek

rüyada lohusa olduğunu görmek

Rüyayı gören kişi hamilelik döneminden sonra lohusa olduğunu görüyor ise eşi tarafından alacağı güzel habere ve kısmete işaret eder. Kadınlar için bu rüyalar genellikle bir hastası veya tanıdığı var ise eski sağlığına ulaşacağına işaret eder.

Rüyada Hamilelik Giydiğini Görmek

rüyada hamilelik giydiğini görmek

Rüyayı gören kişi hamilelik giydiğini görüyor ise kısa zaman içersinde güzel bir kız çocuğu olur. Bu rüya normalde de hamile kalmaya ve bir kız çocuğunun olmasına işaret eder. Bazen de bu tarz rüyalar evli olmayanlar için kısmete işaret eder. Hamile kıyafeti giyen kimse bekâr ise yakında evlenir veya çok mutlu olacağı, eline bolca para geçeceği bir iş sahibi olur.

Rüyada Kızının Hamile Olduğunu Görmesi

rüyada kızının hamile olduğunu görmek

Rüyayı gören kişi kızının hamile olduğunu görür ise gelecekte kızının çok iyi bir kız olacağına ve kızının ileride çok mutlu güzel bir hayatı olacağına işaret eder.Bazen ise rüyayı gören kişi kızı bekar ise kızının yakın zamanda evlenmesine veya karşısına güzel bir kısmet çıkacağına işaret eder.

Rüyada Dul Kadının Kendini Hamile Görmesi

rüyada dul kadının kendini hamile görmesi

Rüya sahibinin durduk yere gelen paraya ve bu durumun o kişiye çok iyi geleceğine işaret eder.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Helikopter Görmek

Rüyada Helikopter Görmek

Rüyada helikopter görmek, hırsı ve başarılarıyı temsil etmektedir. Rüyada helikopter görmek günlük hayatınızda sahip olduğunuz hırsa ve başarılara yorumlanır. Rüyada  helikoptere binmek, helikoptere bindiğini, helikopterle seyahat görmek, hırsınızı v

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Habil Görmek

Rüyada Habil Görmek

Rüya tabirlerine göre bir kimse Rüyada habil görse, o kimse hakkında haset yapılır. bazen de o kimse, suçsuz olarak öldürülür. rüyada habili gören kimse, rabbine itaatte bulunur. Bazı rüya tabirlerinde Rüyada Hazret-i Adem’in oğlu Habil’i görmek, rüy

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Havaalanı Görmek

Rüyada Havaalanı Görmek

Rüyada havaalanı görmek, iyi yada kötü yakında alınacak haberdir. Büyük bir havaalanı görürseniz, planladığınız bütün hayallerinizin zamanla sizinde çabanızla gerçekleşeceğine, Küçük bir havaalanı görürseniz, hayatınızda bütün işlerin istediğiniz gib

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Haberci Görmek

Rüyada Haberci Görmek

Rüyada haberci görmek, yeni haber ve mektuplar alacağınıza veya birisiyle ticari bir mukavele imzalayacağınıza kanıttır. Rüyada haber getiren bir adam görmek, çoktan beri düşündüğünüz, lakin bir gün hakikat olacağına ihtimal bile vermediğiniz bir şey

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Havuz Görmek

Rüyada Havuz Görmek

Rüyada havuz görmek, rüya sahibinin gönlüne düşen bir kişinin varlığı ile yorumlanır. Bu gönül işi zaman içerisinde öyle bir hale bürünecektir ki, rüya sahibi kendisini varlığı ile sarıp sarmalayan bu kişiyi bir daha asla bırakamayacaktır. Rüyada gör

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Habeşistan Görmek

Rüyada Habeşistan Görmek

Rüyada habeşistan görmek, uzun yıllardan beri görmediğiniz ve hatta adını bile unuttuğunuz bir arkadaşınızın aniden karşınıza çıkacağı ve size bazı hediyeler getireceğine yorumlanır.

Kategori: H 0 Yorum
   

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir? Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir? Hakkında Yorum Yaz