Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?
Kategori: H 0 Yorum

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada hamile olduğunu görmek, iki şekilde yorumlanır. Rüya sahibi genç bir kız ise uzun zamandır sevgilisiyle evlilik kararı alacağına bu konuda anlaşacaklarına ve kısa zaman içerisinde evlenip güzel yuva kuracaklarına işaret eder. Eğer yaşlı bir kadın rüyasında hamile olduğunu görüyor ise, kısa zaman içerisinde maddi sıkıntılarından kurtulacağına ve onu güzel günlerin bekleyeceğine işaret eder. Rüya sahibi adam ise, yalanlarının ortaya çıkacağına ve bu durumdan korkacağına üzüleceğine işaret eder.

Rüyada Hamile Erkek Görmek

rüyada hamile erkek görmek

Rüyada hamile erkek görmek, rüyayı gören kişinin toplumdan kaçtığı ve kötü durumlar yaşadığı sorunlarının bitmediği ve cesaret edemeyip söyleyemediği yalanlarının zamanla ortaya çıkacağı ve bu durumdan rahatsız olacağına işaret eder. Bu rüyalar kişinin kendisine aykırı davranmasına sebep olur . Rüyayı gören kişi yaşamından uzaklaşarak yanlış yollara uyar. Bazı insanlara göre bu rüya, ailesini inkar etmeye, etrafındaki kişileri istememeye işaret eder.

Rüyada Hamile Kadın Görmek

rüyada hamile kadın görmek

Rüyada hamile kadın görmek, çalışma dünyasında ve aile dünyasında yaşanacak büyük sorunlardan ötürü sıkılmaya ve büyümesine sebep olacaktır bu nedenle üzüleceğine de işaret eder. Bazen bu tarz rüyalar hayırada yorulur. Kısmetli haberler alacağınıza işaret eder. Rüya sahibinin umduğuna kavuşması ve dileklerinin gerçekleşmesine işaret eder.

Rüyada Hamile Genç Kız Görmek

rüyada hamile genç kız görmek

Rüyada hamile genç kız görmek, bazı olayların olması ve evlilik yoluna ilerlemeye işaret eder. Kısa zaman üzerinde evlilik gerçekleşebilir. Rüyada hamile genç kız görmek kısmet demektir. Güzel haberlerin geleceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişi rahatlığa kavuşur.

Rüyada Hamile Hayvan Görmek

rüyada hamile hayvan görmek

Rüyada hamile hayvan görmek, yapılacak olaylardan ve durumlardan yaşanan sıkıntıların sonuçlanmasına ve farklı işler kurup yükselmeye ve makam sahibi olmaya işaret eder. Bazen ise hamile hayvan görmek kendisine yardımda bulunması gereken bir kişidir. Bu kişi kadın veya erkek de olabilir. Bu rüyayı kim görüyor ise muhtaç olan insanlara yardım edilmesine dalelet eder.

Rüyada Hamileliğin Sona Erdiğini Görmek

rüyada hamileliğin sona erdiğini görmek

Rüya sahibinin hamile olmasında ve sonradan hamile olmadığını veya çocugunun düştüğünü görürse ise içinde biriktirdiği bütün sıkıntılardan kurtulacağına üzüntülerinin sona ereceğine ve çok mutlu olacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişi çalışma dünyasında başarısızlığa ulaşan ve bunun sonunda para kaybeden kişi tekrardan başarılı olacağına ve maddi durumunun düzeleceğine işaret eder.

Rüyada Lohusa Olduğunuzu Görmek

rüyada lohusa olduğunu görmek

Rüyayı gören kişi hamilelik döneminden sonra lohusa olduğunu görüyor ise eşi tarafından alacağı güzel habere ve kısmete işaret eder. Kadınlar için bu rüyalar genellikle bir hastası veya tanıdığı var ise eski sağlığına ulaşacağına işaret eder.

Rüyada Hamilelik Giydiğini Görmek

rüyada hamilelik giydiğini görmek

Rüyayı gören kişi hamilelik giydiğini görüyor ise kısa zaman içersinde güzel bir kız çocuğu olur. Bu rüya normalde de hamile kalmaya ve bir kız çocuğunun olmasına işaret eder. Bazen de bu tarz rüyalar evli olmayanlar için kısmete işaret eder. Hamile kıyafeti giyen kimse bekâr ise yakında evlenir veya çok mutlu olacağı, eline bolca para geçeceği bir iş sahibi olur.

Rüyada Kızının Hamile Olduğunu Görmesi

rüyada kızının hamile olduğunu görmek

Rüyayı gören kişi kızının hamile olduğunu görür ise gelecekte kızının çok iyi bir kız olacağına ve kızının ileride çok mutlu güzel bir hayatı olacağına işaret eder.Bazen ise rüyayı gören kişi kızı bekar ise kızının yakın zamanda evlenmesine veya karşısına güzel bir kısmet çıkacağına işaret eder.

Rüyada Dul Kadının Kendini Hamile Görmesi

rüyada dul kadının kendini hamile görmesi

Rüya sahibinin durduk yere gelen paraya ve bu durumun o kişiye çok iyi geleceğine işaret eder.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Habeş Görmek

Rüyada Habeş Görmek

Rüyanızda simsiyah bir habeş görmek, karanlık işlerinizin aydınlanacağı manasına anlamına gelir. Habeşistanlı birini görmek de ümitle beklediğiniz bir muradınızın olacağına delalettir.

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Horoz Görmek

Rüyada Horoz Görmek

Rüyada horoz görmek, geleceğinizde bolluk, bereket ve bol kazançlı bir işe gireceğinizi gösterir. Sevdiğiniz bazı kişilerin size karşı olan tavır ve davranışlarında olumlu yönde değişimler sezebilirsiniz. Bu kişiler, sizin maddi gücünüzden ve iş pres

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Hortum Görmek

Rüyada Hortum Görmek

Rüyada görülen hortum rüya sahibinin sonra ki yaşamında yaşayacağı karmaşanın peşinden gelen hayırlı işlere güzel ve hareketli geçen bir döneme delalettir.

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada hamile olduğunu görmek, iki şekilde yorumlanır. Rüya sahibi genç bir kız ise uzun zamandır sevgilisiyle evlilik kararı alacağına bu konuda anlaşacaklarına ve kısa zaman içerisinde evlenip güzel yuva kuracaklarına işaret eder.

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Hastane Görmek

Rüyada Hastane Görmek

Rüyada hastane görmek rüya sahibine söylenen bir sırrın asla doğru olmadığını gösterir. Çok yakın birisinden gelecek olan bu sırrın asıl kaynağı asla çözülemeyecek ve kafa karıştırıcı bir soru işareti olarak kalacaktır. Fakat rüya sahibi bu konuda iç

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Hamam Görmek

Rüyada Hamam Görmek

Rüyada hamam görmek, hayatınız için çok önemli bir karar almak zorunda kalacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir. Bu dönemde geleceğinizi etkileyecek çok ciddi kararlar alabilirsiniz. Fakat bu kararları alırken çok dikkatli davranmanız gerekiyor.

Kategori: H 0 Yorum
   

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir? Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir? Hakkında Yorum Yaz