Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Havuz Görmek

Rüyada Havuz Görmek
Kategori: H 0 Yorum

Rüyada havuz görmek, rüya sahibinin gönlüne düşen bir kişinin varlığı ile yorumlanır. Bu gönül işi zaman içerisinde öyle bir hale bürünecektir ki, rüya sahibi kendisini varlığı ile sarıp sarmalayan bu kişiyi bir daha asla bırakamayacaktır.

Rüyada görülen havuzun suyu berrak ve pırıl pırıl ise bu ilişkinin sonu çok güzel yerlere varacak ve bu süreç çok sorunsuz olacak demektir. Eğer havuz bulanık ve kirli gibi ise, ikili arasında bazı yanlış anlaşılmalar ve iletişim eksikliklerinden kaynaklanan kopukluklar olabileceği anlamına gelir. Fakat rüya sahibi anlayışlı taraf olmayı seçerek her türlü sorunun üstesinden gelmeyi başaracaktır.

Rüyada havuzda yüzdüğünü ve çok huzurlu olduğunu gören riya sahibi ne tür bir hayat yaşadığına bakmaksızın mutlu olmayı başaracak ve buda doğal olarak tüm hayatını olumlu yönde etkileyecek demektir.

Rüyada havuz görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise beklenen bir atamanın gerçekleşecek olmasıdır. Bu atamanın sonucu tam olarak rüya sahibinin dilediği gibi gerçekleşecek ve kafası son derece rahat bir şekilde iş hayatına devam edebilecektir. Eğer rüyada görülen havuzun üzerinde dalgalanmalar varsa ve bu çok fazla dikkat çekiyorsa rüya sahibi yeni ortamına alışmakta zorlanacak demektir. Fakat alıştıktan sonra görecektir ki her şey eski düzeninden çok daha anlamlı olacaktır. Eğer rüyada beliren havuz sembolü evin bahçesinde veya içerisinde bir yerde belirmiş ise hane içinde yaşanan minik bir olayın büyümeden tatlıya bağlanması ile yorumlanır. Bazı rüya yorumcuları ise havuzdaki suyun rengine göre yorum yapmaktadırlar. Eğer havuz suyu açık mavi ise aileye katılacak yeni ve minik bir üyenin varlığı ile, koyu mavi ise aileden birinin yüksekokul kazanıp gitmesi ile yorumlanmaktadır. Fakat suyun rengi yeşile çalıyor ise ihanetlerden arınmış saf bir sevgi ile yorumlanmaktadır.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Hamam Görmek

Rüyada Hamam Görmek

Rüyada hamam görmek, hayatınız için çok önemli bir karar almak zorunda kalacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir. Bu dönemde geleceğinizi etkileyecek çok ciddi kararlar alabilirsiniz. Fakat bu kararları alırken çok dikkatli davranmanız gerekiyor.

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Horoz Görmek

Rüyada Horoz Görmek

Rüyada horoz görmek, geleceğinizde bolluk, bereket ve bol kazançlı bir işe gireceğinizi gösterir. Sevdiğiniz bazı kişilerin size karşı olan tavır ve davranışlarında olumlu yönde değişimler sezebilirsiniz. Bu kişiler, sizin maddi gücünüzden ve iş pres

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Hortum Görmek

Rüyada Hortum Görmek

Rüyada görülen hortum rüya sahibinin sonra ki yaşamında yaşayacağı karmaşanın peşinden gelen hayırlı işlere güzel ve hareketli geçen bir döneme delalettir.

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Habil Görmek

Rüyada Habil Görmek

Rüya tabirlerine göre bir kimse Rüyada habil görse, o kimse hakkında haset yapılır. bazen de o kimse, suçsuz olarak öldürülür. rüyada habili gören kimse, rabbine itaatte bulunur. Bazı rüya tabirlerinde Rüyada Hazret-i Adem’in oğlu Habil’i görmek, rüy

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Helikopter Görmek

Rüyada Helikopter Görmek

Rüyada helikopter görmek, hırsı ve başarılarıyı temsil etmektedir. Rüyada helikopter görmek günlük hayatınızda sahip olduğunuz hırsa ve başarılara yorumlanır. Rüyada  helikoptere binmek, helikoptere bindiğini, helikopterle seyahat görmek, hırsınızı v

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Hac Görmek

Rüyada Hac Görmek

Rüyada hac görmek veya hacca gittiğini görmek, her türlü telaş, keder ve üzüntüden emin olmaya yorumlanır. Hac, kudrette mükemmelliği, dinde olgunluğu, fiilde güzelliği temsil eder. Rüyayı görenin durumu ve bulunduğu mevkiini düşünerek bu üç şıktan b

Kategori: H 0 Yorum
   

Rüyada Havuz Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Havuz Görmek Hakkında Yorum Yaz