Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Horoz Görmek

Rüyada Horoz Görmek
Kategori: H 0 Yorum

Rüyada horoz görmek, geleceğinizde bolluk, bereket ve bol kazançlı bir işe gireceğinizi gösterir. Sevdiğiniz bazı kişilerin size karşı olan tavır ve davranışlarında olumlu yönde değişimler sezebilirsiniz. Bu kişiler, sizin maddi gücünüzden ve iş prestijinizden yararlanmak için size yakın davranmak isteyebilir.

Rüyasında horoz kesmek yada rüyada horoz kesildiğini gören bir kişi, mutlu bir geleceği kendi elleri ile inşa edebilir ve emin adımlarla kariyer basamaklarını çok kısa bir süre içinde tırmanarak hak ettiği mevkiye ulaşabilir. Sevdiğiniz kişilerin bir mutluluk haberini ya da evlilik haberini alarak sevinebilirsiniz.

Horoz sembolü, bol kazanç, bereket, yeni bir kazanç kapısı ve yeni bir mal edinme anlamlarına gelir.

Rüyasında horoz kovaladığını gören bir kişi, kısmetinin peşinden koşacak ve onu yakalamak için gece gündüz elinden geleni yapacak demektir. Bir devlet kurumunda ve önemli bir mevkide görev yapan bir kişinin yardımı ile işlerinizde çok daha başarılı olabilirsiniz ve hayalinizdeki işe kavuşabilirsiniz. Yolunmuş bir horoz gören bir kişi, maddi bir kayba uğrayabilir ve bu kişinin işinde bazı bozulmalar meydana gelebilir. Bakımlı ve güzel bir tavuk görmek, malınızın ve paranızın artacağını gösterir. Bu kişi gerek iş yaşantısında gerekse özel yaşantısında önemli başarılara imza atabilir ve kendine verilen tüm görevleri büyük bir başarı ile yerine getirerek kısa süre içinde kendisini kanıtlayabilir.

Rüyada horoz ısırması görmek yada rüyada horoz gagalaması görmek, bu kişi karşısına çıkacak birinde aşkı bulabilir ve aniden evlilik hazırlıklarına başlayabilir. Bu kişinin zaten bir sevdiği var ise ve bu kişi ile arasında sorunlar var ise, aşkı başkasında bulmak isteyebilir ve yeni arayışlar içine girebilir. Evli birinin rüyasında horoz görmesi, kısa bir süre içinde aileye yeni bir fert katılacağını gösterir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Hacamat Görmek

Rüyada Hacamat Görmek

Rüyada hacamat olduğunuzu görmek, keder ve üzüntülerinizi atarak feraha ve sevince nail olup rahatlayacağınıza, hasta iseniz, kısa zamanda şifaya kavuşacağınıza, hapiste iseniz, hürriyetinizi elde edeceğinize yorumlanır. Bir başkasının hacamat olduğu

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Haberci Görmek

Rüyada Haberci Görmek

Rüyada haberci görmek, yeni haber ve mektuplar alacağınıza veya birisiyle ticari bir mukavele imzalayacağınıza kanıttır. Rüyada haber getiren bir adam görmek, çoktan beri düşündüğünüz, lakin bir gün hakikat olacağına ihtimal bile vermediğiniz bir şey

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Habeş Görmek

Rüyada Habeş Görmek

Rüyanızda simsiyah bir habeş görmek, karanlık işlerinizin aydınlanacağı manasına anlamına gelir. Habeşistanlı birini görmek de ümitle beklediğiniz bir muradınızın olacağına delalettir.

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Habil Görmek

Rüyada Habil Görmek

Rüya tabirlerine göre bir kimse Rüyada habil görse, o kimse hakkında haset yapılır. bazen de o kimse, suçsuz olarak öldürülür. rüyada habili gören kimse, rabbine itaatte bulunur. Bazı rüya tabirlerinde Rüyada Hazret-i Adem’in oğlu Habil’i görmek, rüy

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Habeşistan Görmek

Rüyada Habeşistan Görmek

Rüyada habeşistan görmek, uzun yıllardan beri görmediğiniz ve hatta adını bile unuttuğunuz bir arkadaşınızın aniden karşınıza çıkacağı ve size bazı hediyeler getireceğine yorumlanır.

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Havuz Görmek

Rüyada Havuz Görmek

Rüyada havuz görmek, rüya sahibinin gönlüne düşen bir kişinin varlığı ile yorumlanır. Bu gönül işi zaman içerisinde öyle bir hale bürünecektir ki, rüya sahibi kendisini varlığı ile sarıp sarmalayan bu kişiyi bir daha asla bırakamayacaktır. Rüyada gör

Kategori: H 0 Yorum
   

Rüyada Horoz Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Horoz Görmek Hakkında Yorum Yaz