Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Horoz Görmek

Rüyada Horoz Görmek
Kategori: H 0 Yorum

Rüyada horoz görmek, geleceğinizde bolluk, bereket ve bol kazançlı bir işe gireceğinizi gösterir. Sevdiğiniz bazı kişilerin size karşı olan tavır ve davranışlarında olumlu yönde değişimler sezebilirsiniz. Bu kişiler, sizin maddi gücünüzden ve iş prestijinizden yararlanmak için size yakın davranmak isteyebilir.

Rüyasında horoz kesmek yada rüyada horoz kesildiğini gören bir kişi, mutlu bir geleceği kendi elleri ile inşa edebilir ve emin adımlarla kariyer basamaklarını çok kısa bir süre içinde tırmanarak hak ettiği mevkiye ulaşabilir. Sevdiğiniz kişilerin bir mutluluk haberini ya da evlilik haberini alarak sevinebilirsiniz.

Horoz sembolü, bol kazanç, bereket, yeni bir kazanç kapısı ve yeni bir mal edinme anlamlarına gelir.

Rüyasında horoz kovaladığını gören bir kişi, kısmetinin peşinden koşacak ve onu yakalamak için gece gündüz elinden geleni yapacak demektir. Bir devlet kurumunda ve önemli bir mevkide görev yapan bir kişinin yardımı ile işlerinizde çok daha başarılı olabilirsiniz ve hayalinizdeki işe kavuşabilirsiniz. Yolunmuş bir horoz gören bir kişi, maddi bir kayba uğrayabilir ve bu kişinin işinde bazı bozulmalar meydana gelebilir. Bakımlı ve güzel bir tavuk görmek, malınızın ve paranızın artacağını gösterir. Bu kişi gerek iş yaşantısında gerekse özel yaşantısında önemli başarılara imza atabilir ve kendine verilen tüm görevleri büyük bir başarı ile yerine getirerek kısa süre içinde kendisini kanıtlayabilir.

Rüyada horoz ısırması görmek yada rüyada horoz gagalaması görmek, bu kişi karşısına çıkacak birinde aşkı bulabilir ve aniden evlilik hazırlıklarına başlayabilir. Bu kişinin zaten bir sevdiği var ise ve bu kişi ile arasında sorunlar var ise, aşkı başkasında bulmak isteyebilir ve yeni arayışlar içine girebilir. Evli birinin rüyasında horoz görmesi, kısa bir süre içinde aileye yeni bir fert katılacağını gösterir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Hamile Görmek

Rüyada Hamile Görmek

Rüyada hamile görmek, genelde hayırlı olarak yorumlanır rüya tabircilerine göre ise şansın artacağına, sıkıntılardan kurtulmaya ve talihin döneceğine tabir edilir. Hamile bir kadının rüyasında da hamile olduğunu görüyorsa, hayırlı bir evladı olacaktı

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Hastane Görmek

Rüyada Hastane Görmek

Rüyada hastane görmek rüya sahibine söylenen bir sırrın asla doğru olmadığını gösterir. Çok yakın birisinden gelecek olan bu sırrın asıl kaynağı asla çözülemeyecek ve kafa karıştırıcı bir soru işareti olarak kalacaktır. Fakat rüya sahibi bu konuda iç

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada hamile olduğunu görmek, iki şekilde yorumlanır. Rüya sahibi genç bir kız ise uzun zamandır sevgilisiyle evlilik kararı alacağına bu konuda anlaşacaklarına ve kısa zaman içerisinde evlenip güzel yuva kuracaklarına işaret eder.

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Havuz Görmek

Rüyada Havuz Görmek

Rüyada havuz görmek, rüya sahibinin gönlüne düşen bir kişinin varlığı ile yorumlanır. Bu gönül işi zaman içerisinde öyle bir hale bürünecektir ki, rüya sahibi kendisini varlığı ile sarıp sarmalayan bu kişiyi bir daha asla bırakamayacaktır. Rüyada gör

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Hırsız Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Hırsız Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada hırsız görmek bazı sıkıntılı durumlar yaşayacağınıza delalettir. Rüyada hırsız, zeki bir düşmana ve amaçlarına ulaşmak için yakın bir süreçte size zarar vereceğine yorumlanır. Bu doğrultuda yakın dönemde çevrenize aldığınız insanları doğru seçmeli ve yaşanacak kötü olaylara karşı temkinli davranmalısınız.

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Hac Görmek

Rüyada Hac Görmek

Rüyada hac görmek veya hacca gittiğini görmek, her türlü telaş, keder ve üzüntüden emin olmaya yorumlanır. Hac, kudrette mükemmelliği, dinde olgunluğu, fiilde güzelliği temsil eder. Rüyayı görenin durumu ve bulunduğu mevkiini düşünerek bu üç şıktan b

Kategori: H 0 Yorum
   

Rüyada Horoz Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Horoz Görmek Hakkında Yorum Yaz