Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Hortum Görmek

Rüyada Hortum Görmek
Kategori: H 0 Yorum

Rüyada Hortum Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen hortum rüya sahibinin sonra ki yaşamında yaşayacağı karmaşanın peşinden gelen hayırlı işlere güzel ve hareketli geçen bir döneme delalettir. Rüyada hortum görmek aynı zamanda yaşanacak yeni ve güzel bir habere beklenmedik bir zamanda gelecek mutluluğa delalettir. Bu dönemde alınan kararlarda başarılı olma olasılığı çok yüksek mutlu bir dönem geçirilir.

Rüyada Hortum Fırtına Görmek

Rüyada fırtına görmek rüya sahibinin kademe atlamasına çok iyi yerlere gelmesine iş hayatında yükselmesine delalet eder. Rüyada görülen fırtına çok şiddetli bir şekilde yaşanıyorsa çok büyük ve önemli bir adıma rüya sahibinin büyük gelirler elde etmesine yorumlanır. Aynı zamanda rüyada fırtına görmek güçlü bir aileye yorumlanır.

ruyada hortum gormek

Rüyada Hortum Toplamak

Rüyada çalışan hortumu toplamak maddi gelir kesintisine işlerin yolunda gitmeyeceğine delalettir. Eğer kişi rüyasında çalışmayan hortum topluyorsa yeni bir işe delalet eder. Rüyada hortum toplamak bir gelişmeye yaşanacak iyi ya da kötü durumlara delalettir.

Rüyada Hortum İçinde Kalmak

Rüyada hortum içinde kalmak yeni bir insan çevresine yeni tanışılacak insanlara delalettir. Yeni insanlar ve duruma göre rüya sahibi için yeni bir iş olarakta yorumlanabilir. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada hortum içinde kalmak çok çalışmaya büyük bir emeğe güzel bir sonuca delalettir.

ruyada hortum gormek

Rüyada Hortum ile Yıkanmak

Rüyada hortum ile yıkanmak baştan aşağı yeni bir sayfa açmaya rüya sahibinin uzun ve sıkıntısız bir döneme girmesine, yeni bir gelişmenin olmamasına fakat kötü giden birşeylerin olmamasına da yorumlanır.

Rüyada Hortum Felaketi Görmek

Rüyada hortumun çok büyük bir şekilde çıkıp bir bölgeyi yok ettiğini gören kişi çok büyük bir kayıp yaşar. Rüyada zarar veren bir hortum görmek sevilen bir kişinin kaybına bir zarara delalettir. Rüyayı gören kişi evli ise hane içinde bir problem yaşar ve bir ayrılma durumu söz konusu olur.

Rüyada Hortum Satın Almak

Rüyada hortum satın almak rüya sahibinin yeni bir iş kurmasına delalettir. Rüyasında hortum satın aldığını gören kişi eline geçen bir fırsatı doğru değerlendiremez ve büyük bir kazanç elde edebileceği bir işten zararlı olarak çıkar.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Habeşistan Görmek

Rüyada Habeşistan Görmek

Rüyada habeşistan görmek, uzun yıllardan beri görmediğiniz ve hatta adını bile unuttuğunuz bir arkadaşınızın aniden karşınıza çıkacağı ve size bazı hediyeler getireceğine yorumlanır.

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Haberleşme Görmek

Rüyada Haberleşme Görmek

Rüyasında savaşta bulunan iki taraf askerleri arasında yapılan haberleşmeyi görmek, ecelin yaklaşmasını, fitneyi yatıştırmayı, Hakk’a uymayı , hastanın ölmesini ve mazlumun galip gelmesini ifade eder. Bir kimsenin rüyasında elçi olması, o kimse

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Hamile Görmek

Rüyada Hamile Görmek

Rüyada hamile görmek, genelde hayırlı olarak yorumlanır rüya tabircilerine göre ise şansın artacağına, sıkıntılardan kurtulmaya ve talihin döneceğine tabir edilir. Hamile bir kadının rüyasında da hamile olduğunu görüyorsa, hayırlı bir evladı olacaktı

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada hamile olduğunu görmek, iki şekilde yorumlanır. Rüya sahibi genç bir kız ise uzun zamandır sevgilisiyle evlilik kararı alacağına bu konuda anlaşacaklarına ve kısa zaman içerisinde evlenip güzel yuva kuracaklarına işaret eder.

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Hac Görmek

Rüyada Hac Görmek

Rüyada hac görmek veya hacca gittiğini görmek, her türlü telaş, keder ve üzüntüden emin olmaya yorumlanır. Hac, kudrette mükemmelliği, dinde olgunluğu, fiilde güzelliği temsil eder. Rüyayı görenin durumu ve bulunduğu mevkiini düşünerek bu üç şıktan b

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Horoz Görmek

Rüyada Horoz Görmek

Rüyada horoz görmek, geleceğinizde bolluk, bereket ve bol kazançlı bir işe gireceğinizi gösterir. Sevdiğiniz bazı kişilerin size karşı olan tavır ve davranışlarında olumlu yönde değişimler sezebilirsiniz. Bu kişiler, sizin maddi gücünüzden ve iş pres

Kategori: H 0 Yorum
   

Rüyada Hortum Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Hortum Görmek Hakkında Yorum Yaz