Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Hortum Görmek

Rüyada Hortum Görmek
Kategori: H 0 Yorum

Rüyada Hortum Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen hortum rüya sahibinin sonra ki yaşamında yaşayacağı karmaşanın peşinden gelen hayırlı işlere güzel ve hareketli geçen bir döneme delalettir. Rüyada hortum görmek aynı zamanda yaşanacak yeni ve güzel bir habere beklenmedik bir zamanda gelecek mutluluğa delalettir. Bu dönemde alınan kararlarda başarılı olma olasılığı çok yüksek mutlu bir dönem geçirilir.

Rüyada Hortum Fırtına Görmek

Rüyada fırtına görmek rüya sahibinin kademe atlamasına çok iyi yerlere gelmesine iş hayatında yükselmesine delalet eder. Rüyada görülen fırtına çok şiddetli bir şekilde yaşanıyorsa çok büyük ve önemli bir adıma rüya sahibinin büyük gelirler elde etmesine yorumlanır. Aynı zamanda rüyada fırtına görmek güçlü bir aileye yorumlanır.

ruyada hortum gormek

Rüyada Hortum Toplamak

Rüyada çalışan hortumu toplamak maddi gelir kesintisine işlerin yolunda gitmeyeceğine delalettir. Eğer kişi rüyasında çalışmayan hortum topluyorsa yeni bir işe delalet eder. Rüyada hortum toplamak bir gelişmeye yaşanacak iyi ya da kötü durumlara delalettir.

Rüyada Hortum İçinde Kalmak

Rüyada hortum içinde kalmak yeni bir insan çevresine yeni tanışılacak insanlara delalettir. Yeni insanlar ve duruma göre rüya sahibi için yeni bir iş olarakta yorumlanabilir. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada hortum içinde kalmak çok çalışmaya büyük bir emeğe güzel bir sonuca delalettir.

ruyada hortum gormek

Rüyada Hortum ile Yıkanmak

Rüyada hortum ile yıkanmak baştan aşağı yeni bir sayfa açmaya rüya sahibinin uzun ve sıkıntısız bir döneme girmesine, yeni bir gelişmenin olmamasına fakat kötü giden birşeylerin olmamasına da yorumlanır.

Rüyada Hortum Felaketi Görmek

Rüyada hortumun çok büyük bir şekilde çıkıp bir bölgeyi yok ettiğini gören kişi çok büyük bir kayıp yaşar. Rüyada zarar veren bir hortum görmek sevilen bir kişinin kaybına bir zarara delalettir. Rüyayı gören kişi evli ise hane içinde bir problem yaşar ve bir ayrılma durumu söz konusu olur.

Rüyada Hortum Satın Almak

Rüyada hortum satın almak rüya sahibinin yeni bir iş kurmasına delalettir. Rüyasında hortum satın aldığını gören kişi eline geçen bir fırsatı doğru değerlendiremez ve büyük bir kazanç elde edebileceği bir işten zararlı olarak çıkar.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Hamam Görmek

Rüyada Hamam Görmek

Rüyada hamam görmek, hayatınız için çok önemli bir karar almak zorunda kalacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir. Bu dönemde geleceğinizi etkileyecek çok ciddi kararlar alabilirsiniz. Fakat bu kararları alırken çok dikkatli davranmanız gerekiyor.

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Hacamat Görmek

Rüyada Hacamat Görmek

Rüyada hacamat olduğunuzu görmek, keder ve üzüntülerinizi atarak feraha ve sevince nail olup rahatlayacağınıza, hasta iseniz, kısa zamanda şifaya kavuşacağınıza, hapiste iseniz, hürriyetinizi elde edeceğinize yorumlanır. Bir başkasının hacamat olduğu

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Havaalanı Görmek

Rüyada Havaalanı Görmek

Rüyada havaalanı görmek, iyi yada kötü yakında alınacak haberdir. Büyük bir havaalanı görürseniz, planladığınız bütün hayallerinizin zamanla sizinde çabanızla gerçekleşeceğine, Küçük bir havaalanı görürseniz, hayatınızda bütün işlerin istediğiniz gib

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Horoz Görmek

Rüyada Horoz Görmek

Rüyada horoz görmek, geleceğinizde bolluk, bereket ve bol kazançlı bir işe gireceğinizi gösterir. Sevdiğiniz bazı kişilerin size karşı olan tavır ve davranışlarında olumlu yönde değişimler sezebilirsiniz. Bu kişiler, sizin maddi gücünüzden ve iş pres

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Habil Görmek

Rüyada Habil Görmek

Rüya tabirlerine göre bir kimse Rüyada habil görse, o kimse hakkında haset yapılır. bazen de o kimse, suçsuz olarak öldürülür. rüyada habili gören kimse, rabbine itaatte bulunur. Bazı rüya tabirlerinde Rüyada Hazret-i Adem’in oğlu Habil’i görmek, rüy

Kategori: H 0 Yorum
Rüyada Habeş Görmek

Rüyada Habeş Görmek

Rüyanızda simsiyah bir habeş görmek, karanlık işlerinizin aydınlanacağı manasına anlamına gelir. Habeşistanlı birini görmek de ümitle beklediğiniz bir muradınızın olacağına delalettir.

Kategori: H 0 Yorum
   

Rüyada Hortum Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Hortum Görmek Hakkında Yorum Yaz