Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Ihlamur Görmek

Rüyada Ihlamur Görmek
Kategori: I 0 Yorum

Rüyada ıhlamur görmek insanlarla iyi geçinen biriyle bir arada bulunmaya yada böyle biri haline gelmeye dalalet eder. Geçimi kolay insan demektir. İnsanlara hoş davranmak, kimseyi kırmamak ve sevilen biri olarak anılmak anlamına gelir. Hayırlı bir rüyadır, genellikle olumlu biçimde yorumlanır. Ihlamuru ağaçta görmek hayırlı bir kısmetle karşılaşıp yavaş yavaş evliliğe doğru ilerlemeye dalalet eder. Bolluk, bereket içinde yaşamaya, kazancın bollaşmasına ve beklenenden uzun süre işe yaramasına işarettir. Ayrıca mirasa, aile tarafından sağlanacak mal, para ya da sermayeye de işaret eder.
Ihlamur görmek hayra yorulur. Ağaçta değil de çay halinde ıhlamur görmek de oldukça güzel anlamlar taşır. Ihlamur içmek hasta olanlar için pek yakında şifa bulmaya, sağlıklı olanlar içinse hiçbir zaman hastalık görmemeye dalalet eder. Sıkıntılı zamanlar geçirenler için bir an önce sıkıntılardan arınıp rahatlamaya işarettir. Hiç beklenmedik bir anda yine hiç beklenmedik bir yerden çok güzel bir haber almak, bu haber sayesinde hayatında olumlu anlamda büyük değişiklikler yapmak demektir. İyi insanlarla karşılaşmak, hoş bir muamele görmek ve bunun karşılığında insanlara güzel ve naif bir muameleyle yaklaşmaktır.

Rüyada ıhlamur hastalıktan uzak kalmaktır. Ne kadar kötü durumda olursa olsun hastalıkların iyileşmesi ve şifa bulmak demektir. Ayrıca çok rahat bir hayata adım atmaya, yaşanan sıkıntıların verdiği tecrübeyle zorluktan uzak günler yaşamaya dalalet eder. Buna ek olarak hasta ziyaretlerinde bulunup hasta duası almaya da yorulur.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Ihlamur Ağacı Görmek

Rüyada Ihlamur Ağacı Görmek

Rüyada ıhlamur ağacı görmek evleneceğine işaret eder. Bazen de ıhlamur ağacı bolluk ve berekete işarettir.

Kategori: I 0 Yorum
Rüyada Isırgan Otu Görmek

Rüyada Isırgan Otu Görmek

Rüyada görülen ısırgan otu yaşanacak bir talihsizliğe kötü bir olaya delalettir. Fakat yaşanan olayın sonucu ve rüya sahibine etkisi bir süre sonra görülecektir.

Kategori: I 0 Yorum
Rüyada Irmak Görmek

Rüyada Irmak Görmek

Her insan çeşitli çeşitli rüyalar görür. Peki, siz dün gece rüyanızda ırmak görmüş iseniz bunun hem hayır hem de şer tarafı vardır. Eğer rüyanızda büyük bir ırmağına düştüyseniz tehlike içindesinizdir ve en kısa zamanda çevrenizdekilere darbe alacaks

Kategori: I 0 Yorum
Rüyada Irza Geçmek Görmek

Rüyada Irza Geçmek Görmek

Rüyada bir baskasının ırzına geçtigini gören, yakında bir kötülükle karşılasacak demektir. Bir başka rivayete görede: Rüyada ırza geçmek, büyük bir musibet ile karşılaşmaya işaret eder.

Kategori: I 0 Yorum
Rüyada Ihlamur Görmek

Rüyada Ihlamur Görmek

Rüyada ıhlamur görmek insanlarla iyi geçinen biriyle bir arada bulunmaya yada böyle biri haline gelmeye dalalet eder. Geçimi kolay insan demektir. İnsanlara hoş davranmak, kimseyi kırmamak ve sevilen biri olarak anılmak anlamına gelir. Hayırlı bir rü

Kategori: I 0 Yorum
Rüyada Isındığını Görmek

Rüyada Isındığını Görmek

Rüyada bir ateş karşısında oturup ısındığını görmek, kolay elde edilen rızka işaret eder. Üşüyen bir kimseyi ateş karşısına getirip ısıttığını ve ona iyilik ettiğini görmek, hayır ve ihsana işarettir. Şömine yahut herhangi bir ocak ya da ısı kaynağı

Kategori: I 0 Yorum
   

Rüyada Ihlamur Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Ihlamur Görmek Hakkında Yorum Yaz