Paylaş :

Paylaş :

Rüyada İksir Görmek

Rüyada İksir Görmek
Kategori: P 0 Yorum

Rüyada İksir Görmek

Rüyada görülen iksir rüya sahibinin çevresine faydalı, çalışkan, dürüst ve yetenekli bir insan olmasına yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibinin yakın zamanda başarılı bir işe imza atmasına güzel bir döneme girmesine delalet eder. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada görülen iksir rüya sahibinin hayatında çok güzel şeylerin gerçekleşmesine çok mutlu olmasına yorumlanır. Rüyasında bir cadının iksir yaptığını gören rüya sahibi yakın çevresinden bir insandan çok büyük zarar görür. Rüyada görülen iksir rengine göre farklı yorumlara sahiptir. Görülen siyah renkli iksir kayba, yeşil iksir sağlık sorunlarının düzelmesine, kırmızı iksir yaşanacak bir olaya, hareketli bir döneme, beyaz iksir evliliğe, mor iksir evlilikle ilgili sorunlara, mavi iksir bir yerden gelecek paraya delalettir. Rüyanızı ayrıntılı yorumlamamız için bizimle paylaşabilirsiniz.

rüyada iksir görmek

Rüyada İksir Şişesi Görmek

Rüyada iksir şişesi görmek rüya sahibinin çevresinden gelecek olan bir yardıma yorumlanır. Rüyada iksir şişesinin kırıldığını gören rüya sahibi sağlık sorunları yaşayan bir yakınını kaybedebilir. Aynı zamanda rüyada kırılan iksir şişesi kişinin bozulan ilişkilerine bazı insanlarla arasında yaşanacak gerginliğe delalettir.

Rüyada İksir Hazırlamak

Rüyada iksir hazırlamak kişinin yaşanan bazı sıkıntılarına çözüm bulunmasına güzel bir dönemin başlangıcı olmasına delalettir. Rüyada hazırlanan iksir rüya sahibinin çok istediği bir dileğin yakın zamanda gerçek olmasına da yorumlanır. Rüyada kötü niyetle hazırlanan iksir kişiye geri döner ve rüya sahibinin başından kötü bir olay geçer.

iksir resimleri

Rüyada İksir Almak

Rüyasında iksir satın aldığını gören kişi eğer bunu bir büyücüden aldığını görüyorsa beklenmedik bir olayla karşılaşır. Aynı zamanda bu büyücü çevresinden bir insanı temsil ediyor olabilir ve rengini belli etmeyen bir insandan çok büyük bir zarar görebilir. Rüyada büyü, iksir rüyanın görülme şekline ve enerjisine göre birden fazla yoruma sahiptir. Eğer rüyanızı daha ayrıntılı yorumlamamızı istiyorsanız bizimle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Rüyada İksir Deposu

Rüyasında iksir deposu gören kişi bir yerden veya çevresinden birinden maddi veya manevi çok büyük bir destek alır. Aynı zamanda son zamanlarda hane içi yaşanan bazı sorunlar çözümlenir. Rüyasında iksir deposuna girdiğini gören kişi muradına erer ve yakın zamanda istediği bir çok şeyi elde eder.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada İksir Görmek

Rüyada İksir Görmek

Rüyada görülen iksir rüya sahibinin çevresine faydalı, çalışkan, dürüst ve yetenekli bir insan olmasına yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibinin yakın zamanda başarılı bir işe imza atmasına güzel bir döneme girmesine delalet eder.

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Perde Görmek

Rüyada Perde Görmek

Rüyada perde görmek rüya sahibinin çevresinden sakladığı bir şey olduğuna ya da bunun tam tersi olarak çevresinin rüyayı gören kişiden bir sır saklamasına delalettir. Rüyada görülen perde bir çok rüya tabircisi tarafından bir sırra gizeme delalet eder.

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Palyaço Görmek

Rüyada Palyaço Görmek

Rüyada palyaço görmek, hayatınızın çok sıkıcı ve monoton gittiğini düşündüğünüz bir anda hayatınıza girerek hayatınıza renk katacak birinin göstergesidir. Mutlu günleri yakalayamadığınızı düşündüğünüz bazı anlar olabilir. Bu anlarda gelecekte daha iy

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Pancar Görmek

Rüyada Pancar Görmek

Rüyada pancar görmek, etkinlik, güç ve hasat sembolüdür. Bazen de bolluk ve berekete yorumlanır. Rüyada bir erkek pancar görürse yaptığı bir olay yada davranışından dolayı duyduğu pişmanlıkla tabir edilir. Genç bir kızın rüyasında pancar görmesi ona

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Pencere Görmek

Rüyada Pencere Görmek

Rüyada pencere görmek, rüya sahibinin tıkanıp kaldığı bir konuda yeni çözüm önerileri ile ona ışık tutacak bir insan ile tanışması anlamına gelir. Bu insan farklı bakış açısı ve olaylara yüklediği yeni anlamlar ile rüya sahibine ciddi boyutta yardıml

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Para Görmek

Rüyada Para Görmek

Rüyada para görmek, zenginlik sembolüdür. Maddi sıkıntılardan kurtulmaya, bol rızık ve kazanca işarettir. Bazende rüyayı gören kişinin gereksiz kıskançlıklar içine düştüğünün habercisidir. Rüyada görülen para rüyayı gören kişinin gelecekte yaşayacağı

Kategori: P 0 Yorum
   

Rüyada İksir Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada İksir Görmek Hakkında Yorum Yaz