Paylaş :

Paylaş :

Rüyada İksir Görmek

Rüyada İksir Görmek
Kategori: P 0 Yorum

Rüyada İksir Görmek

Rüyada görülen iksir rüya sahibinin çevresine faydalı, çalışkan, dürüst ve yetenekli bir insan olmasına yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibinin yakın zamanda başarılı bir işe imza atmasına güzel bir döneme girmesine delalet eder. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada görülen iksir rüya sahibinin hayatında çok güzel şeylerin gerçekleşmesine çok mutlu olmasına yorumlanır. Rüyasında bir cadının iksir yaptığını gören rüya sahibi yakın çevresinden bir insandan çok büyük zarar görür. Rüyada görülen iksir rengine göre farklı yorumlara sahiptir. Görülen siyah renkli iksir kayba, yeşil iksir sağlık sorunlarının düzelmesine, kırmızı iksir yaşanacak bir olaya, hareketli bir döneme, beyaz iksir evliliğe, mor iksir evlilikle ilgili sorunlara, mavi iksir bir yerden gelecek paraya delalettir. Rüyanızı ayrıntılı yorumlamamız için bizimle paylaşabilirsiniz.

rüyada iksir görmek

Rüyada İksir Şişesi Görmek

Rüyada iksir şişesi görmek rüya sahibinin çevresinden gelecek olan bir yardıma yorumlanır. Rüyada iksir şişesinin kırıldığını gören rüya sahibi sağlık sorunları yaşayan bir yakınını kaybedebilir. Aynı zamanda rüyada kırılan iksir şişesi kişinin bozulan ilişkilerine bazı insanlarla arasında yaşanacak gerginliğe delalettir.

Rüyada İksir Hazırlamak

Rüyada iksir hazırlamak kişinin yaşanan bazı sıkıntılarına çözüm bulunmasına güzel bir dönemin başlangıcı olmasına delalettir. Rüyada hazırlanan iksir rüya sahibinin çok istediği bir dileğin yakın zamanda gerçek olmasına da yorumlanır. Rüyada kötü niyetle hazırlanan iksir kişiye geri döner ve rüya sahibinin başından kötü bir olay geçer.

iksir resimleri

Rüyada İksir Almak

Rüyasında iksir satın aldığını gören kişi eğer bunu bir büyücüden aldığını görüyorsa beklenmedik bir olayla karşılaşır. Aynı zamanda bu büyücü çevresinden bir insanı temsil ediyor olabilir ve rengini belli etmeyen bir insandan çok büyük bir zarar görebilir. Rüyada büyü, iksir rüyanın görülme şekline ve enerjisine göre birden fazla yoruma sahiptir. Eğer rüyanızı daha ayrıntılı yorumlamamızı istiyorsanız bizimle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Rüyada İksir Deposu

Rüyasında iksir deposu gören kişi bir yerden veya çevresinden birinden maddi veya manevi çok büyük bir destek alır. Aynı zamanda son zamanlarda hane içi yaşanan bazı sorunlar çözümlenir. Rüyasında iksir deposuna girdiğini gören kişi muradına erer ve yakın zamanda istediği bir çok şeyi elde eder.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Papatya Görmek

Rüyada Papatya Görmek

Rüyada papatya görmek, hayatınızda güzel gelişmeler yaşanacağını gösterir. Papatya sembolü, genellikle güzel bir geleceğe işaret eder. Çok sevdiğiniz ve özlediğiniz birinin mutluluk haberini alarak sevinebilir ve kısa süreli bir şaşkınlık yaşayabilir

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Papağan Görmek

Rüyada Papağan Görmek

Rüyada papağan görmek her zaman güzel şeylere delalet eder. Eğer kişi rüyasında erkek renkli güzel tüyleri olan bir papağan görürse karşısına çok yönlü, iyi huylu, zeki , başarılı, düşünceli biri çıkar ve uzun bir dönemler mutlu bir ilişki yaşar.

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Paçavra Görmek

Rüyada Paçavra Görmek

Rüyada bir paçavra satıcısının dükkanına girdiğinizi görmek, evdeki eski eşyalarınızı satıp elden çıkaracağınıza; bir yastığa paçavra doldurduğunuzu görmek, fakirlere yardım ederek sevap kazanacağınıza delalet eder. Rüyada paçavra görmek, fakirlik ve

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Perde Görmek

Rüyada Perde Görmek

Rüyada perde görmek rüya sahibinin çevresinden sakladığı bir şey olduğuna ya da bunun tam tersi olarak çevresinin rüyayı gören kişiden bir sır saklamasına delalettir. Rüyada görülen perde bir çok rüya tabircisi tarafından bir sırra gizeme delalet eder.

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Palabıyık Görmek

Rüyada Palabıyık Görmek

Rüyada palabıyık görmek abartılı bir aşk hayatı yaşayacağınız anlamı taşımaktadır. Kendinizi küçük düşürücü davranışlarda bulunacağınız anlamı taşıyan bu rüya eğer palabıyıklı biri ile konuşma şeklinde yorumlanırsa gurbetteki birinden haber alacağını

Kategori: P 0 Yorum
Rüyada Pikniğe Gitmek

Rüyada Pikniğe Gitmek

Rüyada pikniğe gitmek güzel ve mutluluk habercisi bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi bir arkadaş ortamına girdiğinde keyifli ve güzel vakit geçireceğine işarettir. Rüya sahibi için uzun bir süredir devam eden büyük sorunlarından kurtulup artık bu sıkı

Kategori: P 0 Yorum
   

Rüyada İksir Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada İksir Görmek Hakkında Yorum Yaz