Paylaş :

Paylaş :

Rüyada İşyeri Görmek

Rüyada İşyeri Görmek
Kategori: İ 3 Yorum

Rüyada işyeri görmek, başarıya giden yoldan çekilen zorlukların habercisidir. Rüyada işyerini görmek pek sık görülen rüya degildir ama rüyasıında işyerini gören kişi iş hayatında beklenmedik başarılara ulaşır ve hayalleri gerçeğe dönüşür.

Eğer bir iş adamı rüyasında iş yerini görürse bu rüya o kişiye uyarıcı niteliktedir ve yakın zamanda mal veya para kaybı yaşayabilir.

Rüyada işyeri açtığını görmek, yakın arkadaşlarınız ve çevrenizin sizi çok yetenekli ve zeki bir insan olarak gördüğüne yorumlanır. İşyerinde çalışan insanları izlediğinizi gördüyseniz yakınınızdaki insanlara karşı daha dikkatli olmalısınız çünkü bunun tabiri kıskançlık ve hayal kırıklığıdır. Yakınınızdaki insanların size karşı kıskançlığından dolayı hoş olmayan davranışlar içine girmesi sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Rüyada işyeri açılış törenine katıldığını görmek, yakın gelecekte kazanılacak istikrarlı paraya yorumlanır. Bazende ev yada arsa satın almayada tabir edilir.

Rüyada işyerinde toplantıya katılmak yanlış arkadaşlıklar kurmanızdan dolayı ihanete yada ilişkide ciddi sorunlara işarettir.

Rüyada işyerinden istifa ettiğini yada çıkarıldığını görmek, toplum içinde itibarının yok olmasına, hayallerin gerçekleşmemesine bazende aşk hayatında terk edilmeye yada evlilikte boşanmaya tabir edilir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada İncil Görmek

Rüyada İncil Görmek

Rüyada incil görmek, dünya işlerinden el çekmeye, kendini ibadete vermeye, insanlardan uzaklaşmaya, düşmanları yenmeye bazende yakın zamanda çıkılacak yolculuğa tabir edilir. Müslüman birinin rüyada incil görmesi, hayallerin gerçekleşmesine, aile içi

Kategori: İ 0 Yorum
Rüyada İcra Görmek

Rüyada İcra Görmek

Rüyada icra görmek ya da evine icra geldiğini görmek uzak bir yerdeki bir yakınından ya da akrabasından kalan bir mirastan dolayı büyük sıkıntılar yaşayacağına ve yaşanılan bu huzursuzlukların uzun sürüp daha da büyüyeceğine işaret edilir. Rüya sahib

Kategori: İ 0 Yorum
Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyada İlişkiye Girmek

Özellikle ergenlik döneminde rüyada ilişkiye girildiği sık sık görülür yetişkin olunan dönemde de ara ara görülür, peki ama neden cinsel içerikli rüya görürüz.

Kategori: İ 0 Yorum
Rüyada İflas Etmek

Rüyada İflas Etmek

Rüyada iflas etmek, genelde tam tersine yorumlanır. Rüyasında iflas eden yada iflas eden birini gören kişinin şansı, geliri ve kazancı bol olur. Genel olarak olumlu bir işarettir. Yeni iş girişimi ve sonunda büyük başarıya da tabir edilir. Rüyada bir

Kategori: İ 0 Yorum
Rüyada İbret Görmek

Rüyada İbret Görmek

Rüyada ibret yada ibret alınacak bir şeyle karsılaşmak vefasızlığa işaret eder.

Kategori: İ 0 Yorum
Rüyada İnsan Görmek

Rüyada İnsan Görmek

Rüyada insan görmek, insanın kendi nefsi ile tabir edilir. Rüyada tanımadıgı ve bilmediği bir insanla karşılasan kişi kendisi ile karşılaşmış olur. Rüyada gördüğü o insanın bütün görüntüsü ve yaptığı işler, hayır ve şer ne olursa olsun, kendi yaptıkl

Kategori: İ 0 Yorum
   

Rüyada İşyeri Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. ahmet aslan dedi ki:

    ruyada ış yerı görmek ne anlama gelır

  2. ceylan aslan dedi ki:

    ruyada telefo görmek ne anlama gelır

  3. ahmet aslan dedi ki:

    ruyada telefon görmek ne anlama gelır

Rüyada İşyeri Görmek Hakkında Yorum Yaz