Paylaş :

Paylaş :

Rüyada İşyeri Görmek

Rüyada İşyeri Görmek
Kategori: İ 3 Yorum

Rüyada işyeri görmek, başarıya giden yoldan çekilen zorlukların habercisidir. Rüyada işyerini görmek pek sık görülen rüya degildir ama rüyasıında işyerini gören kişi iş hayatında beklenmedik başarılara ulaşır ve hayalleri gerçeğe dönüşür.

Eğer bir iş adamı rüyasında iş yerini görürse bu rüya o kişiye uyarıcı niteliktedir ve yakın zamanda mal veya para kaybı yaşayabilir.

Rüyada işyeri açtığını görmek, yakın arkadaşlarınız ve çevrenizin sizi çok yetenekli ve zeki bir insan olarak gördüğüne yorumlanır. İşyerinde çalışan insanları izlediğinizi gördüyseniz yakınınızdaki insanlara karşı daha dikkatli olmalısınız çünkü bunun tabiri kıskançlık ve hayal kırıklığıdır. Yakınınızdaki insanların size karşı kıskançlığından dolayı hoş olmayan davranışlar içine girmesi sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Rüyada işyeri açılış törenine katıldığını görmek, yakın gelecekte kazanılacak istikrarlı paraya yorumlanır. Bazende ev yada arsa satın almayada tabir edilir.

Rüyada işyerinde toplantıya katılmak yanlış arkadaşlıklar kurmanızdan dolayı ihanete yada ilişkide ciddi sorunlara işarettir.

Rüyada işyerinden istifa ettiğini yada çıkarıldığını görmek, toplum içinde itibarının yok olmasına, hayallerin gerçekleşmemesine bazende aşk hayatında terk edilmeye yada evlilikte boşanmaya tabir edilir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada İmam Görmek

Rüyada İmam Görmek

Rüyada imam görmek ne anlama gelir rüyasının tabiri olarak, Rüyada görülen imam hayra yorumlanır. İmamı gördüğünüz ortam da çok önemlidir imamı camide, mescitte görevi başında görmek vazifesini yaparken görmek rüya sahibinin büyük makama geleceğine i

Kategori: İ 0 Yorum
Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyada İlişkiye Girmek

Özellikle ergenlik döneminde rüyada ilişkiye girildiği sık sık görülür yetişkin olunan dönemde de ara ara görülür, peki ama neden cinsel içerikli rüya görürüz.

Kategori: İ 0 Yorum
Rüyada İflas Etmek

Rüyada İflas Etmek

Rüyada iflas etmek, genelde tam tersine yorumlanır. Rüyasında iflas eden yada iflas eden birini gören kişinin şansı, geliri ve kazancı bol olur. Genel olarak olumlu bir işarettir. Yeni iş girişimi ve sonunda büyük başarıya da tabir edilir. Rüyada bir

Kategori: İ 0 Yorum
Rüyada İçki İçilmesi

Rüyada İçki İçilmesi

Rüyada içki içmek helal olmayan başkasının hakkından çalınmış bir paraya işarettir. Aynı zamanda rüyada içilen içki rüya sahibinin hak yolundan çıktığına amacına ulaşmak için bazı hayrı olmayan yollara saptığına yorumlanır.

Kategori: İ 0 Yorum
Rüyada İnek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada İnek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada inek görmek, kadın için farklı manaya gelir , erkek için farklı manaya. Bir kadının rüyada inek görmesi nikah, bir erkeğin rüyada inek görmesi varlıktır.

Kategori: İ 0 Yorum
Rüyada İbadet Görmek

Rüyada İbadet Görmek

Rüyada ibadet görmek , güzel ve olumlu olarak yorumlanır. Kişinin ibadet ettiğini görmesi hayatında er ya da geç güzel adımlar atacağına, yaptığı yanlışlardan döneceğine ve doğru yolu bulacağına işaret eder. Kişinin rüyasında caiz  olmayan bir şeye k

Kategori: İ 0 Yorum
   

Rüyada İşyeri Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. ahmet aslan dedi ki:

    ruyada ış yerı görmek ne anlama gelır

  2. ceylan aslan dedi ki:

    ruyada telefo görmek ne anlama gelır

  3. ahmet aslan dedi ki:

    ruyada telefon görmek ne anlama gelır

Rüyada İşyeri Görmek Hakkında Yorum Yaz