Paylaş :

Paylaş :

Rüyada İşyeri Görmek

Rüyada İşyeri Görmek
Kategori: İ 3 Yorum

Rüyada işyeri görmek, başarıya giden yoldan çekilen zorlukların habercisidir. Rüyada işyerini görmek pek sık görülen rüya degildir ama rüyasıında işyerini gören kişi iş hayatında beklenmedik başarılara ulaşır ve hayalleri gerçeğe dönüşür.

Eğer bir iş adamı rüyasında iş yerini görürse bu rüya o kişiye uyarıcı niteliktedir ve yakın zamanda mal veya para kaybı yaşayabilir.

Rüyada işyeri açtığını görmek, yakın arkadaşlarınız ve çevrenizin sizi çok yetenekli ve zeki bir insan olarak gördüğüne yorumlanır. İşyerinde çalışan insanları izlediğinizi gördüyseniz yakınınızdaki insanlara karşı daha dikkatli olmalısınız çünkü bunun tabiri kıskançlık ve hayal kırıklığıdır. Yakınınızdaki insanların size karşı kıskançlığından dolayı hoş olmayan davranışlar içine girmesi sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Rüyada işyeri açılış törenine katıldığını görmek, yakın gelecekte kazanılacak istikrarlı paraya yorumlanır. Bazende ev yada arsa satın almayada tabir edilir.

Rüyada işyerinde toplantıya katılmak yanlış arkadaşlıklar kurmanızdan dolayı ihanete yada ilişkide ciddi sorunlara işarettir.

Rüyada işyerinden istifa ettiğini yada çıkarıldığını görmek, toplum içinde itibarının yok olmasına, hayallerin gerçekleşmemesine bazende aşk hayatında terk edilmeye yada evlilikte boşanmaya tabir edilir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada İçki Görmek

Rüyada İçki Görmek

Rüyada içki görmek ailece yapacağınız uzun bir yolculuğun keyifli geçeceğine delalettir. Rüyada içki içtiğini görmek yapılacak olan yolculuklara ve bu yolculuklarda tanışılacak insanlara delalet eder. Rüyada içki şişesi görmek yolculuğunuzun parasal

Kategori: İ 0 Yorum
Rüyada İflas Etmek

Rüyada İflas Etmek

Rüyada iflas etmek, genelde tam tersine yorumlanır. Rüyasında iflas eden yada iflas eden birini gören kişinin şansı, geliri ve kazancı bol olur. Genel olarak olumlu bir işarettir. Yeni iş girişimi ve sonunda büyük başarıya da tabir edilir. Rüyada bir

Kategori: İ 0 Yorum
Rüyada iğde Görmek

Rüyada iğde Görmek

Rüyada iğde görmek, sıhhate, men­faate, hayırlı mala ve rızka yorumlanır. Rüyada iğde yemek, mal ve nimet sahibi olmaya , Bir kimseye iğde verdiğini görmek, o kimseye bir menfaat te­min etmeye, Ağaçtan iğde topladığını görmek, rızkını zahmet çekerek

Kategori: İ 0 Yorum
Rüyada İnek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada İnek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada inek görmek, kadın için farklı manaya gelir , erkek için farklı manaya. Bir kadının rüyada inek görmesi nikah, bir erkeğin rüyada inek görmesi varlıktır.

Kategori: İ 0 Yorum
Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyada İlişkiye Girmek

Özellikle ergenlik döneminde rüyada ilişkiye girildiği sık sık görülür yetişkin olunan dönemde de ara ara görülür, peki ama neden cinsel içerikli rüya görürüz.

Kategori: İ 0 Yorum
Rüyada İbret Görmek

Rüyada İbret Görmek

Rüyada ibret yada ibret alınacak bir şeyle karsılaşmak vefasızlığa işaret eder.

Kategori: İ 0 Yorum
   

Rüyada İşyeri Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. ahmet aslan dedi ki:

    ruyada ış yerı görmek ne anlama gelır

  2. ceylan aslan dedi ki:

    ruyada telefo görmek ne anlama gelır

  3. ahmet aslan dedi ki:

    ruyada telefon görmek ne anlama gelır

Rüyada İşyeri Görmek Hakkında Yorum Yaz