Paylaş :

Paylaş :

Rüyada İşyeri Görmek

Rüyada İşyeri Görmek
Kategori: İ 3 Yorum

Rüyada işyeri görmek, başarıya giden yoldan çekilen zorlukların habercisidir. Rüyada işyerini görmek pek sık görülen rüya degildir ama rüyasıında işyerini gören kişi iş hayatında beklenmedik başarılara ulaşır ve hayalleri gerçeğe dönüşür.

Eğer bir iş adamı rüyasında iş yerini görürse bu rüya o kişiye uyarıcı niteliktedir ve yakın zamanda mal veya para kaybı yaşayabilir.

Rüyada işyeri açtığını görmek, yakın arkadaşlarınız ve çevrenizin sizi çok yetenekli ve zeki bir insan olarak gördüğüne yorumlanır. İşyerinde çalışan insanları izlediğinizi gördüyseniz yakınınızdaki insanlara karşı daha dikkatli olmalısınız çünkü bunun tabiri kıskançlık ve hayal kırıklığıdır. Yakınınızdaki insanların size karşı kıskançlığından dolayı hoş olmayan davranışlar içine girmesi sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Rüyada işyeri açılış törenine katıldığını görmek, yakın gelecekte kazanılacak istikrarlı paraya yorumlanır. Bazende ev yada arsa satın almayada tabir edilir.

Rüyada işyerinde toplantıya katılmak yanlış arkadaşlıklar kurmanızdan dolayı ihanete yada ilişkide ciddi sorunlara işarettir.

Rüyada işyerinden istifa ettiğini yada çıkarıldığını görmek, toplum içinde itibarının yok olmasına, hayallerin gerçekleşmemesine bazende aşk hayatında terk edilmeye yada evlilikte boşanmaya tabir edilir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada İbadethane Görmek

Rüyada İbadethane Görmek

Rüyada ibadet niyetiyle bir ibadethaneye girdiğinizi görmek, manevi kirlerden temizlenerek gönül ve ruh ferahlığına kavuşacağınıza yorumlanır. Bir ibadethane inşa ettiğinizi görmek, herkesten iyilik ve yardım görerek işlerinizi yoluna tozacağınıza ve

Kategori: İ 0 Yorum
Rüyada istifa Etmek Görmek

Rüyada istifa Etmek Görmek

Rüyada istifa etmek ne demek, rüyasına tabiren ; Rüyada istifa etmek görmek, işle ilgili yeni adımlar atılacağına ancak bir sonuca ulaşılamayacağına işarettir. Rüyada başkasının istifa ettiğini görmek ise kötü haberleri simgeler. Rüyada işten istifa

Kategori: İ 0 Yorum
Rüyada İçki İçilmesi

Rüyada İçki İçilmesi

Rüyada içki içmek helal olmayan başkasının hakkından çalınmış bir paraya işarettir. Aynı zamanda rüyada içilen içki rüya sahibinin hak yolundan çıktığına amacına ulaşmak için bazı hayrı olmayan yollara saptığına yorumlanır.

Kategori: İ 0 Yorum
Rüyada İdam Görmek

Rüyada İdam Görmek

Rüyada idam görmek, Borçlu bir kimsenin rüyada boynunun vurulduğunu görmesi, borçtan kurtulmaya delalet eder. Tanıdık birinin idam edildiğini görmek, o kişinin üzüntü ve kederinin gideceğine ve sevinçli günlerinin geleceğine delalet eder. Rüyada bir

Kategori: İ 0 Yorum
Rüyada İşyeri Görmek

Rüyada İşyeri Görmek

Rüyada işyeri görmek, başarıya giden yoldan çekilen zorlukların habercisidir. Rüyada işyerini görmek pek sık görülen rüya degildir ama rüyasıında işyerini gören kişi iş hayatında beklenmedik başarılara ulaşır ve hayalleri gerçeğe dönüşür. Eğer bir iş

Kategori: İ 0 Yorum
Rüyada İnek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada İnek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada inek görmek, kadın için farklı manaya gelir , erkek için farklı manaya. Bir kadının rüyada inek görmesi nikah, bir erkeğin rüyada inek görmesi varlıktır.

Kategori: İ 0 Yorum
   

Rüyada İşyeri Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. ahmet aslan dedi ki:

    ruyada ış yerı görmek ne anlama gelır

  2. ceylan aslan dedi ki:

    ruyada telefo görmek ne anlama gelır

  3. ahmet aslan dedi ki:

    ruyada telefon görmek ne anlama gelır

Rüyada İşyeri Görmek Hakkında Yorum Yaz