Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Kına Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kına Görmek Ne Anlama Gelir?
Kategori: K 0 Yorum

Rüyada Kına Görmek

Kına rüyada kadın için rahatlığa ferahlığa delalettir. Rüyasında eline kına yaktığını gören kadın refaha kavuşur. Rüyada kına yakıp tutmadığını görmek kişinin eşi tarafından çok fazla ilgi görmemesine eşinin duygularını içine atmasına yorumlanır. Rüyada avucunun içine kına yakıp alacalı tuttuğunu gören çocuklu kişi çocukları tarafından bir sıkıntıya girer.

Erkeğin elinin içine kına yakması şan şöhrete alınacak güzel bir mala veya güzel bir işe delalettir. Rüyasında eline kına yakamayan erkek derde düşer ve bazı sıkıntılar yaşamaya başlar. Rüyada kınayı eline şekilli bir şekide yakmak o kişinin sanatsal anlamda bazı başarılar kazanacağına yorumlanır. Rüyada parmak uçlarına kına yakılması yeni alınacak bir mülke delalettir. kına Eğer rüyada yakılan kınanın kendi rengini tutmayıp başka bir renk tuttuğu görüldüyse bazı sıkıntılı durumlar kapıda olabilir ve yakın zamanda gündeme oturabilir.

Rüyada sakalını kınalayan erkek için sünnete, saçları beyazlayan kişinin saçlarına kına yakması güç artmasına rahata kavuşmaya işinde mevki atlamasına delalettir.

kına

Rüyada Kına Yemek

Rüyada kına yemek sevilen beklenen bir işin kaybedileceğine başka bir insan tarafından işin rüya sahibinin elinden alınacağına yorumlanır. Rüyada yenilen kına aynı zamanda kişinin dininde kısmi eksiklikler olduğuna dini kurallarına uygun yaşayamadığına delalettir.

Rüyada Kına Almak

Rüyada kına almak sıkıntıda olan bazı durumların parasal yöntemler haricinde çözülemeyeceğine yorumlanır. Rüyada alınan kına yaşanan sorunların bazı maddi çözümlerinin olduğuna fakat rüya sahibini maddi olarak zor bir döneme sokacağına yorumlanır.

kına

Rüyada Kına Gecesi Görmek

Rüyada kına gecesi görmek rüya sahibinin çevresinden birinin ölüm haberinin alınacağının habercisidir. Rüyada görülen düğün kına vb.. eylemler genel anlamda rüya tabircileri tarafından ölüme gidilecek bir cenazeye yorumlanır.

Rüyada görülen kına elbisesi de bir cenaze haberinin alınacağına fakat bu cenaze rüya sahibinin çok yakınından bir insan olmadığına yorumlanır. Rüyasında kına elbisesi giyip kendi kınasına giden bir kişi çok yakınından bir akrabasını veya dostunu kaybeder. Rüyasında kına elbisesi giymiş kadınlar topluluğu gören bir kişi yakın zamanda çok yakınından olmayan fakat tanıdığı bir insanı kaybeder.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Kuş Görmek

Rüyada Kuş Görmek

Rüyada kuş görmek hem iyi hem de kötü şeylere işaret eder. Rüya sahibi eğer daha önce hiç görmediği bir kuşu rüyasında görürse bu kazanca ve güzel işlere işaret eder. Eğer kuş, bir evden bir şey alırsa ve o evde hasta yatağında olan biri varsa, bu öl

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kız Kardeşini Görmek

Rüyada Kız Kardeşini Görmek

Rüyada kız kardeşini görmek, dost kazanmaya, daha huzurlu bir hayata yada maddi yönden ele geçecek bol paraya tabir edilir. Rüyada kız kardeşini gelinlikle görmek, uzun zamandır görmediği bir kişiyle bir araya gelip görüşmesine, rüyayı gören kişinin

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kavun Görmek

Rüyada Kavun Görmek

Rüyada kavun görmek bir çok rüya tabircisi tarafından ev halkına hane içine yorumlanır. Rüyada görülen kavun güzel bir güne iyi bir şansa, talihe delalettir.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kabir Görmek

Rüyada Kabir Görmek

Rüyada kabir görmek, genellikle zorlu bir sürecin ardından gelecek durgun ve sıkıntılı günlerin habercisidir. Kabir görmek, maddi zorluk yaşayacağınız ve çok sıkıntılı günler geçireceğinizin göstergesidir. Rüyasında kabir gören bir kişi, yakınından b

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kaybolduğunu Görmek

Rüyada Kaybolduğunu Görmek

Rüyada kaybolduğunu görmek, daha çok hayra yorumlanılır. Rüya sahibinin iş konusunda yaptığı başarılı çalışmaları ile daha çok ön plana çıkacağı, işinde yükseleceği, atılım göstereceği ve etrafındaki tüm gözleri üstüne çekeceğine işaret eder. Rüyasın

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kiraz Görmek

Rüyada Kiraz Görmek

Kiraz rüyası daha çok birbirinden farklı, hayırlı ve güzel yorumları olan bir rüyadır. Rüyada görülen kiraz neşeye, keyfe ve birçok fayda ve çıkarları üstelemeden ve genellikle elde edilecek olanı ve bol kazancı işaret etmektedir. Ayrıca da rüyada ki

Kategori: K 0 Yorum
   

Rüyada Kına Görmek Ne Anlama Gelir? Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Kına Görmek Ne Anlama Gelir? Hakkında Yorum Yaz