Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Kına Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kına Görmek Ne Anlama Gelir?
Kategori: K 0 Yorum

Rüyada Kına Görmek

Kına rüyada kadın için rahatlığa ferahlığa delalettir. Rüyasında eline kına yaktığını gören kadın refaha kavuşur. Rüyada kına yakıp tutmadığını görmek kişinin eşi tarafından çok fazla ilgi görmemesine eşinin duygularını içine atmasına yorumlanır. Rüyada avucunun içine kına yakıp alacalı tuttuğunu gören çocuklu kişi çocukları tarafından bir sıkıntıya girer.

Erkeğin elinin içine kına yakması şan şöhrete alınacak güzel bir mala veya güzel bir işe delalettir. Rüyasında eline kına yakamayan erkek derde düşer ve bazı sıkıntılar yaşamaya başlar. Rüyada kınayı eline şekilli bir şekide yakmak o kişinin sanatsal anlamda bazı başarılar kazanacağına yorumlanır. Rüyada parmak uçlarına kına yakılması yeni alınacak bir mülke delalettir. kına Eğer rüyada yakılan kınanın kendi rengini tutmayıp başka bir renk tuttuğu görüldüyse bazı sıkıntılı durumlar kapıda olabilir ve yakın zamanda gündeme oturabilir.

Rüyada sakalını kınalayan erkek için sünnete, saçları beyazlayan kişinin saçlarına kına yakması güç artmasına rahata kavuşmaya işinde mevki atlamasına delalettir.

kına

Rüyada Kına Yemek

Rüyada kına yemek sevilen beklenen bir işin kaybedileceğine başka bir insan tarafından işin rüya sahibinin elinden alınacağına yorumlanır. Rüyada yenilen kına aynı zamanda kişinin dininde kısmi eksiklikler olduğuna dini kurallarına uygun yaşayamadığına delalettir.

Rüyada Kına Almak

Rüyada kına almak sıkıntıda olan bazı durumların parasal yöntemler haricinde çözülemeyeceğine yorumlanır. Rüyada alınan kına yaşanan sorunların bazı maddi çözümlerinin olduğuna fakat rüya sahibini maddi olarak zor bir döneme sokacağına yorumlanır.

kına

Rüyada Kına Gecesi Görmek

Rüyada kına gecesi görmek rüya sahibinin çevresinden birinin ölüm haberinin alınacağının habercisidir. Rüyada görülen düğün kına vb.. eylemler genel anlamda rüya tabircileri tarafından ölüme gidilecek bir cenazeye yorumlanır.

Rüyada görülen kına elbisesi de bir cenaze haberinin alınacağına fakat bu cenaze rüya sahibinin çok yakınından bir insan olmadığına yorumlanır. Rüyasında kına elbisesi giyip kendi kınasına giden bir kişi çok yakınından bir akrabasını veya dostunu kaybeder. Rüyasında kına elbisesi giymiş kadınlar topluluğu gören bir kişi yakın zamanda çok yakınından olmayan fakat tanıdığı bir insanı kaybeder.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Kabarcık Görmek

Rüyada Kabarcık Görmek

Rüyada kabarcık görmek, borç veya alacağı istemeye, mala yada malın fazlalığına delalet eder. Rüyada vücudun kabarcık çıktıgını görmek, birisine olan borcun alacaklı tarafından isteneceğine , bir başkasının vücudunda kabarcık görmek ise , alacağı ola

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kayısı Görmek

Rüyada Kayısı Görmek

Rüyada kayısı görmek, yakın zamanda kişinin başından geçecek olayları işaret eder. Rüyasında kayısı gören kişi gerçek hayatta iş hayatında büyük başarılar elde eder yada kazanç sahibi olur. Rüyada kayısı ağacı görmek pek hayra yorumlanmaz çünkü rüyad

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kuzu Görmek

Rüyada Kuzu Görmek

Rüyada kuzu görmek rüya sahibinin çok uzun bir dönem işlerinin rast gideceğinin habercisidir. Rüyada görülen kuzu sağlığa, mutluluğa ve huzura delalettir.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kaybolduğunu Görmek

Rüyada Kaybolduğunu Görmek

Rüyada kaybolduğunu görmek, daha çok hayra yorumlanılır. Rüya sahibinin iş konusunda yaptığı başarılı çalışmaları ile daha çok ön plana çıkacağı, işinde yükseleceği, atılım göstereceği ve etrafındaki tüm gözleri üstüne çekeceğine işaret eder. Rüyasın

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kadın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kadın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen kadın güzel ise rahat geçirilecek bir yıla dalalet eder.Çirkin kadın ise...

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Karınca Görmek

Rüyada Karınca Görmek

Rüyada karınca görmek aile içinde mutluluk, huzur ve sevinçli habere yorumlanır. Bir başka tabire göre de yeni mülk satın almaya, iş hayatındaki kazanca ve yeni iş ortaklıklarına yorumlanır. Rüyada karınca yuvasının bozulduğunu görmek, kötü şansa, iş

Kategori: K 0 Yorum
   

Rüyada Kına Görmek Ne Anlama Gelir? Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Kına Görmek Ne Anlama Gelir? Hakkında Yorum Yaz