Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Kına Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kına Görmek Ne Anlama Gelir?
Kategori: K 0 Yorum

Rüyada Kına Görmek

Kına rüyada kadın için rahatlığa ferahlığa delalettir. Rüyasında eline kına yaktığını gören kadın refaha kavuşur. Rüyada kına yakıp tutmadığını görmek kişinin eşi tarafından çok fazla ilgi görmemesine eşinin duygularını içine atmasına yorumlanır. Rüyada avucunun içine kına yakıp alacalı tuttuğunu gören çocuklu kişi çocukları tarafından bir sıkıntıya girer.

Erkeğin elinin içine kına yakması şan şöhrete alınacak güzel bir mala veya güzel bir işe delalettir. Rüyasında eline kına yakamayan erkek derde düşer ve bazı sıkıntılar yaşamaya başlar. Rüyada kınayı eline şekilli bir şekide yakmak o kişinin sanatsal anlamda bazı başarılar kazanacağına yorumlanır. Rüyada parmak uçlarına kına yakılması yeni alınacak bir mülke delalettir. kına Eğer rüyada yakılan kınanın kendi rengini tutmayıp başka bir renk tuttuğu görüldüyse bazı sıkıntılı durumlar kapıda olabilir ve yakın zamanda gündeme oturabilir.

Rüyada sakalını kınalayan erkek için sünnete, saçları beyazlayan kişinin saçlarına kına yakması güç artmasına rahata kavuşmaya işinde mevki atlamasına delalettir.

kına

Rüyada Kına Yemek

Rüyada kına yemek sevilen beklenen bir işin kaybedileceğine başka bir insan tarafından işin rüya sahibinin elinden alınacağına yorumlanır. Rüyada yenilen kına aynı zamanda kişinin dininde kısmi eksiklikler olduğuna dini kurallarına uygun yaşayamadığına delalettir.

Rüyada Kına Almak

Rüyada kına almak sıkıntıda olan bazı durumların parasal yöntemler haricinde çözülemeyeceğine yorumlanır. Rüyada alınan kına yaşanan sorunların bazı maddi çözümlerinin olduğuna fakat rüya sahibini maddi olarak zor bir döneme sokacağına yorumlanır.

kına

Rüyada Kına Gecesi Görmek

Rüyada kına gecesi görmek rüya sahibinin çevresinden birinin ölüm haberinin alınacağının habercisidir. Rüyada görülen düğün kına vb.. eylemler genel anlamda rüya tabircileri tarafından ölüme gidilecek bir cenazeye yorumlanır.

Rüyada görülen kına elbisesi de bir cenaze haberinin alınacağına fakat bu cenaze rüya sahibinin çok yakınından bir insan olmadığına yorumlanır. Rüyasında kına elbisesi giyip kendi kınasına giden bir kişi çok yakınından bir akrabasını veya dostunu kaybeder. Rüyasında kına elbisesi giymiş kadınlar topluluğu gören bir kişi yakın zamanda çok yakınından olmayan fakat tanıdığı bir insanı kaybeder.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Kunduz Görmek

Rüyada Kunduz Görmek

Rüyada kunduz görmek, tutumlu, azimli, sabırlı ve çalışkan bir kişiliği sembolize eder. İş hayatında yüksek makama, hak ettiği geleceğe kavuşmaya ve bol paraya tabir edilir. Rüyada kunduz yakaladığını görmek, hayallerin gerçekleşmesine ve zenginliğe;

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kaban Görmek

Rüyada Kaban Görmek

Rüyada kaban görmek, yolculukla yorumlanır. Rüyasında üzerine bir kaban giymiş olduğunu görmek, ferah bir kazanca ve mutluluğa işarettir. Bir rivayete göre kaban giyinmek, beklenmeyen bir yerden bir menfaat görecegine delalet eder. Rüyada yeni bir ka

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Karanlık Görmek

Rüyada Karanlık Görmek

Rüyada karanlık görmek hem şerre hem de hayra delalet etmektedir. Kötü nefisli kişiye, art niyetli olan kişilere ve zalim kişilere işaret ettiği gibi diğer taraftan da anlaşmaya, başarıya, mutluluğa ve gönül almaya delalet etmektedir. Özellikle rüyas

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kertenkele veya Sürüngen Görmek

Rüyada Kertenkele veya Sürüngen Görmek

Rüyada kertenkele görmek, kötülükle emir ve iyilikten nehyeden söhretli bir kimseye isarettir.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kaya Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kaya Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen kaya rüya sahibinin sabit düşünceli net kesin kararlı bir insan olduğuna yorumlanır. Rüyayı gören kişi için iradesi çok güçlü istemediği şeylere karşı duruşu çok sağlam ve ona zarar verecek hareketlerden kaçınan güçlü bir insan olduğuna yorumlanır. Rüyada kaya görmek kişinin kendi karakterinin yorumudur.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kasap Görmek

Rüyada Kasap Görmek

Rüyada kasap görmek, güç, kudret ve kuvvete, hasta ise hastalıktan kurtulmaya, mal taksimi yapan kimseye bazende Azraile tabir edilir. Rüyada kasaptan bıçak aldığını görmek, hasta ise iyileşmeye, sıkıntısı varsa sıkıntılarından kurtulmaya yorumlanır.

Kategori: K 0 Yorum
   

Rüyada Kına Görmek Ne Anlama Gelir? Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Kına Görmek Ne Anlama Gelir? Hakkında Yorum Yaz