Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Kına Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kına Görmek Ne Anlama Gelir?
Kategori: K 0 Yorum

Rüyada Kına Görmek

Kına rüyada kadın için rahatlığa ferahlığa delalettir. Rüyasında eline kına yaktığını gören kadın refaha kavuşur. Rüyada kına yakıp tutmadığını görmek kişinin eşi tarafından çok fazla ilgi görmemesine eşinin duygularını içine atmasına yorumlanır. Rüyada avucunun içine kına yakıp alacalı tuttuğunu gören çocuklu kişi çocukları tarafından bir sıkıntıya girer.

Erkeğin elinin içine kına yakması şan şöhrete alınacak güzel bir mala veya güzel bir işe delalettir. Rüyasında eline kına yakamayan erkek derde düşer ve bazı sıkıntılar yaşamaya başlar. Rüyada kınayı eline şekilli bir şekide yakmak o kişinin sanatsal anlamda bazı başarılar kazanacağına yorumlanır. Rüyada parmak uçlarına kına yakılması yeni alınacak bir mülke delalettir. kına Eğer rüyada yakılan kınanın kendi rengini tutmayıp başka bir renk tuttuğu görüldüyse bazı sıkıntılı durumlar kapıda olabilir ve yakın zamanda gündeme oturabilir.

Rüyada sakalını kınalayan erkek için sünnete, saçları beyazlayan kişinin saçlarına kına yakması güç artmasına rahata kavuşmaya işinde mevki atlamasına delalettir.

kına

Rüyada Kına Yemek

Rüyada kına yemek sevilen beklenen bir işin kaybedileceğine başka bir insan tarafından işin rüya sahibinin elinden alınacağına yorumlanır. Rüyada yenilen kına aynı zamanda kişinin dininde kısmi eksiklikler olduğuna dini kurallarına uygun yaşayamadığına delalettir.

Rüyada Kına Almak

Rüyada kına almak sıkıntıda olan bazı durumların parasal yöntemler haricinde çözülemeyeceğine yorumlanır. Rüyada alınan kına yaşanan sorunların bazı maddi çözümlerinin olduğuna fakat rüya sahibini maddi olarak zor bir döneme sokacağına yorumlanır.

kına

Rüyada Kına Gecesi Görmek

Rüyada kına gecesi görmek rüya sahibinin çevresinden birinin ölüm haberinin alınacağının habercisidir. Rüyada görülen düğün kına vb.. eylemler genel anlamda rüya tabircileri tarafından ölüme gidilecek bir cenazeye yorumlanır.

Rüyada görülen kına elbisesi de bir cenaze haberinin alınacağına fakat bu cenaze rüya sahibinin çok yakınından bir insan olmadığına yorumlanır. Rüyasında kına elbisesi giyip kendi kınasına giden bir kişi çok yakınından bir akrabasını veya dostunu kaybeder. Rüyasında kına elbisesi giymiş kadınlar topluluğu gören bir kişi yakın zamanda çok yakınından olmayan fakat tanıdığı bir insanı kaybeder.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Koşmak Görmek

Rüyada Koşmak Görmek

Rüyada koşmak rüya sahibinin bir yarış içerisine gireceğine büyük bir mücadele vereceğine delalettir. Rüyada koşmak bir bazı tabircilere göre rüya sahibinin rekabet içine girecek bir iş başarmasına delalet eder.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kadın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kadın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen kadın güzel ise rahat geçirilecek bir yıla dalalet eder.Çirkin kadın ise...

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kağıt Para Görülmesi

Rüyada Kağıt Para Görülmesi

Rüyada kağıt para görmek genel anlamda güzeldir. Rüyasında kağıt para gören kişi hayatında ufak tefek sıkıntılar karışıklıklar yaşar fakat çok uzun sürmeden bütün sıkıntılar feraha çıkar. Rüyada para görmek çok farklı yorumlanabilir fakat rüyanızda bozuk para gördüyseniz yorumu kağıt paranınkinden çok farklıdır.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kına Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kına Görmek Ne Anlama Gelir?

Kına rüyada kadın için rahatlığa ferahlığa delalettir. Rüyasında eline kına yaktığını gören kadın refaha kavuşur. Rüyada kına yakıp tutmadığını görmek kişinin eşi tarafından çok fazla ilgi görmemesine eşinin duygularını içine atmasına yorumlanır.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kedi Görmek

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek ikiyüzlü bir erkekle yorumlanır. Rüyada görülen kedi sıcakkanlı sevecen ilgili gibi görünen ama aslında art niyetli ve çıkar peşinde olan bir erkeğe işaret eder. Rüyasında kedi gören kişinin dostları arasında böyle birinin varlığı

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kaybolmak Görmek

Rüyada Kaybolmak Görmek

Rüyada kaybolmak görmek, gören kişinin kafasının ve duygularının karışık olduğuna işarettir. Rüyasında herkesin olduğu yerde kaybolan kişi, hayatında ev veya şehir değişikliği olarak yer değişikliği yapacak demektir. Rüyada birinin kaybolduğunu gören

Kategori: K 0 Yorum
   

Rüyada Kına Görmek Ne Anlama Gelir? Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Kına Görmek Ne Anlama Gelir? Hakkında Yorum Yaz