Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Kadın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kadın Görmek Ne Anlama Gelir?
Kategori: K 0 Yorum

Rüyada Kadın Görmek Ne Anlama Gelir?

Genellikle rüyada kadın görülmesi pek iyi sayılmaz, kadın; dedikodu , entrika, tatsız haber , yalan ,hoşa gitmeyecek olay olarak tanımlanır. Yanız genç ve güzel bir kadın sıkıntıların arkasından güzel bir şey geleceğe dalalet eder. Rüyada tanınan bir kadın görüldüğünde o kadını adı ile yorumlamak gerekir. Tanınan bir kadın görüldüğünde onu adı ,hareketleri rüyaya göre yorumlanır. Örneğin Sevinç isimli bir kadın görüldüğünde bu güzellik ve mutluluk ile beraber yorumlanmalıdır. Bunanla beraber tanınmayan bir kadın görülmesi de aşağıdaki hallerde yorumlanır.

Rüyada Kadın Görmek Hangi Hallerde Hangi Anlama Gelir?

Rüyada görülen kadın güzel ise rahat geçirilecek bir yıla dalalet eder. Bir kimsenin rüyada evine bir kadın girdiğini görmesi sevinç ve huzura dalalet eder. Bir çok kadını bir arada görmek rüya sahibinin dünyaya çok meylettiği şekilde tabir olunur. Rüyada kadın dünyayı temsil eder. Rüyada ihtiyar bir kadın görmek para ve servettir. İhtiyar bir kadınla yattığını ondan bir şey aldığını veya ihtiyar bir kadının kendisine geldiğini gören kimse kolay elde edilecek dünyalığa kavuşur. Rüyada görülen çirkin ve ihtiyar bir kadın kendisinin yüz çevirdiğini ve uzaklaştığını gören kimse fakir düşer ve ahiret hayatına yönelir.

ruyada kadın görmek

Rüyada güzel kadın görmek fakir bir kimse için para ve rızıktır. Zengin biri için ise fitnedir. Rüyada bir kadınla çekişmek servette uğranılacak bir zarardır. Rüyada güzel bir kadın ile öpüştüğünü gören kimse zevk yolunda malını israf edere. Bir kadının kendisini öptüğünü gören kimse servete kavuşur. Rüyada görülen tanınmayan kadın her zaman tanınan kadından daha makbuldür. Rüyada görülen kadın ile evlenmek veya gördüğü kadının kendisine bir şey vermesi dünyaya çok düşkün olmakla yorumlanır. Süslü ve güzel yüzlü kadın gören kimse zengin olur. Özetle çirkin yüzlü kadın görmek fakirliğe işaret eder. Rüyada inançsız kadın gören kimsenin eline haram mal geçer.

rüyada kadın görmek

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Koyun Görmek

Rüyada Koyun Görmek

Rüyada koyun görmek, hayatınızın düzene girmesine çok az bir zaman kaldığını gösterir. Çok uzun zamandır geleceğinizi inşa etmek için çabalamış ve pek çok zorluğa göğüs germiş olsanız da bu çabalarınızın karşılığını uzun vadede alacağınıza delalet ed

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kabus Görmek

Rüyada Kabus Görmek

Birtakım sorunlarla bilinçaltımızı meşgul ettiğimiz zaman genelde uykuda kabus görürüz. Kabuslar, ruh halimizin rahatsız olduğuna işaret eden rüya şekilleridir. Sadece sıkıntılı dönemlerde değil, aşırı derecede yemek yediğimiz zamanlar da kabus gördüğümüz olur.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kaya Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kaya Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen kaya rüya sahibinin sabit düşünceli net kesin kararlı bir insan olduğuna yorumlanır. Rüyayı gören kişi için iradesi çok güçlü istemediği şeylere karşı duruşu çok sağlam ve ona zarar verecek hareketlerden kaçınan güçlü bir insan olduğuna yorumlanır. Rüyada kaya görmek kişinin kendi karakterinin yorumudur.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kemik Görmek

Rüyada Kemik Görmek

Rüyada kemik görmek, mal ve iş hayatını simgeler. Rüyada görünen kemikler insana aitse din, mal ve nimet; eti yenen hayvana aitse helal mal, diğer hayvanlara aitse haram mal olarak yorumlanır. Aynı zamanda rüyada kemik görmek kazanç olarak nitelendir

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kuş Görmek

Rüyada Kuş Görmek

Rüyada kuş görmek hem iyi hem de kötü şeylere işaret eder. Rüya sahibi eğer daha önce hiç görmediği bir kuşu rüyasında görürse bu kazanca ve güzel işlere işaret eder. Eğer kuş, bir evden bir şey alırsa ve o evde hasta yatağında olan biri varsa, bu öl

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kusmak Görmek

Rüyada Kusmak Görmek

Rüyada kustuğunuzu görmek pek hayra yorumlanmaz çoğu kez. Bir olay olacak ve kötü günler geçireceksiniz. Sıkıntılı bu dönemi atlatmaya çalışırken etrafınızdaki yakın arkadaşlarınızdan birini kaybedeceksiniz. Rüyada kusmak hastalığın da habercisidir.

Kategori: K 0 Yorum
   

Rüyada Kadın Görmek Ne Anlama Gelir? Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Kadın Görmek Ne Anlama Gelir? Hakkında Yorum Yaz