Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Kalabalık Görmek

Rüyada Kalabalık Görmek
Kategori: K 0 Yorum

Rüyada Kalabalık Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kalabalık görmek rüya sahibi için güzel anlam ifade eder. Rüyada görülen kalabalık kişinin bereketine refahına kavuşacağının habercisidir. Rüyasında kalabalık gören kişi azimli ve çalışkan bir yapıya sahiptir ve bu kişinin üstesinden gelemeyeceği hiçbir iş yoktur. Rüyada grup grup bir araya gelen kalabalıklar nedensiz bir araya gelen topluluğun habercisidir. Eğer kişi kendini lider, yönetici olarak görüyorsa yaptığı işlerden toplumun da çok büyük fayda sağlayacağına ve çevresinde ki insanlar tarafından konuşacağına yorumlanır. İş sahibi olan bir kişi rüyada kalabalık görürse işlerinin büyük rağbet göreceğine bu ilgiden dolayı büyük kazançlar elde edeceğine yorumlanır.

kalabalık

Rüyada Kalabalık Sofra Görmek

Rüyada kalabalık sofraya oturmak bereketli bir habere işarettir. Rüyada kalabalık bir sofraya giripi çok güzel eğlendiğini görmek tersine yorumlanır ve bazı sıkıntılı olaylar yaşanacağının habercisidir. Rüyada kalabalık bir grubun içinde gözler önünde olmak gerçekten saygınlık görmek anlamına gelir.

Rüyada İzdiham Olduğunu Görmek

Rüyada izdiham yaşanması işlerin karışacağına rüya sahibinin çevresi yüzünden biraz başının ağrıyacağına yorumlanır. İşler istenmedik bir şekilde gelişebilir ve zor bir döneme girilmesine sebep olabilir.

Rüyada Kalabalık Ev Görmek

Rüyada görülen kalabalık ev hane halkı için çok güzel şeylere sebep olacağına berekete hayra yorumlanır. Eğer ev içi hem çok kalabalık hemde ayırt edilemeyecek şekilde çok karışıksa hayra işaret değildir. Beklenmedik sorunlar hane içinin gündemine oturabilir ve rüya sahibi can sıkıcı birkaç gün geçirebilir.

Rüyada Kalabalık Akraba Topluluğu Görmek

Rüyada görülen kalabalık akraba topluluğu düğüne işarettir. Çevrenizden biri beklenmedik bir evlilik kararı alabilir. Eğer rüyada görülen akraba topluluğu kendi akrabaları değilse istemediği bir evliliğe yorumlanır. Duygusal anlamda hala bişey hissettiği eski sevgilisi bir evlilik kararı alabilir ve bu rüya sahibinin kulağına gelebilir.

kalabalık

Rüyada Kadın Kalabalığı Görmek

Rüyada her yaştan bir sürü kadını bir arada görmek neşeye mutluluğa alınacak güzel haberlere işarettir. Eve bereket ve bolluk girer aile içi sıkıntılar çözüme ulaşır.

Rüyada Polis Kalabalığı Görmek

Rüyada görülen polis kalabalığı hayırsız bir olaya işarettir. Rüyada polis görmek yaşanacak kötü gelişmelere bazı büyük olaylara işarettir. Polis kalabalığı bazı devlet büyüklerinden birinin ölebileceğine de yorumlanır.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Kasap Görmek

Rüyada Kasap Görmek

Rüyada kasap görmek, güç, kudret ve kuvvete, hasta ise hastalıktan kurtulmaya, mal taksimi yapan kimseye bazende Azraile tabir edilir. Rüyada kasaptan bıçak aldığını görmek, hasta ise iyileşmeye, sıkıntısı varsa sıkıntılarından kurtulmaya yorumlanır.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Köpek Isırması?

Rüyada Köpek Isırması?

Rüya sahibini köpek ısırması, yakın dostunun ya da değer verdiği insan tarafından zor ve kötü zamanlar geçireceğine ve yaşam içerisinde yapılan hatalar sıkıntılar büyük kayıplar yaşayacağına ve zor günlerin geleceğine işaret eder.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kabadayı Görmek

Rüyada Kabadayı Görmek

Rüyada kabadayı görmek, yumuşak başlı ve uysal olduğunuz takdirde herkesin sempatisini kazanacağınıza ye dolayısıyla işlerinizi kolaylıkla yürüteceğinize işaret eder. Rüyasında insanları çevresinden uzaklaştıran kimseye, kabadayı gibi davrandığını gö

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kutu Görmek

Rüyada Kutu Görmek

Rüyada kutu görmek, yolculukla tabir edilir. Görülen rüyadaki kutunun rengi, şekli ve görünümü rüyanın anlamını değiştirebilir. Kutu bazen bilinçaltı davranışlarına karşılık görülen rüyalar içindedir. Çünkü kendini yada çocuğunu koruma içgüdüsü olan

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Karanlık Görmek

Rüyada Karanlık Görmek

Rüyada karanlık görmek hem şerre hem de hayra delalet etmektedir. Kötü nefisli kişiye, art niyetli olan kişilere ve zalim kişilere işaret ettiği gibi diğer taraftan da anlaşmaya, başarıya, mutluluğa ve gönül almaya delalet etmektedir. Özellikle rüyas

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kum Görmek

Rüyada Kum Görmek

Rüyada kum görmek, berekete çokluğa ve bolluğa delalettir. Rüyada kumu avuçladığını, elinde topladığını gören kişi için mal biriktirmesine çoklu bir para bütünlüğüne yorumlanır.

Kategori: K 0 Yorum
   

Rüyada Kalabalık Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Kalabalık Görmek Hakkında Yorum Yaz