Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Karaca Görmek

Rüyada Karaca Görmek
Kategori: K 0 Yorum

Rüyada Karaca Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada karaca görmek çok sevdiğiniz bir insanın yakın zamanda hayatınızdan çıkacağına çok uzağa gideceğine delalettir. Rüyada karaca görmek bazı rüya tabircilerine göre de beklenen bir kişinin olduğuna ve kişinin gelmeyeceğine delalet eder. Rüyada görülen karaca bazı psikojik sıkıntılara kötü ve zor geçen sakin bir döneme delalettir.

Rüyada Karaca Yavrusu Görmek

Rüyada karaca yavrusu görmek rüya sahibinin karşısında yoğun duygular yaşayacağı birinin çıkacağına bu kişinin iyi biri olmasına rağmen doğru olan kişinin o olmadığına delalettir. Rüyada karaca yavrusu gören rüya sahibi çok güzel günler yaşar ve sonunda istemediği beklemediği durumlarla karşılaşır.

ruyada karaca gormek

Rüyada Karaca Avlamak

Rüyada karaca avlamak rüya sahibinin geleceğe yönelik yaptığı bazı planların işe yaramayacağı bu planların rüyayı gören kişiye zarar vereceğine delalettir. Bu rüyayı görmek yapılan bazı planların yanlış olduğuna eğer dönülebilecek bir dönemdeyse hemen vazgeçilmesi gerektiğine yorumlanır. Aksi durumda rüya sahibi çok sıkıntılı bir döneme girebilir.

Rüyada Geyik Görmek

Rüyada geyik görmek yaşanan kötü olayların sonuna gelindiğine artık durağan bir döneme girileceğine yorumlanır. Rüya sahibi çok stresli yorucu bir dönemden geçmiş olabilir ve yeni bir döneme kapı aralar. Bu dönem çok fazla düşünülmesi gereken bedensel olarak hiçbir yoruculuğu olmayan fakat beynin çok yorulacağı bir dönemdir.

ruyada karaca gormek

Rüyada Geyik Avlamak

Rüyayı gören kişinin farklı bir iş girişiminde bulunacağına fakat bu girişimde olan bazı eksikliklerden dolayı başarılı olunamayacağına yorumlanır. Rüyada avlanan geyik bazen de hayırsız bir habere yaşanacak kötü bir olaya yorumlanır. Rüyada geyik avlamaya çalışıp avlayamamak büyük bir hatanın köşesinden dönmeye kötü bir olayın önünü kesmeye yorumlanır.

Rüyada Ceylan Görmek

Rüyada ceylan görmek rüya sahibinin her şeyin en iyisini hak ettiğine yakın zamanda sevindirici hayırlı bir haber alacağına yorumlanır. Rüyada görülen ceylan hayırlara vesiledir. Rüyada ceylanın koştuğunu gören kişi istediği her şeye o süreçten sonra ulaşmaya başlar ve hayatınca ciddi anlamda oturmalar ve olumlu gelişmeler olur. Rüyada koşan geyik görmek aynı zamanda yeni bir girişime yeni bir projeye yorumlanır. Yeni başlanacak olan proje rüya sahibi açısından çok hayırlı olur ve çok güzel sonuçlar verir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Kız Kardeşini Görmek

Rüyada Kız Kardeşini Görmek

Rüyada kız kardeşini görmek, dost kazanmaya, daha huzurlu bir hayata yada maddi yönden ele geçecek bol paraya tabir edilir. Rüyada kız kardeşini gelinlikle görmek, uzun zamandır görmediği bir kişiyle bir araya gelip görüşmesine, rüyayı gören kişinin

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kuzu Görmek

Rüyada Kuzu Görmek

Rüyada kuzu görmek rüya sahibinin çok uzun bir dönem işlerinin rast gideceğinin habercisidir. Rüyada görülen kuzu sağlığa, mutluluğa ve huzura delalettir.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kına Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kına Görmek Ne Anlama Gelir?

Kına rüyada kadın için rahatlığa ferahlığa delalettir. Rüyasında eline kına yaktığını gören kadın refaha kavuşur. Rüyada kına yakıp tutmadığını görmek kişinin eşi tarafından çok fazla ilgi görmemesine eşinin duygularını içine atmasına yorumlanır.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kayısı Görmek

Rüyada Kayısı Görmek

Rüyada kayısı görmek, yakın zamanda kişinin başından geçecek olayları işaret eder. Rüyasında kayısı gören kişi gerçek hayatta iş hayatında büyük başarılar elde eder yada kazanç sahibi olur. Rüyada kayısı ağacı görmek pek hayra yorumlanmaz çünkü rüyad

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kaya Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kaya Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen kaya rüya sahibinin sabit düşünceli net kesin kararlı bir insan olduğuna yorumlanır. Rüyayı gören kişi için iradesi çok güçlü istemediği şeylere karşı duruşu çok sağlam ve ona zarar verecek hareketlerden kaçınan güçlü bir insan olduğuna yorumlanır. Rüyada kaya görmek kişinin kendi karakterinin yorumudur.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kabak Görmek

Rüyada Kabak Görmek

Hasta bir kimsenin Rüyada kabak görmesi, şifa bulmaya ve afiyete ermeye işaret eder. Rüyada kabak görmek, şanlı, yüce, itibarlı, insanlara yakın, iyi idareci, alim veya doktor olan bir kimse ile tabir edilir. Bir kimsenin rüyada kabak tarlasından kab

Kategori: K 0 Yorum
   

Rüyada Karaca Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Karaca Görmek Hakkında Yorum Yaz