Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Karaca Görmek

Rüyada Karaca Görmek
Kategori: K 0 Yorum

Rüyada Karaca Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada karaca görmek çok sevdiğiniz bir insanın yakın zamanda hayatınızdan çıkacağına çok uzağa gideceğine delalettir. Rüyada karaca görmek bazı rüya tabircilerine göre de beklenen bir kişinin olduğuna ve kişinin gelmeyeceğine delalet eder. Rüyada görülen karaca bazı psikojik sıkıntılara kötü ve zor geçen sakin bir döneme delalettir.

Rüyada Karaca Yavrusu Görmek

Rüyada karaca yavrusu görmek rüya sahibinin karşısında yoğun duygular yaşayacağı birinin çıkacağına bu kişinin iyi biri olmasına rağmen doğru olan kişinin o olmadığına delalettir. Rüyada karaca yavrusu gören rüya sahibi çok güzel günler yaşar ve sonunda istemediği beklemediği durumlarla karşılaşır.

ruyada karaca gormek

Rüyada Karaca Avlamak

Rüyada karaca avlamak rüya sahibinin geleceğe yönelik yaptığı bazı planların işe yaramayacağı bu planların rüyayı gören kişiye zarar vereceğine delalettir. Bu rüyayı görmek yapılan bazı planların yanlış olduğuna eğer dönülebilecek bir dönemdeyse hemen vazgeçilmesi gerektiğine yorumlanır. Aksi durumda rüya sahibi çok sıkıntılı bir döneme girebilir.

Rüyada Geyik Görmek

Rüyada geyik görmek yaşanan kötü olayların sonuna gelindiğine artık durağan bir döneme girileceğine yorumlanır. Rüya sahibi çok stresli yorucu bir dönemden geçmiş olabilir ve yeni bir döneme kapı aralar. Bu dönem çok fazla düşünülmesi gereken bedensel olarak hiçbir yoruculuğu olmayan fakat beynin çok yorulacağı bir dönemdir.

ruyada karaca gormek

Rüyada Geyik Avlamak

Rüyayı gören kişinin farklı bir iş girişiminde bulunacağına fakat bu girişimde olan bazı eksikliklerden dolayı başarılı olunamayacağına yorumlanır. Rüyada avlanan geyik bazen de hayırsız bir habere yaşanacak kötü bir olaya yorumlanır. Rüyada geyik avlamaya çalışıp avlayamamak büyük bir hatanın köşesinden dönmeye kötü bir olayın önünü kesmeye yorumlanır.

Rüyada Ceylan Görmek

Rüyada ceylan görmek rüya sahibinin her şeyin en iyisini hak ettiğine yakın zamanda sevindirici hayırlı bir haber alacağına yorumlanır. Rüyada görülen ceylan hayırlara vesiledir. Rüyada ceylanın koştuğunu gören kişi istediği her şeye o süreçten sonra ulaşmaya başlar ve hayatınca ciddi anlamda oturmalar ve olumlu gelişmeler olur. Rüyada koşan geyik görmek aynı zamanda yeni bir girişime yeni bir projeye yorumlanır. Yeni başlanacak olan proje rüya sahibi açısından çok hayırlı olur ve çok güzel sonuçlar verir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Kavun Görmek

Rüyada Kavun Görmek

Rüyada kavun görmek bir çok rüya tabircisi tarafından ev halkına hane içine yorumlanır. Rüyada görülen kavun güzel bir güne iyi bir şansa, talihe delalettir.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Karanlık Görmek

Rüyada Karanlık Görmek

Rüyada karanlık görmek hem şerre hem de hayra delalet etmektedir. Kötü nefisli kişiye, art niyetli olan kişilere ve zalim kişilere işaret ettiği gibi diğer taraftan da anlaşmaya, başarıya, mutluluğa ve gönül almaya delalet etmektedir. Özellikle rüyas

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kar Görmek

Rüyada Kar Görmek

Rüyada kar görmek ne demek ? Her kim rüyasında kar gördü ise, yaşamını dürüst ve namuslu bir şekilde idame ettirdiği anlamına gelir. Rüyada kar görmek, kazanılan paranın hakedildiğini simgelemektedir.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Karaca Görmek

Rüyada Karaca Görmek

Rüyada karaca görmek çok sevdiğiniz bir insanın yakın zamanda hayatınızdan çıkacağına çok uzağa gideceğine delalettir. Rüyada karaca görmek bazı rüya tabircilerine göre de beklenen bir kişinin olduğuna ve kişinin gelmeyeceğine delalet eder.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kertenkele veya Sürüngen Görmek

Rüyada Kertenkele veya Sürüngen Görmek

Rüyada kertenkele görmek, kötülükle emir ve iyilikten nehyeden söhretli bir kimseye isarettir.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kabare Görmek

Rüyada Kabare Görmek

Rüyada bir kabareye gittiğini görmek, sevdiği bir arkadaşı ile arasındaki işin bozulacağına; bir kabarede bir arkadaşı ile birlikte olduğunu ve eğlendiğini görmek, escort şişli istanbul bir iş hususunda bir kişi ile anlaşacaklarına ve birlikte iş yap

Kategori: K 0 Yorum
   

Rüyada Karaca Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Karaca Görmek Hakkında Yorum Yaz