Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Kavun Görmek

Rüyada Kavun Görmek
Kategori: K 0 Yorum

Rüyada Kavun Görmek

Rüyada kavun görmek bir çok rüya tabircisi tarafından ev halkına hane içine yorumlanır. Rüyada görülen kavun güzel bir güne iyi bir şansa, talihe delalettir. Bazı rüya tabircilerine göre ise rüyada kavun görmek kişinin hayatını etkileyecek bazı sorunlara, rüyada görülen sarı kavun bazı sağlık sorunlarına delalettir.

Rüyada Kavun Yemek

Rüyada yenen kavun hane içi bir sıkıntıya yaşanan bir soruna delalettir. Aynı zamanda rüyada kavun yemek kötü bir ilişkiye yorumlanır. Rüyasında kavun yediğini gören evli kimse evliliğinde bazı sorunlar yaşayabilir.

Rüyada Kavun Toplamak

Kişinin hayatına girecek güvensiz birine, bu kişinin sebep olmasıyla rüya sahibinin yaşayacağı bir soruna yorumlanır. Rüyada kavun toplamak aynı zamanda yeni bir kişiye, rüyada kavun toplamak büyük bir olaya, rüyada olmamış kavun toplamak yaşanacak büyük bir olayın öncesinden alınan tedbirlerle atlatılmasına yorumlanır.

ruyada kavun gorulmesi

Rüyada Kavun Kesmek

Rüyada kavun kesmek kariyerde iş hayatında yükselmeye açılacak yeni bir kapıya yorumlanır. Rüyada kavun kesmek aynı zamanda yeni bir sevgiliye yorumlanabilir.

Rüyada Kavun Satmak

Rüyada kavun satmak rüya sahibinin maddi açıdan yardıma muhtaç ya da sağlık sorunları yaşayan bir insana çok büyük yardımı dokunacağına delalettir. Rüyada kavun satmaya çalışıp satamadığını görmek rüya sahibinin yapmak istediği bir işte başarısız olacağına yorumlanır.

ruyada kavun gorulmesi

Rüyada Kavun Satın Almak

Rüyada satın alınan kavun yeni ve başarılı bir projeye rüya sahibinin iş hayatında mevki atlamasına yorumlanır. Rüyada kavun satın almak aynı zamanda yeni kararlara yeni girişimlere delalettir. Rüyada bir şey satın almak çoğu zaman başarıya, galibiyete yorumlanır.

Rüyada Kavun İkram Etmek

Rüyada kavun ikram etmek yakın zamanda uzaktan gelecek bir kişiye yorumlanır. Rüyada ikram edilen kavun sevilen bir kişiye, bu kişiyle yakın zamanda geçilecek iletişime yorumlanır.

Rüyada Kavun Çalmak

Rüyada çalınan kavun büyük bir olaya rahatsız edici bir duruma, kişinin son zamanlarda aklından geçen bazı planları tekrar gözden geçirmesi gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Kavun Karpuz Görmek

Rüyada kavun karpuz görmek kimi rüya tabircisine göre hayırlı bir habere yorumlansa da bazı rüya tabircileri tarafından şerre yorumlanır. Rüyada görülen kavun karpuz görüldüğü şekle ve duruma göre çok farklı şekillerde yorumlanabilir. Rüyanızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Koyun Görmek

Rüyada Koyun Görmek

Rüyada koyun görmek, hayatınızın düzene girmesine çok az bir zaman kaldığını gösterir. Çok uzun zamandır geleceğinizi inşa etmek için çabalamış ve pek çok zorluğa göğüs germiş olsanız da bu çabalarınızın karşılığını uzun vadede alacağınıza delalet ed

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kutu Görmek

Rüyada Kutu Görmek

Rüyada kutu görmek, yolculukla tabir edilir. Görülen rüyadaki kutunun rengi, şekli ve görünümü rüyanın anlamını değiştirebilir. Kutu bazen bilinçaltı davranışlarına karşılık görülen rüyalar içindedir. Çünkü kendini yada çocuğunu koruma içgüdüsü olan

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kamyon Görmek

Rüyada Kamyon Görmek

Rüyada kamyon görmek, hayatınızda beklenmedik gelişmeler yaşanacağının göstergesidir. Sevdiğiniz kişilerin size karşı olan davranışlarında bu dönemde ani değişimler olabilir. Bu durum aslında sizden kaynaklanmıyor da olabilir. Ama siz kendi üzerinize

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kabir Görmek

Rüyada Kabir Görmek

Rüyada kabir görmek, genellikle zorlu bir sürecin ardından gelecek durgun ve sıkıntılı günlerin habercisidir. Kabir görmek, maddi zorluk yaşayacağınız ve çok sıkıntılı günler geçireceğinizin göstergesidir. Rüyasında kabir gören bir kişi, yakınından b

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kaza Görmek

Rüyada Kaza Görmek

Rüyada bir kaza görmek yaptığı bir işten pişmanlık duyacağı ve özür dileyeceği anlamına gelir. Rüya bir kaza olduğunu görmek, çevre tarafından yüksek itibara sahip olacagına yada bir konuda haklı olduğunuzu kanıtlayacağınız anlamına gelir. Rüyada ka

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kağıt Para Görülmesi

Rüyada Kağıt Para Görülmesi

Rüyada kağıt para görmek genel anlamda güzeldir. Rüyasında kağıt para gören kişi hayatında ufak tefek sıkıntılar karışıklıklar yaşar fakat çok uzun sürmeden bütün sıkıntılar feraha çıkar. Rüyada para görmek çok farklı yorumlanabilir fakat rüyanızda bozuk para gördüyseniz yorumu kağıt paranınkinden çok farklıdır.

Kategori: K 0 Yorum
   

Rüyada Kavun Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Kavun Görmek Hakkında Yorum Yaz