Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Kavun Görmek

Rüyada Kavun Görmek
Kategori: K 0 Yorum

Rüyada Kavun Görmek

Rüyada kavun görmek bir çok rüya tabircisi tarafından ev halkına hane içine yorumlanır. Rüyada görülen kavun güzel bir güne iyi bir şansa, talihe delalettir. Bazı rüya tabircilerine göre ise rüyada kavun görmek kişinin hayatını etkileyecek bazı sorunlara, rüyada görülen sarı kavun bazı sağlık sorunlarına delalettir.

Rüyada Kavun Yemek

Rüyada yenen kavun hane içi bir sıkıntıya yaşanan bir soruna delalettir. Aynı zamanda rüyada kavun yemek kötü bir ilişkiye yorumlanır. Rüyasında kavun yediğini gören evli kimse evliliğinde bazı sorunlar yaşayabilir.

Rüyada Kavun Toplamak

Kişinin hayatına girecek güvensiz birine, bu kişinin sebep olmasıyla rüya sahibinin yaşayacağı bir soruna yorumlanır. Rüyada kavun toplamak aynı zamanda yeni bir kişiye, rüyada kavun toplamak büyük bir olaya, rüyada olmamış kavun toplamak yaşanacak büyük bir olayın öncesinden alınan tedbirlerle atlatılmasına yorumlanır.

ruyada kavun gorulmesi

Rüyada Kavun Kesmek

Rüyada kavun kesmek kariyerde iş hayatında yükselmeye açılacak yeni bir kapıya yorumlanır. Rüyada kavun kesmek aynı zamanda yeni bir sevgiliye yorumlanabilir.

Rüyada Kavun Satmak

Rüyada kavun satmak rüya sahibinin maddi açıdan yardıma muhtaç ya da sağlık sorunları yaşayan bir insana çok büyük yardımı dokunacağına delalettir. Rüyada kavun satmaya çalışıp satamadığını görmek rüya sahibinin yapmak istediği bir işte başarısız olacağına yorumlanır.

ruyada kavun gorulmesi

Rüyada Kavun Satın Almak

Rüyada satın alınan kavun yeni ve başarılı bir projeye rüya sahibinin iş hayatında mevki atlamasına yorumlanır. Rüyada kavun satın almak aynı zamanda yeni kararlara yeni girişimlere delalettir. Rüyada bir şey satın almak çoğu zaman başarıya, galibiyete yorumlanır.

Rüyada Kavun İkram Etmek

Rüyada kavun ikram etmek yakın zamanda uzaktan gelecek bir kişiye yorumlanır. Rüyada ikram edilen kavun sevilen bir kişiye, bu kişiyle yakın zamanda geçilecek iletişime yorumlanır.

Rüyada Kavun Çalmak

Rüyada çalınan kavun büyük bir olaya rahatsız edici bir duruma, kişinin son zamanlarda aklından geçen bazı planları tekrar gözden geçirmesi gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Kavun Karpuz Görmek

Rüyada kavun karpuz görmek kimi rüya tabircisine göre hayırlı bir habere yorumlansa da bazı rüya tabircileri tarafından şerre yorumlanır. Rüyada görülen kavun karpuz görüldüğü şekle ve duruma göre çok farklı şekillerde yorumlanabilir. Rüyanızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Köpek Balığı Görmek

Rüyada Köpek Balığı Görmek

Rüyada deniz canlılarını görmek genel olarak kısmet, para yeni bir iş teklifi ya da işinde yükselme olarak yorumlanır. Fakat rüyada köpek balığı görmek iyiye işaret değildir. Rüyanızda köpek balığı gördüyseniz zengin, güçlü, hain içten pazarlıklı çok tehlikeli bir insanla tanışacağınızın habercisidir.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kuş Görmek

Rüyada Kuş Görmek

Rüyada kuş görmek hem iyi hem de kötü şeylere işaret eder. Rüya sahibi eğer daha önce hiç görmediği bir kuşu rüyasında görürse bu kazanca ve güzel işlere işaret eder. Eğer kuş, bir evden bir şey alırsa ve o evde hasta yatağında olan biri varsa, bu öl

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kabir Görmek

Rüyada Kabir Görmek

Rüyada kabir görmek, genellikle zorlu bir sürecin ardından gelecek durgun ve sıkıntılı günlerin habercisidir. Kabir görmek, maddi zorluk yaşayacağınız ve çok sıkıntılı günler geçireceğinizin göstergesidir. Rüyasında kabir gören bir kişi, yakınından b

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kız Kardeşini Görmek

Rüyada Kız Kardeşini Görmek

Rüyada kız kardeşini görmek, dost kazanmaya, daha huzurlu bir hayata yada maddi yönden ele geçecek bol paraya tabir edilir. Rüyada kız kardeşini gelinlikle görmek, uzun zamandır görmediği bir kişiyle bir araya gelip görüşmesine, rüyayı gören kişinin

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kahve Görmek

Rüyada Kahve Görmek

Rüyada görülen kahve tanışılacak yeni ve güzel insanlara yeni bir çevreye yeni bir işe ya da yeni bir konuyla ilgili güzel bir habere delalettir. Fakat rüyada görülen kahve rüyayı gören kişinin nasıl gördüğüne göre çok farklı şekillerde yorumlanabilir.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kan Görmek

Rüyada Kan Görmek

Rüyada kan görmek ne demektir sorusunun cevabı olarak genellikle rüyamızda kanlı bir hadiseyle uyandığımızda içimize bir korku düşer. Peki, bu ne anlama gelir. Korkmalı mıyız gerçekten? Bakalım ne anlama geliyormuş; • Rüyada kan görmenin ilk anlamı h

Kategori: K 0 Yorum
   

Rüyada Kavun Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Kavun Görmek Hakkında Yorum Yaz