Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada Kedi Görmek
Kategori: K 0 Yorum

Rüyada kedi görmek ikiyüzlü bir erkekle yorumlanır. Rüyada görülen kedi sıcakkanlı sevecen ilgili gibi görünen ama aslında art niyetli ve çıkar peşinde olan bir erkeğe işaret eder.

Rüyasında kedi gören kişinin dostları arasında böyle birinin varlığı ile tabir edilir. Eğer kedi siyah ise bu kişiden zarar göreceğine kedi siyah değil ise herhangi bir zarar görmesede bu kişi tarafından kandırılıp kullanıldığına işarettir.

Rüyada görülen kedi sarı renklerde ise bu hastalık habercisidir. Rüyasında sarı renklerde kedi gören bir kimse bir hastalık geçirecek demektir. Ama bu hastalık geçici olup sadece birkaç günlük bir dinlenme yetecektir.

Rüyada besili normalden büyük bir kedi görmek kendi ellerinizle beslediğiniz bir düşman anlamına gelir. Bu kişi sizin etrafınızda dolaşan iyi niyetli görünen size kendini acındıran ve sizi kullanan bir kişidir.

Rüyada kedi görmek bazı alimler tarafından İslamiyette dualı hayvan olarak geçtikleri için hayra yorulur ve denir ki rüyasında kedi gören kimse müjdeli bir haber alacak ve bu haber ile hayatı değişecektir. Bu haber uzun zamandır beklediği bir haber olabileceği gibi hiç beklemediği bir yerden umulmadık bir şekilde gelecek faydalı bir haberde olabilir.

Rüyada tek kedi görmek bu gelecek haberin kendisi ile alakalı olduğuna ve sadece kendisini etkileyeceğine yorumlanır. Eğer birden fazla kedi var ise bu da tüm aileyi sevindirecek ve herkesi etkileyecek bir haber olduğu anlamına gelir. Eski alimlerden bazıları kedi görmenin birileri tarafından izlenmekle ve takdir edilmekle yorumlanacağını söyler.

Rüyasında kedi gören kimse amirleri tarafından gözlemlenmekte ve büyük takdir almaktadır. Bu kişi yakın zamanda alacağı bir terfi haberine hazırlıklı olmalıdır. Yeni sorumluluklar ve yeni bir mevki kendisine yakın zamanda sunulacaktır.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Kaban Görmek

Rüyada Kaban Görmek

Rüyada kaban görmek, yolculukla yorumlanır. Rüyasında üzerine bir kaban giymiş olduğunu görmek, ferah bir kazanca ve mutluluğa işarettir. Bir rivayete göre kaban giyinmek, beklenmeyen bir yerden bir menfaat görecegine delalet eder. Rüyada yeni bir ka

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Köpek Isırması?

Rüyada Köpek Isırması?

Rüya sahibini köpek ısırması, yakın dostunun ya da değer verdiği insan tarafından zor ve kötü zamanlar geçireceğine ve yaşam içerisinde yapılan hatalar sıkıntılar büyük kayıplar yaşayacağına ve zor günlerin geleceğine işaret eder.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Koşmak Görmek

Rüyada Koşmak Görmek

Rüyada koşmak rüya sahibinin bir yarış içerisine gireceğine büyük bir mücadele vereceğine delalettir. Rüyada koşmak bir bazı tabircilere göre rüya sahibinin rekabet içine girecek bir iş başarmasına delalet eder.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kemik Görmek

Rüyada Kemik Görmek

Rüyada kemik görmek, mal ve iş hayatını simgeler. Rüyada görünen kemikler insana aitse din, mal ve nimet; eti yenen hayvana aitse helal mal, diğer hayvanlara aitse haram mal olarak yorumlanır. Aynı zamanda rüyada kemik görmek kazanç olarak nitelendir

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kurban Kesmek Görmek

Rüyada Kurban Kesmek Görmek

Dinimizce kurban kesmek çok hayırla vesile bir iştir. Rüyada kurban kestiğinizi görmekte güzel şeylerin olacağı anlamına gelmektedir. Sıkıntılardan, üzüntülerden, stresten kurtulacağınız anlamına gelmektedir. Ayrıca rüyada kurban kestiğini görmek naz

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Koyun Görmek

Rüyada Koyun Görmek

Rüyada koyun görmek, hayatınızın düzene girmesine çok az bir zaman kaldığını gösterir. Çok uzun zamandır geleceğinizi inşa etmek için çabalamış ve pek çok zorluğa göğüs germiş olsanız da bu çabalarınızın karşılığını uzun vadede alacağınıza delalet ed

Kategori: K 0 Yorum
   

Rüyada Kedi Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Kedi Görmek Hakkında Yorum Yaz