Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Kiraz Görmek

Rüyada Kiraz Görmek
Kategori: K 0 Yorum

Kiraz rüyası daha çok birbirinden farklı, hayırlı ve güzel yorumları olan bir rüyadır. Rüyada görülen kiraz neşeye, keyfe ve birçok fayda ve çıkarları üstelemeden ve genellikle elde edilecek olanı ve bol kazancı işaret etmektedir. Ayrıca da rüyada kiraz görmek arzu edilen şeylere kavuşulacağı, hastalığı olan kişilerin eski sağlığına kavuşacağı ve yapılan iyiliklerin sonucunda çevresindekilerden saygı göreceği ve oldukça güzel haberleri müjdeleyeceği ve rüyayı gören kişinin iş hayatında daha çok başarılı olacağını anlamına da gelir. Rüyayı gören kişi şayet hasta ise; onun iyileşeceği ve eski salığına kavuşacağının belirtisi de olabilir.

Rüyasında evine gelen birine kiraz buyur etmek, bir başkasından gelecek para, mal ve mülkü işaret ettiği anlamına gelir. Kiraz rüyasını gören kişiyi sevindirici ve iç ferahlatıcı haberlerin beklediğini söyleyebiliriz. Rüyasında kiraz yemek özellikle mevsiminde yediğini görmek kişinin sıkıntıdan ve üzüntüden kurtulacağı anlamına gelir. Bilhassa rüyada kiraz ağacından kiraz toplayıp yediğini gören kişinin helal rızkını alacağı, mutlu olacağı, sağlık ve afiyet içerisinde olacağı söylenilir. Ayrıca da rüyada kiraz yemek, uzun zamandan beri arzu ettiği bir şeyi sonunda elde edeceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada kiraz ağacı görmek, yakınlarınızın ve özellikle sizlerin çok daha güzel günlerin beklediği ve sağlık açısından olan tüm problemlerinizin ortadan kalkacağın da söyleyebiliriz. Ayrıca da iş hayatınızda da herkesten daha başarılı olacağınız tarzında yorumlar yapılmaktadır. Rüyada kiraz görmek bireyin her konuda pratik zekâlı olmasına, birçok kişiye insana göre en içinden çıkılmaz ve çare bulunmayan durumlarda dahi kesinlikle çözüm önerileri bulabildiğine ve bu özelliği sayesinde da ilk olarak ailesi sonrasında da tüm yakınlarının yaşamını kolaylaştırdığına ve onlar için sanki kurtarıcı bir melek olduğunu anlamına gelir.

Kişinin rüyasında gördüğü kiraz daha çok eşler arasında veya kardeşler arasında birtakım insanların laf taşıması nedeniyle ortaya çıkan olumsuzlukları yorumlamaktadır. Ayrıca da rüyayı gören bireyin olumlu giden ve kendi çıkarıyla sonuçlanacak işinin bozulmasına sebep olacak bazı kişilere veya bir takım olaylara tepki vereceği anlamına gelmektedir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Kertenkele veya Sürüngen Görmek

Rüyada Kertenkele veya Sürüngen Görmek

Rüyada kertenkele görmek, kötülükle emir ve iyilikten nehyeden söhretli bir kimseye isarettir.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kiraz Görmek

Rüyada Kiraz Görmek

Kiraz rüyası daha çok birbirinden farklı, hayırlı ve güzel yorumları olan bir rüyadır. Rüyada görülen kiraz neşeye, keyfe ve birçok fayda ve çıkarları üstelemeden ve genellikle elde edilecek olanı ve bol kazancı işaret etmektedir. Ayrıca da rüyada ki

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kaban Görmek

Rüyada Kaban Görmek

Rüyada kaban görmek, yolculukla yorumlanır. Rüyasında üzerine bir kaban giymiş olduğunu görmek, ferah bir kazanca ve mutluluğa işarettir. Bir rivayete göre kaban giyinmek, beklenmeyen bir yerden bir menfaat görecegine delalet eder. Rüyada yeni bir ka

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Köpek Isırması?

Rüyada Köpek Isırması?

Rüya sahibini köpek ısırması, yakın dostunun ya da değer verdiği insan tarafından zor ve kötü zamanlar geçireceğine ve yaşam içerisinde yapılan hatalar sıkıntılar büyük kayıplar yaşayacağına ve zor günlerin geleceğine işaret eder.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Klima Görmek

Rüyada Klima Görmek

Rüyada klima görmek ne demek rüyasının tabiri olarak, rüyada klima görmek rüya sahibinin iş hayatında yaşadığı birtakım sorunları bir süre devam ettikten sonra biteceği ve işlerin daha kolay hale geleceği anlamındadır. Rüya sahibinin iş ile ilgili pr

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kalabalık Görmek

Rüyada Kalabalık Görmek

Rüyada kalabalık görmek rüya sahibi için güzel anlam ifade eder. Rüyada görülen kalabalık kişinin bereketine refahına kavuşacağının habercisidir.

Kategori: K 0 Yorum
   

Rüyada Kiraz Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Kiraz Görmek Hakkında Yorum Yaz