Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Kiraz Görmek

Rüyada Kiraz Görmek
Kategori: K 0 Yorum

Kiraz rüyası daha çok birbirinden farklı, hayırlı ve güzel yorumları olan bir rüyadır. Rüyada görülen kiraz neşeye, keyfe ve birçok fayda ve çıkarları üstelemeden ve genellikle elde edilecek olanı ve bol kazancı işaret etmektedir. Ayrıca da rüyada kiraz görmek arzu edilen şeylere kavuşulacağı, hastalığı olan kişilerin eski sağlığına kavuşacağı ve yapılan iyiliklerin sonucunda çevresindekilerden saygı göreceği ve oldukça güzel haberleri müjdeleyeceği ve rüyayı gören kişinin iş hayatında daha çok başarılı olacağını anlamına da gelir. Rüyayı gören kişi şayet hasta ise; onun iyileşeceği ve eski salığına kavuşacağının belirtisi de olabilir.

Rüyasında evine gelen birine kiraz buyur etmek, bir başkasından gelecek para, mal ve mülkü işaret ettiği anlamına gelir. Kiraz rüyasını gören kişiyi sevindirici ve iç ferahlatıcı haberlerin beklediğini söyleyebiliriz. Rüyasında kiraz yemek özellikle mevsiminde yediğini görmek kişinin sıkıntıdan ve üzüntüden kurtulacağı anlamına gelir. Bilhassa rüyada kiraz ağacından kiraz toplayıp yediğini gören kişinin helal rızkını alacağı, mutlu olacağı, sağlık ve afiyet içerisinde olacağı söylenilir. Ayrıca da rüyada kiraz yemek, uzun zamandan beri arzu ettiği bir şeyi sonunda elde edeceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada kiraz ağacı görmek, yakınlarınızın ve özellikle sizlerin çok daha güzel günlerin beklediği ve sağlık açısından olan tüm problemlerinizin ortadan kalkacağın da söyleyebiliriz. Ayrıca da iş hayatınızda da herkesten daha başarılı olacağınız tarzında yorumlar yapılmaktadır. Rüyada kiraz görmek bireyin her konuda pratik zekâlı olmasına, birçok kişiye insana göre en içinden çıkılmaz ve çare bulunmayan durumlarda dahi kesinlikle çözüm önerileri bulabildiğine ve bu özelliği sayesinde da ilk olarak ailesi sonrasında da tüm yakınlarının yaşamını kolaylaştırdığına ve onlar için sanki kurtarıcı bir melek olduğunu anlamına gelir.

Kişinin rüyasında gördüğü kiraz daha çok eşler arasında veya kardeşler arasında birtakım insanların laf taşıması nedeniyle ortaya çıkan olumsuzlukları yorumlamaktadır. Ayrıca da rüyayı gören bireyin olumlu giden ve kendi çıkarıyla sonuçlanacak işinin bozulmasına sebep olacak bazı kişilere veya bir takım olaylara tepki vereceği anlamına gelmektedir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Kum Görmek

Rüyada Kum Görmek

Rüyada kum görmek, berekete çokluğa ve bolluğa delalettir. Rüyada kumu avuçladığını, elinde topladığını gören kişi için mal biriktirmesine çoklu bir para bütünlüğüne yorumlanır.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kemik Görmek

Rüyada Kemik Görmek

Rüyada kemik görmek, mal ve iş hayatını simgeler. Rüyada görünen kemikler insana aitse din, mal ve nimet; eti yenen hayvana aitse helal mal, diğer hayvanlara aitse haram mal olarak yorumlanır. Aynı zamanda rüyada kemik görmek kazanç olarak nitelendir

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kaybolmak Görmek

Rüyada Kaybolmak Görmek

Rüyada kaybolmak görmek, gören kişinin kafasının ve duygularının karışık olduğuna işarettir. Rüyasında herkesin olduğu yerde kaybolan kişi, hayatında ev veya şehir değişikliği olarak yer değişikliği yapacak demektir. Rüyada birinin kaybolduğunu gören

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kurban Kesmek Görmek

Rüyada Kurban Kesmek Görmek

Dinimizce kurban kesmek çok hayırla vesile bir iştir. Rüyada kurban kestiğinizi görmekte güzel şeylerin olacağı anlamına gelmektedir. Sıkıntılardan, üzüntülerden, stresten kurtulacağınız anlamına gelmektedir. Ayrıca rüyada kurban kestiğini görmek naz

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kamyon Görmek

Rüyada Kamyon Görmek

Rüyada kamyon görmek, hayatınızda beklenmedik gelişmeler yaşanacağının göstergesidir. Sevdiğiniz kişilerin size karşı olan davranışlarında bu dönemde ani değişimler olabilir. Bu durum aslında sizden kaynaklanmıyor da olabilir. Ama siz kendi üzerinize

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kalabalık Görmek

Rüyada Kalabalık Görmek

Rüyada kalabalık görmek rüya sahibi için güzel anlam ifade eder. Rüyada görülen kalabalık kişinin bereketine refahına kavuşacağının habercisidir.

Kategori: K 0 Yorum
   

Rüyada Kiraz Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Kiraz Görmek Hakkında Yorum Yaz