Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Kiraz Görmek

Rüyada Kiraz Görmek
Kategori: K 0 Yorum

Kiraz rüyası daha çok birbirinden farklı, hayırlı ve güzel yorumları olan bir rüyadır. Rüyada görülen kiraz neşeye, keyfe ve birçok fayda ve çıkarları üstelemeden ve genellikle elde edilecek olanı ve bol kazancı işaret etmektedir. Ayrıca da rüyada kiraz görmek arzu edilen şeylere kavuşulacağı, hastalığı olan kişilerin eski sağlığına kavuşacağı ve yapılan iyiliklerin sonucunda çevresindekilerden saygı göreceği ve oldukça güzel haberleri müjdeleyeceği ve rüyayı gören kişinin iş hayatında daha çok başarılı olacağını anlamına da gelir. Rüyayı gören kişi şayet hasta ise; onun iyileşeceği ve eski salığına kavuşacağının belirtisi de olabilir.

Rüyasında evine gelen birine kiraz buyur etmek, bir başkasından gelecek para, mal ve mülkü işaret ettiği anlamına gelir. Kiraz rüyasını gören kişiyi sevindirici ve iç ferahlatıcı haberlerin beklediğini söyleyebiliriz. Rüyasında kiraz yemek özellikle mevsiminde yediğini görmek kişinin sıkıntıdan ve üzüntüden kurtulacağı anlamına gelir. Bilhassa rüyada kiraz ağacından kiraz toplayıp yediğini gören kişinin helal rızkını alacağı, mutlu olacağı, sağlık ve afiyet içerisinde olacağı söylenilir. Ayrıca da rüyada kiraz yemek, uzun zamandan beri arzu ettiği bir şeyi sonunda elde edeceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada kiraz ağacı görmek, yakınlarınızın ve özellikle sizlerin çok daha güzel günlerin beklediği ve sağlık açısından olan tüm problemlerinizin ortadan kalkacağın da söyleyebiliriz. Ayrıca da iş hayatınızda da herkesten daha başarılı olacağınız tarzında yorumlar yapılmaktadır. Rüyada kiraz görmek bireyin her konuda pratik zekâlı olmasına, birçok kişiye insana göre en içinden çıkılmaz ve çare bulunmayan durumlarda dahi kesinlikle çözüm önerileri bulabildiğine ve bu özelliği sayesinde da ilk olarak ailesi sonrasında da tüm yakınlarının yaşamını kolaylaştırdığına ve onlar için sanki kurtarıcı bir melek olduğunu anlamına gelir.

Kişinin rüyasında gördüğü kiraz daha çok eşler arasında veya kardeşler arasında birtakım insanların laf taşıması nedeniyle ortaya çıkan olumsuzlukları yorumlamaktadır. Ayrıca da rüyayı gören bireyin olumlu giden ve kendi çıkarıyla sonuçlanacak işinin bozulmasına sebep olacak bazı kişilere veya bir takım olaylara tepki vereceği anlamına gelmektedir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Kusmak Görmek

Rüyada Kusmak Görmek

Rüyada kustuğunuzu görmek pek hayra yorumlanmaz çoğu kez. Bir olay olacak ve kötü günler geçireceksiniz. Sıkıntılı bu dönemi atlatmaya çalışırken etrafınızdaki yakın arkadaşlarınızdan birini kaybedeceksiniz. Rüyada kusmak hastalığın da habercisidir.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kitap Görmek

Rüyada Kitap Görmek

Rüyada kitap görmek rüya sahibinin yeni ve karmaşık bir değişim sürecine gireceğine bu süreç içerisinde enteresan deneyimlere şahit olacağına delalettir. Aynı zamanda rüyada görülen kitap rüya sahibinin geçmişinden biriken bir takım olaylara, bu olaylarla ilgili yaşayacağı yeni durumlara delalettir.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kuzu Görmek

Rüyada Kuzu Görmek

Rüyada kuzu görmek rüya sahibinin çok uzun bir dönem işlerinin rast gideceğinin habercisidir. Rüyada görülen kuzu sağlığa, mutluluğa ve huzura delalettir.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kayısı Görmek

Rüyada Kayısı Görmek

Rüyada kayısı görmek, yakın zamanda kişinin başından geçecek olayları işaret eder. Rüyasında kayısı gören kişi gerçek hayatta iş hayatında büyük başarılar elde eder yada kazanç sahibi olur. Rüyada kayısı ağacı görmek pek hayra yorumlanmaz çünkü rüyad

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kurt Görmek

Rüyada Kurt Görmek

Rüyada kurt görmek çoğu zaman hayra ve iyiliğe dalalet eder. Kurt dayanıklılığı ve saygıyı temsil eder.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Koyun Görmek

Rüyada Koyun Görmek

Rüyada koyun görmek, hayatınızın düzene girmesine çok az bir zaman kaldığını gösterir. Çok uzun zamandır geleceğinizi inşa etmek için çabalamış ve pek çok zorluğa göğüs germiş olsanız da bu çabalarınızın karşılığını uzun vadede alacağınıza delalet ed

Kategori: K 0 Yorum
   

Rüyada Kiraz Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Kiraz Görmek Hakkında Yorum Yaz