Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Kiraz Görmek

Rüyada Kiraz Görmek
Kategori: K 0 Yorum

Kiraz rüyası daha çok birbirinden farklı, hayırlı ve güzel yorumları olan bir rüyadır. Rüyada görülen kiraz neşeye, keyfe ve birçok fayda ve çıkarları üstelemeden ve genellikle elde edilecek olanı ve bol kazancı işaret etmektedir. Ayrıca da rüyada kiraz görmek arzu edilen şeylere kavuşulacağı, hastalığı olan kişilerin eski sağlığına kavuşacağı ve yapılan iyiliklerin sonucunda çevresindekilerden saygı göreceği ve oldukça güzel haberleri müjdeleyeceği ve rüyayı gören kişinin iş hayatında daha çok başarılı olacağını anlamına da gelir. Rüyayı gören kişi şayet hasta ise; onun iyileşeceği ve eski salığına kavuşacağının belirtisi de olabilir.

Rüyasında evine gelen birine kiraz buyur etmek, bir başkasından gelecek para, mal ve mülkü işaret ettiği anlamına gelir. Kiraz rüyasını gören kişiyi sevindirici ve iç ferahlatıcı haberlerin beklediğini söyleyebiliriz. Rüyasında kiraz yemek özellikle mevsiminde yediğini görmek kişinin sıkıntıdan ve üzüntüden kurtulacağı anlamına gelir. Bilhassa rüyada kiraz ağacından kiraz toplayıp yediğini gören kişinin helal rızkını alacağı, mutlu olacağı, sağlık ve afiyet içerisinde olacağı söylenilir. Ayrıca da rüyada kiraz yemek, uzun zamandan beri arzu ettiği bir şeyi sonunda elde edeceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada kiraz ağacı görmek, yakınlarınızın ve özellikle sizlerin çok daha güzel günlerin beklediği ve sağlık açısından olan tüm problemlerinizin ortadan kalkacağın da söyleyebiliriz. Ayrıca da iş hayatınızda da herkesten daha başarılı olacağınız tarzında yorumlar yapılmaktadır. Rüyada kiraz görmek bireyin her konuda pratik zekâlı olmasına, birçok kişiye insana göre en içinden çıkılmaz ve çare bulunmayan durumlarda dahi kesinlikle çözüm önerileri bulabildiğine ve bu özelliği sayesinde da ilk olarak ailesi sonrasında da tüm yakınlarının yaşamını kolaylaştırdığına ve onlar için sanki kurtarıcı bir melek olduğunu anlamına gelir.

Kişinin rüyasında gördüğü kiraz daha çok eşler arasında veya kardeşler arasında birtakım insanların laf taşıması nedeniyle ortaya çıkan olumsuzlukları yorumlamaktadır. Ayrıca da rüyayı gören bireyin olumlu giden ve kendi çıkarıyla sonuçlanacak işinin bozulmasına sebep olacak bazı kişilere veya bir takım olaylara tepki vereceği anlamına gelmektedir.

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Kaya Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kaya Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen kaya rüya sahibinin sabit düşünceli net kesin kararlı bir insan olduğuna yorumlanır. Rüyayı gören kişi için iradesi çok güçlü istemediği şeylere karşı duruşu çok sağlam ve ona zarar verecek hareketlerden kaçınan güçlü bir insan olduğuna yorumlanır. Rüyada kaya görmek kişinin kendi karakterinin yorumudur.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kan Görmek

Rüyada Kan Görmek

Rüyada kan görmek ne demektir sorusunun cevabı olarak genellikle rüyamızda kanlı bir hadiseyle uyandığımızda içimize bir korku düşer. Peki, bu ne anlama gelir. Korkmalı mıyız gerçekten? Bakalım ne anlama geliyormuş; • Rüyada kan görmenin ilk anlamı h

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kahve Görmek

Rüyada Kahve Görmek

Rüyada görülen kahve tanışılacak yeni ve güzel insanlara yeni bir çevreye yeni bir işe ya da yeni bir konuyla ilgili güzel bir habere delalettir. Fakat rüyada görülen kahve rüyayı gören kişinin nasıl gördüğüne göre çok farklı şekillerde yorumlanabilir.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kedi Görmek

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek ikiyüzlü bir erkekle yorumlanır. Rüyada görülen kedi sıcakkanlı sevecen ilgili gibi görünen ama aslında art niyetli ve çıkar peşinde olan bir erkeğe işaret eder. Rüyasında kedi gören kişinin dostları arasında böyle birinin varlığı

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kadın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kadın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen kadın güzel ise rahat geçirilecek bir yıla dalalet eder.Çirkin kadın ise...

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kunduz Görmek

Rüyada Kunduz Görmek

Rüyada kunduz görmek, tutumlu, azimli, sabırlı ve çalışkan bir kişiliği sembolize eder. İş hayatında yüksek makama, hak ettiği geleceğe kavuşmaya ve bol paraya tabir edilir. Rüyada kunduz yakaladığını görmek, hayallerin gerçekleşmesine ve zenginliğe;

Kategori: K 0 Yorum
   

Rüyada Kiraz Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

Rüyada Kiraz Görmek Hakkında Yorum Yaz