Paylaş :

Paylaş :

Rüyada Köpek Görmek

Rüyada Köpek Görmek
Kategori: K 4 Yorum

Rüyada köpek görmek, dostluk, sadakat ve güveni simgeler bazende düşman olarak yorumlanır. Eğer rüyanızda gördüğünüz köpek kızgın ise hayal kırıklığı ve hakkınızda yapılan dedikodu habercisidir.

Rüyada köpeğin size saldırdığınızı görmek, yakın zamanda düşmanlarınızla yüzleşmek zorunda kalacağınıza, köpeğin size sevgi ile yaklaştığını yada yardım ettiğini görmek, kazanç ve sevgide sadakata işarettir. Rüyada köpeğin ısırdığını görmek, aile içinde eş ile yaşanacak huzurluğa yada iş hayatında iş yerinde iş arkaşı ile yaşanacak kavgaya yorumlanır.

rüyada köpek ısırması

Rüyada köpeğin havladığını görmek, yakın zamanda alınacak kötü haber ve gerçek hayatta karmaşıklık içine düşmeye işarettir.

Bir bayanın rüyasında köpek görmesi yakın zamanda iyi ve akıllı bir kişi ile evlenmeye, Bir erkeğin rüyasında köpek görmesi beklenmedik zorluklarla karşılaşmaya tabir edilir.

Rüyada köpeğin hırladığını görmek, ikiyüzlü insanların sizinle arkadaş olduğuna bu insanlara karşı dikkatli olmanız gerektiğine ve aile içinde yaşanacak sorunlara yorumlanır.

Rüyada köpeğin kedi kovaladığını görmek, aşk hayatında ilişkilerde bozukluk ve ayrılık habercisidir bu rüya bazen aşk hayatında ihanete de tabir edilir.

Rüyada köpeğin doğurduğunu görmek, yeni girdiğiniz bir çevrede yeni arkadaşlıklar edineceğinize tabir edilir.

Rüyada köpek kavgası yada köpeklerin kavga yaptığını görmek, düşmanlarınızın birbiri ile kavga içine düşmesine yorumlanır. Rüyada görülen köpek salyası yakın bir arkadaşınızdan beklenmedik zamanda duyacağınız kötü sözle tabir edilir.

Rüyada köpekle konuştuğunuzu görmek, yakın zamanda yeni tanıştığınız kişinin size karşı gerçekte gizli düşmanlık beslediğine işarettir.

Rüyada köpeğin önünüzden kaçtığını yada onu kovaladığınızı görmek, düşmanlarınız karşısında daha güçlü bir durumda olduğunuza ve onlara karşı üstünlüğünüzü kabul ettirdiğinize tabir edilir.

Rüyada köpek beslemek ileride düşman olacağınız biriyle dost olduğunuza işaretir. Rüyada köpeğe dönüşmek yakın bir arkadaşınızla düşman olacağınıza ve ona zarar vereceğinize yorumlanır.

Rüyada köpeğin uluduğunu görmek, yol gözleyen sevgiliye, özlem duyulan yakınına yada sevdiği kişiye karşı sevgisini itiraf etmeye yorumlanır.


rüyada köpek görmek

Paylaş :

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Kaban Görmek

Rüyada Kaban Görmek

Rüyada kaban görmek, yolculukla yorumlanır. Rüyasında üzerine bir kaban giymiş olduğunu görmek, ferah bir kazanca ve mutluluğa işarettir. Bir rivayete göre kaban giyinmek, beklenmeyen bir yerden bir menfaat görecegine delalet eder. Rüyada yeni bir ka

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kına Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kına Görmek Ne Anlama Gelir?

Kına rüyada kadın için rahatlığa ferahlığa delalettir. Rüyasında eline kına yaktığını gören kadın refaha kavuşur. Rüyada kına yakıp tutmadığını görmek kişinin eşi tarafından çok fazla ilgi görmemesine eşinin duygularını içine atmasına yorumlanır.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kabus Görmek

Rüyada Kabus Görmek

Birtakım sorunlarla bilinçaltımızı meşgul ettiğimiz zaman genelde uykuda kabus görürüz. Kabuslar, ruh halimizin rahatsız olduğuna işaret eden rüya şekilleridir. Sadece sıkıntılı dönemlerde değil, aşırı derecede yemek yediğimiz zamanlar da kabus gördüğümüz olur.

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kovalanmak Görmek

Rüyada Kovalanmak Görmek

Rüyada kovalanmak görmek, kaçmaya çalışılan şey kişinin kendisine ait bir düşüncedir ve bundan kaçması mümkün değildir. Kovalanmak, yüzleşmekten korkulan bir durumu ifade eder. Rüyada kovalandığını görmek, rüya sahibini şüpheci ve kuruntu yapan kimse

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kan Görmek

Rüyada Kan Görmek

Rüyada kan görmek ne demektir sorusunun cevabı olarak genellikle rüyamızda kanlı bir hadiseyle uyandığımızda içimize bir korku düşer. Peki, bu ne anlama gelir. Korkmalı mıyız gerçekten? Bakalım ne anlama geliyormuş; • Rüyada kan görmenin ilk anlamı h

Kategori: K 0 Yorum
Rüyada Kabe Görmek

Rüyada Kabe Görmek

Rüyada Kâbeyi görmek, bir bakan yahut bir lider ya da evlenmeye yorumlanır. Rüyada Kâbe’yi görmek, rüya sahibinin Beytullah’a gireceğine işarettir. Rüyada Kâbe’yi gören kimse, yapacağı hayırlı bir amelle müjdelenir ya da yapmayı arz

Kategori: K 0 Yorum
   

Rüyada Köpek Görmek Hakkında Yapılan Yorumlar

 1. sibel dedi ki:

  rüyamda 3 tane köpeğin beni kovaladığını gördüm. sürekli köpeklerden kaçıyordum ve köpekler beni bir türlü yakalayamıyordu. o kadar yakınıma kadar geliyorlardı ki ama onların bana zarar vermesini ve ısırmasını hep engelliyordum. en sonunda kaçıp bir çatıya çıktığımı gördüm ve uyandım.

 2. kerem dedi ki:

  rüyamda 1 köpek gördüm arkasımındı gezdiriyordu biz annemle dısardaydık geceydi birden köpek koştu kediyi yakalamak için kedi köpeyin kuyruğunu ısırıp onu öldürdü ve arkadasımın yanına gittim ağlıyordu ona sarıldım ve uyandım

 3. Zeynep dedi ki:

  Bu sıralar rüyamda çok fazla köpek görüyorum. Ama ikimizde birbirimizi çok seviyoruz, ama bu sıralar hayatım gerçekten çok karışık. Her akşam ağlayarak uyuyorum.

 4. hakkı hakka tapan dedi ki:

  rüyamda hep köpekler kovalıyor bir türlü atlatamıyorum bu rüyayı off

Rüyada Köpek Görmek Hakkında Yorum Yaz